Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Plzeň

Šumava

kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: plzeňsko
GPS: 49°44'12.384"N, 13°22'30.275"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Plzeň leží na trati 183 (Plzeň - Železná Ruda) je jednokolejná celostátní dráha. V úseku Plzeň – Klatovy elektrizovaná střídavým proudem o napětí 25 kV. 





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

Tajemství železnic - Vlakem za železnou ...

batoh
Tajemství železnic - Vlakem za železnou oponu
Šumava A-Z: publicistické...
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

kostel sv. Jana Nepomuckého, Plzeň

batoh
kostel sv. Jana Nepomuckého, Plzeň
Šumava A-Z: kostely
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

pamětní deska rodina Hrdličkova a Králov...

batoh
pamětní deska rodina Hrdličkova a Králova, Plzeň
Šumava A-Z: pomníky
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

Kreativní zóna DEPO2015

batoh
Kreativní zóna DEPO2015
Šumava A-Z: muzea, expozi...
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 0.01 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Plzeň... 0.32 km
pamětní deska rodina Hrdličkova a ... 0.35 km
Kreativní zóna DEPO2015 0.5 km
pamětní deska Karel Klostermann, P... 0.5 km
Rašínův dům, Plzeň 0.52 km
kraj Plzeňský 0.52 km
první protikomunistická demonstrac... 0.57 km
památník národního osvobození se s... 0.57 km
Hlavatý Josef 0.57 km
pamětní deska Antonie a Jan Bejblo... 0.58 km
nádraží Plzeň Jižní předměstí... 0.66 km
most Ivana Magora Jirouse 0.7 km
Farní sbor Českobratrské církve ev... 0.7 km
pamětní deska rodina Kučerova, Plz... 0.71 km
pomník obětem WWII a letcům RAF, n... 0.73 km
pomník padlých WWI i II, náměstí M... 0.75 km
památník Květnového povstání 1945,... 0.78 km
kostel sv. Mikuláše, Plzeň 0.78 km
infocentrum Bavorský les - Šumava... 0.81 km
památník Díky, Ameriko!, Plzeň 0.82 km
Wilsonův most, Radbuza, Plzeň 0.83 km
vila Hermíny a Emila Škodových, Pl... 0.85 km
Mikulášský hřbitov Plzeň 0.86 km
synagoga (stará) Plzeň 0.87 km
kaple U Ježíška, Plzeň 0.87 km
kostel Sboru Karla Farského, Plzeň... 0.93 km
Polan Bohumil 0.93 km
pamětní deska Bohumil Polan 0.93 km
Západočeské muzeum v Plzni 0.94 km
socha J.K.Tyla, Plzeň 0.95 km
Větrovec Josef 0.96 km
památník pozemních jednotek na záp... 0.97 km
divadlo J. K. Tyla, Plzeň 0.97 km
památník 16. obrněné divize US arm... 1.01 km
sousoší Spejbla a Hurvínka, Plzeň... 1.01 km
Techmania Science Center 1.03 km
Entropa - David Černý, Techmania 1.04 km
pomník generála George Pattona, Pl... 1.06 km
muzeum loutek Plzeň 1.06 km
pamětní deska Marie Uchytilová 1.08 km
zahrada Miroslava Horníčka 1.09 km
synagoga (velká) Plzeň 1.11 km
Beran Josef, Msgre. ThDr. 1.13 km
Discopříběh 1.14 km
Slavnosti svobody, Plzeň 1.15 km
Preissová Jana 1.16 km
Barták Bedřich 1.16 km
Štandera Miroslav, brigádní generá... 1.16 km
Plzeň 1.16 km
Zikmund Miroslav 1.16 km
Platzer Ignác František 1.16 km
Stárek František Čuňas 1.16 km
Jančařík Michal 1.16 km
Chovanec Milan 1.16 km
Hofrichter Jaroslav, plk. letec 31... 1.16 km
Roučka Zdeněk 1.16 km
Lindauer Gottfried 1.16 km
katedrála sv. Bartoloměje, Plzeň... 1.19 km
nádraží hlavní Plzeň 1.19 km
Plzeňská diecéze 1.22 km
morový sloup, Plzeň 1.24 km
Masné krámy, Plzeň 1.25 km
infocentrum Plzeň 1.27 km
radnice Plzeň 1.28 km
Západočeská galerie v Plzni 1.29 km
vodárenská věž, Plzeň 1.3 km
pomník padlých WWII, Plzeň Bory 1.33 km
Škoda Plzeň 1.34 km
Plzeňské historické podzemí 1.38 km
pivovarské muzeum, Plzeň 1.39 km
prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdr... 1.41 km
pamětní deska Jan Sladký - Kozina... 1.44 km
požární stanice Plzeň - střed 1.45 km
Sokolovna Plzeň 1.47 km
studna na nádvoří, Plzeňský prazdr... 1.47 km
Patton Memorial Pilsen 1.47 km
pamětní deska na pěší pluk 35, Plz... 1.47 km
artézské studny, Plzeňský Prazdroj... 1.48 km
návštěvnické centrum Plzeňský pivo... 1.5 km
pivovar Plzeňský Prazdroj 1.62 km
FC Viktoria Plzeň, a.s. 1.64 km
Vejprnický potok 1.68 km
Borský park 1.74 km
vlaková zastávka Plzeň - Doudlevce... 1.77 km
Modrý Bohumil, Ing. 1.9 km
Dominik Jaroslav, kardinál Duka OP... 1.9 km
Dienstbier Jiří 1.9 km
Havel Václav 1.9 km
Píka Heliodor, generál 1.9 km
Neumann Stanislav Kostka 1.9 km
Rašín Alois 1.9 km
Cibulka Petr 1.9 km
věznice Plzeň Bory 1.9 km
Jáchymov, Josef Haslinger 1.9 km
Janoušek Karel, armádní generál, m... 1.9 km
Kácha Miroslav, generálmajor 1.9 km
Wonka Pavel 1.9 km
řeka Úhlava 2.11 km
Mže 2.12 km
řeka Radbuza 2.19 km
Památník obětem zla 2.23 km
Hruška Luboš, plk. 2.23 km
busty Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše... 2.49 km
pamětní deska pol. inspektor Václa... 2.49 km
plzeňský úkryt paraskupiny Anthrop... 2.49 km
ZOO Plzeň 2.58 km
hřbitov Doudlevce 2.69 km
židovský hřbitov Plzeň (starý)... 2.8 km
Dinopark Plzeň 2.85 km
pomník rodiny Fürthových 2.89 km
Koza Vladimír, MUDr. 2.93 km
kaple hřbitovní sv. Antonína Paduá... 3.51 km
hřbitov Skvrňany, Plzeň 3.53 km
kaple Božkov 3.53 km
Božkov 3.55 km
soutok Berounka - Úslava 3.97 km
řeka Úslava 3.98 km
Vařečka rytíře Žumbery 4.05 km
kostel sv. Jiří, Plzeň (Doubravka)... 4.06 km
hrob Stanko Vodička 4.08 km
hřbitov u kostela sv. Jiří, Plzeň ... 4.08 km
kaple sv. Václava, centrální hřbit... 4.14 km
památník umučeným, Plzeň 4.2 km
židovský hřbitov Plzeň 4.2 km
pomník padlých WWII, centrální hřb... 4.26 km
centrální hřbitov Plzeň 4.3 km
hrob generál Heliodor Píka 4.31 km
Čvančara Jaroslav 4.75 km
Koranda Václav starší 4.98 km
mlýn Radobyčice 5 km
radobyčický úkryt paraskupiny Anth... 5.27 km
lom Koterov 5.33 km
Dětský koutek, Olympia Plzeň 5.46 km
Dětský svět lvíček, Plzeň 5.69 km
Pilčík Hubert 6.08 km
skála Ostrá Hůrka, Plzeň 6.29 km
nádraží Vejprnice 6.56 km
v železničním tunelu u Ejpovic sra... 6.69 km
Husník Jakub 7.05 km
Vejprnice 7.05 km
kostel sv. Vojtěcha, Vejprnice 7.07 km
dětské hřiště Vejprnice 7.1 km
hřbitov Starý Plzenec 7.11 km
pomník padlých WWI, Vejprnice 7.11 km
krytá lávka Vejprnice 7.12 km
památník osovobození Vejprnice 7.14 km
SDH Vejprnice 7.14 km
fara Vejprnice 7.15 km
kaple sv. Vojtecha, Vejprnice 7.16 km
vlaková zastávka Dobřany 7.2 km
zámek Štěnovice 7.21 km
hřbitov Vejprnice 7.23 km
památník Suchý důl 7.32 km
židovský hřbitov Štěnovice 7.36 km
kaple Smíření, dálniční D5, Šlovic... 7.42 km
fara Starý Plzenec 7.72 km
kostel Narození Panny Marie, Starý... 7.75 km
rotunda sv. Petra a Pavla, Starý P... 8.08 km
zřícenina kostela sv. Vavřince, St... 8.19 km
hradiště Hůrka, Starý Plzenec 8.22 km
kostel sv. Jana Křtitele, Starý Pl... 8.28 km
Mariánský sloup, Starý Plzenec 8.28 km
NS Stará Plzeň a kupci 8.29 km
NS kolem Starého Plzence 8.29 km
pomník padlých WWI i II, Starý Plz... 8.3 km
zřícenina kostela sv. Kříže, Starý... 8.31 km
PP Černá stráň 8.32 km
Starý Plzenec 8.32 km
radnice Starý Plzenec 8.34 km
Air park, Zruč u Plzně 8.5 km
Záluží u Třemošné 8.53 km
vyhlídka Hůrka 8.53 km
mohylové pohřebiště Hůrka 8.61 km
Bohemia Sekt Centrum 8.77 km
studna pod věží, Radyně 8.94 km
studna jižní, Radyně 8.94 km
hrad Radyně 8.97 km
Štíty království českého, Můj hrad... 8.97 km
Třemošná 9.01 km
kostel sv. Štěpána, Kozolupy 9.19 km
nádraží Třemošná u Plzně 9.25 km
Losiná 9.27 km
Kozolupy 9.54 km
kaple Třemošná 9.76 km
Město Touškov 9.89 km
sv. Jan Nepomucký, Město Touškov... 9.95 km
sousoší Nejsvětější Trojice, Město... 9.95 km
SDH Město Touškov 9.95 km
Tymákov 9.96 km
fara Město Touškov 10.04 km
kostel sv. Jana Křtitele, Město To... 10.07 km
Brožík Václav 10.08 km
kaple Město Touškov 10.27 km
nádraží Dobřany 10.32 km
pamětní deska František Noha (rumb... 10.4 km
Nebílovský Borek 10.44 km
hřbitov Město Touškov 10.47 km
kaple sv. Floriána, Bdeněves 10.72 km
Bdeněves 10.75 km
židovský hřbitov Město Touškov... 10.93 km
Štěpánek Patrik, desátník / štábní... 10.98 km
kostel sv. Vojtěcha, Šťáhlavy 11.43 km
kaple hřbitovní Nezbavětice 11.51 km
pomník padlých WWII, Nezbavětice... 11.52 km
hřbitov Nezbavětice 11.52 km
pomník padlých WWI i II, Šťáhlavy... 11.53 km
Šťáhlavy 11.53 km
pamětní deska osvobození Šťáhlavy... 11.53 km
zámek Šťáhlavy 11.54 km
pomník padlých WWI i II, Horní Bří... 11.55 km
Horní Bříza 11.7 km
vlaková zastávka Šťáhlavy 11.89 km
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 11.95 km
kaple Nebílovy 12.49 km
Nebílovy 12.49 km
pomník padlých WWI, Nebílovy 12.5 km
NS Nebílovy 12.51 km
SDH Nebílovy 12.52 km
zámek Nebílovy 12.53 km
SDH Zbůch 12.56 km
kašna Nebílovy 12.56 km
Předenice 12.57 km
SDH Předenice 12.59 km
Zbůch 12.59 km
radnice Zbůch 12.61 km
kaple Předenice 12.61 km
muzeum Horní Bříza 12.61 km
kaple sv. Josefa, Zbůch 12.62 km
pomník padlých WWII, Horní Bříza... 12.63 km
pamětní deska Josef Sporka 12.63 km
naučná stezka Horní Bříza 12.66 km
nádraží Horní Bříza 12.68 km
keramika Horní Bříza 12.79 km
hřbitov Prusiny 12.82 km
fara Prusiny 12.84 km
kostel sv. Jakuba Většího, Prusiny... 12.84 km
studna Prusiny 12.85 km
dvojnásobná loupežná vražda na čer... 13.19 km
kašna zámek Kozel 13.34 km
zámek Kozel 13.36 km
pomník padlých WWI, Doubrava u Nýř... 13.41 km
Doubrava u Nýřan 13.43 km
kaple Doubrava u Nýřan 13.46 km
rybník Netunice 13.51 km
Lopatský rybník, Kozel 13.53 km
nádraží Chlumčany u Dobřan 13.61 km
Štáhlavice 13.62 km
Netunice 13.67 km
kaple Vísky (Trnová) 13.74 km
kaple Lišice 13.76 km
zámek Vísky (Trnová) 13.78 km
SDH Lišice 13.8 km
kaple Navštívení Panny Marie na Vr... 13.85 km
Horní Lukavice 14.33 km
památník umučeným, Dolní Lukavice... 14.53 km
židovský hřbitov Dolní Lukavice... 14.54 km
hřbitov Dolní Lukavice 14.59 km
Háje u Řenče 14.8 km
Vězněná, Pavel Renčín 14.81 km
Převedu vás... na onen svět!, Emil... 14.81 km
vražda v hájence Lipovka, Nekmír... 14.84 km
pomník padlých WWI, Dolní Lukavice... 15.05 km
Mlynářova lípa, Dolní Lukavice 15.09 km
fara Dolní Lukavice 15.1 km
kostel sv. Petra a Pavla, Dolní Lu... 15.12 km
busta Joseph Haydn, Dolní Lukavice... 15.15 km
Lovell Jim James Arthur, Jr. 15.16 km
Dolní Lukavice 15.16 km
hřbitov Chotěšov 15.17 km
pivovar Dolní Lukavice 15.18 km
kasárna raketového pluku Rokycany... 15.24 km
Vojenské muzeum na demarkační lini... 15.24 km
zámek Dolní Lukavice 15.24 km
Haydnovy hudební slavnosti 15.25 km
Haydn Joseph 15.25 km
symfonie D dur - Lukavická, Joseph... 15.25 km
zámecký vodotrysk Dolní Lukavice... 15.3 km
kasárna stará Rokycany 15.38 km
fontána v parku U Plzeňské brány... 15.4 km
tisovec Dolní Lukavice 15.4 km
hřbitov starý Rokycany 15.43 km
park U Plzeňské brány, Rokycany 15.43 km
kostel Nejsvětější Trojice, Rokyca... 15.44 km
hrobka Fitzova, Rokycany 15.46 km
nádraží Plešnice 15.49 km
pomník Mistra Jana Husa, Rokycany 15.53 km
Chotěšov u Stoda 15.57 km
pomník padlých WWI, Rokycany 15.58 km
fara Chotěšov 15.6 km
nádraží Rokycany 15.6 km
secesní litinová pumpa, Rokycany 15.61 km
kostel Narození Panny Marie, Chotě... 15.63 km
pomník padlých WWII, Rokycany 15.63 km
Heber František Alexander 15.64 km
pomník padlých komunistů WWII, Rok... 15.65 km
kašna klasicistní novější Rokycany... 15.7 km
Rokycanův sbor 15.7 km
secesní vila, Rokycany 15.74 km
D´Artagnan a tři mušketýři 15.75 km
Zjevení (Revelations) 15.75 km
Muž, který se směje 15.75 km
Magické stěstí, videoklip skupiny ... 15.75 km
Hodina duchů, klip Lucie Vondráčko... 15.75 km
Česká spojka 15.75 km
Žert 15.75 km
Borgiové 15.75 km
Bez domova (Sans famille) 15.75 km
Dobrodružství kriminalistiky - Jed... 15.75 km
klášter Chotěšov 15.75 km
Královská aféra 15.76 km
kašna klášter Chotěšov 15.78 km
Andělská tvář 15.79 km
3 sezóny v pekle 15.8 km
Nová Jezná 15.85 km
kašna klasicistní Rokycany 15.85 km
Laub Alois, brig. gen. 15.87 km
Rokycana Jan 15.87 km
zatčení K.H. Franka, Rokycany 15.87 km
Budweiserová Irena 15.87 km
Řanda Čestmír 15.87 km
Pehe Jiří 15.87 km
Rokycany 15.87 km
Horák Bohuslav, PhDr. 15.87 km
Fitz Johann 15.88 km
Mariánský sloup, Rokycany 15.91 km
děkanství Rokycany 15.92 km
letiště Plešnice 15.92 km
kostel Panny Marie Sněžné, Rokycan... 15.94 km
muzeum Dr. Bohuslava Horáka, Rokyc... 15.94 km
Dumetovský dům, Rokycany 15.94 km
vlaková zastávka Přeštice - Zastáv... 16.09 km
kaple sv. Diviše, Hracholusky 16.15 km
Zastávka u Přeštic 16.16 km
Vodokrty 16.33 km
kaple Vodokrty 16.35 km
hvězdárna Rokycany 16.43 km
Očenášek Ludvík 16.51 km
SDH Dnešice 16.69 km
westernový areál Halter Valley 16.73 km
pomník padlých WWI i II, Dnešice... 16.73 km
Dnešice 16.74 km
kostel sv. Václava, Dnešice 16.77 km
fara Dnešice 16.78 km
lípy u demarkační čáry, Rokycany... 17.02 km
hřbitov Dnešice 17.02 km
památník Demarkační čáry, Rokycany... 17.05 km
Kroc Raymond Ray Albert 17.32 km
Kaznějov 17.44 km
nádraží Kaznějov 17.53 km
Renče 17.69 km
přehrada Hracholusky 17.78 km
zámek Přestavlky 17.87 km
Přestavlky 17.92 km
židovský hřbitov Přeštice 18.07 km
nádraží Přeštice 18.36 km
Preiss Jaroslav JUDr. 18.49 km
Potůček Jiří 18.5 km
pamětní deska osvobození Přeštice... 18.52 km
soudní případ Přeštice s The Plast... 18.53 km
Přeštice 18.53 km
infocentrum Přeštice 18.53 km
sv. Jan Nepomucký, Přeštice 18.55 km
kašna se sochou sv. Václava, Přešt... 18.55 km
sv. Kilián, Přeštice 18.56 km
památník T. G. Masaryka, Přeštice... 18.59 km
pomník obětem nacismu, Přeštice... 18.6 km
Ryba Jakub Jan 18.6 km
Mariánský sloup, Přeštice 18.6 km
SDH Přeštice 18.69 km
Hlávka Josef 18.72 km
pamětní deska Josef Hlávka, Přešti... 18.72 km
rodný dům Josef Hlávka, Přeštice... 18.72 km
Dům historie Přešticka 18.79 km
památník Jan Jakub Ryba, Přeštice... 18.79 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Př... 18.85 km
fara Přeštice 18.89 km
Přeštické černostrakaté prase 18.93 km
Přeštická prasata - Jaroslav Podmo... 18.94 km
rozhledna Kožich 584 m n. m. 19.06 km
hrobka Josefa Hlávky 19.08 km
kaple Přeštice 19.13 km
pomník padlých WWI i II, Kucíny 19.16 km
hřbitov Přeštice 19.18 km
kaple Rybnice 19.19 km
Rybnice 19.22 km
Ticholovec 19.25 km
koupaliště Kucíny 19.37 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Libáko... 19.43 km
Libákovice 19.46 km
pověst o vzniku Čertova břemene 19.53 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Přícho... 19.61 km
Příchovice 19.62 km
pomník padlých WWI i II, Příchovic... 19.64 km
SDH Příchovice 19.66 km
kaple Kucíny 19.67 km
zámek Příchovice 19.76 km
lípa pod Ticholovcem 19.78 km
kaple sv. Anny pod Ticholovcem 19.78 km
ubytování v okolí

hotel 6010, Jiřičná

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: hotel ***
Šumava: sušicko
šumavská obec: Jiřičná

ubytování s kapacitou: 40
cena ubytování: od 330 Kč detail

penzion 3002, Hamry

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chata
Šumava: špičácko
šumavská obec: Hamry

ubytování s kapacitou: 30
cena ubytování: od 390 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Západočeské muzeum v Plzni - otevírací d...

    batoh
    Západočeské muzeum v Plzni - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Techmania Science Center - otevírací dob...

    batoh
    Techmania Science Center - otevírací doba
    Šumava A-Z: menší i větší...
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • muzeum loutek Plzeň - otevírací doba

    batoh
    muzeum loutek Plzeň - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
firmy v okolí
  • Západočeské konz. družstvo Plzeň

    batoh
    Západočeské konz. družstvo Plzeň
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Západočeské konz. družstvo Plzeň

    batoh
    Západočeské konz. družstvo Plzeň
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • McDonalds, Mrakodrap, Plzeň

    batoh
    McDonalds, Mrakodrap, Plzeň
    Šumava A-Z: fast food
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • čerpací stanice Shell, Plzeň, Edvarda Be...

    batoh
    čerpací stanice Shell, Plzeň, Edvarda Beneše
    Šumava A-Z: čerpací stani...
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 0.49 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 0.77 km
McDonalds, Mrakodrap, Plzeň 0.78 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Edva... 1.02 km
Bankomat ČSOB 1.1 km
Bankomat Komerční banka 1.11 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.15 km
Bankomat ČSOB 1.16 km
Bankomat GE Money Bank 1.2 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.25 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 1.32 km
Bankomat Česká spořitelna 1.32 km
Bankomat Česká spořitelna 1.33 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Jižn... 1.42 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.42 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Dou... 1.48 km
Bankomat ČSOB 1.5 km
Bankomat Česká spořitelna 1.52 km
Bankomat GE Money Bank 1.52 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, U Praz... 1.54 km
McDonalds, U Prazdroje, Plzeň 1.71 km
Bankomat Česká spořitelna 1.76 km
McDonalds, Rondel, Plzeň 1.87 km
Bankomat Komerční banka 2.1 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Bo... 2.13 km
Bankomat Česká spořitelna 2.16 km
Bankomat Poštovní spořitelna 2.19 km
Bankomat ČSOB 2.19 km
Bankomat Poštovní spořitelna 2.2 km
Bankomat UniCredit Bank 2.22 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Seve... 2.35 km
Bankomat Komerční banka 2.36 km
McDonalds, OC Borská pole, Plzeň 2.37 km
Bankomat Česká spořitelna 2.46 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Le... 2.56 km
Bankomat Fio banka 2.57 km
Bankomat GE Money Bank 2.57 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 2.63 km
Bankomat Česká spořitelna 2.69 km
Bankomat GE Money Bank 2.85 km
Bankomat Fio banka 2.91 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Vých... 2.95 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.15 km
Bankomat Česká spořitelna 3.18 km
Bankomat ČSOB 3.18 km
Bankomat Poštovní spořitelna 3.19 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.3 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, Lidick... 3.3 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.36 km
Bankomat Česká spořitelna 3.37 km
Bankomat GE Money Bank 3.37 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.37 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, Domažl... 3.37 km
Bankomat Česká spořitelna 3.43 km
Bankomat Poštovní spořitelna 3.53 km
Bankomat ČSOB 3.54 km
Bankomat Česká spořitelna 3.55 km
Bankomat ČSOB 3.55 km
Bankomat Poštovní spořitelna 3.56 km
Bankomat Poštovní spořitelna 3.56 km
Bankomat ČSOB 3.58 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.74 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.02 km
Bankomat ČSOB 4.02 km
Bankomat Česká spořitelna 4.08 km
Bankomat Česká spořitelna 4.37 km
Bankomat Komerční banka 4.37 km
Bankomat GE Money Bank 4.37 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 4.42 km
Bankomat Česká spořitelna 4.51 km
Bankomat Česká spořitelna 4.54 km
Bankomat Komerční banka 4.56 km
McDonalds, OC Plzeň 4.56 km
Bankomat GE Money Bank 4.56 km
Bankomat ČSOB 4.63 km
Jednota Radčice 4.69 km
Bankomat Česká spořitelna 4.69 km
Bankomat Česká spořitelna 4.73 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 4.88 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Ro... 4.9 km
Bankomat GE Money Bank 4.93 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.93 km
Bankomat ČSOB 4.93 km
Bankomat ČSOB 4.93 km
Bankomat Česká spořitelna 4.93 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Koš... 4.96 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Kř... 5.04 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Bol... 5.14 km
čerpací stanice EuroOil, Plzeň, Kř... 5.16 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Ne... 5.47 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Plzeň, ... 5.51 km
čerpací stanice PAP OIL, Vejprnice... 6.08 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 6.22 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 6.55 km
Bankomat Česká spořitelna 7.14 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany, ... 7.24 km
Jednota Chotíkov 7.48 km
Bankomat Komerční banka 7.48 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 7.53 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany, ... 7.62 km
Market Zruč 7.94 km
Bankomat Česká spořitelna 8.2 km
Bankomat GE Money Bank 8.29 km
čerpací stanice Benzina, Třemošná... 8.45 km
Jednota Druztová 8.56 km
Bankomat Komerční banka 8.88 km
Jednota Třemošná 8.9 km
Market Třemošná 8.9 km
čerpací stanice PAP OIL, Starý Plz... 9.09 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Chotíko... 9.34 km
Západočeské konz. družstvo Nězvěst... 9.45 km
Západočeské konz. družstvo Starý P... 9.59 km
Jednota Kozolupy 9.79 km
Jednota Město Touškov 9.87 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 9.94 km
Bankomat ČSOB 9.95 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.95 km
Západočeské konz. družstvo Tymákov... 10.11 km
Jednota Dolany 10.28 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 10.39 km
Konzum Dobřany 10.45 km
Západočeské konz. družstvo Dobřany... 10.45 km
Bankomat Komerční banka 10.89 km
Bankomat Česká spořitelna 10.92 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany... 10.97 km
Bankomat GE Money Bank 10.97 km
Jednota Česká Bříza 11.29 km
Západočeské konz. družstvo Šťáhlav... 11.55 km
Jednota Horní Bříza 11.6 km
Západočeské konz. družstvo Šťáhlav... 11.8 km
Bankomat Česká spořitelna 11.85 km
Supermarket Horní Bříza 11.89 km
Jednota Nevřeň 11.98 km
Bankomat Komerční banka 11.99 km
Bankomat GE Money Bank 12.33 km
Bankomat Česká spořitelna 12.41 km
čerpací stanice PAP OIL, Horní Bří... 12.42 km
Západočeské konz. družstvo Chválen... 12.43 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 12.48 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 12.62 km
Jednota Žichlice 12.91 km
Západočeské konz. družstvo Chlumča... 12.92 km
Bankomat ČSOB 13.07 km
Bankomat Poštovní spořitelna 13.07 km
Jednota Nýřany 13.14 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 13.65 km
čerpací stanice Benzina, Nezvěstic... 14.02 km
Bankomat Komerční banka 14.15 km
Západočeské konz. družstvo Dobřany... 14.36 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 14.37 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 15.09 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 15.09 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 15.32 km
Západočeské konz. družstvo Chotěšo... 15.41 km
čerpací stanice Shell, Rokycany LS... 15.43 km
Jednota Všeruby 15.65 km
Bankomat Komerční banka 15.66 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.7 km
Bankomat UniCredit Bank 15.73 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 15.73 km
Bankomat Česká spořitelna 15.74 km
Bankomat Česká spořitelna 15.74 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.76 km
Bankomat GE Money Bank 15.82 km
Bankomat ČSOB 15.97 km
Bankomat Česká spořitelna 16.02 km
Jednota Osek u Rokycan 16.19 km
Bankomat GE Money Bank 16.19 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.19 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 16.22 km
Bankomat Rokycany 16.26 km
Bankomat ČSOB 16.26 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 16.45 km
Jednota Úlice 16.51 km
Západočeské konz. družstvo Dnešice... 16.69 km
čerpací stanice Benzina, Rokycany... 16.8 km
Jednota Líšťany 17.36 km
Jednota Kaznějov 17.37 km
Market Kaznějov 17.37 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 17.38 km
Bankomat Komerční banka 17.52 km
Jednota Stupno 17.53 km
čerpací stanice Shell, Rokycany PS... 17.57 km
Jednota Dobříč 17.65 km
Západočeské konz. družstvo Řenče... 17.67 km
Market Kaznějov 17.69 km
čerpací stanice Benzina, Kaznějov... 17.94 km
čerpací stanice Benzina, Přeštice... 17.98 km
čerpací stanice Benzina, Stod 18.2 km
Jednota Mrtník 18.2 km
čerpací stanice PAP OIL, Břasy 18.36 km
Jednota Loza 18.44 km
Bankomat Česká spořitelna 18.46 km
Bankomat Česká spořitelna 18.51 km
Jednota Břasy 18.51 km
Bankomat GE Money Bank 18.51 km
Bankomat Komerční banka 18.63 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 18.64 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 18.64 km
Bankomat Komerční banka 18.64 km
Jednota Horní Bělá 18.7 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.73 km
Jednota Pňovany 18.75 km
Západočeské konz. družstvo Blovice... 18.85 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 19.01 km
Jednota Dolní Bělá 19.02 km
Bankomat ČSOB 19.06 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 19.32 km
Konzum Újezd sv. Kříže 19.61 km
Západočeské konz. družstvo Spálené... 19.74 km
Bankomat Česká spořitelna 19.81 km
Západočeské konz. družstvo Spálené... 19.96 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Přeštice

batoh
nádraží Přeštice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

nádraží Vejprnice

batoh
nádraží Vejprnice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Bavorský les a Šumava je nirvána pro cyklisty - crossové sjíždění v nejednom bikeparku, náročné výstupy a sjezdy pro cyklisty s velkou kondicí, různorodé cesty s mírným převýšením pro pohodlné cyklisty, možnost kombinace jízdy s vlakem s dopravou kol nebo cyklobusem. Šumava i ArberLand je ráj plný cyklistických stezek všech stupňů náročnost. Šumava a Bavorský les je také největší evropská destinace pro motokola! V regionu je mnoho horských tratí, které však lze díky jejich povrchovým vlastnostem zvládnout i na výletním (městském) kole. Cyklostezky vedou kolem „zlatých hřebů“ národního parku, které jsou často přístupné pouze po pěších a turistických stezkách. Kdo by chtěl svůj cyklistický výlet spojit s pěší túrou, může to optimálně udělat na křižovatkách cyklostezek a turistických stezek. Kolo je během této doby dobře a bezpečně uloženo na odstavných plochách pro jízdní kola s držáky. Dech beroucí prostředí hor a Vy samozřejmě uprostřed nich na jednom z mnoha výletů na horském kolesportovní dovolená snů. Kvalitním výběrem ubytováním jistě nepohrdne žádný opravdový biker. U ubytovatelů cyklisté získávají něco navíc - a to je osobní a přátelský přístup! Na Šumavě poskytovatelé ubytování a služeb dobře vědí, co právě cyklisté a bikeři potřebují. Region potěší horského cyklistu spoustou výškových metrů. Pro toho, kdo se nahoře cítí dobře a nechce se vracet dolů, najde mnoho horských chat, kam může zavítat a přenocovat. Kdo preferuje pohodlí, může si vybrat z celé řady apartmánů v apartmánových domech, penzionů, hotelů, chat a chalup. Více na http://www.sumava.cz/ubytovani/

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Apolena se poněkud zotavila ze svého leknutí. Pryč! Pryč! poháněl ji vnitřní hlas, mnohem silnější než ruka, která ji od-vlékala. Klikatě běžela stezka, oddalovala se od potoka, zase se přiblížila; rostl prostor mezi dvojicí utíkajících a bezvládným tělem skoleného člověka. Přivalily se nové mlhy, nížila se klenba šedých mraků, spouštějíc drobounký deštík. Zakrá-koral havran, neviditelně se vznášející v šedé vřavě, opodál druhý, třetí mu odpovídal, čejky zděšeně pokřikovaly, rackové zlostně láli a vysoko, vysoko nad mořem mlh, za čirou hradbou mraků, zahlaholila unylým zvonovým zvukem dlouhozobá koliha , jež dle staré provensálské báje živí se čistým vzduchem nebeským...

Teskně, smutně zněl ten hlahol; Apoleně bylo, že slyší vyzvánět umíráčkem.

Uběhlo asi půl hodiny.

Drobný deštík ustal, ale mlhy dosud se valily v chumáčích, jako bělavý kouř těkaly po širých Blatech. Vítr je rozfoukal, honil je, takže vířily pod jeho dechem, podobné pohyblivým sloupům, a mraky na nebi řidly, uhánějíce směrem k východu.

Na pravém břehu Soudného potoku, nedaleko místa, kde odbočuje od něho k severu mlýnská stoka, jež protéká Zbudovem, rákosí roste jako les; široké pásmo, neustále se pohybující, ševelící — půda mokrá, bobtavé černé bahno, vezde kaluže stavící se vody; v dobách dešťů a když sněhy tají na horách, rozlévá se tu voda daleko široko a často po celé týdny prodlévá, nemohouc odtékati. Pásmo rákosí pak věnčeno jest dosti širokou stuhou těžko prostupných křovin, za dřívějších časů mnohem hustších než dnes.

V tato místa Vojta zavedl Apolenu. Nebylo třeba se obávati, že by tu byli vydáni zrakům číkoli: sem nikdo nepřicházel, ani hříbkové, kteří opodál pásli své koně. Štítili se těchto míst hlavně pro množství ohromně velkých užovek, jež se tu skrývaly a z nichž fantazie prostého lidu nadělala pravých hroznýšů. Jediný Vojta se jich nebál ani dost málo; naopak, viděl v nich spojence a žádné neublížil. Také různého vodního a bahenního ptactva, racků, chřástalů, čejek, vodoušů, jespáků, se sem uchylovala spousta, a příšerné, kvílivé skřeky, jež najmě kvečeru a v noci z těchto věčně zavlhlých houštin vycházely, rozmnožovaly hrůzu k těmto místům se vížící.

„Tady poseď," vece Vojta, ukazuje na poněkud vyvýšené, suché místo, vrbovím odevšad kryté; „já ti dojdu pro něco k snědku. Poledne minulo, budeš hladová. Nemysli již na toho lumpa tam; však pochybuju, že bych ho byl zabil. Byl dojista jen omráčen a dávno už se vzpamatoval."

Dívka se dala do pláče. .

„Pomyslit, žes ho zabil!" odvětila vzlykajíc.

„E, dej už pokoj! Pojíš kus buchty, a to tě spraví! Já si teď obstarám ryby, mám tu sádky."

Po celých pět právě uplynulých dní byla žádostivá vidět tyto sádky; teď myšlenky její při nich neprodlely. Pokývla pouze jako stroj. On zmizel, za malou chvíli zase se vrátil a podal jí kus černé buchty. Měl patrně v těchto končinách také svou zásobárnu.

„Na, najez se! — Opatřím si zatím ryby."

Otevřel koš, vyňal pytel a vysypal jeho obsah.

„Co je to? - Jen dvě? Kde je třetí?" ptal se hněvivě.

„Víc mi jich nedal ten košíkář," odpověděla, vypravujíc, co Pavlíček jí byl uvedl.

On, všecek pohněván, zaťal pěsti.

„Nu, počkej, lumpe zlodějská!" zlobil se; „já ti ukážu! Ty mi třetí rád ještě dáš, až s tebou promluvím!"

„Mou vinou není," omlouvala se Apolena; „když nechtěl dát třetí, řekla jsem mu, aby se měl na pozoru, že si to líbit nenecháš..."

„Já ti viny nedávám," řekl na to; „ale to ti povídám, že tohle je bude všecky mrzet, ty darebáky! Nač mám právo, to si vzít nedám!"

Vzal oba kapry, hodil je do malé, ostřicí vroubené a různým býlím napolo zarostlé kalužiny. Přesvědčil se, že jsou živi, že žabra se pohybují a že záhy úplně se vzpamatují. Ona zatím jedla, teprve nyní pociťujíc hladu.

„Ukážu ti teď moje sádky," pravil, vida, že pojedla; „ale musíš se zout, střevíce bys promočila."

Uposlechla ihned, střevíce zula, punčochy svlékla, přičemž on sledoval očima každý její pohyb.

Když vyskočila na nohy, vzal ji za ruku a vedl ji houštinou.

„Vykasej se hodně, ať si sukně nezmáčíš," napomínal ji; „vody je tu nazbyt."

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky