Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Písek město

Šumava

kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: písecko
GPS: 49°18'49.609"N, 14°9'40.843"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Písek město leží na železniční traťi Tábor - Ražice (v jízdním řádu pro cestující označená číslem 201) vede z Tábora přes Písek a Putim do Ražic. Jednokolejná celostátní trať, z Písku elektrizovaná. Provoz na trati byl zahájen v roce 1889. Částečná elektrizace trati byla provedena v roce 1994. Vede přes nádraží v Písku, na které leží i trať č. 200 přes Březnice do Zdic ležících na trati Praha – Plzeň, v opačném směru elektrizovaná spojka přes Putim do Ražic nebo Protivína na trati České Budějovice – Plzeň. Železniční trať Zdice – Protivín (v jízdním řádu označená číslem 200) je hlavní tratí. Úsek trati z Písku do Protivína je elektrifikovaný střídavou soustavou 25 kV, 50 Hz. Celá trať je jednokolejná. Roku 1875 ji zprovoznila a do zestátnění v roce 1918 vlastnila společnost Rakovnicko-Protivínské dráhy. Dále se provozovatelé rychle střídali a od roku 1884 ji proto provozovaly C.K. Státní dráhy. Dnes je na trati kromě regionálních spojů v provozu rychlíková linka Praha - Písek - České Budějovice.





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

vila Adolfa Raaba, Písek

batoh
vila Adolfa Raaba, Písek
Šumava A-Z: architektura
Šumava: písecko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

pomník padlých WWI, Písek

batoh
pomník padlých WWI, Písek
Šumava A-Z: pomníky
Šumava: písecko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

dětské hřiště Logry, Písek

batoh
dětské hřiště Logry, Písek
Šumava A-Z: děti
Šumava: písecko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

pamětní deska Dr. August Sedláček, Písek...

batoh
pamětní deska Dr. August Sedláček, Písek
Šumava A-Z: památníky
Šumava: písecko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
vila Adolfa Raaba, Písek 0.25 km
pomník padlých WWI, Písek 0.39 km
dětské hřiště Logry, Písek 0.44 km
pamětní deska Dr. August Sedláček,... 0.52 km
hrob Otakara Jeremiáše 0.54 km
NS Od Ptáčkovny k Živci 0.56 km
NS Cesta drahokamů 0.56 km
památník bernartickým hrdinům, les... 0.62 km
HZS Jihočeského kraje - Územní odb... 0.65 km
lesní hřbitov Písek 0.65 km
hrob vojáků Rudé armády, lesní hřb... 0.65 km
hrobka obětí WWII, lesní hřbitov P... 0.65 km
Třicet případů majora Zemana - Mim... 0.7 km
památník Adolfa Heyduka 0.9 km
Heyduk Adolf 0.9 km
divadlo Fráni Šrámka, Písek 0.91 km
Adolf Heyduk - Otakar Švec, Písek... 0.92 km
kašna Neptun - Ignác Hammer, Písek... 0.96 km
Sokol Písek 0.98 km
Palackého sady, Písek 0.98 km
pomník padlých WWII, Písek 0.99 km
František Palacký - Ludvík Wurzel,... 1 km
synagoga Písek 1.02 km
Schrenkův pavilon, Písek 1.02 km
Kronbergerův altán, Písek 1.03 km
socha sv. Floriána s kašnou, Písek... 1.03 km
Jeremiáš Otakar 1.04 km
rodný dům a pamětní deska Otakar J... 1.04 km
Bolestné kameny 1.05 km
pamětní deska s bustou Mikoláš Ale... 1.09 km
dětské hřiště park Písek 1.09 km
hotel Otava, Písek 1.09 km
Horáková Milada, JUDr. 1.11 km
pamětní deska Milada Horáková, Pís... 1.12 km
památník letcům RAF, Písek 1.13 km
Dobré světlo 1.13 km
Písek 1.13 km
fontána u hotelu Otava, Písek 1.13 km
pamětní deska Josef Váchal a Josef... 1.13 km
morové sousoší Písek 1.13 km
kaple Panny Marie, Písek 1.14 km
pamětní deska francouzským vojákům... 1.14 km
Dům U slona, Písek 1.14 km
Brukner Petr 1.14 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 1.14 km
dům u Černého orla sgrafitový, Pís... 1.15 km
památník obětí WWII, zaměstnanců m... 1.15 km
Festival nad řekou 1.16 km
pamětní deska Píseckému a Kocínu... 1.16 km
radnice Písek 1.16 km
festival Cool v Plotě 1.16 km
Pilař Radek 1.17 km
Filip František 1.17 km
Putna Martin C. 1.17 km
Srnka Jiří 1.17 km
pomník padlým příslušníkům 11. pěš... 1.17 km
hradní kašna Písek 1.19 km
hrad Písek 1.19 km
Štíty království českého, Štíty Př... 1.19 km
fara Písek 1.2 km
pamětní deska českých králů 1.2 km
Prácheňské muzeum, Písek 1.2 km
dům U Sv. Jana Nepomuckého, Písek... 1.21 km
fontána Sladovna, Písek 1.21 km
sochy, kamenný most Otava, Písek 1.22 km
kamenný most Otava, Písek 1.22 km
V peřině 1.22 km
kostel Narození Panny Marie, Písek... 1.23 km
infocentrum Písek 1.23 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Písek... 1.23 km
Sladovna, kulturní prostor Písek 1.24 km
Odcházeti s podzimem 1.24 km
věž kostela Narození Panny Marie, ... 1.24 km
kostel Povýšení svatého Kříže, Pís... 1.25 km
pítko Písek 1.25 km
Bakaláře, Písek 1.25 km
Cipískoviště, Písek 1.26 km
středověká studna Bakaláře, Písek... 1.27 km
mohyla z doby bronzové, Písek 1.27 km
Dům U Bílého beránka, Písek 1.27 km
strom hrdina, akát Písek 1.27 km
městská vodní elektrárna Písek... 1.29 km
Měsíc nad řekou 1.3 km
pamětní deska Jan Žižka, Písek... 1.35 km
pamětní deska Fráňa Šrámek 1.35 km
Šrámek Fráňa 1.35 km
Dům u koulí, Písek 1.35 km
hradby Písek 1.37 km
Putimská brána 1.37 km
studna pod Putimskou branou, Písek... 1.38 km
Stříbrný vítr 1.39 km
Lístek do památníku 1.39 km
Ohnivé léto 1.42 km
Kluci na řece 1.42 km
sochy sochařské sympozium Písek 1.43 km
koupaliště Písek 1.49 km
kostel Nejsvětější Trojice, Písek... 1.49 km
hřbitov bývalý Písek 1.5 km
pamětní deska osvobození Písek 1.51 km
dětské hřiště ostrov Písek 1.52 km
Trhák 1.53 km
pěší most Otava, Písek 1.53 km
hrob Otakara Ševčíka 1.53 km
Čtyři slunce 1.56 km
hrázděná restaurace, Písek 1.64 km
NS Lesní dřeviny 1.67 km
Kluci z bronzu 1.75 km
Žižkova kasárna, Písek 1.75 km
Dobrá voda, díl 6. Pokora 1.77 km
Zemský hřebčín Písek 1.78 km
Ježek Jaroslav 1.83 km
tango Mercedes, Jaroslav Ježek 1.83 km
vlaková zastávka Písek 1.85 km
vyhlídka píseckých lesníků 1.88 km
památník Nakladatelům časopisu Les... 1.89 km
Čáp František 1.95 km
dětské hřiště Písek 2.19 km
dětské dopravní hřiště Písek... 2.22 km
kostel sv. Václava, Písek 2.22 km
hřbitov starý Písek 2.23 km
Lezecké centrum Písek - LezeTop 2.24 km
nádraží Písek 2.32 km
rozhledna Jarník 2.35 km
Hogo fogo Homolka 2.38 km
MVE Písek 2.41 km
židovský hřbitov Písek 2.53 km
plovárna U sv. Václava, Písek 2.61 km
Discopříběh 2.63 km
Lesní pěšinou podél řeky Otavy, Pí... 2.81 km
studánka U Smetáka 2.83 km
rodinný dům Na Ryšavce, Písek 2.97 km
SDH Dolní Novosedly 3 km
vlaková zastávka Vrcovice 3.01 km
kaple Dolní Novosedly 3.05 km
Dolní Novosedly 3.07 km
malovaná Koláříkova hospoda, Dolní... 3.09 km
hřbitov vojenský Písek 3.19 km
pomník padlých WWI, vojenský hřbit... 3.2 km
pomník padlých WWI, vojenský hřbit... 3.2 km
pamětní deska Josef Bílý 3.22 km
kaple Panny Marie Sedmibolestné, P... 3.22 km
minerál písekit 3.41 km
SDH Vrcovice 3.5 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Vrcovi... 3.54 km
Hessoun Josef, Msgre. 3.6 km
Vrcovice 3.6 km
rybník Podhorák 3.72 km
Zátavský most 4.04 km
Chrastiny 4.06 km
pomník padlých WWI, Chrastiny 4.09 km
kaple Chrastiny 4.09 km
kaple Svatonice 4.14 km
Svatonice 4.15 km
NS Čertova stezka 4.18 km
pověstí o Čertově strouze 4.26 km
Čertova strouha 4.26 km
Na Vápenici 4.27 km
nádraží Záhoří 4.48 km
Vojníkov 4.6 km
pomník padlých WWI, Vojníkov 4.62 km
Kavkovna 4.63 km
SDH Vojníkov 4.64 km
kaple sv. Barbory, Záhoří 5 km
fara Horní Záhoří 5.01 km
kostel sv. Michala, Horní Záhoří... 5.03 km
hřbitov Horní Záhoří 5.05 km
Probulov 5.09 km
soutok Otava - Blanice 5.21 km
Už zase skáču přes kaluže 5.24 km
řeka Blanice 5.28 km
lípa u Putimské silnice 5.34 km
pamětní deska J. Š. Baar 5.92 km
kaple sv. Anny, Putim 5.93 km
nádraží Putim 5.94 km
Podkostelní rybník, Putim 6.01 km
kostel sv. Vavřince, Putim 6.18 km
Záhada putimské kostnice 6.19 km
hřbitov Putim 6.19 km
hrob Jan Cimbura 6.2 km
fara Putim 6.2 km
Putim 6.21 km
pomník padlých WWI i II, Putim 6.24 km
SDH Putim 6.26 km
filmová četnická stanice Putim 6.31 km
Poslušně hlásím 6.31 km
Kluky 6.32 km
pomník padlých WWI, Kluky 6.32 km
Roučků mlýn, Putim 6.32 km
kaple Kluky 6.32 km
pomník František Rakovan, Kluky 6.32 km
dobrý voják Švejk - František Svát... 6.33 km
kamenný most Blanice, Putim 6.35 km
dětské hřiště Putim 6.35 km
náves Putim 6.41 km
vlaková zastávka Čížová 6.41 km
pamětní deska Jan Cimbura 6.43 km
dům Jana Cimbury, Putim 6.44 km
SDH Zlivice 6.45 km
silniční most Blanice, Putim 6.46 km
Zlivice 6.48 km
šlechtický pivovar, Čížová 6.72 km
infocentrum Čížová 6.73 km
Vlastec 6.78 km
Čížová 6.81 km
pomník padlých WWI, Vlastec 6.83 km
sýpka Čížová 6.84 km
zámek Čížová 6.86 km
kaple sv. Václava, Vlastec 6.87 km
pomník padlých WWI i II, Čížová... 6.88 km
golf Kestřany 7.12 km
kaple Selibov 7.21 km
fara a špitál Čížová 7.21 km
klášter Jeptišek Kongregace Nejsvě... 7.22 km
Selibov 7.22 km
studna krytá Čížová 7.22 km
pomník padlých WWI, Selibov 7.23 km
kaple sv. Barbory, Čížová 7.24 km
pohádková kovárna Selibov 7.26 km
kostel sv. Jakuba Většího, Čížová... 7.26 km
hřbitov Čížová 7.29 km
zvonice Čížová 7.31 km
věžový vodojem Vráž 7.52 km
zámek Vráž 7.7 km
Barochovská, dolní tvrz Kestřany... 7.9 km
kaple sv. Václava, Stará Vráž 7.95 km
Horní tvrz Kestřany 7.97 km
zámek Kestřany 7.98 km
kostel sv. Kateřiny Alexandrijské,... 7.99 km
pomník padlých WWI, Kestřany 8.01 km
Nová a Stará Vráž u Písku 8.02 km
Kestřany 8.05 km
vyhlídková věž (pozorovatelna) Řež... 8.15 km
Selibovský rybník 8.16 km
SDH Kestřany 8.17 km
kaple výklenková sv. Floriána, Kes... 8.21 km
Tálínský rybník 8.28 km
pověst o francouzském důstojníkovi... 8.3 km
Kalvárie u Otavy - kaple sv. Kříže... 8.3 km
jilm vaz Kestřany 8.31 km
Trápení 8.32 km
NPR Řežabinec a Řežabinecké tůně... 8.38 km
Dobev (Stará a Nová) 8.39 km
silniční most Otava, Kestřany 8.39 km
kostel sv. Brikcí, Dobev 8.4 km
Lhota u Kestřan 8.43 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Lhota ... 8.47 km
zámek Drhovle 8.53 km
Drhovle Zámek 8.53 km
nádraží Ražice 8.56 km
kaple sv. Václava, Tálín 8.57 km
naučná stezka NPR Řežabinec a Řeža... 8.69 km
špejchar Ražice 8.72 km
Benešovský mlýn 8.72 km
Krška Václav 8.72 km
Tálín 8.8 km
kaple sv. Josefa, Temešvár 8.81 km
kaple Maletice 8.85 km
Maletice 8.86 km
pomník padlých WWI, Maletice 8.87 km
pomník padlých WWI, Ražice 9.09 km
stavení s barokními štíty, Ražice... 9.1 km
Ražice 9.1 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Raž... 9.11 km
Na břehu Blanice stojí Maletice, J... 9.14 km
fara Heřmaň 9.17 km
Chudá rodina z Heřmaně, Jan Čarek... 9.19 km
Čarek Jan 9.19 km
rodný dům Jana Čarka 9.19 km
Heřmaň 9.2 km
kostel sv. Jiljí, Heřmaň 9.22 km
Výlet 9.22 km
hrob Jana Čarka 9.22 km
pamětní deska Jan Čarek 9.22 km
hřbitov Heřmaň 9.23 km
pamětní deska Americké armády, Pod... 9.23 km
pomník padlých WWI, Heřmaň 9.26 km
pomník padlých WWI, Chřešťovice... 9.26 km
dětské hřiště Heřmaň 9.28 km
Tvrdošíjní illusionisté, Karel Šar... 9.3 km
Kratochvilné děje z naší vlasti - ... 9.3 km
zámek Chřešťovice 9.3 km
SDH Heřmaň 9.3 km
Husová Anna Regina 9.31 km
Chřešťovice 9.31 km
kaple Panny Marie, Chřešťovice 9.34 km
SDH Chřešťovice 9.39 km
tvrz Klokočín 9.4 km
Markéta Lazarová 9.41 km
Podolský most, Vltava 9.41 km
Klokočín 9.49 km
Klokočínský rybník 9.55 km
pomník Františka Žáka 9.59 km
Žák František, generálmajor 9.59 km
památník obětí fašismu, Oslov 9.64 km
Paseky 9.65 km
kaple sv. Anny, Chřešťovice 9.65 km
hřbitov Oslov 9.66 km
kaple Paseky 9.69 km
Ohnivé léto 9.84 km
pomník padlých WWI, Paseky 9.92 km
hadiště Chřešťovice 9.94 km
hřbitov Chřešťovice 9.97 km
Ohnivé léto 9.98 km
pověst o hlasu zvonu kostela sv. J... 10.01 km
kaple výklenková Čtrnácti svatých ... 10.01 km
kostel sv. Jana Křtitele, Chřešťov... 10.02 km
naučná stezka partyzánská, Oslov... 10.02 km
pamětní deska Dr. Josef Kazmoup 10.19 km
rodný dům Josefa Kazmoupa, Oslov 10.19 km
fara Oslov 10.19 km
kaple Panny Marie, Žďár u Protivín... 10.2 km
Oslov 10.22 km
Žďár u Protivína 10.22 km
kostel sv. Linharta, Oslov 10.23 km
pomník padlých WWI, Oslov 10.23 km
dětské hřiště, Žďár u Protivína... 10.34 km
vlaková zastávka Sudoměř 10.42 km
Skalička 10.46 km
kaplička Sudoměř 10.48 km
Štíty království českého, Pomíjivá... 10.55 km
zřícenina hradu Myšenec 10.57 km
vojenský areál Dolní Úvěrka 10.63 km
památník bitvy u Sudoměře 10.65 km
dětské hřiště Myšenec 10.66 km
Myšenec 10.66 km
přírodní památka Myšenecká slunce... 10.66 km
hřbitov Myšenec 10.67 km
pomník padlých WWI, Myšenec 10.67 km
bitva u Sudoměře 10.67 km
Po bitevních polích jižních Čech, ... 10.67 km
kostel sv. Havla, Myšenec 10.71 km
kaple vyklenková sv. Jana Nepomuck... 10.72 km
SDH Sudoměř 10.73 km
pomník padlých WWI, Sudoměř 10.74 km
dětské hřiště Sudoměř 10.74 km
kaple Sudoměř 10.81 km
silniční most Blanice, Myšenec 10.85 km
stavení s barokním štítem č.p. 3, ... 10.86 km
Jehnědno 10.89 km
Sudoměř 10.89 km
stavení s barokním štítem č.p. 27,... 10.98 km
Husitští bojovníci - Ivan Šmilauer... 11.1 km
tvrz Údraž 11.23 km
kaple Panny Marie Lurdské, Údraž... 11.26 km
Údraž 11.28 km
pomník padlých WWI, Údraž 11.3 km
SDH Údraž 11.31 km
Údražský rybník 11.4 km
řeka Skalice 11.41 km
Žďárské Chalupy 11.54 km
kaple sv. Anny, Oslov 11.68 km
Svatá Anna 11.71 km
Plavecký mariáš 11.8 km
rybník Dejmov 11.84 km
Štědronín - Plazy 11.94 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Dolní ... 11.99 km
Dolní Ostrovec 12.02 km
sv. Jana Křtitele, Čejetice 12.16 km
Alfons Šťastný - Josef Fojtík, Ště... 12.2 km
dětské hřiště Albrechtice nad Vlta... 12.22 km
pomník padlých WWI, Albrechtice na... 12.24 km
SDH Čejetice 12.29 km
Albrechtice nad Vltavou 12.37 km
Obecní rybník, Čejetice 12.37 km
Štěkeň 12.41 km
pomník padlých WWI i II, Ostrovec... 12.42 km
fara Albrechtice nad Vltavou 12.45 km
kapličkový hřbitov, Albrechtice na... 12.5 km
kostel sv. Petra a Pavla, Albrecht... 12.5 km
pamětní deska obětem nacismu, Štěk... 12.52 km
zámek Štěkeň 12.54 km
Toulavá kamera ČT - Štěkeň, Strako... 12.54 km
fara Štěkeň 12.56 km
křížová cesta, Štěkeň 12.58 km
Zvíkovský Otavský most 12.66 km
hřbitov Štěkeň 12.7 km
kostel sv. Mikuláše, Štěkeň 12.7 km
hřbitov řádový Štěkeň 12.7 km
kaple sv. Anny, Protivín 12.74 km
kaple Panny Marie, Protivín 12.76 km
duby Štěkeň 12.76 km
koupaliště Zvíkovské Podhradí 12.76 km
evangelická církev metodistická, P... 12.8 km
Albrechtická lípa 12.81 km
pomník padlých WWI, Zvíkovské Podh... 12.82 km
kaple sv. Václava, Zvíkovské Podhr... 12.84 km
sýpka Protivín 12.86 km
Zvíkovské Podhradí 12.87 km
platanová alej Protivín 12.87 km
rybník Rabyň 12.92 km
Sokolovna Protivín 12.92 km
pivovar Platan, Protivín 12.93 km
pamětní deska Cyrila Kopeckého 12.93 km
kaplička Panny Marie, Protivín 12.96 km
kaple Kbelnice 12.97 km
pomník padlých WWI, Kbelnice 12.99 km
Krokodýlí ZOO Protivín 13.26 km
naučná stezka na břehu Blanice 13.36 km
židovský hřbitov Protivín 13.4 km
Protivín 13.43 km
bungee jumping ze Zvíkovského most... 13.48 km
Zvíkovský Vltavský most 13.48 km
pomník padlých WWI, Protivín 13.49 km
památník města Protivína 13.5 km
hřbitov Protivín 13.5 km
děkanství Protivín 13.53 km
kostel sv. Alžběty, Protivín 13.55 km
Raba Václav, generál, pilot, velit... 13.64 km
pamětní deska Václava Raba 13.64 km
pomník padlých WWI i II, Protivín... 13.64 km
platan javorolistý, Protivín 13.67 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Protiv... 13.69 km
Už zase skáču přes kaluže 13.75 km
zámek Protivín 13.76 km
řeka Otava 13.81 km
kaple výklenková, hrad Zvíkov 13.97 km
zámek Varvažov 13.97 km
kostel sv. Kateřiny, Varvažov 14.02 km
Stříbrná paruka 14.04 km
O zatoulané princezně 14.04 km
Je třeba zabít Sekala 14.04 km
Střílej oběma rukama 14.04 km
Proč nevěřit na zázraky 14.04 km
Rohozná (Osek) 14.04 km
hrad Zvíkov 14.07 km
Varvažov 14.1 km
kaple navštívení Panny Marie, Drah... 14.13 km
stavení s barokními štíty, Přešťov... 14.15 km
kaple Přešťovice 14.17 km
pomník padlých WWI, Přešťovice... 14.19 km
hřbitov Varvažov 14.28 km
kamenný most Skalice, Varvažov 14.28 km
kaple hřbitovní Varvažov 14.28 km
kaple před zámkem, Osek 14.28 km
zámek Osek 14.29 km
kaple Osek 14.31 km
kostel svatého Ondřeje, Radobytce... 14.41 km
SDH Cehnice 14.44 km
Radobytce 14.49 km
Venkovský učitel 14.55 km
kaple Nejsvětější trojice, Cehenic... 14.56 km
SDH Křenovice 14.57 km
Cehnice 14.59 km
Karlovské duby 14.65 km
Ohnivé léto 14.71 km
zámek Karlov u Smetanovy Lhoty 14.73 km
židovský hřbitov Radomyšl 15.09 km
zámek Strážovice 15.4 km
Všeteč 15.41 km
Čtyři slunce 15.42 km
Pevnost Fort Hary 15.47 km
SDH Strážovice 15.51 km
rybník Brůdek, Radomyšl 15.58 km
kaple sv. Tří králů, Strážovice... 15.6 km
sv. Jan Nepomucký, Mirotice 15.62 km
radnice Mirotice 15.73 km
pivovar Mirotice 15.74 km
most Lomnice, Mirotice 15.75 km
Kvíčalovská chalupa, Mirotice 15.75 km
vlaková zastávka Smetanova Lhota 15.76 km
pomník padlých WWI, Mirotice 15.77 km
Intimní osvětlení 15.77 km
Mirotice 15.78 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Miroti... 15.79 km
kostel sv. Jiljí, Mirotice 15.8 km
NS Alšova 15.81 km
Mikoláš Aleš - Antonín Lhoták, Mir... 15.81 km
pamětní deska Benedikt Žák 15.82 km
pomník padlých WWII, Mirotice 15.82 km
kaple Smetanova Lhota 15.83 km
Spadla s měsíce 15.83 km
lávka Lomnice, Mirotice 15.84 km
hřbitov Mirotice 15.84 km
dětské hřiště Smetanova Lhota 15.84 km
Koller Jan 15.86 km
Smetanova Lhota 15.86 km
pomník padlých WWI, Smetanova Lhot... 15.86 km
fara Mirotice 15.88 km
Aleš Mikoláš 15.91 km
rodný dům Mikoláše Alše, Mirotice... 15.91 km
Kopecký Matěj 15.91 km
Nemocnice na kraji města po dvacet... 15.95 km
Princezna ze mlejna 15.95 km
kostel sv. Jana Křtitele, Radomyšl... 15.95 km
hřbitov Radomyšl 15.97 km
Dub na židovském hřbitově Mirotice... 16.13 km
židovský hřbitov Mirotice 16.13 km
kaple Rojice 16.15 km
Rojice 16.16 km
Hořejší mlýn, Mirotice 16.24 km
křížová cesta, Radomyšl 16.26 km
rybník Vražda, Radomyšl 16.35 km
SDH Lom 16.41 km
Lom 16.43 km
SDH Radomyšl 16.54 km
stavení s barokním štítem, Radomyš... 16.56 km
pamětní deska Josef Kovář 16.57 km
rodný dům Josefa Kováře, Radomyšl... 16.57 km
fara Radomyšl 16.57 km
pamětní deska Bohumír Lifka 16.62 km
rodný dům Dr. Bohumír Lifka 16.62 km
Lifka Bohumír Dr. 16.62 km
Toulavá kamera ČT - Radomyšl 16.63 km
Radomyšl 16.63 km
radnice Radomyšl 16.63 km
pomník padlých WWI i II, Radomyšl... 16.63 km
kostel sv. Martina, Radomyšl 16.64 km
infocentrum Radomyšl 16.64 km
sousoší Blahoslavené P. Marie, Rad... 16.64 km
rodný dům Jana Matějky, Radomyšl... 16.64 km
pamětní deska Jan Matějka 16.65 km
kaple Božího hrobu, Radomyšl 16.66 km
pamětní deska PhDr. Miloslav Novot... 16.7 km
Novotný Miloslav, PhDr. 16.7 km
Skočický hrad 16.77 km
hřbitov u sv. Vojtěcha, Vodňany 16.89 km
Hrubec Rudolf 16.97 km
kaple sv. Vojtěcha, Vodňany 16.99 km
kašna Bernartice 17 km
pomník padlých WWI, Bernartice 17 km
paraskupina Intransitive 17.03 km
Bernartice 17.03 km
fara Bernartice 17.04 km
kaple sv. Floriána, Bernartice 17.08 km
kostel sv. Martina, Bernartice 17.09 km
Rybářské muzeum, Vodňany 17.12 km
kaple výklenková pod vinící, Vodňa... 17.16 km
Cernan Eugene Andrew 17.16 km
Podvinická lípa, Vodňany 17.18 km
pomník padlých WWII, Bernartice 17.18 km
památník Theodor Mokrý 17.19 km
Mokrý Theodor, Ing. Dr. h. c. 17.19 km
Kálalová Vlasta - Di Lottiová 17.26 km
Doktorka z domu Trubačů - Ilona Bo... 17.26 km
rybník Velká Outrata 17.29 km
pomník padlých WWII a gen. Krzákov... 17.29 km
dům odbojářů, rodina Krzákova, Ber... 17.29 km
Krzák Rudolf 17.29 km
zámek Sedlice 17.3 km
keltské oppidum Nevězice 17.3 km
rybník Malá Podvinice 17.34 km
Husova kaple Bernartice 17.38 km
rybník Velká Podvinice 17.4 km
hřbitov Sedlice 17.42 km
kostel sv. Jakuba Většího, Sedlice... 17.45 km
štenberský dům s mázhausem, Sedlic... 17.46 km
kaple Domanice 17.49 km
památník popravených Bernartice 17.49 km
hřbitov Bernartice 17.49 km
Domanice 17.5 km
hřbitov Podsrp 17.5 km
pamětní deska osvobození Sedlice... 17.5 km
fara Sedlice 17.51 km
kaple výklenková sv. Jana Evangeli... 17.52 km
pomník padlých WWI i II, Sedlice 17.54 km
sv. Jan Nepomucký, Sedlice 17.54 km
naučná stezka Městský rybářský okr... 17.55 km
Sedlice 17.56 km
rybník Stejskal 17.6 km
fara Podsrp 17.62 km
infocentrum Sedlice 17.62 km
Sedlická krajka 17.62 km
kostel Panny Marie Bolestné, Podsr... 17.63 km
silniční most Blanice, Vodňany 17.71 km
Bisingrov 17.77 km
sv. Jan Nepomucký, Velká 17.79 km
SDH Velká 17.8 km
kaple Nejsvětější Trojice, Velká... 17.81 km
Velká 17.81 km
kaple hřbitovní s vratislavskou hr... 17.81 km
hřbitov Čimelice 17.83 km
Mostecký mlýn, Vodňany 17.84 km
kaple výklenková sv. Václava, sv.... 17.87 km
pomník padlých WWI, Všemyslice 17.9 km
kaple Všemyslice 17.9 km
Všemyslice 17.92 km
SDH Všemyslice 17.93 km
Nevězická bílá paní 17.97 km
Muzika Jaroslav, generálmajor, pil... 18.08 km
pomník generálmajor Jaroslav Muzik... 18.08 km
pomník padlých WWI, Čimelice 18.09 km
Paulik Franciszek Daniel 18.14 km
Dastich Josef 18.14 km
Čimelice 18.14 km
Hogo fogo Homolka 18.15 km
morový sloup, Čimelice 18.16 km
kostel Nejsvětější Trojice, Čimeli... 18.19 km
Sokol Vodňany 18.21 km
kaple Neznašov 18.21 km
pomník padlých WWI i II, Neznašov... 18.23 km
zámek Neznašov 18.23 km
kaple výklenková Nevězice 18.23 km
kaple sv. Vojtěcha, Nevězice 18.24 km
kaple Panny Marie Bolestné, Škvoře... 18.24 km
kamenný most rybník Kostelák, čtyř... 18.25 km
Nevězice 18.26 km
Škvořetice 18.27 km
naučná stezka Vodňanská 18.28 km
Jánský most, Vodňany 18.28 km
pseudogotický most se dvěma vížkam... 18.29 km
rybník Kostelák, Čimelice 18.29 km
Dolní řepický rybník 18.29 km
Hliněný mlýn, Vodňany 18.31 km
pamětní kámen SPŠF, Čimelice 18.34 km
zámeček Vodňany 18.35 km
Kam čert nemůže 18.35 km
nádraží Číčenice 18.36 km
HZS Jihočeského kraje - požární st... 18.42 km
zámek Škvořetice 18.42 km
synagoga (městské muzeum) Vodňany... 18.43 km
Spořitelna Vodňany 18.46 km
13. komnata Karla Schwarzenberga 18.46 km
strašení krutého čimelického majit... 18.46 km
zámek Čimelice 18.46 km
Filmáci ze zámku knížete Schwarzen... 18.46 km
nádraží Čimelice 18.46 km
Beránek Tomáš, Mons. 18.47 km
kostel Narození Panny Marie, Vodňa... 18.47 km
Městské muzeum a galerie Vodňany... 18.47 km
infocentrum Vodňany 18.47 km
Herites František PhMr. 18.48 km
Pivovarský rybník, Čimelice 18.48 km
Vodňany 18.49 km
kašna Vodňany 18.5 km
Schwarzenberg Karel, vévoda krumlo... 18.52 km
Číčenice 18.57 km
John Ctirad, Prof. MUDr., DrSc. 18.57 km
vlaková zastávka Pražák 18.57 km
socha Jan Žižka z Trocnova, Vodňan... 18.58 km
kostel sv. Jana Křtitele, Vodňany... 18.62 km
městské opevnění Vodňany 18.66 km
jižní městská bašta Vodňany 18.66 km
dětské hřiště, park Jana Pavla II.... 18.67 km
pomník padlých WWI i II, Vodňany... 18.68 km
park Jana Pavla II., Vodňany 18.69 km
pamětní kámen František Herites... 18.7 km
památník obětem komunismu, Vodňany... 18.7 km
pamětní deska Julius Zeyer, Vodňan... 18.72 km
Zeyer Julius 18.72 km
pamětní deska Jan Zrzavý, Vodňany... 18.72 km
Zrzavý Jan 18.72 km
Útěk, Jiří Hejda 18.73 km
Rádl Alois 18.73 km
vodáctví Strakonice 18.74 km
Husův sbor Vodňany 18.76 km
kašna u kulturního domu, Vodňany... 18.77 km
dětské hřiště, kulturní dům, Vodňa... 18.78 km
nádraží Vodňany 18.79 km
Toulavá kamera ČT - perníčky Chadi... 18.79 km
perníčky paní Chadimové, Strakonic... 18.79 km
židovský hřbitov Neznašov 18.8 km
pomník konce 2. světové války, Čim... 18.83 km
hřbitov Strakonice 18.89 km
nádraží Strakonice 18.93 km
kaple Nejsvětější Trojice, hrobka ... 18.99 km
soutok Lužnice - Vltava 18.99 km
řeka Lužnice 18.99 km
Panský rybník, Temelín 19.01 km
kostel sv. Václava, Strakonice 19.01 km
kaple sv. Anny, soutok Lužnice - V... 19.02 km
kaple sv. Vojtěcha, hrobka maltáns... 19.04 km
pomník padlých WWI, Strakonice 19.05 km
Rakovický mlýn 19.07 km
silniční most Vltava, sv. Anna, Ne... 19.09 km
Dřemlinský rybník 19.13 km
rybník Školňák, Temelín 19.17 km
pomník padlých WWI, Temelín 19.18 km
U Masáka 19.24 km
Temelín 19.3 km
Novodvorský rybník 19.37 km
Pacelice 19.44 km
SDH Strakonice 19.45 km
Nový Dvůr 19.47 km
Bohunice 19.5 km
morový sloup, Strakonice 19.52 km
Hledání ztraceného času - americké... 19.57 km
Masné krámy, Strakonice 19.62 km
Sedlec u Temelína 19.64 km
pamětní deska Karel Buček a Edmund... 19.66 km
řeka Volyňka 19.66 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 19.67 km
Toulavá kamera ČT - Strakonice a d... 19.67 km
Skupa Josef 19.67 km
pamětní deska Josef Skupa 19.67 km
Švanda Dudák - Jiří Kubelka, Strak... 19.68 km
Šmidinger Josef 19.69 km
Spořitelna Strakonice 19.69 km
Železný kříž, Tereza Nováková... 19.69 km
Strakonice 19.7 km
Muži na správné straně, Dušan Vávr... 19.7 km
pomník padlých WWI i II, osvobozen... 19.7 km
radnice bývalá Strakonice 19.7 km
SDH Chvalšovice 19.71 km
kostel sv. Markéty, Strakonice 19.71 km
pomník padlých WWI i II, Bohunice... 19.72 km
Svinětice 19.73 km
židovský hřbitov Koloděje nad Lužn... 19.74 km
Chvalešovice 19.74 km
Pavel Pavel 19.75 km
kostel sv. Prokopa, Strakonice 19.76 km
Turek Roman 19.76 km
Čelakovský František Ladislav 19.76 km
Salák Alexander 19.76 km
Horký František 19.76 km
Kochan Valentin z Prachové 19.76 km
Vachler Petr 19.76 km
Křížková Hana 19.76 km
pamětní deska T.G.Masaryk, Strakon... 19.78 km
pivovar (původní) Strakonice 19.79 km
muzeum středního Pootaví, Strakoni... 19.79 km
Memento zmizelým sousedům ze Strak... 19.85 km
Stanice Pomoc přírodě, Týn nad Vlt... 19.85 km
Tři chlapi na cestách 19.87 km
hrad Strakonice 19.88 km
Toulavá kamera ČT - hrad Strakonic... 19.88 km
NS Podskalí ve Strakonicích 19.91 km
pomník padlých WWI i II, Koloděje ... 19.91 km
zámek Mitrowicz, Koloděje nad Lužn... 19.91 km
pěší most Otava, Strakonice 19.93 km
Probulov 19.93 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Kolodě... 19.94 km
dětské hřiště Koloděje nad Lužnicí... 19.94 km
dudácký festival Strakonice 19.96 km
pivovar Strakonice 19.99 km
ubytování v okolí

apartmány 8204, Kašperské Hory

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: kašpersko
šumavská obec: Kašperské ...

ubytování s kapacitou: 16
cena ubytování: od 350 Kč detail

chalupa 8806, Annín

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chalupa
Šumava: sušicko
šumavská obec: Annín

ubytování s kapacitou: 12
cena ubytování: od 250 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Sladovna, kulturní prostor Písek - oteví...

    batoh
    Sladovna, kulturní prostor Písek - otevírací doba
    Šumava A-Z: menší i větší...
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Horní tvrz Kestřany - otevírací doba

    batoh
    Horní tvrz Kestřany - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • špejchar Ražice - otevírací doba

    batoh
    špejchar Ražice - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
firmy v okolí
  • čerpací stanice RoBiN OIL, Písek

    batoh
    čerpací stanice RoBiN OIL, Písek
    Šumava A-Z: čerpací stani...
    lokalita: písecko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • Bankomat Česká spořitelna

    batoh
    Bankomat Česká spořitelna
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: písecko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Písek

    batoh
    Jednota Písek
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: písecko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat ČSOB

    batoh
    Bankomat ČSOB
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: písecko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
čerpací stanice RoBiN OIL, Písek... 0.29 km
Bankomat Česká spořitelna 0.44 km
Jednota Písek 0.77 km
Bankomat ČSOB 0.88 km
Bankomat Poštovní spořitelna 0.89 km
Bankomat UniCredit Bank 0.94 km
Bankomat Fio banka 1 km
Bankomat ČSOB 1.12 km
Bankomat GE Money Bank 1.12 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.12 km
Jednota Písek 1.13 km
Bankomat Česká spořitelna 1.15 km
Jednota Písek 1.16 km
Bankomat ČSOB 1.16 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.17 km
Bankomat Raiffeisenbank 1.18 km
Bankomat Poštovní spořitelna 1.22 km
Bankomat Oberbank AG 1.23 km
Bankomat Komerční banka 1.24 km
Bankomat Komerční banka 1.28 km
Bankomat Komerční banka 1.3 km
Jednota Písek 1.32 km
Jednota Písek 1.36 km
Bankomat Česká spořitelna 1.72 km
Jednota Písek 1.75 km
čerpací stanice EuroOil, Písek 1.77 km
čerpací stanice Benzina, Písek 1.84 km
Bankomat Česká spořitelna 1.99 km
čerpací stanice Shell, Písek 2.02 km
McDonalds, Písek 2.13 km
Bankomat GE Money Bank 2.21 km
čerpací stanice PAP OIL, Písek, Se... 2.47 km
Jednota Záhoří 4.93 km
Jednota Kluky 6.21 km
Jednota Kestřany 8.16 km
Jednota Vráž 8.34 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Drhovle... 8.89 km
Jednota Podolí 12.16 km
Jednota Čejetice 12.25 km
Jednota Štěkeň 12.37 km
Jednota Albrechtice 12.42 km
Jednota Jetětice 12.44 km
Jednota Slabčice 12.89 km
čerpací stanice PAP OIL, Protivín... 13.16 km
čerpací stanice Benzina, Protivín... 13.33 km
Bankomat GE Money Bank 13.44 km
Bankomat Komerční banka 13.46 km
Bankomat Česká spořitelna 13.51 km
Jednota Drahonice 14.04 km
Jednota Přeštovice 14.16 km
Jednota Varvažov 14.16 km
Jednota Cehnice 14.57 km
Jednota Krč 14.62 km
Jednota Kučeř 14.74 km
Jednota Květov 14.85 km
Jednota Velká Turná 15.03 km
Jednota Lom 16.42 km
Jednota Radomyšl 16.77 km
čerpací stanice EuroOil, Sedlice u... 16.95 km
Jednota Borovany 17.03 km
Jednota Bernartice 17.04 km
Jednota Sedlice 17.52 km
Bankomat Česká spořitelna 18.08 km
Jednota Čimelice 18.09 km
Jednota Škvořetice 18.3 km
Bankomat Česká spořitelna 18.45 km
Bankomat Komerční banka 18.46 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Strakon... 18.49 km
Jednota Vodňany 18.56 km
Bankomat GE Money Bank 18.56 km
Bankomat GE Money Bank 18.57 km
Jednota Čičenice 18.66 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.75 km
Bankomat ČSOB 18.76 km
Jednota Vodňany 18.91 km
Bankomat Komerční banka 18.93 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19 km
čerpací stanice OMV, Strakonice 19.02 km
Jednota Strakonice 19.09 km
Bankomat ČSOB 19.1 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.14 km
Jednota Strakonice 19.17 km
Bankomat Česká spořitelna 19.25 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 19.27 km
čerpací stanice Benzina, Vodňany... 19.31 km
Jednota Strakonice 19.35 km
Bankomat Česká spořitelna 19.36 km
Bankomat ČSOB 19.36 km
Supermarket Strakonice 19.39 km
Jednota Strakonice 19.41 km
Bankomat ČSOB 19.43 km
Bankomat UniCredit Bank 19.5 km
Bankomat Fio banka 19.51 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.55 km
Jednota Strakonice 19.55 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.56 km
Jednota Strakonice 19.59 km
Bankomat Česká spořitelna 19.61 km
Bankomat ČSOB 19.65 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.65 km
Bankomat GE Money Bank 19.67 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.67 km
Bankomat Komerční banka 19.68 km
Fortna Strakonice 19.68 km
Jednota Strakonice 19.68 km
Bankomat Česká spořitelna 19.68 km
Jednota Strakonice 19.91 km
Jednota Probulov 19.93 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Písek

batoh
nádraží Písek
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: písecko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

vlaková zastávka Písek

batoh
vlaková zastávka Písek
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: písecko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

další informace

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Červencový večer se chýlil zvolna na široká Blata zbudovská, na žírné lány obilní, jež je vroubí ze všech stran. Slunce již se silně sklonilo k modravým horám staré Šumavy, které se halily v šedé závěje, jako by svá věkovitá čela chtěly chrániti před děsným úpalem, jenž sršel z nemilosrdných kleneb nebeských. Možná že se uchránily, že milý chládek vanul v hustých lesích vysoko se pnoucích nad nepřehlednými rovinami, rozkládajícími se podél řeky Blaníce a Podeřišťského potoka, jenž, přicházeje od Netolic, zpočátku teče směrem severovýchodním, pak, zahýbaje k jihovýchodu, mocným obloukem obepíná Blata i šest z devíti blatských vsí, Hlavatec, Selce, Zbudov, Plástovice, Pašice a Pištín, zůstavuje na svém levém boku pouze Nové Sedlo, Lhotu, dříve Prášlivou, nyní Českou zvanou, a Mydlovary, načež u Zlivi, přeměniv dříve svoje jméno v potok Soudný a potok Černý, pod baštou, řečenou Vomáčka, ústí do velkého Zlivského rybníka, kterým protéká, aby pak naplnil ohromnou pánev největšího po Rožmberském českého rybníka, obrovitou Bezdrev, z níž když vytekl, spěje rychlým tokem k Vltavě, do níž vpadá u Bavorovic nad Hlubokou.

 Kraj rovný jako stůl, vyplněný bohatými, žírnými lány, posetý nesčíslnými velkými i malými rybníky, pánev jakási, zalitá v dávnověku vodou, která tu tvořila, jak se zdá, obrovské jezero, z něhož tu a tam ostrůvek vystupoval a jehož břehy na severu a jihu sotva stanovití lze; na západě je tvořila pahorkatina šumavských výběžků, zponenáhla vystupující od Strčic k Netolicům, od Netolic pak k severu a k severozápadu k Nestanicům, Libějicům a k Svobodným horám žbánským, klonícím se svým druhým svahem k toku hořejší Blaníce; východní břeh tvořila hornatina, pokrytá hustými, krásnými lesy, vystupující podél levého břehu Vltavy od Hluboké až k Vltavotýnu, a pak dále k severu, pohoří to, které nyní protíná lokálka, vedená od Čičenic u Vodňan přes Temelín k druhému ze zde jmenovaných měst.

Blata, rozkládajíce se jižně velkého Zbudovského rybníka a sevřena polokruhem, jejž tvoří tok Podeřišťského (Soudného) potoka až k rybníku řečenému Volešek, a na jihovýchod od tohoto až k Zlivskému rybníku, k Bezdrevi a k císařské silnici, rovně běžící od Češňovic k Pištínu, bývala částí dna onoho jezera. Jak již jméno svědčí, byl to dojista ještě v dobách historických kraj močálovitý, čehož dokladem i to, že pod drnem se objevuje vezde lignit rázu dosti mladého. Jižní část Blat jest již od dávných věků proměněna v žírnou a ornou půdu; ne tak severní jich část, vlastní katastrální Blata, na níž se sice dnešního dne také už tráva seče a jež poskytuje pohled bohatých zelených lučin, ale která donedávna ještě sloužila ve výměru mnoha set hektarů výhradně za pastviska, na nichž se pásala ohromná stáda koňů, skotu, ovcí, vepřů a hus. Jsou ovšem i dnes ještě místa bahnitá, a rozvodní-li se Soudný potok, nebo v dobách delších jarních a podzimních dešťů, velká část těchto nížin stojí pod vodou.

Na podzim, když otava se sklidila, pase se vezde skot; i s velkými stády hus se shledáš, ale koní, ovcí a vepřů více neuvidíš, leda výjimkou. Zato po všecky doby roku pasou se tu hloučky srnců, a nesmírná hejna všelikého vodního a bahenního ptactva, kachny, divoké husy, čejky, rackové tu přelétají, onde na pastvu se snášejí, a láni bývá a křiku a křehotu, až uši zaléhají.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky