Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Dobřany

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: plzeňsko
GPS: 49°40'52.785"N, 13°19'25.470"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Dobřany leží na trati 183 (Plzeň - Železná Ruda) je jednokolejná celostátní dráha. V úseku Plzeň – Klatovy elektrizovaná střídavým proudem o napětí 25 kV. 





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Stará Pošta, Hartmanice - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

kaple Smíření, dálniční D5, Šlovice u Pl...

batoh
kaple Smíření, dálniční D5, Šlovice u Plzně
Šumava A-Z: kaple
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

Koranda Václav starší

batoh
Koranda Václav starší
Šumava A-Z: osobnosti
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

nádraží Dobřany

batoh
nádraží Dobřany
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

pamětní deska František Noha (rumburský ...

batoh
pamětní deska František Noha (rumburský rebel)
Šumava A-Z: pomníky
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
kaple Smíření, dálniční D5, Šlovic... 0.6 km
Koranda Václav starší 2.49 km
nádraží Dobřany 3.13 km
pamětní deska František Noha (rumb... 3.21 km
radobyčický úkryt paraskupiny Anth... 5.24 km
Rašín Alois 5.31 km
Jáchymov, Josef Haslinger 5.31 km
Kácha Miroslav, generálmajor 5.31 km
Neumann Stanislav Kostka 5.31 km
Havel Václav 5.31 km
Píka Heliodor, generál 5.31 km
Dienstbier Jiří 5.31 km
Modrý Bohumil, Ing. 5.31 km
Dominik Jaroslav, kardinál Duka OP... 5.31 km
Janoušek Karel, armádní generál, m... 5.31 km
Wonka Pavel 5.31 km
Cibulka Petr 5.31 km
věznice Plzeň Bory 5.31 km
zámek Štěnovice 5.44 km
Borský park 5.47 km
hřbitov Doudlevce 5.55 km
Čvančara Jaroslav 5.61 km
mlýn Radobyčice 5.65 km
pomník padlých WWII, Plzeň Bory 5.87 km
hřbitov Skvrňany, Plzeň 5.88 km
kaple hřbitovní sv. Antonína Paduá... 5.88 km
židovský hřbitov Štěnovice 6.04 km
nádraží Vejprnice 6.11 km
vlaková zastávka Plzeň - Doudlevce... 6.19 km
Památník obětem zla 6.24 km
Hruška Luboš, plk. 6.24 km
dětské hřiště Vejprnice 6.32 km
SDH Vejprnice 6.35 km
Vejprnice 6.38 km
Husník Jakub 6.38 km
řeka Úhlava 6.38 km
pomník padlých WWI, Vejprnice 6.4 km
kaple sv. Vojtecha, Vejprnice 6.41 km
památník osovobození Vejprnice 6.42 km
památník Květnového povstání 1945,... 6.43 km
kostel sv. Vojtěcha, Vejprnice 6.44 km
pomník padlých WWI i II, náměstí M... 6.45 km
krytá lávka Vejprnice 6.46 km
fara Vejprnice 6.46 km
pomník obětem WWII a letcům RAF, n... 6.47 km
nádraží Chlumčany u Dobřan 6.48 km
pamětní deska Antonie a Jan Bejblo... 6.65 km
hřbitov Vejprnice 6.79 km
pamětní deska rodina Hrdličkova a ... 7.02 km
památník Suchý důl 7.11 km
Techmania Science Center 7.15 km
Farní sbor Českobratrské církve ev... 7.19 km
Entropa - David Černý, Techmania 7.19 km
vlaková zastávka Plzeň 7.2 km
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 7.21 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Plzeň... 7.22 km
SDH Zbůch 7.22 km
Zbůch 7.25 km
radnice Zbůch 7.25 km
most Ivana Magora Jirouse 7.26 km
nádraží Plzeň Jižní předměstí... 7.27 km
kaple sv. Josefa, Zbůch 7.28 km
Škoda Plzeň 7.37 km
první protikomunistická demonstrac... 7.56 km
Hlavatý Josef 7.56 km
památník národního osvobození se s... 7.56 km
Kreativní zóna DEPO2015 7.58 km
pamětní deska Karel Klostermann, P... 7.63 km
Rašínův dům, Plzeň 7.65 km
kraj Plzeňský 7.65 km
Horní Lukavice 7.73 km
Dětský koutek, Olympia Plzeň 7.77 km
památník Díky, Ameriko!, Plzeň 7.81 km
vila Hermíny a Emila Škodových, Pl... 7.81 km
kaple Lišice 7.82 km
kostel sv. Mikuláše, Plzeň 7.83 km
Dětský svět lvíček, Plzeň 7.85 km
pamětní deska rodina Kučerova, Plz... 7.88 km
kostel Sboru Karla Farského, Plzeň... 7.9 km
Mikulášský hřbitov Plzeň 7.91 km
památník 16. obrněné divize US arm... 7.91 km
SDH Lišice 7.93 km
synagoga (stará) Plzeň 7.93 km
památník pozemních jednotek na záp... 7.93 km
Vejprnický potok 7.97 km
socha J.K.Tyla, Plzeň 7.97 km
divadlo J. K. Tyla, Plzeň 7.97 km
Větrovec Josef 7.98 km
infocentrum Bavorský les - Šumava... 7.98 km
kaple U Ježíška, Plzeň 7.99 km
Wilsonův most, Radbuza, Plzeň 8.02 km
pamětní deska Bohumil Polan 8.03 km
Polan Bohumil 8.03 km
zahrada Miroslava Horníčka 8.04 km
pomník generála George Pattona, Pl... 8.07 km
synagoga (velká) Plzeň 8.09 km
Západočeské muzeum v Plzni 8.11 km
Předenice 8.16 km
muzeum loutek Plzeň 8.18 km
SDH Předenice 8.19 km
sousoší Spejbla a Hurvínka, Plzeň... 8.19 km
kaple Předenice 8.21 km
pamětní deska Marie Uchytilová 8.24 km
Discopříběh 8.26 km
Slavnosti svobody, Plzeň 8.27 km
Plzeň 8.28 km
Preissová Jana 8.28 km
Štandera Miroslav, brigádní generá... 8.28 km
Barták Bedřich 8.28 km
Stárek František Čuňas 8.28 km
Platzer Ignác František 8.28 km
Roučka Zdeněk 8.28 km
Lindauer Gottfried 8.28 km
Hofrichter Jaroslav, plk. letec 31... 8.28 km
Zikmund Miroslav 8.28 km
Chovanec Milan 8.28 km
Jančařík Michal 8.28 km
Beran Josef, Msgre. ThDr. 8.29 km
Plzeňská diecéze 8.31 km
katedrála sv. Bartoloměje, Plzeň... 8.31 km
nádraží hlavní Plzeň 8.32 km
požární stanice Plzeň - střed 8.33 km
morový sloup, Plzeň 8.35 km
infocentrum Plzeň 8.37 km
radnice Plzeň 8.4 km
památník umučeným, Dolní Lukavice... 8.4 km
Masné krámy, Plzeň 8.41 km
židovský hřbitov Dolní Lukavice... 8.41 km
pamětní deska na pěší pluk 35, Plz... 8.44 km
Patton Memorial Pilsen 8.44 km
hřbitov Dolní Lukavice 8.44 km
Západočeská galerie v Plzni 8.45 km
vodárenská věž, Plzeň 8.46 km
Plzeňské historické podzemí 8.54 km
pivovarské muzeum, Plzeň 8.55 km
prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdr... 8.6 km
pamětní deska Jan Sladký - Kozina... 8.62 km
skála Ostrá Hůrka, Plzeň 8.63 km
studna na nádvoří, Plzeňský prazdr... 8.66 km
Sokolovna Plzeň 8.66 km
artézské studny, Plzeňský Prazdroj... 8.67 km
návštěvnické centrum Plzeňský pivo... 8.69 km
pivovar Plzeňský Prazdroj 8.81 km
Nebílovský Borek 8.81 km
FC Viktoria Plzeň, a.s. 8.83 km
pomník padlých WWI, Dolní Lukavice... 8.85 km
ZOO Plzeň 8.92 km
fara Dolní Lukavice 8.92 km
kostel sv. Petra a Pavla, Dolní Lu... 8.94 km
hřbitov Chotěšov 8.94 km
busta Joseph Haydn, Dolní Lukavice... 8.96 km
Lovell Jim James Arthur, Jr. 8.97 km
Dolní Lukavice 8.97 km
pivovar Dolní Lukavice 9.01 km
Mlynářova lípa, Dolní Lukavice 9.05 km
zámek Dolní Lukavice 9.06 km
Dinopark Plzeň 9.07 km
Haydnovy hudební slavnosti 9.07 km
symfonie D dur - Lukavická, Joseph... 9.07 km
Haydn Joseph 9.07 km
zámecký vodotrysk Dolní Lukavice... 9.11 km
vlaková zastávka Přeštice - Zastáv... 9.13 km
Zastávka u Přeštic 9.17 km
Božkov 9.21 km
kaple Božkov 9.21 km
tisovec Dolní Lukavice 9.23 km
hřbitov Prusiny 9.25 km
Losiná 9.26 km
studna Prusiny 9.29 km
kostel sv. Jakuba Většího, Prusiny... 9.29 km
fara Prusiny 9.31 km
Mže 9.32 km
pamětní deska pol. inspektor Václa... 9.33 km
busty Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše... 9.33 km
plzeňský úkryt paraskupiny Anthrop... 9.33 km
lom Koterov 9.38 km
řeka Radbuza 9.39 km
fara Chotěšov 9.4 km
Chotěšov u Stoda 9.42 km
kostel Narození Panny Marie, Chotě... 9.45 km
Nebílovy 9.51 km
SDH Dnešice 9.51 km
Magické stěstí, videoklip skupiny ... 9.54 km
Borgiové 9.54 km
D´Artagnan a tři mušketýři 9.54 km
Česká spojka 9.54 km
Muž, který se směje 9.54 km
Zjevení (Revelations) 9.54 km
Žert 9.54 km
Bez domova (Sans famille) 9.54 km
Hodina duchů, klip Lucie Vondráčko... 9.54 km
westernový areál Halter Valley 9.54 km
klášter Chotěšov 9.54 km
pomník padlých WWI i II, Dnešice... 9.55 km
Dobrodružství kriminalistiky - Jed... 9.55 km
Královská aféra 9.55 km
Dnešice 9.55 km
NS Nebílovy 9.56 km
kaple Nebílovy 9.57 km
pomník padlých WWI, Nebílovy 9.57 km
3 sezóny v pekle 9.58 km
Andělská tvář 9.58 km
kostel sv. Václava, Dnešice 9.59 km
zámek Nebílovy 9.59 km
fara Dnešice 9.6 km
SDH Nebílovy 9.6 km
kašna klášter Chotěšov 9.6 km
kašna Nebílovy 9.61 km
židovský hřbitov Plzeň (starý)... 9.62 km
pomník rodiny Fürthových 9.69 km
hřbitov Dnešice 9.83 km
Koza Vladimír, MUDr. 9.92 km
rybník Netunice 10.12 km
studna jižní, Radyně 10.14 km
studna pod věží, Radyně 10.15 km
Netunice 10.15 km
hrad Radyně 10.18 km
Štíty království českého, Můj hrad... 10.18 km
Háje u Řenče 10.37 km
hřbitov Starý Plzenec 10.39 km
kostel sv. Štěpána, Kozolupy 10.43 km
židovský hřbitov Plzeň 10.61 km
památník umučeným, Plzeň 10.61 km
kaple sv. Václava, centrální hřbit... 10.61 km
Kozolupy 10.67 km
zámek Přestavlky 10.67 km
pomník padlých WWII, centrální hřb... 10.71 km
Přestavlky 10.73 km
fara Starý Plzenec 10.73 km
hrob generál Heliodor Píka 10.74 km
centrální hřbitov Plzeň 10.75 km
kostel Narození Panny Marie, Starý... 10.75 km
kostel sv. Jana Křtitele, Starý Pl... 10.89 km
pomník padlých WWI i II, Starý Plz... 10.9 km
Starý Plzenec 10.9 km
Mariánský sloup, Starý Plzenec 10.9 km
NS Stará Plzeň a kupci 10.91 km
NS kolem Starého Plzence 10.91 km
radnice Starý Plzenec 10.94 km
soutok Berounka - Úslava 11.1 km
řeka Úslava 11.11 km
rotunda sv. Petra a Pavla, Starý P... 11.15 km
Vodokrty 11.16 km
Vařečka rytíře Žumbery 11.17 km
kostel sv. Jiří, Plzeň (Doubravka)... 11.2 km
kaple Vodokrty 11.21 km
hrob Stanko Vodička 11.22 km
hřbitov u kostela sv. Jiří, Plzeň ... 11.22 km
zřícenina kostela sv. Vavřince, St... 11.33 km
hradiště Hůrka, Starý Plzenec 11.38 km
Bohemia Sekt Centrum 11.43 km
PP Černá stráň 11.43 km
sv. Jan Nepomucký, Město Touškov... 11.45 km
zřícenina kostela sv. Kříže, Starý... 11.5 km
SDH Město Touškov 11.56 km
sousoší Nejsvětější Trojice, Město... 11.64 km
kaple hřbitovní Nezbavětice 11.67 km
hřbitov Nezbavětice 11.68 km
pomník padlých WWII, Nezbavětice... 11.68 km
Město Touškov 11.69 km
kaple sv. Floriána, Bdeněves 11.71 km
kostel sv. Jana Křtitele, Město To... 11.71 km
Bdeněves 11.71 km
fara Město Touškov 11.72 km
nádraží Přeštice 11.8 km
vyhlídka Hůrka 11.88 km
mohylové pohřebiště Hůrka 11.9 km
židovský hřbitov Přeštice 11.97 km
Preiss Jaroslav JUDr. 12.03 km
dvojnásobná loupežná vražda na čer... 12.05 km
pomník padlých WWI, Doubrava u Nýř... 12.06 km
Doubrava u Nýřan 12.07 km
Přeštice 12.08 km
soudní případ Přeštice s The Plast... 12.08 km
kaple Doubrava u Nýřan 12.08 km
pamětní deska osvobození Přeštice... 12.08 km
sv. Jan Nepomucký, Přeštice 12.09 km
kaple Město Touškov 12.09 km
infocentrum Přeštice 12.09 km
kašna se sochou sv. Václava, Přešt... 12.1 km
sv. Kilián, Přeštice 12.11 km
památník T. G. Masaryka, Přeštice... 12.13 km
Ryba Jakub Jan 12.14 km
Mariánský sloup, Přeštice 12.14 km
pomník obětem nacismu, Přeštice... 12.14 km
hřbitov Město Touškov 12.18 km
pamětní deska Josef Hlávka, Přešti... 12.26 km
rodný dům Josef Hlávka, Přeštice... 12.26 km
Hlávka Josef 12.27 km
SDH Přeštice 12.27 km
památník Jan Jakub Ryba, Přeštice... 12.33 km
Dům historie Přešticka 12.33 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Př... 12.38 km
fara Přeštice 12.42 km
Přeštická prasata - Jaroslav Podmo... 12.45 km
Přeštické černostrakaté prase 12.45 km
hrobka Josefa Hlávky 12.58 km
židovský hřbitov Město Touškov... 12.59 km
kaple Přeštice 12.64 km
hřbitov Přeštice 12.68 km
kostel sv. Vojtěcha, Šťáhlavy 12.97 km
vlaková zastávka Šťáhlavy 13 km
Šťáhlavy 13.01 km
pomník padlých WWI i II, Šťáhlavy... 13.02 km
Renče 13.02 km
pamětní deska osvobození Šťáhlavy... 13.03 km
zámek Šťáhlavy 13.05 km
Ticholovec 13.26 km
Pilčík Hubert 13.28 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Přícho... 13.3 km
Příchovice 13.31 km
pomník padlých WWI i II, Příchovic... 13.33 km
SDH Příchovice 13.36 km
pomník padlých WWI i II, Kucíny 13.39 km
v železničním tunelu u Ejpovic sra... 13.42 km
zámek Příchovice 13.46 km
Skočice u Přeštic 13.55 km
koupaliště Kucíny 13.61 km
kaple Nejsvětější Trojice, Skočice... 13.66 km
kaple sv. Anny pod Ticholovcem 13.69 km
lípa pod Ticholovcem 13.69 km
kaple Kucíny 13.91 km
Tymákov 14.12 km
Štáhlavice 14.6 km
vlaková zastávka Lužany 14.82 km
kašna zámek Kozel 14.87 km
Štěpánek Patrik, desátník / štábní... 14.9 km
Lopatský rybník, Kozel 14.9 km
zámek Kozel 14.9 km
zámek Lužany 14.94 km
Lužanská mše, Antonín Dvořák 14.94 km
Kosovský Jednorovič Bohumil 14.98 km
Lužany 14.98 km
rozhledna Kožich 584 m n. m. 14.99 km
pamětní deska Josef Kožíšek 15.06 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Libáko... 15.06 km
Kožíšek Josef 15.07 km
Záluží u Třemošné 15.07 km
Libákovice 15.08 km
pamětní deska Václav Kalaš 15.11 km
pomník padlých WWI i II, Lužany 15.11 km
nádraží Plešnice 15.41 km
letiště Plešnice 15.48 km
pomník Andre Fercoq, Lužany 15.5 km
Nová Jezná 15.6 km
Air park, Zruč u Plzně 15.62 km
pověst o vzniku Čertova břemene 15.83 km
Třemošná 15.92 km
kaple sv. Huberta, Hájek 15.93 km
fara Merklín 16.01 km
kostel sv. Mikuláše, Merklín 16.02 km
zámek Merklín 16.13 km
výstava Bonsai Merklín 16.13 km
nádraží Třemošná u Plzně 16.14 km
kaple sv. Diviše, Hracholusky 16.15 km
Merklín 16.22 km
kaple Zálesí 16.27 km
Zálesí 16.34 km
koupaliště Zálesí 16.45 km
Sokolovna Merklín 16.48 km
mlýn Nezdice 16.55 km
kaple sv. Anny, Roupov 16.59 km
kaple Třemošná 16.61 km
barokní sýpka Roupov 16.64 km
Roupov 16.65 km
pomník padlých WWI, Nezdice 16.66 km
kostel sv. Prokopa, Nezdice 16.67 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Nezdic... 16.7 km
zřícenina Roupov 16.74 km
Štíty království českého, Čas hojn... 16.74 km
Roupovský tis 16.77 km
kaple Roupov 16.77 km
SDH Roupov 16.8 km
kaple sv. Vojtěcha, Otěšice 16.99 km
Otěšice 17.01 km
Brožík Václav 17.04 km
kaple u Vřeskovic 17.18 km
Borovy 17.36 km
Weinfurt Martin 17.42 km
mlýn Prokop, Borovy 17.46 km
hřbitov Vřeskovice 17.48 km
kostel sv. Jana Křtitele, Vřeskovi... 17.51 km
Borovská lípa 17.53 km
kaple Narození Panny Marie, Borovy... 17.54 km
fara Vřeskovice 17.55 km
Vřeskovice 17.58 km
pálení tajných dokumentů StB, lom ... 17.71 km
pomník padlých WWI i II, Horní Bří... 17.79 km
SDH Vřeskovice 17.87 km
přehrada Hracholusky 17.96 km
Horní Bříza 17.98 km
pomník padlých WWI, Letiny 18.2 km
roubenka Letiny 18.21 km
SDH Letiny 18.33 km
Letiny 18.35 km
Lambl Jan Baptista, prof. dr. tech... 18.35 km
studna Letiny 18.36 km
NS Čertovo břemeno 18.37 km
židovský hřbitov Merklín 18.41 km
Lambl Vilém Dušan 18.45 km
hřbitov Letiny 18.46 km
fara Letiny 18.49 km
kostel sv. Prokopa, Letiny 18.49 km
Lhota u Merklína 18.82 km
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 18.85 km
vražda v hájence Lipovka, Nekmír... 18.87 km
Vězněná, Pavel Renčín 18.87 km
Převedu vás... na onen svět!, Emil... 18.87 km
pomník padlých WWI, Vlčí 19.03 km
koupaliště Lázně Letiny 19.04 km
SDH Biřkov 19.17 km
muzeum Horní Bříza 19.19 km
pomník padlých WWII, Horní Bříza... 19.2 km
pamětní deska Josef Sporka 19.2 km
návesní rybník, Biřkov 19.22 km
Biřkov 19.23 km
Šašek Václav z Bířkova 19.24 km
Deník o jízdě a putování, Václav Š... 19.24 km
dětské hřiště Biřkov 19.25 km
naučná stezka Horní Bříza 19.26 km
nádraží Horní Bříza 19.28 km
kaple sv. Vintíře, Lázně Letiny... 19.28 km
Lázně Letiny 19.31 km
Letinská lípa 19.32 km
zámek lázně Letiny 19.32 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Biřkov... 19.35 km
keramika Horní Bříza 19.36 km
kaple Navštívení Panny Marie na Vr... 19.36 km
Ptenín 19.42 km
Tikal Václav 19.43 km
pomník padlých WWI, Ptenín 19.44 km
NS Ptenín - Újezdec 19.45 km
zámek Ptenín 19.46 km
dětské hřiště Ptenín 19.48 km
Vojenské muzeum na demarkační lini... 19.57 km
kasárna raketového pluku Rokycany... 19.57 km
kaple Vísky (Trnová) 19.61 km
zámek Vísky (Trnová) 19.67 km
rekreační středisko Letiny 19.82 km
ubytování v okolí

hotel 6010, Jiřičná

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: hotel ***
Šumava: sušicko
šumavská obec: Jiřičná

ubytování s kapacitou: 40
cena ubytování: od 330 Kč detail

penzion 3002, Hamry

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chata
Šumava: špičácko
šumavská obec: Hamry

ubytování s kapacitou: 30
cena ubytování: od 390 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Techmania Science Center - otevírací dob...

    batoh
    Techmania Science Center - otevírací doba
    Šumava A-Z: menší i větší...
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • Dětský svět lvíček, Plzeň - otevírací do...

    batoh
    Dětský svět lvíček, Plzeň - otevírací doba
    Šumava A-Z: menší
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • Západočeské muzeum v Plzni - otevírací d...

    batoh
    Západočeské muzeum v Plzni - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
firmy v okolí
  • čerpací stanice Benzina, Dobřany, Šlovic...

    batoh
    čerpací stanice Benzina, Dobřany, Šlovice LS
    Šumava A-Z: čerpací stani...
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • čerpací stanice Benzina, Dobřany, Šlovic...

    batoh
    čerpací stanice Benzina, Dobřany, Šlovice PS
    Šumava A-Z: čerpací stani...
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Západočeské konz. družstvo Plzeň

    batoh
    Západočeské konz. družstvo Plzeň
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Západočeské konz. družstvo Plzeň

    batoh
    Západočeské konz. družstvo Plzeň
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: plzeňsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
čerpací stanice Benzina, Dobřany, ... 0.54 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany, ... 0.6 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 1.24 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.02 km
Západočeské konz. družstvo Dobřany... 3.26 km
Konzum Dobřany 3.26 km
Bankomat Komerční banka 3.71 km
Bankomat Česká spořitelna 3.75 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany... 3.79 km
Bankomat GE Money Bank 3.8 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 4.21 km
čerpací stanice PAP OIL, Vejprnice... 4.57 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Bo... 5.15 km
Bankomat ČSOB 5.22 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.23 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.27 km
Bankomat ČSOB 5.27 km
Bankomat Fio banka 5.27 km
Bankomat GE Money Bank 5.27 km
Bankomat Česká spořitelna 5.45 km
Bankomat Komerční banka 5.51 km
McDonalds, OC Borská pole, Plzeň 5.57 km
Bankomat UniCredit Bank 5.74 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 5.82 km
Bankomat Česká spořitelna 5.86 km
Bankomat GE Money Bank 5.86 km
Bankomat Česká spořitelna 5.88 km
Bankomat Česká spořitelna 5.9 km
Západočeské konz. družstvo Chlumča... 5.95 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.98 km
Bankomat ČSOB 6.04 km
Bankomat Poštovní spořitelna 6.04 km
Bankomat GE Money Bank 6.06 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, Domažl... 6.06 km
Bankomat Komerční banka 6.08 km
Bankomat ČSOB 6.14 km
Bankomat Česká spořitelna 6.37 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Edva... 6.48 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 6.53 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Dou... 6.73 km
Bankomat Česká spořitelna 6.98 km
Bankomat Komerční banka 7 km
Bankomat Poštovní spořitelna 7.03 km
Bankomat ČSOB 7.06 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 7.18 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 7.21 km
Západočeské konz. družstvo Dobřany... 7.35 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Ne... 7.43 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 7.78 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 7.86 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 7.91 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Jižn... 7.95 km
McDonalds, Mrakodrap, Plzeň 7.97 km
Bankomat Komerční banka 8.04 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Vých... 8.2 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 8.22 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Kř... 8.24 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 8.28 km
čerpací stanice EuroOil, Plzeň, Kř... 8.34 km
Bankomat Poštovní spořitelna 8.45 km
Bankomat ČSOB 8.47 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, U Praz... 8.69 km
Bankomat Komerční banka 8.82 km
McDonalds, U Prazdroje, Plzeň 8.84 km
Bankomat Česká spořitelna 8.88 km
McDonalds, Rondel, Plzeň 8.91 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 8.92 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 9.1 km
Bankomat GE Money Bank 9.11 km
Jednota Radčice 9.12 km
Bankomat Česká spořitelna 9.14 km
Bankomat Česká spořitelna 9.16 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 9.21 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Seve... 9.22 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.23 km
Bankomat Česká spořitelna 9.26 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 9.27 km
Bankomat Česká spořitelna 9.29 km
Západočeské konz. družstvo Chotěšo... 9.3 km
Bankomat Fio banka 9.46 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 9.48 km
Západočeské konz. družstvo Dnešice... 9.51 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Le... 9.61 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.73 km
Bankomat ČSOB 9.73 km
Západočeské konz. družstvo Nězvěst... 9.77 km
Bankomat GE Money Bank 9.87 km
Jednota Nýřany 9.92 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.04 km
Bankomat ČSOB 10.05 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.06 km
Bankomat Česká spořitelna 10.06 km
Bankomat ČSOB 10.06 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, Lidick... 10.15 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 10.28 km
Bankomat GE Money Bank 10.29 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 10.29 km
Bankomat Česká spořitelna 10.29 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.51 km
Bankomat ČSOB 10.53 km
Bankomat Česká spořitelna 10.72 km
Bankomat Česká spořitelna 10.82 km
Bankomat Komerční banka 10.83 km
Bankomat GE Money Bank 10.86 km
McDonalds, OC Plzeň 10.86 km
Bankomat GE Money Bank 10.87 km
Bankomat Česká spořitelna 10.88 km
Bankomat Česká spořitelna 10.89 km
Bankomat ČSOB 10.89 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.89 km
Bankomat GE Money Bank 10.89 km
Bankomat ČSOB 10.89 km
Jednota Kozolupy 10.91 km
Bankomat ČSOB 10.96 km
Bankomat Komerční banka 10.99 km
Bankomat Česká spořitelna 10.99 km
Bankomat GE Money Bank 10.99 km
Bankomat Česká spořitelna 11.06 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Ro... 11.15 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 11.26 km
Bankomat Česká spořitelna 11.37 km
čerpací stanice Benzina, Přeštice... 11.47 km
Západočeské konz. družstvo Chválen... 11.55 km
čerpací stanice PAP OIL, Starý Plz... 11.6 km
Bankomat Česká spořitelna 11.61 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Koš... 11.62 km
Jednota Město Touškov 11.67 km
Bankomat ČSOB 11.82 km
Bankomat Poštovní spořitelna 11.82 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 11.94 km
čerpací stanice Benzina, Stod 12.01 km
Bankomat GE Money Bank 12.01 km
Západočeské konz. družstvo Starý P... 12.03 km
Bankomat Česká spořitelna 12.04 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Bol... 12.09 km
Bankomat Komerční banka 12.19 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 12.19 km
Bankomat Česká spořitelna 12.25 km
Bankomat Poštovní spořitelna 12.28 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 12.4 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 12.4 km
Bankomat Komerční banka 12.4 km
Jednota Chotíkov 12.42 km
Bankomat Komerční banka 12.42 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 12.47 km
Bankomat ČSOB 12.56 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Plzeň, ... 12.7 km
Západočeské konz. družstvo Šťáhlav... 12.92 km
Západočeské konz. družstvo Šťáhlav... 12.99 km
Západočeské konz. družstvo Řenče... 13.04 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 13.07 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Chotíko... 13.84 km
čerpací stanice Benzina, Nezvěstic... 13.95 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 14.06 km
Západočeské konz. družstvo Tymákov... 14.23 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 14.62 km
Západočeské konz. družstvo Lužany... 14.96 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 15 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 15 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 15.08 km
Market Zruč 15.1 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 15.13 km
Západočeské konz. družstvo Hradec... 15.29 km
čerpací stanice Benzina, Třemošná... 15.35 km
Jednota Úlice 15.4 km
Jednota Druztová 15.72 km
Bankomat Komerční banka 15.79 km
Jednota Třemošná 15.82 km
Market Třemošná 15.82 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 15.86 km
Jednota Nevřeň 16.17 km
Západočeské konz. družstvo Merklín... 16.21 km
Západočeské konz. družstvo Merklín... 16.21 km
čerpací stanice EuroOil, Merklín... 16.22 km
Západočeské konz. družstvo Blovice... 16.49 km
Západočeské konz. družstvo Roupov... 16.69 km
Konzum Nezdice u Přeštic 16.69 km
Západočeské konz. družstvo Blovice... 16.93 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 16.99 km
Jednota Heřmanova Huť 17.27 km
Jednota Dolany 17.39 km
Konzum Vřeskovice 17.62 km
Jednota Horní Bříza 17.83 km
Jednota Pňovany 18.02 km
Bankomat Česká spořitelna 18.17 km
Supermarket Horní Bříza 18.21 km
Jednota Česká Bříza 18.32 km
Bankomat ČSOB 18.34 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.35 km
Západočeské konz. družstvo Blovice... 18.44 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Borovy... 18.48 km
čerpací stanice Benzina, Blovice 18.67 km
Bankomat Česká spořitelna 18.83 km
Bankomat Komerční banka 18.92 km
čerpací stanice PAP OIL, Horní Bří... 18.93 km
Jednota Všeruby 19.07 km
čerpací stanice EuroOil, Holýšov... 19.1 km
Bankomat Komerční banka 19.12 km
Bankomat Česká spořitelna 19.14 km
Jednota Líšťany 19.48 km
Západočeské konz. družstvo Merklín... 19.98 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Přeštice

batoh
nádraží Přeštice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

nádraží Vejprnice

batoh
nádraží Vejprnice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Vodní turistika je na Šumavě velmi oblíbenou sportovní aktivitou. Vodáci každoročně tmelí své party při sjíždění vodních toků. Kanoistika s sebou přináší nejen sjíždění na různých druzích lodí, ale i poznávání okolní přírody podél vodního toku a jiné turistické atrakce. Region Šumava milovníkům vody nabízí mírné až středně tekoucí vodní toky nebo vodní hladiny. Na šumavských řekách si můžete zapůjčit nejen kánoe, kajak ale také raft. Samozřejmě s příslušenstvím nezbytným pro sjíždění řek a dopravou na počátek plavby a poté Vás vyzvednou na jejím konci. Pokud nebudete mít dostatek místa pro svou bagáž, můžete využít služby k jejich přepravě do dalšího kempu. Nejvíce láká Vltava, ale vůbec opomíjená není Otava. Pro začátečníky a milovníky přírody je atraktivní Vltavský luh – meandry před začátkem vodní nádrže Lipno. Podobnou plavbu nabízí i řeka Regen. Stojaté vody Lipna vyhovují surfařům, jachtařům. Zázemí naleznete nejen v kempech, ale i chatách, chalupách, penzionech, rodinných hotelích. Ty jsou vybavené a připravené přivítat, ubytovat a poskytnout zázemí nejen vodákům, ale i milovníky jiných sportů (cyklistika, pěší turistika, in-line, nordic walking). K výbavě běžně patří parkoviště, zahrady, zařízení pro děti, úschovny kol a lyží, společenské místnosti, kuchyňky, restaurace. O množství sněhu, o aktuálním stavu počasí na Šumavě se můžete informovat prostřednictvím netu pomocí šumavských web kamer. Velké množství turistických informací, informací o sportovním vyžití, o kultuře a historii přináší nejstarší šumavský net šumava.cz - http://www.sumava.cz/. O upravenosti běžeckých tratí on-line příznivce běžeckého lyžování informuje Bílá stopa. Na Šumavě si můžete poslechnout místní rádio Kiss Jižní Čechy, Rock Radio Šumava a projít se po místech kudy chodil Král Šumavy, nebo spisovatel Šumavy Karel Klostermann, který miloval horu Javorník na Šumavě.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Dováděly, křičely okolo ní děti Pavlíčkovy; žena, šukajíc po domě, chvílemi se u ní pozdržela, rozmlouvala s ní o dobytku, o nastávajících žních, o všem možném, co k věci, pro niž přišla, nijak nepřiléhalo.

„Och mladá," pravila mezi jiným, „věřte mi, vykašlat se na všecky muže! Za nic žádný nestojí, můj tak zrovna jako jiný! Kdyby jen za tím proutím byl došel, už tu mohl být; ale vsadila bych se, že zahnul někam do Dasného nebo do Bavorovic na pivo nebo na kořalku. Čert ho vezmi, neřáda ochlastaného. Samý kamarád je to..."

Tato slova dívku nepotěšila, avšak přesto nijak neprozradila, jak krutě rozmnožila její obavy.

Pokrčila pouze rameny.

„Jakáž pomoc!" prohodila a čekala...

Dočkala se. Pavlíček se vrátil domů ještě před polednem a divil se nemálo, spatřiv takového hostě. Byl to silný, ramenatý muž, asi čtyřicátník, nepříjemnéno, skoro odporného vzezření, nepřívětivého chování, jehož nezapřel ani jakousi nucenou žertovností. Když mu řekla příčinu své návštěvy, ušklíbl se, ukazuje dvě řady velkých žlutých zubů, a prohodil:

„Aj panenko, jakpak že vy poslíčkujete tomu vychrtlému ošustovi? To se přece málo hodí pro dceru Potužákovu; mohl si přijít sám..."

Blesk hněvu vyšlehl z očí dívčiných.

„Do toho vám nic není!" odsekla prudce; „poslal mě, protože tak uznal, a já jsem šla, protože jsem chtěla. Už jsem se načekala dost. Tři kapry mi vydejte bez dlouhých řečí a já půjdu, odkud jsem přišla."

Vycenil zase své pardálí zuby, vjel si špinavou pravicí do rozcuchaných, potem slepených vlasů a do hustých, přizrzlých vousů, kryjících bradu a líce.

„Aj, aj — to se podívejme, jak taková panenka umí poroučet!" pravil; „a což kdybych nedal, zlatoušku? Kdybych, dejme tomu, řekl, že nemám, že jsme jich nachytali málo a těch že jsme se už zbavili..."

„Pro mne!" skočila mu do řeči; „vzkazujete-li mu to, vyřídím mu váš vzkaz, ale bude vás to mrzet všechny. Chytili jste poslední rybu, to vám povídám já!"

Mluvila úsečně, s velkou rozhodností; bylo zjevno, že řeč jej porazila.

„Počkejte," odpověděl, „uvidím! Dobrá vůle je dobrá vůle. Tři kluky mu nedám, jen dva! Má jich dost; na žádného z nás jich nepřipadá víc!"

„Jen dejte tři, jak jste ujednali!"

„Namouduši, ať jsem zatracen, dám-li... mohu-li! Vyřiďte mu, že se musí spokojit..."

„Dobře tedy! Vyřídím mu to, nebude-li spokojen, odnesete si to vy. S Vojtou nejsou žerty, třeba byl mladý."

Konec byl, že jí dal dva kapry, pěkné, skoro dvoukilové, s nimiž odešla, zaobalivši je do mokrého pytle. Byla ráda, že se dostala z blízkosti tohoto člověka, z něhož kořalka odporně čpěla.

Dala se jinou cestou, vedoucí přímo do Blat; zůstavila vlevo hráz Zlivského rybníka a brala se místy, kde stojí nyní továrna na šamotové zboží, obešla rybník Pacák, zapadla do borového lesíka, z něhož se záhy zase vynořila, přešla hrází rybníku řečeného Knopr pod obecní hájovnou Překážkou, kde se otvírá pohled na Blata.

Ač bylo o polednách, pohled byl ponurý. Nebe zamračené, nikde jasného paprsku slunečního. Mlhy se valily nad širou rovinou, v husté chuchvalce se kupily, modré hory na dalekém obzoru šerým hávem zastíraly, ba, samé blízké dědiny v mračný, němý vír svých kruhů pohlcovaly. Tu a tam vynořil se z šerého příboje ojedinělý strom, jenž jako by se potácel, zase zmizel v záhybech ohromného pláště; onde celé řady a skupiny vrb a topolů nebo houštiny nízkých křovin vystupovaly, na krátké chvíle se objevovaly očím a zase se ztrácely, podobné beztvárným, příšerným fantomům. Co za nimi, co dál, to nic, bez konce šedé šero, v němž splývaly země i nebe, všechen obzor, všechen předmět...

Apolena sestupovala po mírném svahu k trati tudy vedené, přeběhla ji, brala se bahnitou cestou k Vomáčce, baštýrně to na břehu Soudného potoka, za vysokými topoly se kryjící.

Napravo i nalevo zelené louky, jichž tráva, ač před nedávnem pokosena, už zase bujně vyrůstala, vodotok jeden za druhým, tu podle sebe stékající, onde křižující se, vesměs vysokým, hustým rákosím zarostlé, mezi nimiž jako inkoust černé vody jedva prostupovaly. Dva mosty přešla dívka, u samé Vomáčky třetí, přes Soudný potok se klenoucí.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky