Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Malovice

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: prachaticko
GPS: 49°5'31.030"N, 14°13'6.136"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Malovice leží na trati Netolice - Dívčice. Železniční trať Dívčice - Netolice (v jízdním řádu pro cestující dříve označená číslem 193) je jednokolejná regionální trať. Provoz na trati byl zahájen v roce 1895. Dne 27.2.2011 byla trať po 115 letech pro osobní dopravu uzavřena.





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Stará Pošta, Hartmanice - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

Malovice

batoh
Malovice
Šumava A-Z: města a obce
Šumava: prachaticko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

kaple sv. Václava, Malovice

batoh
kaple sv. Václava, Malovice
Šumava A-Z: kaple
Šumava: prachaticko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

pomník padlých WWI, Malovice

batoh
pomník padlých WWI, Malovice
Šumava A-Z: pomníky
Šumava: prachaticko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

SDH Malovice

batoh
SDH Malovice
Šumava A-Z: hasičské sbor...
Šumava: prachaticko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail
Malovice 0.39 km
kaple sv. Václava, Malovice 0.44 km
pomník padlých WWI, Malovice 0.45 km
SDH Malovice 0.45 km
Rabín 1.12 km
kaple Nestanice 1.81 km
Nestanice 1.85 km
dětské hřiště Černěves 1.95 km
SDH Černěves 1.96 km
kaple Černěves 1.99 km
Černěves 2 km
lípa Naděje, Lomec 2.24 km
studna Lomec 2.25 km
poutní místo Lomec 2.27 km
kostel Jména Panny Marie, Lomec 2.28 km
Zeyerova stezka 2.3 km
fara Lomec 2.33 km
křížová cesta, Lomec 2.37 km
hřbitov Lomec 2.45 km
SDH Podeřiště 2.47 km
Podeřiště 2.49 km
kaple Podeřiště 2.49 km
Hradiště u Malovic - keltské kulto... 2.54 km
Hradiště u Malovic 2.55 km
SDH Hradiště 2.57 km
kaple Panny Marie, Hradiště u Malo... 2.67 km
dětské hřiště Podeřiště 2.73 km
přírodní rezervace Libějovický par... 2.83 km
zaniklý hrad Poděhusy 2.99 km
slovanské mohyly, Lomec 2.99 km
pomník padlých WWI, Libějovice 3.04 km
Libějovice 3.05 km
zámek (starý, tvrz) Libějovice 3.08 km
SDH Libějovice 3.11 km
dětské hřiště Libějovice 3.16 km
zámek (nový) Libějovice 3.36 km
12. školní brigáda PS, Libějovice... 3.41 km
Třetina u Olšovice 3.52 km
kaple Krtely 3.6 km
pomník padlých WWI, Krtely 3.62 km
dětské hřiště Krtely 3.69 km
SDH Krtely 3.69 km
Krtely 3.73 km
potok Rapačov 4.11 km
kaplička Olšovice 4.12 km
SDH Olšovice 4.15 km
pomník padlých WWI, Hlavatce 4.16 km
kaple Hlavatce 4.17 km
Olšovice 4.17 km
hřbitov Netolice 4.21 km
Hlavatce 4.24 km
stavení Olšovice 4.31 km
Truskovice 4.33 km
kaple Truskovice 4.4 km
pomník padlých WWI, Truskovice 4.4 km
Na Lázni, Chelčice 4.44 km
kaple sv. Máří Magdaleny, Chelčice... 4.52 km
kostel sv. Václava, Netolice 4.6 km
pomník padlých WWI, Netolice 4.62 km
SDH Chelčice 4.7 km
archeopark Netolice 4.72 km
nádraží Netolice 4.72 km
zřícenina kostela sv. Jana, Netoli... 4.77 km
Fučík Vít - Kudlička 4.77 km
Z dějin naší vzduchoplavby, Václav... 4.77 km
pomník Petra Chelčického, Chelčice... 4.8 km
socha Panny Marie, Chelčice 4.81 km
SDH Netolice 4.81 km
fara Chelčice 4.84 km
kostel sv. Martina, Chelčice 4.84 km
památník obětem fašismu, Chelčice... 4.84 km
hřbitov Chelčice 4.84 km
Chelčice 4.84 km
pomník padlých WWI, Chelčice 4.85 km
špýchar (památník Petra Chelčickéh... 4.87 km
Chelčický Petr 4.89 km
Měšťanský pivovar, Netolice 4.89 km
Hořínek Tony Antonín 4.99 km
pamětní deska Ing. Antonín Hořínek... 4.99 km
děkanství Netolice 4.99 km
NS Netolice 5 km
solnice, Netolice 5.01 km
Netolice 5.01 km
John Josef 5.02 km
kašna Netolice 5.03 km
sousoší sv. Jana Nepomuckého, Neto... 5.03 km
náměstní lípa Netolice 5.04 km
Neuhausenův dům, Netolice 5.05 km
hotel Beseda 5.06 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Ne... 5.06 km
radnice Netolice 5.06 km
pamětní deska Štepánek Netolický... 5.06 km
infocentrum Netolice 5.07 km
pamětní deska JUDr. Otakar Kudrna,... 5.08 km
muzeum JUDr.Otakara Kudrny - Netol... 5.09 km
kašna zámecká Kratochvíle 5.13 km
zámek Kratochvíle 5.18 km
rodný dům Františka Gregora, Netol... 5.19 km
Gregora František 5.19 km
kostel Narození Panny Marie, Krato... 5.2 km
pamětní deska František Gregora, N... 5.2 km
most se sochou sv. Jana, Netolice 5.26 km
sv. Jan Nepomucký, Netolice 5.26 km
kamenný most, Netolice 5.3 km
Petrův Dvůr 5.41 km
rybník Mnich 5.48 km
stavení Mahouš 5.55 km
kovárna Mahouš 5.62 km
kaplička Netolice 5.63 km
Mahouš 5.63 km
dětské hřiště Mahouš 5.64 km
Dřemlinský rybník 5.9 km
Peklo u Netolic 6 km
bitva u Zablátí 6.04 km
zaniklá Rožmberská obora 6.15 km
VW Golf meeting Podroužek 6.52 km
nádraží Vodňany 6.55 km
Husův sbor Vodňany 6.59 km
Rádl Alois 6.6 km
Útěk, Jiří Hejda 6.6 km
kašna u kulturního domu, Vodňany... 6.64 km
dětské hřiště, kulturní dům, Vodňa... 6.65 km
park Jana Pavla II., Vodňany 6.67 km
pamětní kámen František Herites... 6.67 km
Kam čert nemůže 6.69 km
dětské hřiště, park Jana Pavla II.... 6.7 km
památník obětem komunismu, Vodňany... 6.71 km
rybník Podroužek 6.71 km
kostel sv. Jana Křtitele, Vodňany... 6.72 km
pamětní deska Jan Zrzavý, Vodňany... 6.73 km
pamětní deska Julius Zeyer, Vodňan... 6.73 km
Zrzavý Jan 6.73 km
Zeyer Julius 6.73 km
pomník padlých WWI i II, Vodňany... 6.73 km
socha Jan Žižka z Trocnova, Vodňan... 6.78 km
Lužice 6.79 km
jižní městská bašta Vodňany 6.8 km
městské opevnění Vodňany 6.8 km
nádraží Číčenice 6.84 km
John Ctirad, Prof. MUDr., DrSc. 6.85 km
Číčenice 6.85 km
Marcin Martin, rotný / štábní prap... 6.88 km
HZS Jihočeského kraje - požární st... 6.92 km
kašna Vodňany 6.93 km
infocentrum Vodňany 6.94 km
Městské muzeum a galerie Vodňany... 6.94 km
Vodňany 6.94 km
synagoga (městské muzeum) Vodňany... 6.95 km
zámeček Vodňany 6.96 km
Herites František PhMr. 6.97 km
Spořitelna Vodňany 6.99 km
kostel Narození Panny Marie, Vodňa... 7 km
Beránek Tomáš, Mons. 7 km
Velký vepřský rybník 7.02 km
renesanční statek Grejnarov 7.04 km
Kam čert nemůže 7.11 km
Jánský most, Vodňany 7.13 km
pseudogotický most se dvěma vížkam... 7.16 km
Hliněný mlýn, Vodňany 7.17 km
naučná stezka Vodňanská 7.18 km
Sokol Vodňany 7.23 km
Mostecký mlýn, Vodňany 7.39 km
silniční most Blanice, Vodňany 7.65 km
Němčice u Netolic 7.75 km
kostel sv. Mikuláše, Němčice 7.75 km
pomník padlých WWI, Němčice u Neto... 7.78 km
naučná stezka Městský rybářský okr... 7.78 km
rybník Velká Podvinice 7.87 km
rybník Malá Podvinice 8.01 km
Malý Bor u Strunkovic 8.06 km
Podvinická lípa, Vodňany 8.11 km
památník Theodor Mokrý 8.12 km
Mokrý Theodor, Ing. Dr. h. c. 8.12 km
kaple výklenková pod vinící, Vodňa... 8.13 km
rybník Velká Outrata 8.15 km
Maloborský rybník 8.19 km
Rybářské muzeum, Vodňany 8.2 km
Lhotovský rybník, Čichtice 8.26 km
Princezna ze mlejna 8.27 km
vlaková zastávka Pražák 8.36 km
kaple sv. Vojtěcha, Vodňany 8.49 km
Hluboký rybník 8.54 km
hřbitov u sv. Vojtěcha, Vodňany 8.58 km
Hrbov 8.64 km
pomník padlých WWI, Hrbov 8.65 km
kaple Hrbov 8.65 km
schwarzenberský Nový Dvůr 8.85 km
rybník Bašta, Čichtice 9.14 km
Chvalovice 9.16 km
kaple Panny Marie, Čichtice 9.52 km
pomník padlých WWI i II, Čichtice... 9.52 km
Čichtice 9.52 km
památník osovobození Čichtice 9.53 km
Protivec 9.69 km
kaple Panny Marie, Protivec 9.7 km
kostel sv. Vavřince, Pištín 9.87 km
pomník padlých WWI, Mydlovary 9.88 km
Muklovský Vatikán, Josef Petr Ondo... 9.88 km
Mydlovary 9.88 km
Hašek František 9.88 km
Ondok Josef Petr, Doc., CFSS 9.88 km
Babovřesky 9.89 km
kaple Nejsvětější Trojice, Mydlova... 9.9 km
Mydlovary, Tři sestry 9.93 km
Chvalešovice 10.21 km
SDH Chvalšovice 10.34 km
kaple Horní Chrášťany 10.39 km
Babovřesky 10.39 km
Horní Chrášťany 10.41 km
Mydlovarský rybník 10.48 km
Zlivský rybník 10.54 km
Svinětice 10.55 km
železito-sirný vývěr, Mydlovary - ... 10.59 km
dětské hřiště Dobčice 10.61 km
návesní rybník, Dobčice 10.61 km
kaple Dobčice 10.61 km
Dobčice 10.62 km
Babovřesky 10.62 km
tvrz Dobčice 10.65 km
Blanice 10.66 km
Bavorov 10.71 km
Jakší Josef 10.71 km
hřbitov Blanice 10.71 km
kostel sv. Jiljí, Blanice 10.71 km
Veselý Jindřich PhDr. 10.72 km
pamětní deska Jindřich Veselý 10.72 km
kašna Bavorov 10.72 km
Olešník 10.72 km
morová deska Bavorov 10.75 km
Panský dům, Bavorov 10.76 km
hřbitov Zahájí 10.76 km
pomník padlých WWI i II, Olešník... 10.76 km
kaple Olešník 10.78 km
SDH Bavorov 10.84 km
fara Bavorov 10.84 km
hrob obětí WWII, Zahájí 10.85 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Ba... 10.85 km
Pan Tau a Claudie 10.86 km
pomník obětem bitvy u Zahájí 1742... 10.9 km
stavení Bavorov 10.91 km
SDH Olešník 10.98 km
fara Zahájí 11.05 km
kostel Zvěstování Panny Marie, Zah... 11.07 km
Zahájí 11.1 km
pomník padlých WWI i II, Zahájí... 11.1 km
studna Zahájí 11.11 km
SDH Zahájí 11.14 km
kaple Lhenice 11.27 km
dětské hřiště Lhenice 11.45 km
bitva u Zahájí 11.47 km
vlaková zastávka Strunkovice nad B... 11.52 km
zámek Protivín 11.53 km
Už zase skáču přes kaluže 11.55 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Protiv... 11.6 km
platan javorolistý, Protivín 11.62 km
pamětní deska Václava Raba 11.66 km
Raba Václav, generál, pilot, velit... 11.66 km
pomník padlých WWI i II, Protivín... 11.66 km
pomník padlých WWI, Strunkovice na... 11.73 km
kostel sv. Alžběty, Protivín 11.73 km
děkanství Protivín 11.76 km
kaple Záboří 11.79 km
SDH Záboří 11.8 km
kaple výklenková Záboří 11.81 km
památník města Protivína 11.81 km
Babovřesky 11.84 km
Strunkovice nad Blanicí 11.85 km
dětské hřiště Záboří 11.86 km
Záboří 11.86 km
Protivín 11.88 km
renesanční panský dům Lhenice 11.9 km
kostel sv. Jakuba, Lhenice 11.91 km
pomník padlých WWI, Lhenice 11.91 km
Havlasa Bohumil 11.92 km
kostel sv. Dominika, Strunkovice n... 11.92 km
fara Strunkovice nad Blanicí 11.93 km
kašna Karla IV., Lhenice 11.94 km
naučná stezka na břehu Blanice 11.95 km
Lhenice 11.96 km
pamětní deska osvobození Lhenice... 11.97 km
socha sv. Vojtěcha, Lhenice 11.98 km
Sokolovna Lhenice 11.98 km
radnice (bývalá) Lhenice 11.98 km
SDH Lhenice 11.99 km
Sedlec u Temelína 12.01 km
Krokodýlí ZOO Protivín 12.06 km
rozvodna Kočín 12.17 km
kaple sv. Anny, Češnovice 12.17 km
pomník padlých WWI, Češnovice 12.18 km
hřbitov Protivín 12.18 km
pomník padlých WWI, Protivín 12.19 km
SDH Češnovice 12.2 km
Češnovice 12.27 km
židovský hřbitov Protivín 12.3 km
kaplička Panny Marie, Protivín 12.33 km
pamětní deska Cyrila Kopeckého 12.36 km
Sokolovna Protivín 12.37 km
pivovar Platan, Protivín 12.4 km
sýpka Protivín 12.42 km
Skočický hrad 12.42 km
platanová alej Protivín 12.44 km
evangelická církev metodistická, P... 12.48 km
kaple Panny Marie, Protivín 12.55 km
kaple sv. Anny, Protivín 12.56 km
Žíchovec 12.68 km
rybník Rabyň 12.94 km
Kočín 13.14 km
kaple sv. Prokopa, Kočín 13.16 km
Jízda 13.74 km
kaplička Holašovice 13.96 km
dětské hřiště Holašovice 14.04 km
parkoviště Holašovice 14.06 km
infocentrum Holašovice 14.06 km
kaple Holašovice 14.1 km
vodní pumpa Holašovice 14.12 km
pamětní kámen UNESCO, Holašovice... 14.13 km
Stříbrná paruka - 1.díl - Primadon... 14.16 km
pamětní deska české školy, Holašov... 14.16 km
Už zase skáču přes kaluže 14.18 km
návesní rybník, Holašovice 14.18 km
Prodaná nevěsta 14.21 km
Holašovice 14.21 km
muzeum selský dvůr Holašovice 14.22 km
silniční most Blanice, Myšenec 14.35 km
holašovické Stonehenge 14.52 km
Panský rybník, Temelín 14.52 km
kostel sv. Havla, Myšenec 14.56 km
přírodní památka Myšenecká slunce... 14.58 km
pomník padlých WWI, Myšenec 14.59 km
Myšenec 14.6 km
dětské hřiště Myšenec 14.61 km
rybník Školňák, Temelín 14.63 km
pomník padlých WWI, Temelín 14.64 km
hřbitov Myšenec 14.66 km
kaple vyklenková sv. Jana Nepomuck... 14.66 km
zřícenina hradu Myšenec 14.7 km
Štíty království českého, Pomíjivá... 14.72 km
Temelín 14.74 km
Žďárské Chalupy 14.75 km
kaple Těšovice 14.77 km
hřbitov Dub 14.9 km
kostel Rozeslání apoštolů, Dub 14.92 km
fara Dub 14.94 km
památník osvobození Dub 14.96 km
Těšovice 14.97 km
Krajníčko 15.1 km
Dub u Prachatic 15.16 km
zámek Dub 15.18 km
Toulavá kamera ČT - Dub, Prachatic... 15.18 km
Tiché vody, Bohumil Havlasa 15.18 km
pomník padlých WWI, Dub 15.2 km
jaderná elektrárna Temelín 15.22 km
parkoviště pod Helfenburkem 15.32 km
hájovna pod Helfenburkem 15.46 km
Klokočínský rybník 15.48 km
Klokočín 15.53 km
dětské hřiště, Žďár u Protivína... 15.55 km
Markéta Lazarová 15.61 km
tvrz Klokočín 15.63 km
Žďár u Protivína 15.69 km
kaple Panny Marie, Žďár u Protivín... 15.71 km
zámek Vysoký Hrádek 15.74 km
infocentrum Jaderné elektrárny Tem... 15.75 km
fara Křtěnov 15.76 km
pomník padlých WWI z Osady, Křtěno... 15.77 km
Křtěnov 15.77 km
pomník padlých WWI z Březí - Podhá... 15.77 km
hřbitov Křtěnov 15.8 km
kostel sv. Prokopa, Křtěnov 15.8 km
zámek Ohrada, Hluboká nad Vltavou... 15.84 km
ZOO Ohrada 15.84 km
vodáctví Hluboká nad Vltavou 15.87 km
muzeum lesnictví, myslivosti a ryb... 15.88 km
Na břehu Blanice stojí Maletice, J... 15.88 km
Javornice 15.94 km
kaple navštívení Panny Marie, Drah... 15.94 km
Dasný 16 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Dasný... 16.04 km
Březí u Týna nad Vltavou 16.04 km
pomník padlých WWI, Maletice 16.16 km
Maletice 16.16 km
Tři životy 16.16 km
Princezna ze mlejna 16.16 km
Arabela 16.16 km
kaple Maletice 16.17 km
Krajinou příběhů českých hradů zná... 16.23 km
zřícenina hradu Helfenburk u Bavor... 16.23 km
na Helfenburku hrál dudák k tanci ... 16.23 km
Toulavá kamera ČT - hrad Helfenbur... 16.23 km
Princezna ze mlejna 16.29 km
kaple Svatých Andělů Strážných, Li... 16.37 km
infocentrum Hluboká nad Vltavou 16.4 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Hlubo... 16.47 km
Beneš Kamil, desátník / štábní pra... 16.52 km
studna Hluboká nad Vltavou 16.55 km
kaple u Dubu 16.56 km
Poborský Karel 16.57 km
tvrz Lipovice 16.59 km
Benešovský mlýn 16.62 km
Krška Václav 16.62 km
SDH Heřmaň 16.69 km
dětské hřiště Heřmaň 16.71 km
Trápení 16.78 km
pomník padlých WWI, Heřmaň 16.79 km
Čarek Jan 16.8 km
Chudá rodina z Heřmaně, Jan Čarek... 16.8 km
rodný dům Jana Čarka 16.8 km
hřbitov Heřmaň 16.8 km
kostel sv. Jiljí, Heřmaň 16.8 km
pamětní deska Jan Čarek 16.81 km
hrob Jana Čarka 16.81 km
Heřmaň 16.84 km
fara Heřmaň 16.84 km
zámek Hluboká nad Vltavou 16.86 km
Alšova jihočeská galerie, Hluboká ... 16.87 km
golf Hluboká nad Vltavou 16.88 km
kašna Alšova, zámek Hluboká nad Vl... 16.88 km
Pyšná princezna 16.9 km
Pan Tau a Claudie 16.9 km
Tři bratři 16.9 km
kaple zámecká, Hluboká nad Vltavou... 16.91 km
kašna zámecká Hluboká nad Vltavou... 16.98 km
Selibovský rybník 16.99 km
Všemyslice 17.09 km
Všeteč 17.1 km
Koječín 17.1 km
kaple Všemyslice 17.11 km
pomník padlých WWI, Všemyslice 17.11 km
SDH Všemyslice 17.11 km
kaple Panny Marie, Koječín 17.14 km
hvězdárna Husinec u Prachatic 17.16 km
Drahé tety a já 17.2 km
pomník padlých WWI i WWII, Prachat... 17.25 km
Tálín 17.27 km
kostel sv. Petra a Pavla, Prachati... 17.28 km
hřbitov Prachatice 17.32 km
hřbitov Husinec 17.34 km
sv. Jan Nepomucký, Husinec 17.34 km
památník čet. V. Rys a npor. M. Ry... 17.34 km
kostel sv. Cyrila a Mětoděje, Husi... 17.35 km
Husinec 17.36 km
pomník padlých WWI, Husinec 17.38 km
kostel Povýšení sv. Kříže, Husinec... 17.38 km
studánka Husinec 17.39 km
kaple sv. Václava, Tálín 17.4 km
fara Husinec 17.41 km
vodáctví Blanice 17.42 km
SDH Husinec 17.42 km
přehrada Husinec 17.43 km
Tálínský rybník 17.45 km
Šebellův mlýn, Husinec 17.45 km
dětská dílna Albatros, Prachatice... 17.47 km
rodný dům a ateliér Josefa Krejsy... 17.47 km
pamětní deska rodný dům Jan Hus... 17.52 km
bunkr (řopík) H-33/10/A-140 17.53 km
Mistr Jan Hus - Karel Lidický, Hus... 17.53 km
Hus Jan 17.53 km
rodný dům Mistra Jana Husa, Husine... 17.53 km
studna rodný dům Jana Husa, Husine... 17.55 km
lávka Blanice, Husinec 17.55 km
kostel Církve bratrské, Husinec 17.58 km
křížová cesta, Prachatice 17.58 km
Svatopetrská NS, Prachatice 17.67 km
pomník padlých WWI i II, Bohunice... 17.71 km
pomník padlých WWI, Paseky 17.73 km
bunkr (řopík) H-33/11/A-120Z 17.74 km
Bohunice 17.85 km
kaple výklenková Kuklov 17.87 km
pohádková kovárna Selibov 17.89 km
pomník padlých WWI, Selibov 17.93 km
Selibov 17.93 km
kaple Selibov 17.93 km
Smědeč 17.95 km
SDH Chmelná 17.97 km
zřícenina kláštera Kuklov 17.97 km
Údolí včel 17.97 km
Malá farma 17.97 km
kaple Paseky 17.97 km
sportoviště Prachatice 17.98 km
bazén Prachatice 17.98 km
kaple Chmelná 17.98 km
pomník padlých WWI, Kuklov 18 km
Chmelná 18 km
pomník padlých WWI, Chmelná 18 km
Paseky 18.02 km
bunkr (řopík) H-33/14/B2-100 18.02 km
Kuklov 18.02 km
bunkr (řopík) H-33/12/A-140 18.04 km
pomník Františka Žáka 18.04 km
Žák František, generálmajor 18.04 km
fara Brloh 18.06 km
kostel sv. Šimona a Judy, Brloh 18.06 km
pomník padlých WWI i II, Brloh 18.07 km
Kuklovský dub 18.09 km
Brloh 18.1 km
statek Jiřetice 12 18.11 km
Kuklwaitská lípa 18.11 km
statek Jiřetice 4 18.11 km
Nejkrásnější hádanka 18.11 km
Tři chlapi na cestách 18.12 km
hřbitov Brloh 18.14 km
NS Kolem Prachatic 18.14 km
NS Vyhlídková 18.14 km
NS Prachatické hradby 18.14 km
naučná stezka Brložsko 18.15 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Pracha... 18.15 km
Jiřetice 18.15 km
památník obětem totalit Prachatice... 18.17 km
městské opevnění Prachatice 18.19 km
břečťan popínavý Prachatice 18.19 km
Chlapci a chlapi 18.2 km
zřícenina hradu Kuglvajt 18.2 km
Drahé tety a já 18.2 km
Dolní brána Prachatice 18.2 km
galerie Dolní brána, Prachatice 18.21 km
Heydlův dům Prachatice 18.22 km
Člověk - Otto Herbert Hájek, Prach... 18.23 km
fara Prachatice 18.23 km
kostel sv. Jakuba, Prachatice 18.24 km
Tři chlapi na cestách 18.24 km
městské muzeum Prachatice 18.28 km
kaple, Záluží u Týna nad Vltavou... 18.29 km
Sitrův dům Prachatice 18.29 km
pamětní deska Gustav Adolf Lindner... 18.29 km
Záluží u Týna nad Vltavou 18.32 km
Rumpálův dům Prachatice 18.32 km
Klimeš Jeroným 18.34 km
Neumann sv. Jan Nepomuk 18.34 km
bunkr (řopík) H-33/13/D2 18.34 km
muzeum české loutky a cirkusu Prac... 18.34 km
Toulavá kamera ČT - muzeum loutky ... 18.34 km
muzeum krajky Prachatice 18.34 km
kašna Prachatice 18.35 km
Cyklotoulky - Prachatice 18.35 km
Procházka Tomáš, rotný / štábní pr... 18.35 km
Prachatice 18.35 km
AccuWeather - Prachatice 18.35 km
Toulavá kamera ČT - zlatá stezka, ... 18.35 km
Urban Jan 18.35 km
Křišťan z Prachatic 18.35 km
Osada havranů 18.35 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 18.35 km
Nová radnice Prachatice 18.36 km
Nejlepší člověk 18.37 km
kulturní centrum Otto Herberta Haj... 18.37 km
Stará radnice Prachatice 18.38 km
infocentrum Prachatice 18.38 km
pamětní deska sv. Jan Napomuk Neum... 18.39 km
Bohunice 18.41 km
pivovar Prachatice 18.42 km
Cvrčkův mlýn 18.45 km
kaple Bohunice 18.46 km
kaple sv. Antonína a sv. Jana Nepo... 18.47 km
kostel Narození Panny Marie, Chrob... 18.51 km
pamětní deska Franz Schacherl 18.52 km
hřbitov Chroboly 18.52 km
sv. Jan Nepomucký, Chroboly 18.53 km
kašna Chroboly 18.55 km
Chroboly 18.69 km
stavení s barokními štíty, Ražice... 18.7 km
Ražice 18.72 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Raž... 18.75 km
pomník padlých WWI, Ražice 18.76 km
nádraží Ražice 18.78 km
pamětní deska Jakub Bursa 18.9 km
Bursa Jakub 18.9 km
infocentrum Vlachovo Březí 18.9 km
fara Vlachovo Březí 18.9 km
sv. Jan Nepomucký, Vlachovo Březí... 18.91 km
židovský hřbitov Vlachovo Březí... 18.93 km
javor Vlachovo Březí 18.93 km
Drahé tety a já 18.94 km
špejchar Ražice 18.95 km
socha Panny Marie, Vlachovo Březí... 18.96 km
pítko Vlachovo Březí 18.97 km
kašna Vlachovo Březí 18.97 km
Vlachovo Březí 18.98 km
pamětní deska Jan Neruda 18.98 km
kostel Zvěstování P. Marie, Vlacho... 18.98 km
zámek Vlachovo Březí 18.98 km
křížová cesta, Lázně sv. Markéty... 18.99 km
Rafťáci 19 km
Tři chlapi na cestách 19.02 km
pivovar (panský) Vlachovo Březí 19.02 km
Lázně Sv. Markéty 19.03 km
rodný dům Václava Matouška 19.03 km
pamětní deska Václav Matoušek 19.03 km
dětské hřiště Vlachovo Březí... 19.03 km
pivovar (Schmiedův) Vlachovo Březí... 19.03 km
kaple sv. Markéty, Lázně sv. Marké... 19.04 km
křížová cesta, Vlachovo Březí... 19.04 km
kaple Čepřovice 19.08 km
Čepřovice 19.1 km
dětské hřiště Albrechtice nad Vlta... 19.11 km
tvrz Čepřovice 19.11 km
pomník padlých WWI, Albrechtice na... 19.11 km
kaple Panny Marie Loretánské, Prac... 19.14 km
pomník padlých WWI, Vlachovo Březí... 19.17 km
SDH Čepřovice 19.18 km
židovský hřbitov Neznašov 19.23 km
rodný dům Jana Matulky 19.24 km
Matulka Jan 19.24 km
Albrechtice nad Vltavou 19.26 km
hřbitov Vlachovo Březí 19.26 km
kaple sv. Ducha, Vlachovo Březí 19.27 km
zámek Neznašov 19.41 km
Cehnice 19.42 km
fara Albrechtice nad Vltavou 19.43 km
kapličkový hřbitov, Albrechtice na... 19.43 km
Všechlapy 19.43 km
kaple Všechlapy 19.44 km
kostel sv. Petra a Pavla, Albrecht... 19.45 km
kaple Nejsvětější trojice, Cehenic... 19.46 km
kaple Neznašov 19.47 km
SDH Cehnice 19.47 km
Albrechtická lípa 19.47 km
pomník padlých WWI i II, Neznašov... 19.49 km
naučná stezka NPR Řežabinec a Řeža... 19.59 km
Libín 1096 m n. m. 19.63 km
lanový park Libín 19.63 km
Drahé tety a já 19.64 km
Kopecký Miloš 19.65 km
silniční most Vltava, sv. Anna, Ne... 19.66 km
Stupná 19.72 km
kaple Stupná 19.73 km
řeka Lužnice 19.78 km
soutok Lužnice - Vltava 19.78 km
kaple sv. Anny, soutok Lužnice - V... 19.8 km
Hamry u Křemže 19.82 km
zookoutek Fefrovské rybníčky 19.95 km
Už zase skáču přes kaluže 19.96 km
kaple Panny Marie, Týn nad Vltavou... 19.97 km
vyhlídková věž (pozorovatelna) Řež... 20 km
ubytování v okolí

Rekreace na Lipně

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování:
Šumava: lipensko
šumavská obec: Frymburk

ubytování s kapacitou:
cena ubytování: od 0 Kč detail

apartmány 8204, Kašperské Hory

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: kašpersko
šumavská obec: Kašperské ...

ubytování s kapacitou: 16
cena ubytování: od 350 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Městské muzeum a galerie Vodňany - oteví...

    batoh
    Městské muzeum a galerie Vodňany - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: strakonicko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • infocentrum Jaderné elektrárny Temelín -...

    batoh
    infocentrum Jaderné elektrárny Temelín - otevírací doba
    Šumava A-Z: technické
    lokalita: budějovicko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství...

    batoh
    muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, Ohrada - otevírací doba
    Šumava A-Z: příroda
    lokalita: budějovicko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
firmy v okolí
  • Jednota Libějovice

    batoh
    Jednota Libějovice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: prachaticko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Netolice

    batoh
    Jednota Netolice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: prachaticko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat Komerční banka

    batoh
    Bankomat Komerční banka
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: prachaticko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat Česká spořitelna

    batoh
    Bankomat Česká spořitelna
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: prachaticko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Jednota Libějovice 3.51 km
Jednota Netolice 4.91 km
Bankomat Komerční banka 5.02 km
Bankomat Česká spořitelna 5.03 km
čerpací stanice Benzina, Vodňany... 5.99 km
Jednota Vodňany 6.43 km
Bankomat ČSOB 6.61 km
Bankomat Poštovní spořitelna 6.62 km
Jednota Čičenice 6.71 km
Bankomat GE Money Bank 6.75 km
Bankomat GE Money Bank 6.76 km
Jednota Vodňany 6.9 km
Bankomat Komerční banka 6.94 km
Bankomat Česká spořitelna 7 km
Jednota Hracholusky 10.24 km
Jednota Bavorov 10.66 km
Jednota Dříteň 10.84 km
Jednota Olešník 10.88 km
Jednota Zliv 11.21 km
Bankomat Česká spořitelna 11.36 km
Jednota Vitějovice 11.57 km
Jednota Krč 11.71 km
Bankomat Česká spořitelna 11.8 km
Bankomat Komerční banka 11.83 km
čerpací stanice Benzina, Protivín... 11.86 km
Bankomat GE Money Bank 11.86 km
čerpací stanice PAP OIL, Protivín... 12.01 km
Jednota Pištín 12.43 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.09 km
Jednota Dub 15.13 km
Bankomat ČSOB 15.52 km
Jednota Drahonice 15.86 km
Jednota Hluboká nad Vltavou 15.87 km
Jednota Javornice 15.97 km
čerpací stanice Benzina, Hluboká n... 16.1 km
Jednota-potraviny Brloh 16.18 km
Bankomat Česká spořitelna 16.34 km
Bankomat ČSOB 16.36 km
Jednota Hluboká nad Vltavou 16.42 km
čerpací stanice PAP OIL, Prachatic... 17.15 km
Jednota Husinec 17.42 km
Bankomat Poštovní spořitelna 17.79 km
Bankomat ČSOB 17.83 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 17.89 km
Jednota Prachatice 17.91 km
Jednota Prachatice 17.92 km
Bankomat Komerční banka 17.96 km
Bankomat Česká spořitelna 17.98 km
Bankomat Česká spořitelna 18.1 km
Bankomat ČSOB 18.11 km
Jednota-potraviny Brloh 18.12 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 18.13 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.14 km
Bankomat GE Money Bank 18.15 km
Bankomat Komerční banka 18.27 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.33 km
Bankomat ČSOB 18.37 km
Jednota Tvrzice 18.6 km
Jednota Chroboly 18.71 km
Jednota Vlachovo Březí 18.81 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.89 km
Bankomat ČSOB 18.9 km
Jednota Vlachovo Březí 18.91 km
Jednota Albrechtice 19.3 km
Jednota Cehnice 19.4 km

mohlo by Vás zajímat

vlaková zastávka Strunkovice nad Blanicí...

batoh
vlaková zastávka Strunkovice nad Blanicí
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: prachaticko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

nádraží Netolice

batoh
nádraží Netolice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: prachaticko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

další informace

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Byť časů kalný proud, byť zlovůle nebo nerozum, byť snad i dobrý úmysl jedinců zahladily a setřely mnohou stopu dějů skutečných: paměť lidu zůstala věrnou a z jeho mysli se nevytratila upomínka na sedláka bohatýra, ba, když čas nadešel, znovu oživla, a to stačí úplně, stačí tím spíše, že nové doby nadešly a s nimi jiné směry a podmínky existenční. Zásadní spory mezi lidem selským a bývalou vrchností, velkostatkem a jeho správou, zapadly v hrob minulosti a jich místo zaujal oprávněný zápas národů a jich vrstev o zlepšení svého bydla, zápas to, který dojista během času po mnohé stránce leccos ještě vyrovná a každému jeho právo přiřkne, tak jako zaručena jsou dnešního dne nezadatelná práva každého člověka, aby rovným byl druhému před zákonem, stejně všem odměřujícím, stejně všecky chránícím. Soutěž jednotlivců i tříd a boj o bytí ovšem potrvají, poněvadž bez nich nelze si představiti pokroku, ale vrstvy bojujících se vymění a forma zápasu čím dále tím více pozbude osobní krutosti a nenávisti. Musel by zoufat nad lidstvem, kdož by si vývoj jeho jinak představoval. Soutěž a zápas buďtež, ale soutěž a zápas Udí slušných, lidí, již neodhodili všelikého náboženství a nezvrátili se v divoké, krvelačné šelmy! — Soutěž lidských bytostí, které nezapomněly, že ze všech zákonů nejvznešenější jest onen, jenž velí milovati bližního jako sebe sama a na jehož provádění pomáhá každý ideál, povznášející člověka nad suchou, vyprahlou poušť sveřepého egoismu...

Ba, změnily se časy! Nevládnou více na vondrovském dvoře blíže bezdrevské hráze, odkud se vládlo po staletí porobenému selskému lidu, bezcitní, omezení karabáčníci, pochopové a drábi, kteří tak podivně svým jednáním a vystupováním ilustrovali povídání o zlatých starých časech, ba, spravují veškeren velkostatek, rozsáhlý majetek knížecí, úřadníci inteligentní, vzdělaní a osvícení, kteří dobře pochopili, že právní zásada „každému své!" nejlépe poslouží zájmům a zdaru panství. Poměr dobrého sousedství lépe poslouží než spory a útisky. Rolnictvo zámožné, nezávislé, mravně povznesené ukáže se býti lepším sousedem než ožebračená, znemravnělá chátra, tu podlézavá, onde zbujná a zlomyslná. O tom, budiž za to Bohu chvála! — jak držitelé velkostatků, tak i opravdově vzdělaná část jich úřadnictva — a ta dnešního dne je rozhodně u většině a dává směr — dávno jsou přesvědčeni. Třeba pouze, aby po věky živená vzájemná, často ničím neodůvodněná nedůvěra nadobro přestala. K tomu pracuj, kdokoli povolán! — Vždyť zájmy všech, kdož společnou matku půdu vzdělávají a z jejích darů žijí, jsou totožný a při vzájemné dobré vůli všecky nahodilé a často jen domnělé neshody a protivy urovnati a odkliditi lze...

Když tedy rozhodnut jest staletý spor o královská zbudovská Blata, pásly na nich a užívaly jich nahoře jmenované obce po řadu let společnou, nerozdílnou rukou, jakož už činívaly, dokud spor ještě trval. Teprve později, asi začátkem let osmdesátých, přikročeno k dalšímu dělení mezi jednotlivé starousedlíky, z nichž nyní každý má na nich svůj podíl, z něhož sklízí bujnou trávu, pokud jich neproměnil v pole, a z něhož tu a tam i drnu a hlínu dobývá. Z těchto časů, jak už naznačeno, společná pastva koňů, bravu a hus přestala, a jen na podzim se do Blat vyhánějí stáda skotu. Poezie hříbků (tj. pasáků koňů) a husáků vzala zasvé, ale věčná poezie přírody, nekonečně rozmanitá pestrost, jimiž matička všeho tvorstva bez ustání se měnící háv svůj zdobí, oj, ta i nadále zůstala. Jen vnímavých očí třeba, aby člověk ji vezde postřehl, třeba lidé nevidomí mu řekli, že marně by ji hledal v těchto jednotvárných rovinách.

V době, kde počíná naše historie, v červenci roku 187*, nebylo ještě provedeno poslední rozdělení Blat, a za žloutnoucími lány ozimními, za zelenými dosud jařmi, sbíhajícími severně od cesty duby vysázené po hrázi Volešku rybníka, cesty hlinité, plné vyschlých kaluží, v nichž kola projedších tudy povozů zůstavila hluboké rýhy, bělela se v mihotavé dáli nesčetná stáda hus. Vzduch jako by se tetelil v žhavém dechu rozpálené celodenním žárem ploché půdy, které nikde se nedostávalo stínu a jejíž pažit zežloutl, zhnědl, místy do¬konce zčernal; jen tam, kde zbyly louže a podle toku vod potoka, v ramena se rozbíhajícího, zelenala se tráva, bujelo sítí a rákosí, kupily se křoviny, vypínaly se řídce rostoucí vrby a topoly.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky