Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Plzeň - Doudlevce

Šumava

kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: plzeňsko
GPS: 49°43'18.032"N, 13°22'58.200"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Plzeň - Doudlevce leží na trati 183 (Plzeň - Železná Ruda) je jednokolejná celostátní dráha. V úseku Plzeň – Klatovy elektrizovaná střídavým proudem o napětí 25 kV. 





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

řeka Úhlava

batoh
řeka Úhlava
Šumava A-Z: voda - řeky
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

Hruška Luboš, plk.

batoh
Hruška Luboš, plk.
Šumava A-Z: osobnosti
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

Památník obětem zla

batoh
Památník obětem zla
Šumava A-Z: církevní
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

hřbitov Doudlevce

batoh
hřbitov Doudlevce
Šumava A-Z: hřbitovy
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
řeka Úhlava 0.49 km
Hruška Luboš, plk. 0.52 km
Památník obětem zla 0.52 km
hřbitov Doudlevce 0.95 km
Borský park 1.25 km
památník Květnového povstání 1945,... 1.3 km
pamětní deska Antonie a Jan Bejblo... 1.3 km
pomník padlých WWI i II, náměstí M... 1.3 km
pomník obětem WWII a letcům RAF, n... 1.33 km
pomník padlých WWII, Plzeň Bory 1.34 km
Wonka Pavel 1.71 km
Rašín Alois 1.71 km
Neumann Stanislav Kostka 1.71 km
věznice Plzeň Bory 1.71 km
Kácha Miroslav, generálmajor 1.71 km
Modrý Bohumil, Ing. 1.71 km
Cibulka Petr 1.71 km
Dominik Jaroslav, kardinál Duka OP... 1.71 km
Janoušek Karel, armádní generál, m... 1.71 km
Píka Heliodor, generál 1.71 km
Jáchymov, Josef Haslinger 1.71 km
Havel Václav 1.71 km
Dienstbier Jiří 1.71 km
vlaková zastávka Plzeň 1.77 km
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 1.78 km
Kreativní zóna DEPO2015 1.84 km
pamětní deska rodina Hrdličkova a ... 1.9 km
kostel sv. Mikuláše, Plzeň 1.97 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Plzeň... 2.03 km
Mikulášský hřbitov Plzeň 2.04 km
kaple U Ježíška, Plzeň 2.16 km
pamětní deska Karel Klostermann, P... 2.25 km
Rašínův dům, Plzeň 2.27 km
kraj Plzeňský 2.27 km
Farní sbor Českobratrské církve ev... 2.32 km
nádraží Plzeň Jižní předměstí... 2.33 km
první protikomunistická demonstrac... 2.34 km
Hlavatý Josef 2.34 km
památník národního osvobození se s... 2.34 km
most Ivana Magora Jirouse 2.36 km
pamětní deska rodina Kučerova, Plz... 2.4 km
Wilsonův most, Radbuza, Plzeň 2.42 km
nádraží hlavní Plzeň 2.43 km
infocentrum Bavorský les - Šumava... 2.49 km
Techmania Science Center 2.58 km
památník Díky, Ameriko!, Plzeň 2.59 km
Západočeské muzeum v Plzni 2.6 km
Entropa - David Černý, Techmania 2.61 km
synagoga (stará) Plzeň 2.62 km
vila Hermíny a Emila Škodových, Pl... 2.62 km
sousoší Spejbla a Hurvínka, Plzeň... 2.64 km
Polan Bohumil 2.66 km
pamětní deska Bohumil Polan 2.66 km
kostel Sboru Karla Farského, Plzeň... 2.7 km
socha J.K.Tyla, Plzeň 2.71 km
Větrovec Josef 2.72 km
divadlo J. K. Tyla, Plzeň 2.72 km
památník pozemních jednotek na záp... 2.73 km
pamětní deska Marie Uchytilová 2.74 km
Beran Josef, Msgre. ThDr. 2.77 km
muzeum loutek Plzeň 2.77 km
památník 16. obrněné divize US arm... 2.78 km
prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdr... 2.81 km
pomník generála George Pattona, Pl... 2.81 km
pamětní deska Jan Sladký - Kozina... 2.82 km
Discopříběh 2.83 km
Slavnosti svobody, Plzeň 2.84 km
zahrada Miroslava Horníčka 2.85 km
Preissová Jana 2.85 km
Štandera Miroslav, brigádní generá... 2.85 km
Jančařík Michal 2.85 km
Hofrichter Jaroslav, plk. letec 31... 2.85 km
Roučka Zdeněk 2.85 km
Lindauer Gottfried 2.85 km
Barták Bedřich 2.85 km
Platzer Ignác František 2.85 km
Zikmund Miroslav 2.85 km
Chovanec Milan 2.85 km
Stárek František Čuňas 2.85 km
Plzeň 2.85 km
studna na nádvoří, Plzeňský prazdr... 2.87 km
synagoga (velká) Plzeň 2.87 km
Masné krámy, Plzeň 2.88 km
artézské studny, Plzeňský Prazdroj... 2.88 km
katedrála sv. Bartoloměje, Plzeň... 2.88 km
návštěvnické centrum Plzeňský pivo... 2.91 km
vodárenská věž, Plzeň 2.92 km
Plzeňská diecéze 2.93 km
Západočeská galerie v Plzni 2.93 km
Škoda Plzeň 2.94 km
morový sloup, Plzeň 2.94 km
Sokolovna Plzeň 2.95 km
infocentrum Plzeň 2.96 km
radnice Plzeň 2.97 km
Čvančara Jaroslav 2.99 km
pivovar Plzeňský Prazdroj 3 km
Plzeňské historické podzemí 3.01 km
pivovarské muzeum, Plzeň 3.02 km
FC Viktoria Plzeň, a.s. 3.15 km
kaple Božkov 3.21 km
Božkov 3.21 km
požární stanice Plzeň - střed 3.22 km
Patton Memorial Pilsen 3.22 km
pamětní deska na pěší pluk 35, Plz... 3.22 km
mlýn Radobyčice 3.23 km
Vejprnický potok 3.4 km
radobyčický úkryt paraskupiny Anth... 3.5 km
Mže 3.56 km
řeka Radbuza 3.61 km
Koranda Václav starší 3.75 km
Dětský koutek, Olympia Plzeň 3.93 km
Dětský svět lvíček, Plzeň 4.15 km
pamětní deska pol. inspektor Václa... 4.23 km
busty Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše... 4.23 km
plzeňský úkryt paraskupiny Anthrop... 4.23 km
kaple hřbitovní sv. Antonína Paduá... 4.28 km
hřbitov Skvrňany, Plzeň 4.3 km
lom Koterov 4.31 km
ZOO Plzeň 4.34 km
kaple sv. Václava, centrální hřbit... 4.45 km
židovský hřbitov Plzeň 4.45 km
památník umučeným, Plzeň 4.46 km
židovský hřbitov Plzeň (starý)... 4.54 km
pomník padlých WWII, centrální hřb... 4.54 km
hrob generál Heliodor Píka 4.58 km
centrální hřbitov Plzeň 4.59 km
Koza Vladimír, MUDr. 4.6 km
Dinopark Plzeň 4.61 km
pomník rodiny Fürthových 4.63 km
skála Ostrá Hůrka, Plzeň 4.84 km
soutok Berounka - Úslava 5.06 km
řeka Úslava 5.07 km
Vařečka rytíře Žumbery 5.11 km
kostel sv. Jiří, Plzeň (Doubravka)... 5.15 km
hrob Stanko Vodička 5.17 km
hřbitov u kostela sv. Jiří, Plzeň ... 5.18 km
zámek Štěnovice 5.45 km
židovský hřbitov Štěnovice 5.59 km
hřbitov Starý Plzenec 5.97 km
vlaková zastávka Dobřany 6.19 km
kaple Smíření, dálniční D5, Šlovic... 6.29 km
fara Starý Plzenec 6.53 km
kostel Narození Panny Marie, Starý... 6.56 km
rotunda sv. Petra a Pavla, Starý P... 6.93 km
kostel sv. Jana Křtitele, Starý Pl... 7.01 km
Mariánský sloup, Starý Plzenec 7.02 km
NS Stará Plzeň a kupci 7.03 km
NS kolem Starého Plzence 7.03 km
pomník padlých WWI i II, Starý Plz... 7.03 km
Starý Plzenec 7.05 km
zřícenina kostela sv. Vavřince, St... 7.07 km
radnice Starý Plzenec 7.07 km
hradiště Hůrka, Starý Plzenec 7.1 km
nádraží Vejprnice 7.14 km
PP Černá stráň 7.19 km
zřícenina kostela sv. Kříže, Starý... 7.2 km
v železničním tunelu u Ejpovic sra... 7.24 km
Pilčík Hubert 7.32 km
studna pod věží, Radyně 7.42 km
studna jižní, Radyně 7.42 km
hrad Radyně 7.45 km
Štíty království českého, Můj hrad... 7.45 km
vyhlídka Hůrka 7.48 km
Bohemia Sekt Centrum 7.54 km
mohylové pohřebiště Hůrka 7.54 km
Losiná 7.6 km
Husník Jakub 7.63 km
Vejprnice 7.63 km
dětské hřiště Vejprnice 7.66 km
kostel sv. Vojtěcha, Vejprnice 7.66 km
pomník padlých WWI, Vejprnice 7.69 km
SDH Vejprnice 7.7 km
krytá lávka Vejprnice 7.71 km
památník osovobození Vejprnice 7.72 km
kaple sv. Vojtecha, Vejprnice 7.73 km
fara Vejprnice 7.74 km
hřbitov Vejprnice 7.88 km
památník Suchý důl 8.04 km
Nebílovský Borek 8.68 km
Tymákov 9.22 km
nádraží Dobřany 9.25 km
pamětní deska František Noha (rumb... 9.36 km
kaple hřbitovní Nezbavětice 9.92 km
pomník padlých WWII, Nezbavětice... 9.93 km
hřbitov Nezbavětice 9.93 km
Air park, Zruč u Plzně 9.95 km
kostel sv. Vojtěcha, Šťáhlavy 10.05 km
Šťáhlavy 10.14 km
pomník padlých WWI i II, Šťáhlavy... 10.14 km
pamětní deska osvobození Šťáhlavy... 10.15 km
zámek Šťáhlavy 10.16 km
Štěpánek Patrik, desátník / štábní... 10.19 km
Záluží u Třemošné 10.24 km
kostel sv. Štěpána, Kozolupy 10.36 km
vlaková zastávka Šťáhlavy 10.45 km
Třemošná 10.61 km
Kozolupy 10.7 km
kaple Nebílovy 10.72 km
Nebílovy 10.73 km
pomník padlých WWI, Nebílovy 10.73 km
NS Nebílovy 10.74 km
SDH Nebílovy 10.75 km
zámek Nebílovy 10.77 km
kašna Nebílovy 10.79 km
Předenice 10.84 km
nádraží Třemošná u Plzně 10.86 km
SDH Předenice 10.86 km
kaple Předenice 10.89 km
hřbitov Prusiny 11.05 km
fara Prusiny 11.07 km
kostel sv. Jakuba Většího, Prusiny... 11.08 km
studna Prusiny 11.09 km
Město Touškov 11.19 km
sv. Jan Nepomucký, Město Touškov... 11.2 km
SDH Město Touškov 11.22 km
sousoší Nejsvětější Trojice, Město... 11.23 km
fara Město Touškov 11.32 km
kostel sv. Jana Křtitele, Město To... 11.35 km
kaple Třemošná 11.38 km
dvojnásobná loupežná vražda na čer... 11.5 km
kaple Město Touškov 11.58 km
Brožík Václav 11.64 km
rybník Netunice 11.74 km
hřbitov Město Touškov 11.77 km
kaple sv. Floriána, Bdeněves 11.89 km
Netunice 11.9 km
Bdeněves 11.92 km
kašna zámek Kozel 12 km
zámek Kozel 12.02 km
Lopatský rybník, Kozel 12.16 km
kaple Lišice 12.18 km
Štáhlavice 12.19 km
SDH Lišice 12.2 km
židovský hřbitov Město Touškov... 12.24 km
SDH Zbůch 12.33 km
Zbůch 12.37 km
radnice Zbůch 12.38 km
nádraží Chlumčany u Dobřan 12.39 km
kaple sv. Josefa, Zbůch 12.39 km
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 12.67 km
Horní Lukavice 12.87 km
památník umučeným, Dolní Lukavice... 12.96 km
židovský hřbitov Dolní Lukavice... 12.97 km
hřbitov Dolní Lukavice 13.03 km
Háje u Řenče 13.06 km
pomník padlých WWI i II, Horní Bří... 13.29 km
Horní Bříza 13.43 km
pomník padlých WWI, Dolní Lukavice... 13.49 km
Mlynářova lípa, Dolní Lukavice 13.5 km
fara Dolní Lukavice 13.54 km
kostel sv. Petra a Pavla, Dolní Lu... 13.55 km
busta Joseph Haydn, Dolní Lukavice... 13.59 km
Dolní Lukavice 13.59 km
Lovell Jim James Arthur, Jr. 13.59 km
pivovar Dolní Lukavice 13.61 km
zámek Dolní Lukavice 13.68 km
symfonie D dur - Lukavická, Joseph... 13.69 km
Haydnovy hudební slavnosti 13.69 km
Haydn Joseph 13.69 km
kaple Navštívení Panny Marie na Vr... 13.72 km
zámecký vodotrysk Dolní Lukavice... 13.73 km
tisovec Dolní Lukavice 13.83 km
pomník padlých WWI, Doubrava u Nýř... 14.19 km
Doubrava u Nýřan 14.2 km
kaple Doubrava u Nýřan 14.23 km
muzeum Horní Bříza 14.3 km
pamětní deska Josef Sporka 14.31 km
pomník padlých WWII, Horní Bříza... 14.31 km
naučná stezka Horní Bříza 14.34 km
nádraží Horní Bříza 14.36 km
keramika Horní Bříza 14.48 km
Vodokrty 14.63 km
kaple Vodokrty 14.65 km
Vojenské muzeum na demarkační lini... 14.66 km
kasárna raketového pluku Rokycany... 14.66 km
hřbitov Chotěšov 14.71 km
vlaková zastávka Přeštice - Zastáv... 14.74 km
Zastávka u Přeštic 14.82 km
kasárna stará Rokycany 14.94 km
fontána v parku U Plzeňské brány... 15 km
hřbitov starý Rokycany 15.04 km
park U Plzeňské brány, Rokycany 15.04 km
kostel Nejsvětější Trojice, Rokyca... 15.05 km
hrobka Fitzova, Rokycany 15.07 km
Chotěšov u Stoda 15.14 km
pomník Mistra Jana Husa, Rokycany 15.14 km
fara Chotěšov 15.15 km
pomník padlých WWI, Rokycany 15.18 km
kostel Narození Panny Marie, Chotě... 15.19 km
nádraží Rokycany 15.19 km
secesní litinová pumpa, Rokycany 15.21 km
pomník padlých WWII, Rokycany 15.23 km
pomník padlých komunistů WWII, Rok... 15.25 km
Rokycanův sbor 15.29 km
Hodina duchů, klip Lucie Vondráčko... 15.29 km
Muž, který se směje 15.29 km
Magické stěstí, videoklip skupiny ... 15.29 km
D´Artagnan a tři mušketýři 15.29 km
Borgiové 15.29 km
Žert 15.29 km
Bez domova (Sans famille) 15.29 km
Česká spojka 15.29 km
Zjevení (Revelations) 15.29 km
klášter Chotěšov 15.3 km
Dobrodružství kriminalistiky - Jed... 15.3 km
Královská aféra 15.31 km
kašna klasicistní novější Rokycany... 15.32 km
secesní vila, Rokycany 15.33 km
3 sezóny v pekle 15.34 km
kašna klášter Chotěšov 15.34 km
Andělská tvář 15.34 km
kašna klasicistní Rokycany 15.46 km
Budweiserová Irena 15.48 km
zatčení K.H. Franka, Rokycany 15.48 km
Laub Alois, brig. gen. 15.48 km
Rokycana Jan 15.48 km
Pehe Jiří 15.48 km
Řanda Čestmír 15.48 km
Horák Bohuslav, PhDr. 15.48 km
Rokycany 15.48 km
Fitz Johann 15.49 km
kaple Vísky (Trnová) 15.5 km
Mariánský sloup, Rokycany 15.52 km
zámek Vísky (Trnová) 15.54 km
děkanství Rokycany 15.54 km
SDH Dnešice 15.54 km
kostel Panny Marie Sněžné, Rokycan... 15.55 km
Dumetovský dům, Rokycany 15.55 km
muzeum Dr. Bohuslava Horáka, Rokyc... 15.56 km
pomník padlých WWI i II, Dnešice... 15.57 km
Dnešice 15.58 km
kostel sv. Václava, Dnešice 15.62 km
fara Dnešice 15.63 km
westernový areál Halter Valley 15.69 km
hřbitov Dnešice 15.89 km
Renče 15.95 km
hvězdárna Rokycany 16.14 km
židovský hřbitov Přeštice 16.47 km
Vězněná, Pavel Renčín 16.5 km
Převedu vás... na onen svět!, Emil... 16.5 km
vražda v hájence Lipovka, Nekmír... 16.54 km
nádraží Plešnice 16.57 km
lípy u demarkační čáry, Rokycany... 16.63 km
památník Demarkační čáry, Rokycany... 16.66 km
zámek Přestavlky 16.78 km
Přestavlky 16.83 km
nádraží Přeštice 16.86 km
Nová Jezná 16.9 km
letiště Plešnice 16.93 km
Preiss Jaroslav JUDr. 16.96 km
pamětní deska osvobození Přeštice... 16.98 km
infocentrum Přeštice 17 km
Přeštice 17 km
soudní případ Přeštice s The Plast... 17 km
sv. Jan Nepomucký, Přeštice 17.01 km
kašna se sochou sv. Václava, Přešt... 17.02 km
sv. Kilián, Přeštice 17.02 km
Heber František Alexander 17.05 km
památník T. G. Masaryka, Přeštice... 17.06 km
pomník obětem nacismu, Přeštice... 17.06 km
Mariánský sloup, Přeštice 17.07 km
Ryba Jakub Jan 17.07 km
SDH Přeštice 17.15 km
Hlávka Josef 17.18 km
rodný dům Josef Hlávka, Přeštice... 17.18 km
pamětní deska Josef Hlávka, Přešti... 17.18 km
Očenášek Ludvík 17.22 km
Dům historie Přešticka 17.25 km
kaple sv. Diviše, Hracholusky 17.26 km
památník Jan Jakub Ryba, Přeštice... 17.26 km
rozhledna Kožich 584 m n. m. 17.3 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Př... 17.32 km
fara Přeštice 17.35 km
Přeštické černostrakaté prase 17.4 km
Přeštická prasata - Jaroslav Podmo... 17.41 km
pomník padlých WWI i II, Kucíny 17.5 km
hrobka Josefa Hlávky 17.55 km
kaple Přeštice 17.6 km
Ticholovec 17.62 km
hřbitov Přeštice 17.65 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Libáko... 17.68 km
Libákovice 17.7 km
koupaliště Kucíny 17.71 km
pověst o vzniku Čertova břemene 17.76 km
Kroc Raymond Ray Albert 17.89 km
kaple Kucíny 18.01 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Přícho... 18.03 km
Příchovice 18.05 km
pomník padlých WWI i II, Příchovic... 18.07 km
SDH Příchovice 18.09 km
kaple sv. Anny pod Ticholovcem 18.16 km
lípa pod Ticholovcem 18.16 km
zámek Příchovice 18.18 km
Skočice u Přeštic 18.93 km
přehrada Hracholusky 18.94 km
kaple sv. Huberta, Hájek 19.06 km
Potůček Jiří 19.06 km
kaple Nejsvětější Trojice, Skočice... 19.08 km
Kaznějov 19.11 km
nádraží Kaznějov 19.21 km
vlaková zastávka Lužany 19.91 km
zámek Lužany 19.99 km
Lužanská mše, Antonín Dvořák 19.99 km
ubytování v okolí

hotel 6010, Jiřičná

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: hotel ***
Šumava: sušicko
šumavská obec: Jiřičná

ubytování s kapacitou: 40
cena ubytování: od 330 Kč detail

penzion 3002, Hamry

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chata
Šumava: špičácko
šumavská obec: Hamry

ubytování s kapacitou: 30
cena ubytování: od 390 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Techmania Science Center - otevírací dob...

    batoh
    Techmania Science Center - otevírací doba
    Šumava A-Z: menší i větší...
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • Západočeské muzeum v Plzni - otevírací d...

    batoh
    Západočeské muzeum v Plzni - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • muzeum loutek Plzeň - otevírací doba

    batoh
    muzeum loutek Plzeň - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: plzeňsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
firmy v okolí
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Dou... 0.56 km
Bankomat GE Money Bank 0.72 km
Bankomat Česká spořitelna 0.72 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Edva... 0.76 km
Bankomat ČSOB 1.26 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.27 km
Bankomat Česká spořitelna 1.28 km
Bankomat Komerční banka 1.31 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.6 km
Bankomat ČSOB 1.62 km
Bankomat Česká spořitelna 1.63 km
Bankomat GE Money Bank 1.67 km
Bankomat Komerční banka 1.87 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Bo... 2.06 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 2.14 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Vých... 2.26 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 2.29 km
Bankomat ČSOB 2.32 km
Bankomat Poštovní spořitelna 2.32 km
McDonalds, Mrakodrap, Plzeň 2.4 km
Bankomat ČSOB 2.43 km
Bankomat Poštovní spořitelna 2.45 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 2.48 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, U Praz... 2.8 km
Bankomat UniCredit Bank 2.86 km
Bankomat Komerční banka 2.87 km
McDonalds, U Prazdroje, Plzeň 2.89 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 2.91 km
McDonalds, OC Borská pole, Plzeň 2.92 km
Bankomat Česká spořitelna 2.94 km
Bankomat Česká spořitelna 2.94 km
Bankomat GE Money Bank 2.95 km
Bankomat Fio banka 2.95 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.03 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.06 km
Bankomat Česká spořitelna 3.09 km
Bankomat Česká spořitelna 3.1 km
Bankomat Poštovní spořitelna 3.16 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Jižn... 3.17 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 3.19 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Le... 3.53 km
McDonalds, Rondel, Plzeň 3.57 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Ne... 3.87 km
Bankomat ČSOB 3.89 km
Bankomat Poštovní spořitelna 3.9 km
čerpací stanice Shell, Plzeň, Seve... 4.09 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 4.12 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 4.13 km
Bankomat GE Money Bank 4.13 km
Bankomat Česká spořitelna 4.13 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, Domažl... 4.22 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.35 km
Bankomat ČSOB 4.38 km
Bankomat GE Money Bank 4.51 km
Bankomat ČSOB 4.53 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.53 km
Bankomat Česká spořitelna 4.61 km
Bankomat Fio banka 4.68 km
Bankomat Česká spořitelna 4.7 km
Bankomat Komerční banka 4.71 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.72 km
McDonalds, OC Plzeň 4.73 km
Bankomat GE Money Bank 4.73 km
Bankomat ČSOB 4.73 km
Bankomat ČSOB 4.83 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 4.85 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 4.91 km
Bankomat Česká spořitelna 4.91 km
Bankomat Česká spořitelna 4.93 km
čerpací stanice OMV, Plzeň, Lidick... 5.02 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Ro... 5.04 km
Bankomat Česká spořitelna 5.31 km
Bankomat ČSOB 5.31 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.33 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 5.43 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 5.76 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany, ... 6.1 km
Bankomat Komerční banka 6.11 km
Bankomat Česká spořitelna 6.11 km
Bankomat GE Money Bank 6.11 km
Jednota Radčice 6.25 km
Bankomat Česká spořitelna 6.28 km
čerpací stanice PAP OIL, Vejprnice... 6.28 km
Bankomat Česká spořitelna 6.35 km
čerpací stanice Benzina, Plzeň, Kř... 6.36 km
Bankomat Česká spořitelna 6.47 km
čerpací stanice EuroOil, Plzeň, Kř... 6.49 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany, ... 6.53 km
Západočeské konz. družstvo Plzeň... 6.64 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Koš... 6.69 km
Bankomat GE Money Bank 6.7 km
Bankomat Česká spořitelna 6.7 km
Bankomat ČSOB 6.7 km
Bankomat Poštovní spořitelna 6.7 km
Bankomat ČSOB 6.7 km
čerpací stanice PAP OIL, Plzeň Bol... 6.78 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Plzeň, ... 6.87 km
Bankomat Česká spořitelna 6.91 km
Bankomat GE Money Bank 7.02 km
Bankomat Česká spořitelna 7.7 km
Západočeské konz. družstvo Nězvěst... 7.83 km
čerpací stanice PAP OIL, Starý Plz... 7.84 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 8.19 km
Západočeské konz. družstvo Starý P... 8.34 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 8.62 km
Jednota Chotíkov 9.19 km
Bankomat Komerční banka 9.2 km
Market Zruč 9.34 km
Západočeské konz. družstvo Tymákov... 9.36 km
Konzum Dobřany 9.42 km
Západočeské konz. družstvo Dobřany... 9.42 km
Jednota Druztová 9.65 km
Bankomat Komerční banka 9.88 km
Bankomat Česká spořitelna 9.94 km
čerpací stanice Benzina, Dobřany... 9.97 km
Bankomat GE Money Bank 9.98 km
čerpací stanice Benzina, Třemošná... 10.06 km
Západočeské konz. družstvo Šťáhlav... 10.15 km
Západočeské konz. družstvo Šťáhlav... 10.36 km
Bankomat Komerční banka 10.48 km
Jednota Třemošná 10.5 km
Market Třemošná 10.5 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 10.71 km
Západočeské konz. družstvo Chválen... 10.75 km
Západočeské konz. družstvo Štěnovi... 10.89 km
Jednota Kozolupy 10.96 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Chotíko... 11.03 km
Jednota Město Touškov 11.17 km
Jednota Dolany 11.26 km
Bankomat ČSOB 11.26 km
Bankomat Poštovní spořitelna 11.26 km
Západočeské konz. družstvo Chlumča... 11.61 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 12.22 km
Bankomat Komerční banka 12.3 km
čerpací stanice Benzina, Nezvěstic... 12.45 km
Bankomat GE Money Bank 12.65 km
Bankomat Česká spořitelna 12.72 km
Jednota Česká Bříza 12.8 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 12.91 km
Bankomat Komerční banka 12.96 km
Jednota Horní Bříza 13.34 km
Bankomat Poštovní spořitelna 13.38 km
Bankomat ČSOB 13.38 km
Jednota Nýřany 13.48 km
Západočeské konz. družstvo Dobřany... 13.52 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 13.53 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 13.53 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 13.55 km
Bankomat Česká spořitelna 13.57 km
Supermarket Horní Bříza 13.62 km
Jednota Nevřeň 13.67 km
čerpací stanice PAP OIL, Horní Bří... 14.12 km
Jednota Žichlice 14.2 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 14.63 km
Západočeské konz. družstvo Nezvěst... 14.71 km
Západočeské konz. družstvo Chotěšo... 14.99 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 15.1 km
čerpací stanice Shell, Rokycany LS... 15.18 km
Bankomat Komerční banka 15.25 km
Bankomat Česká spořitelna 15.26 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.31 km
Bankomat UniCredit Bank 15.34 km
Bankomat Česká spořitelna 15.35 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.37 km
Bankomat GE Money Bank 15.43 km
Západočeské konz. družstvo Dnešice... 15.54 km
Bankomat ČSOB 15.57 km
Bankomat Česká spořitelna 15.61 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.75 km
Bankomat GE Money Bank 15.75 km
Bankomat ČSOB 15.82 km
Bankomat Rokycany 15.82 km
Západočeské konz. družstvo Řenče... 15.93 km
Jednota Osek u Rokycan 16.23 km
čerpací stanice Benzina, Rokycany... 16.42 km
čerpací stanice Benzina, Přeštice... 16.46 km
Bankomat Česká spořitelna 16.97 km
Bankomat GE Money Bank 16.99 km
Bankomat Komerční banka 17.1 km
Západočeské konz. družstvo Blovice... 17.11 km
Bankomat Poštovní spořitelna 17.2 km
Jednota Všeruby 17.28 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 17.29 km
čerpací stanice Shell, Rokycany PS... 17.33 km
Jednota Úlice 17.4 km
Bankomat ČSOB 17.53 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 17.71 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 17.74 km
čerpací stanice Benzina, Stod 17.77 km
Bankomat Česká spořitelna 18.03 km
Jednota Stupno 18.1 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 18.2 km
Bankomat Komerční banka 18.2 km
Západočeské konz. družstvo Stod... 18.2 km
Západočeské konz. družstvo Spálené... 18.42 km
Západočeské konz. družstvo Blovice... 18.44 km
Západočeské konz. družstvo Spálené... 18.57 km
čerpací stanice Benzina, Blovice 18.77 km
Západočeské konz. družstvo Přeštic... 18.79 km
Jednota Líšťany 18.84 km
čerpací stanice PAP OIL, Břasy 19.01 km
Jednota Dobříč 19.03 km
Jednota Kaznějov 19.04 km
Market Kaznějov 19.04 km
Bankomat Česká spořitelna 19.09 km
Jednota Břasy 19.1 km
Bankomat Komerční banka 19.2 km
Bankomat Komerční banka 19.26 km
Bankomat Česká spořitelna 19.28 km
Market Kaznějov 19.36 km
čerpací stanice Benzina, Kaznějov... 19.62 km
Jednota Pňovany 19.75 km
čerpací stanice PAP OIL, Mirošov... 19.77 km
Západočeské konz. družstvo Spálené... 19.81 km
Západočeské konz. družstvo Spálené... 19.81 km
Jednota Mrtník 19.96 km
Bankomat Česká spořitelna 19.98 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Přeštice

batoh
nádraží Přeštice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

nádraží Vejprnice

batoh
nádraží Vejprnice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: plzeňsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Šumava to jsou samoty, osady a venkovská oblast s několika většími městy. Velká část území současného Národního parku Šumava byla během komunistického režimu prostorem pohraničního pásma se zakázaným vstupem, kde byla příroda ponechána volnému růstu. Proto na ní dnes nalezneme zachovalé životní prostředí. Ovšem Šumava je více než přírodou, neboť na ní najdeme několik krásných měst s bohatou historií, památkami a nabídkou kulturních zajímavostí. Již ve středověku vznikla významná města podél Zlaté stezky jako např. Kašperské Hory, Vimperk, Prachatice. Navštěvovaným klenotem je město Český Krumlov, jež bylo od roku 1749 hlavním sídlem rodu Schwarzenbergů, jedné z nejvlivnějších aristokratických rodin v Čechách. Český Krumlov má co nabídnout z moderního umění. Mezi významné expresionisty patří malíř Egon Schiele, jež jednoho času také pobýval na jihu Šumavy a zachytil několik krajinomaleb na Českokrumlovsku. Svoji malebností a rozmanitostí ale nezůstávají pozadu ani jiná šumavská města – Sušice, Klatovy, Železná Ruda, Hartmanice, Strakonice, Horažďovice. Vybírat tak můžete ze široké škály ubytování jak na chatách a chalupách na samotě, vysoko položených horských chatách, ale i v kempech u tekoucí (Otava, Vltava) či stojaté vody (řada rybníků a oblíbená přehrada Lipno). V obcích pak v rodinných penzionech, hotýlcích, apartmánech. Větší města pak zahrnují také celé řady apartmánových domů, hotelových komplexů. Bohaté je vnitřní i venkovní vybavení. Téměř všechny pokoje dnes mají vlastní WC a sprchový kout. Obvykle je i připojení k netu pomocí wi-fi a nebo přinejmenším v každé obci internet v informačním centru. To vše velmi levně bez ztráty kvality a za příznivé ceny ve srovnání s jinými ubytovacími oblastmi. Ideální pro rodiny s dětmi, pro turisty, pro cykloturisty, pro vodáky, pro milovníky přírody, pro lyžaře a běžkaře (Bílá stopa), sportovce i ty, kteří hledají zábavu, relaxaci a odpočinek.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Tiše ležela bašta, jejíž šedé zdivo jako by ustláno mělo v zeleni trávy, pod loubím topolů pod šerou mlhou, nízce po nebi plujícími mraky. Na jednom z těchto topolů sídlila od nepaměti rodina čápů.

Právě když dívka přicházela, vracela se čápice k trojici již silně povyrostlých čápat. Nesla v dlouhém zobáku cosi dlouhého svislého, užovku nebo slepýše. Dvě děti vyběhly z bašty, zočily mohutného ptáka, vznášejícího se lepými oblouky, nic jinak než jako by vzduchem plul, jedva mávaje křídloma.

Čáp letí, nemá á letí! My jich máme a nedáme!

zazpívaly jí děti na uvítanou.

Apolena je minula, obešla baštu a spěchala rychlými kroky po jedva znatelné pěšině, jež ji vedla nedaleko pravého břehu potoka, křivolakým tokem se vinoucího nížinou, do srdce Blat. Louky kol dokola, nic než louky, v mlze se ztrácející; pak rázem palouk, kratičkou travou porostlý, místy holý, takže hlína prostupovala, velké a malé kaluže, sítím porostlý močál. Nad hlavou jí kroužili zlolající rackové a vyděšeně pokřikující čejky, lítající v samých přemetech. Zdáli se ozýval husí kýhot.

Šla a šla, čím dále tím rychleji. Pěšina ji přivedla zase k potoku, jehož černé vody, stavíce se, tvořily hluboké tůně...

Vtom tu, nevěděla, odkud se vzal, snad z houštin podle vody vystoupil, stál podle ní mladý muž. Znala ho, byl to knížecí pěšák. Zarazila se, ulekla se ho. Statný junák takto, urostlý jako topol, ale jí se podobalo, že ostrý, přísný jeho pohled do duše ji prohlíží. Nejen do duše vniká, ba, do nitra koše, jejž nesla.

„Hej, mladičká!" oslovil ji, „postojte přec trochu! Kampak tak spěšno ? Co si nesete v tom novém košíku ?"

Zachvěla se, ruměnec jí zalil líčko; než vzpamatovala se rychle: nebyla z těch, jež se strachu poddávají.

„Nač se ptáte?" odbyla ho; „s váma nejdu a vy se mnou taky ne."

Brala se svou cestou, majíc v úmyslu ho minouti. Nepodařilo se jí to: zastoupil jí cestu, nepustil ji.

„Aj, zhorka nakvašená panenka a hrdá taky," pravil úsměšně. „Myslíte, že před vámi uteku jako pes, na něhož sezvedá kámen ? Potkat na Blatech takovou dívčici a nepoužít té dobré náhody — to bych byl blázen! Půjdu s vámi. Dejte mi sem ten koš, ponesu vám ho. Však vás nekousnu, nebojte se! Za prokázanou službu zaplatíte mi hubičkou."

Sáhl po koši, chtěl jí ho odejmout. Nedala mu ho, stranou uskočila.

„Táhněte po svých!" zvolala zlostně.

Hnal se po ní, uchopil, objal ji okolo života. Uhodila ho pěstí do obličeje, pronikavě vykřikla.

„Proklatá ještěrko!" zasyčel všecek rozzuřen. „Tož ty tak?... Počkej, já tě naučím!"

Chtěl ji povalit, ona se zoufale bránila, pustivši koš, jenž padl na zem, ale neotevřel se.

„Pusťte! Proboha vás prosím!" dral se jí hlas z hrdla, jež hrůzou se svíralo.

Nepustil. Divá vášeň zašlehla z jeho očí. Povalil ji k zemi, krk jí sevřel rukou, škrtit se ji jal. Kopala ho, ale již již cítila, že se mu neubrání...

Vtom se zamihlo cosi. Zaslechla temný náraz těžké rány. Jeho ruce povolily. Vzchopila se, na nohy vyskočila. Její útočník ležel na zemi, krev se mu řinula z hlavy! Podle ní stál Vojta, třímaje v rukou sukovitý klacek z urvané topolí větve. Dívka, hrůzou strnulá, div opět neklesla k zemi. Vojta se smál.

„Měl bych ho dorazit, holomka," pravil, napřáhaje klacek k nové ráně. „Zdá se, že nemá dost ještě..."

„Nech ho, pro živého Boha tě prosím!" skočila mu do řeči. „Pojď odtud..."

„Nu, jak chceš; přepadávat holky už nebude. Nemohl jsem se tě dočkat — dobře, že jsem se ti vydal naproti."

Sebral košík, dal se do kroku.

„Ryby neseš ?"

„Ach, nesu..."

Chvěla se jako listí osikové, z místa nemohla. Vzal ji za ruku.

„Jen pojď! Jen pojď," pobízel, tahaje ji za sebou; „čeho se bojíš ? Nikdo nás neviděl, ručím ti za to... A tenhle, třeba zas přišel k sobě, nepoví... Ostatně mne neviděl... Pojď! Pojď!... A nevrátí-li se mu duše, nepromluví beztoho, a dobře bude..." „Ale, zabil-lis ho..."

„E, co? Zabil, tak zabil! Měl jsem ho snad poníženě poprosit, aby odešel ? Kdo ti ručí, že by nebyl zabil mne ? Kdo s koho — to je všecko. Jen pospěš, pojď a neboj se nic!"

Odplivl si, hodil do vody klacek, jejž dosud v ruce držel. Zašuměly černé vody, načež unášely líně osudné dřevo, narážející zvolna o rákosím porostlé břehy, o trsy vodních bylin, které vezde prostupovaly řečiště...

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky