Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Lčovice

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: vimpersko
GPS: 49°6'32.261"N, 13°52'2.259"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Lčovice leží na trati 198 (Strakonice - Volary). Železniční trať Strakonice - Volary (značená číslem 198) je jednokolejná neelektrifikovaná regionální trať, která vede ze Strakonic přes Vimperk do Volar a více než polovinou délky sleduje údolí říčky Volyňky (od Strakonic až po Lipku). Dále je to železnice horského charakteru a proto na ní stoupání přes 25 promile není ojedinělé. Provoz na úseku trati ze Strakonic do Vimperka byl zahájen v roce 1893, úsek z Lenory do Volar v roce 1899 a poslední zprovozněný úsek z Vimperka do Lenory v roce 1900. Na železniční trati se leží zastávka Hoštice u Volyně, která je známá z trilogie Slunce, seno,… a vlak na ní údajně nezastavuje… Na trati také leží nejvýše (995 m n. m.) položená železniční stanicí v České republice - Kubova Huť. Tato trať 198 navazuje na další tratě: 190 (České Budějovice – Výhybna Nemanice – Dívčice – Číčenice – Protivín – Ražice – Strakonice – Horažďovice předměstí – Nepomuk – Nezvěstice – Plzeň hl. n.), trať 203 (Březnice – Blatná – Strakonice) a trať 197 (Číčenice – Nové Údolí).





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

kaple v parku zámku Lčovice

batoh
kaple v parku zámku Lčovice
Šumava A-Z: kaple
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

zámek Lčovice

batoh
zámek Lčovice
Šumava A-Z: zámky
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

Zítek Josef

batoh
Zítek Josef
Šumava A-Z: osobnosti
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

Lčovice

batoh
Lčovice
Šumava A-Z: města a obce
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail
kaple v parku zámku Lčovice 1.32 km
zámek Lčovice 1.35 km
Zítek Josef 1.35 km
Lčovice 1.37 km
SDH Lčovice 1.37 km
pamětní deska Josef Zítek 1.41 km
kaple Lčovice 1.42 km
Šejna Karel 1.89 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Zálezl... 1.91 km
tvrz Zálezly 1.92 km
hrob Zdeněk Podskalský 1.96 km
hrob Jiří Pleskot 1.97 km
kostel sv. Jakuba, Malenice 1.98 km
hrob Josef Zítek 1.99 km
hrob František Teplý 1.99 km
hrob Jaroslav Pešek 1.99 km
hřbitov Malenice 2 km
Zálezly 2.03 km
SDH Malenice (starý) 2.05 km
fara Malenice 2.05 km
kaple sv. Václava, Malenice 2.09 km
kaple Malenice 2.09 km
pamětní deska osvobození Malenice... 2.19 km
Malenice 2.21 km
Jankovec Jaroslav 2.21 km
Kühn Pavel 2.21 km
Pleskot Jiří 2.21 km
Jirásková Jiřina 2.21 km
pomník padlých WWI i II, Malenice... 2.22 km
Podskalský Zdeněk 2.23 km
škola Zálezly 2.3 km
židovský hřbitov Čkyně 2.35 km
SDH Malenice 2.41 km
koupaliště Zálezly 2.52 km
zámek Čkyně 2.77 km
nádraží Čkyně 2.79 km
Čkyně 2.86 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 2.86 km
Zucker Alois 2.86 km
pomník padlých WWI, Čkyně 2.89 km
synagoga Čkyně 2.9 km
Malenická jeskyně 2.91 km
SDH Čkyně 2.95 km
hamr Malenice 3.05 km
fara Čkyně 3.21 km
pamětní deska Jan Preisler 3.28 km
hřbitov Čkyně 3.28 km
kostel sv. Máří Magdalény, Čkyně... 3.28 km
Šedivý Alois, plk. letec 311 Sqdn.... 3.47 km
statek U Dudáků, Libotyně 3.53 km
stavení Libotyně 3.6 km
Libotyně 3.63 km
kaple Libotyně 3.65 km
hřbitov Bohumilice 3.89 km
fara Bohumilice 3.9 km
náhrobek rodiny Lumbe von Mallonit... 3.91 km
kostel Nejsvětější Trojice, Bohumi... 3.91 km
pamětní deska Antonín Liška 3.92 km
Bohumilice 3.98 km
pomník padlých WWI, Bohumilice 3.99 km
Liška Antonín ThDr. 4 km
Bohumilice meteorit 4.04 km
Dvorec 4.09 km
SDH Bohumilice 4.16 km
rybníky Bohumilice 4.17 km
lípa Bohumilice 4.18 km
Holoubek František 4.2 km
zámek Skalice, Bohumilice 4.2 km
koně zámek Skalice, Bohumilice 4.22 km
Tráva | klip Aneta Langerová 4.24 km
Kamenné moře, Mářský vrch 4.25 km
Mářský vrch 907 m n. m. 4.27 km
kaple sv. Václava s rozhlednou, Má... 4.27 km
křížová cesta, Mářský vrch 4.31 km
SDH Smrčná 4.46 km
kaple Smrčná 4.49 km
stavení Smrčná 4.49 km
Páni Edisoni 4.49 km
kaple sv. Cyrila a Metoděje, Náhoř... 4.51 km
tvrz Smrčná 4.51 km
Princezna ze mlejna 4.52 km
hřbitov Lštění u Radhostice 4.53 km
Náhořany 4.53 km
pomník padlých WWI, Lštění 4.53 km
kaple Panny Marie Klatovské, Lštěn... 4.53 km
kostel sv. Vojtěcha, Lštění 4.53 km
kaple Dolní Nakvasovice 4.54 km
kaple sv. Vojtěcha, Lštění 4.54 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Lšt... 4.54 km
fara Lštění 4.59 km
Dolní Nakvasovice 4.59 km
Hanzal Josef 4.6 km
Lštění u Radhostice 4.61 km
SDH Lštění 4.62 km
socha Míru pod Mářským vrchem 4.72 km
zámek Černětice 4.78 km
SDH Černětice 4.78 km
Černětice 4.8 km
stavení s barokním štítem, Černěti... 4.8 km
Štítkov 4.81 km
kaple Dolany 4.86 km
kaple Štítkov 4.87 km
SDH Štítkov 4.88 km
Dolany u Čkyně 4.9 km
roubenka Dolany 4.97 km
pomník padlých WWI, Dolany 4.98 km
kaple Černětice 5 km
hřbitov Náhořany 5.02 km
vlaková zastávka Bohumilice v Čech... 5.14 km
Toulavá kamera ČT - Sudslavický ok... 5.17 km
mlýn Černětice 5.34 km
kaple Račí 5.44 km
fara Předslavice 5.51 km
SDH Předslavice 5.52 km
hřbitov Předslavice 5.52 km
kostel sv. Václava, Předslavice 5.53 km
pomník padlých WWI, Předslavice 5.54 km
lidové stavení Předslavice 4 5.55 km
Zachova pila a slévárna 5.58 km
Machův včelín Krušlov 5.59 km
Sudslavická jeskyně 5.59 km
NS Sudslavický okruh 5.6 km
barokní brána u stavení Předslavic... 5.6 km
Trhák 5.61 km
Předslavice 5.63 km
horní mlýn Nišovice 5.63 km
SDH Krušlov 5.66 km
Sudslavice 5.66 km
kaple Krušlov 5.66 km
Krušlov 5.67 km
Vanický mlýn, Sudslavice 5.79 km
U Mlynářů, Sudslavice 5.8 km
lípa Sudslavice 5.81 km
galerie Na shledanou, Volyně 5.88 km
kostel Proměnění Páně, Volyně... 5.93 km
hřbitov Volyně 5.96 km
hrob Jan Vratislav Želízko 5.98 km
pamětní deska Josef Kárník 6.34 km
Sokol Volyně 6.36 km
Volyně 6.47 km
Mariánský sloup, Volyně 6.47 km
radnice Volyně 6.52 km
rodný dům a pamětní deska A.M. Píš... 6.54 km
pamětní deska Edvard Turek 6.56 km
Kaizl Josef 6.57 km
památník Josefa Kaizla 6.57 km
Husův dům, Volyně 6.57 km
fara Volyně 6.6 km
židovský hřbitov Volyně 6.6 km
kostel Všech Svatých, Volyně 6.62 km
synagoga Volyně 6.63 km
tvrz Volyně 6.64 km
městské muzeum Volyně 6.64 km
pomník padlých WWI i II, Volyně 6.74 km
Kosmo 6.78 km
kaple sv. Ducha, Vlachovo Březí 6.92 km
hřbitov Vlachovo Březí 6.95 km
pomník padlých WWI, Vlachovo Březí... 7.04 km
nádraží Volyně 7.05 km
rodný dům Jana Matulky 7.06 km
Matulka Jan 7.06 km
kaple Anděla Strážce, Volyně 7.06 km
pivovar (Schmiedův) Vlachovo Březí... 7.07 km
křížová cesta, Vlachovo Březí... 7.1 km
dětské hřiště Vlachovo Březí... 7.11 km
židovský hřbitov Vlachovo Březí... 7.14 km
javor Vlachovo Březí 7.14 km
Všechlapy 7.14 km
kaple Všechlapy 7.16 km
pivovar (panský) Vlachovo Březí 7.19 km
zámek Vlachovo Březí 7.26 km
pamětní deska Jan Neruda 7.26 km
rodný dům Václava Matouška 7.28 km
pamětní deska Václav Matoušek 7.28 km
kašna Vlachovo Březí 7.29 km
pítko Vlachovo Březí 7.29 km
Vlachovo Březí 7.31 km
kostel Zvěstování P. Marie, Vlacho... 7.32 km
socha Panny Marie, Vlachovo Březí... 7.33 km
sv. Jan Nepomucký, Vlachovo Březí... 7.34 km
pamětní deska Jakub Bursa 7.36 km
Bursa Jakub 7.36 km
Žárovná 7.37 km
infocentrum Vlachovo Březí 7.37 km
Drahé tety a já 7.37 km
fara Vlachovo Březí 7.39 km
pomník padlých WWI i II, Žár 7.59 km
kaple Narození Panny Marie, Žár 7.59 km
Žár u Vacova 7.63 km
Gajer Václav 7.7 km
Šumavské Hoštice 7.72 km
Zrzka ze šumavy, Paul Friedl 7.73 km
kostel sv. Filipa a Jakuba, Šumavs... 7.73 km
Litochovice 7.77 km
kaple sv. Floriána, Litochovice 7.77 km
stavení s barokním štítem, Litocho... 7.78 km
zřícenině tvrze Čestice 7.85 km
Drahé tety a já 7.86 km
SDH Žár 7.86 km
kašna Čestice 7.9 km
zámek Čestice 7.91 km
SDH Vimperk 7.99 km
Čestice 8 km
kaple Bohunice 8.03 km
tvrz Doubravice u Volyně 8.03 km
fara Čestice 8.08 km
pamětní deska páter Josef Jílek... 8.1 km
kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Če... 8.11 km
nádraží Vimperk 8.12 km
Doubravice u Volyně 8.13 km
Bohunice 8.13 km
hrobka rodiny Dlouhoweský 8.14 km
SDH Doubravice 8.14 km
pomník padlých WWI i II, Čestice... 8.15 km
kaple Doubravice 8.16 km
hřbitov Čestice 8.16 km
kaple Povýšení svatého Kříže a kal... 8.21 km
poustevna u kalvárie, Čestice 8.22 km
kaple Čestice 8.22 km
Neuslužice 8.45 km
koupaliště Vimperk 8.51 km
napadli zpěvačku Monkey Business v... 8.53 km
Slunce, seno, erotika 8.54 km
bruslení Vimperk 8.59 km
Pravětín 8.65 km
SDH Nihošovice 8.69 km
Správa NP a CHKO Šumava 8.71 km
CHKO a NP Šumava 8.71 km
nový hřbitov Vimperk 8.76 km
dětské hřiště Nihošovice 8.76 km
Nihošovice 8.83 km
kostel Nejsvětejšího srdce Páně, V... 8.84 km
kaple Panny Marie, Nespice 8.84 km
pomník padlých WWI i II, Vimperk 8.86 km
NS Lesnická 8.88 km
Střídka 8.89 km
vlaková zastávka Hoštice u Volyně... 8.91 km
Nespice 8.91 km
pomník padlých WWI, Nespice 8.94 km
infocentrum Vimperk 8.95 km
Slunce, seno, jahody 9.03 km
SDH Lažiště 9.06 km
tvrz Lipovice 9.06 km
hřbitov Lažiště 9.08 km
kostel sv. Mikuláše, Lažiště 9.09 km
fara Lažiště 9.11 km
pomník padlých WWI, Lažiště 9.11 km
Lažiště 9.12 km
Králíci ve vysoké trávě 9.12 km
kašna Lažiště 9.14 km
stavení Lažiště 9.14 km
kaple u Dubu 9.16 km
zřícenina hradu Haselburg 9.16 km
zámecká kašna Vimperk 9.21 km
fara Vimperk 9.21 km
komunistické propaganda, Vimperk 9.22 km
Šumavský pivovar, Vimperk 9.22 km
kostel Navštívení Panny Marie, Vim... 9.22 km
hrad a zámek Vimperk 9.22 km
městské muzeum Vimperk 9.22 km
sv. Jan Nepomucký, Vimperk 9.24 km
pomník padlých WWI, Vimperk 9.24 km
Cyklotoulky - Vimperk 9.25 km
Tabery Erik 9.25 km
Karel Rziepel alias Citron 9.25 km
Vyhnání Čechů z pohraničí v roce 1... 9.25 km
Peková Miluše 9.25 km
Vimperk 9.25 km
NS Zlatá stezka 9.25 km
městská zvonice Vimperk 9.25 km
AccuWeather - Vimperk 9.25 km
roubenka Lažiště 9.26 km
kaple Svatých Andělů Strážných, Li... 9.27 km
dolní kašna Vimperk 9.28 km
křížová cesta, Vimperk 9.28 km
Toušlová Iveta 9.3 km
Drahé tety a já 9.3 km
Jiřetice 9.34 km
SDH Čepřovice 9.34 km
horní kašna Vimperk 9.35 km
statek Jiřetice 12 9.35 km
Tři chlapi na cestách 9.37 km
statek Jiřetice 4 9.37 km
Čepřovice 9.4 km
kaple Čepřovice 9.4 km
tvrz Čepřovice 9.4 km
Tři chlapi na cestách 9.45 km
Rafťáci 9.46 km
rybník Vodník 9.48 km
Drahé tety a já 9.6 km
kaple Panny Marie, Koječín 9.62 km
SDH Dvory 9.63 km
kaple Dvory 9.64 km
Dvory 9.64 km
Koječín 9.65 km
stavení Miřetice 9.66 km
stavení Dvory 9.69 km
Slunce, seno, jahody 9.73 km
dětské hřiště Hoštice u Volyně... 9.75 km
kaple Miřetice 9.88 km
kaple Radkovice 9.89 km
ranč Šimona Pláničky, Hoštice u Vo... 9.9 km
zámek Hoštice u Volyně 9.9 km
Radkovice 9.93 km
Slunce, seno, jahody a pár facek, ... 9.93 km
Troška Zdeněk 9.93 km
SDH Hoštice u Volyně 9.94 km
pomník padlých WWI, Hoštice u Voly... 9.94 km
hrob Michal Tučný 9.96 km
Lábus Jiří 9.96 km
Hoštice u Volyně 9.96 km
Linka Tomáš 9.96 km
hřbitov Hoštice u Volyně 9.97 km
Tučný Michal 9.98 km
SDH Drslavice 9.98 km
kostel Narození Panny Marie, Hošti... 9.99 km
Drslavice 10.02 km
Javornice 10.05 km
roubené stavení Drslavice 10.07 km
tvrz Drslavice 10.08 km
fara Hoštice u Volyně 10.08 km
roubenka Drslavice 10.14 km
židovský hřbitov Hoštice u Volyně... 10.33 km
kostel sv. Cyrila a Mětoděje, Husi... 10.35 km
hřbitov Vacov 10.36 km
hřbitov Husinec 10.38 km
památník čet. V. Rys a npor. M. Ry... 10.4 km
expozice betlémů, Zábrdí u Husince... 10.41 km
Němčický rybník 10.45 km
Hasil Josef, král Šumavy 10.46 km
studánka Husinec 10.48 km
pomník padlých WWI, Dub 10.48 km
zámek Dub 10.49 km
Toulavá kamera ČT - Dub, Prachatic... 10.49 km
Tiché vody, Bohumil Havlasa 10.49 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Vacov 10.51 km
zřícenina hradu Helfenburk u Bavor... 10.52 km
Toulavá kamera ČT - hrad Helfenbur... 10.52 km
Krajinou příběhů českých hradů zná... 10.52 km
na Helfenburku hrál dudák k tanci ... 10.52 km
Němčice 10.52 km
Dub u Prachatic 10.52 km
Vacov 10.53 km
SDH Němčice 10.53 km
kostel sv. Mikuláše, Vacov 10.54 km
fara Vacov 10.56 km
Úlehle 10.57 km
Arabela 10.58 km
Princezna ze mlejna 10.58 km
Tři životy 10.58 km
Princezna ze mlejna 10.58 km
Husinec 10.59 km
fara Husinec 10.6 km
kostel Povýšení sv. Kříže, Husinec... 10.62 km
kostel Církve bratrské, Husinec 10.63 km
pomník padlých WWI, Husinec 10.64 km
zámek Němčice 10.65 km
studna rodný dům Jana Husa, Husine... 10.66 km
rodný dům a ateliér Josefa Krejsy... 10.66 km
Hus Jan 10.69 km
Mistr Jan Hus - Karel Lidický, Hus... 10.69 km
rodný dům Mistra Jana Husa, Husine... 10.69 km
pamětní deska rodný dům Jan Hus... 10.69 km
památník osvobození Dub 10.7 km
SDH Husinec 10.72 km
Paměť stromů - 9. díl - Husova líp... 10.72 km
fara Dub 10.72 km
kostel Rozeslání apoštolů, Dub 10.74 km
hřbitov Dub 10.77 km
kaplička Němčice 10.77 km
sv. Jan Nepomucký, Husinec 10.8 km
lávka Blanice, Husinec 10.82 km
kasárna U Sloupů, Vimperk 10.86 km
Kratušín 10.87 km
Šebellův mlýn, Husinec 10.88 km
kaple sv. Linharta, Kratušín 10.9 km
kaple Mladíkov 10.93 km
roubenka Mladíkov 10.95 km
Mladíkov 10.96 km
SDH Čábuze 11.1 km
hvězdárna Husinec u Prachatic 11.1 km
Kouzla Králů 11.15 km
Toulavá kamera ČT - mlýn Hoslovice... 11.15 km
Vodník a Karolínka 11.15 km
Tři bratři 11.15 km
mlýn Hoslovice 11.15 km
včelín Hoslovice 11.17 km
Peckov - žila 18 měsíců s mrtvolou... 11.2 km
vlaková zastávka Strunkovice na Vo... 11.33 km
Čábuze 11.35 km
kaple sv. Cyrila a Metoděje, Čábuz... 11.35 km
lidové stavby Čábuze 11.35 km
hájovna pod Helfenburkem 11.44 km
Podhájí 11.46 km
parkoviště pod Helfenburkem 11.52 km
kaple Vrbice 11.6 km
Solná Lhota 11.61 km
kaple Jana Křtitele, Záhorčice 11.68 km
Záhorčice 11.68 km
SDH Záhorčice 11.73 km
Čertova stráň 11.74 km
Hoslovice 11.89 km
kaple sv. Václava, Hoslovice 11.89 km
SDH Hoslovice 12.02 km
vodáctví Blanice 12.07 km
přehrada Husinec 12.11 km
SDH Rohanov 12.29 km
pomník padlých WWI, Benešova Hora... 12.29 km
Rohanov 12.29 km
roubenka Benešova Hora 12.33 km
Benešova Hora 12.35 km
kaple Navštívení Panny Marie, Bene... 12.4 km
Korkusova Huť 12.45 km
Krajníčko 12.52 km
rybník v zámeckém parku Zdíkov 12.55 km
fara Korkusova Huť 12.58 km
kostel Nalezení sv. Kříže, Korkuso... 12.6 km
SDH Zdíkov 12.61 km
NS zámecký park Zdíkov 12.64 km
Zdíkov 12.67 km
zámek Zdíkov 12.68 km
rybník Zdíkovec 12.68 km
zámecký rybník Zdíkov 12.7 km
roubenka Zdíkov 12.74 km
kaple Těšovice 12.75 km
Těšovice 12.91 km
sv. Jan Nepomucký, Zdíkovec 12.97 km
SDH Zdíkovec 12.98 km
kostel sv. Ludmily, Zdíkov 12.99 km
hřbitov Zdíkovec 13.02 km
pomník padlých WWI i II, Zdíkovec... 13.02 km
kostel sv. Petra a Pavla, Zdíkovec... 13.03 km
fara Zdíkovec 13.03 km
stavení Zdíkovec 13.05 km
pomník padlých WWI, Zdíkovec 13.05 km
Zdíkovec 13.06 km
pomník obětem nacismu, Zdíkovec 13.07 km
kaple Nová Ves 13.1 km
Nová Ves u Soběšic 13.12 km
radnice Záblatí 13.13 km
kostel Umučení sv. Jana Křtitele, ... 13.14 km
Zablátí 13.14 km
SDH Záblatí 13.16 km
kašna Záblatí 13.18 km
pomník padlých WWI, Nová Ves 13.23 km
SDH Nová Ves 13.26 km
Žíchovec 13.41 km
Zdíkovská alej 13.58 km
Boubín 1362 m n. m. 13.59 km
bunkr (řopík) H-41/8/D2 13.59 km
golf Zahrádky 13.6 km
bunkr (řopík) H-41/9/A-120 13.66 km
roubenka Víska 13.67 km
bunkr (řopík) H-41/10/A-140 13.71 km
bunkr (řopík) H-41/7/A-120 13.74 km
nádraží Lipka 13.77 km
Milešice 13.78 km
bunkr (řopík) H-41/6/D2 13.8 km
bunkr (řopík) H-41/17/B1-80 13.8 km
Bošice 13.84 km
Milešický prales 13.84 km
Lipka 13.84 km
kostel sv. Petra a Pavla, Prachati... 13.85 km
bunkr (řopík) H-41/11/A-180 13.85 km
hřbitov Prachatice 13.9 km
pítko Masákova Lhota 13.9 km
Masákova Lhota 13.91 km
roubenka Masákova Lhota 78 13.92 km
křížová cesta, Prachatice 13.93 km
fara Strunkovice nad Blanicí 13.94 km
tvrz (zámek) Kraselov 13.95 km
roubenka Masákova Lhota 69 13.95 km
jasan ztepilý u Arnoštky 13.96 km
Havlasa Bohumil 13.96 km
kostel sv. Dominika, Strunkovice n... 13.97 km
pomník padlých WWI i WWII, Prachat... 13.98 km
Kraselov 13.99 km
bunkr (řopík) H-41/5/A-160 14 km
bunkr (řopík) H-41/12a/A-180 14.01 km
Svatopetrská NS, Prachatice 14.02 km
fara Kraselov 14.04 km
kostel sv. Vavřince, Kraselov 14.04 km
Johnův kámen 14.04 km
bunkr (řopík) H-41/13/A-180 14.05 km
bunkr (řopík) H-41/18/B2-80 14.06 km
památník osovobození Kraselov 14.06 km
Strunkovice nad Blanicí 14.08 km
bunkr (řopík) H-41/4/A-160 14.11 km
bunkr (řopík) 194/5/A-160 14.13 km
bunkr (řopík) H-41/16/A-140 14.15 km
kostel sv. Anny, Kraselov 14.17 km
bunkr (řopík) H-41/15/D2 14.18 km
bunkr (řopík) H-41/14/D1 14.18 km
bunkr (řopík) 194/6/A-140 14.19 km
Křížová smrč 14.19 km
dětská dílna Albatros, Prachatice... 14.2 km
pomník padlých WWI, Strunkovice na... 14.2 km
pamětní deska sv. Jan Napomuk Neum... 14.24 km
bunkr (řopík) H-41/3/A-200 14.24 km
bunkr (řopík) 194/7/A-180 14.25 km
bunkr (řopík) 194/8/A-140 14.28 km
Toulavá kamera ČT - zlatá stezka, ... 14.29 km
Procházka Tomáš, rotný / štábní pr... 14.29 km
Prachatice 14.29 km
Osada havranů 14.29 km
Urban Jan 14.29 km
AccuWeather - Prachatice 14.29 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 14.29 km
Křišťan z Prachatic 14.29 km
Cyklotoulky - Prachatice 14.29 km
Nová radnice Prachatice 14.3 km
městské muzeum Prachatice 14.3 km
Sitrův dům Prachatice 14.3 km
infocentrum Prachatice 14.3 km
Klimeš Jeroným 14.32 km
Stará radnice Prachatice 14.32 km
kašna Prachatice 14.32 km
pivovar Prachatice 14.32 km
Neumann sv. Jan Nepomuk 14.32 km
galerie Dolní brána, Prachatice 14.33 km
Nejlepší člověk 14.33 km
NS Prachatické hradby 14.33 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Pracha... 14.33 km
Dolní brána Prachatice 14.33 km
Rumpálův dům Prachatice 14.34 km
NS Kolem Prachatic 14.34 km
NS Vyhlídková 14.34 km
Heydlův dům Prachatice 14.34 km
kulturní centrum Otto Herberta Haj... 14.35 km
muzeum krajky Prachatice 14.36 km
Toulavá kamera ČT - muzeum loutky ... 14.36 km
muzeum české loutky a cirkusu Prac... 14.36 km
kostel sv. Jakuba, Prachatice 14.37 km
Tři chlapi na cestách 14.37 km
bunkr (řopík) 194/9/A-140 14.38 km
Chlapci a chlapi 14.38 km
fara Prachatice 14.39 km
Člověk - Otto Herbert Hájek, Prach... 14.39 km
památník obětem totalit Prachatice... 14.4 km
roubenka Lhota u Svaté Anny 14.41 km
hřbitov Lhota u Svaté Anny 14.41 km
kaple sv. Antonína a sv. Jana Nepo... 14.42 km
pamětní deska Gustav Adolf Lindner... 14.42 km
infocentrum Stachy 14.44 km
vlaková zastávka Strunkovice nad B... 14.45 km
břečťan popínavý Prachatice 14.45 km
roubenky Stachy 14.46 km
městské opevnění Prachatice 14.47 km
hřbitov Stachy 14.49 km
bunkr (řopík) 194/10/A-140 14.5 km
hrob posledního rychtáře Stachy 14.51 km
Panské Mlýny 14.52 km
hrob Rankla Seppa 14.52 km
kaple Panny Marie Bolestné, Stachy... 14.53 km
pomník padlých WWII, Stachy 14.56 km
pomník padlých WWI, Úbislav 14.58 km
dětské hřiště Stachy 14.58 km
kostel Navštívení Panny Marie, Sta... 14.58 km
kostel Panny Marie Bolestné, Stach... 14.58 km
roubenka Stachy 240 14.59 km
SDH Úbislav 14.63 km
Světák z Podlesí, Karel Klosterman... 14.64 km
Cirkus Humberto - Eduard Bass 14.64 km
Stachy 14.64 km
fara Stachy 14.64 km
pamětní deska osvobození Stachy 14.65 km
pamětní deska Bartík - Kalina, Sta... 14.65 km
bunkr (řopík) 194/11/A-200 14.66 km
pamětní deska F. Foltýna, Stachy... 14.66 km
kaple sv. Josefa, Krejčovice 14.67 km
Krejčovice 14.69 km
bunkr (řopík) 194/12/A-160 14.73 km
bazén Prachatice 14.75 km
sportoviště Prachatice 14.75 km
bunkr (řopík) 194/13/A-140 14.81 km
kaple Panny Marie Loretánské, Prac... 14.86 km
Kohoutí kříž, Úbislav 14.87 km
bunkr (řopík) 194/15/A-140 14.9 km
bunkr (řopík) 194/15/A-140 14.9 km
Úbislav 14.9 km
kostel sv. Jiljí, Blanice 14.93 km
hřbitov Blanice 14.93 km
hájovna Smrčí 14.94 km
rybník Stachy 14.98 km
Blanice 14.98 km
bunkr (řopík) H-41/19/D2 15.09 km
chata Baťovna, Javorník 15.11 km
poklad na Javorníku 15.12 km
lokalita Úbislav 15.13 km
žlab Javorník 15.14 km
naučná stezka Měsíční kámen, Javor... 15.15 km
pomník padlých WWII, Javorník 15.16 km
pomník padlých WWI, Javorník 15.16 km
Dobrá Voda u Záblatí 15.17 km
Javorník 15.17 km
pošumavské hasičské muzeum Stachy... 15.18 km
Toulavá kamera ČT - Pošumavské has... 15.18 km
Karel Klostermann, Javorník 15.18 km
skiareál Javorník 15.19 km
SDH Stachy 15.2 km
roubenka Javorník 15.2 km
bunkr (řopík) H-41/20/D2 15.24 km
SDH Bavorov 15.25 km
jasan ztepilý Kubova Huť 15.26 km
bunkr (řopík) 41/21/A-140 15.26 km
stavení Bavorov 15.28 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Ba... 15.32 km
Lázně Sv. Markéty 15.32 km
Král smrků 15.32 km
fara Bavorov 15.33 km
Švehlova chata, Javorník 15.33 km
bunkr (řopík) H-41/22/A-160 15.39 km
bunkr (řopík) H-41/25/B2-90 15.4 km
bunkr (řopík) H-41/24/A-120 15.4 km
Nový Dvůr 15.4 km
Tažovice 15.4 km
SDH Nový Dvůr 15.4 km
morová deska Bavorov 15.41 km
NS Boubínský prales 15.41 km
Panský dům, Bavorov 15.41 km
kaple Tažovice 15.41 km
Boubínské jezírko 15.43 km
kašna Bavorov 15.43 km
Jakší Josef 15.44 km
Bavorov 15.44 km
kaple sv. Antonína Paduánského, Ja... 15.44 km
pomník padlých WWI, Nový Dvůr 15.44 km
Veselý Jindřich PhDr. 15.44 km
pamětní deska Jindřich Veselý 15.44 km
schwarzenberská hájovna Kubova Huť... 15.44 km
Boubínská jedle 15.44 km
Boubínský prales 15.45 km
Boubínský prales - Josef Váchal 15.45 km
kaple sv. Markéty, Lázně sv. Marké... 15.47 km
zookoutek Fefrovské rybníčky 15.51 km
SDH Tažovice 15.53 km
křížová cesta, Lázně sv. Markéty... 15.56 km
nádraží Kubova Huť 15.57 km
Tajemství železnic - S Cimrmanem d... 15.57 km
kamenný barokní most, Tažovice 15.59 km
Kubova Huť 15.63 km
mlýn Tažovice 15.63 km
Štěpnička Jiří 15.66 km
kaple Kubova Huť 15.66 km
Parýzek 15.67 km
Tažovická Lhota 15.7 km
zámek Tažovice 15.72 km
bunkr (řopík) H-41/27/A-120 15.76 km
bunkr (řopík) 191/50/A-120 15.82 km
Hledání ztraceného času - americké... 15.83 km
Tažovický platan a jinan 15.83 km
Měsíční menhir, Javorník 15.83 km
bunkr (řopík) H-42/37/A-120Z 15.84 km
Javorník 1089 m n. m. 15.9 km
horská služba Kubova Huť 15.91 km
bunkr (řopík) H-42/35/C2 15.93 km
bunkr (řopík) 191/49/A-160 15.94 km
mlýn Šebestov 15.95 km
Stále spolu 15.97 km
bunkr (řopík) 191/48/A-140Z 16 km
skiareál Kubova Huť 16.01 km
židovský hřbitov Strakonice 16.04 km
bunkr (řopík) H-42/36/A-160 16.07 km
bunkr (řopík) H-42/38/A-160 16.08 km
koně Nový Dvůr 16.1 km
památník osovobození Čichtice 16.11 km
Čichtice 16.12 km
kaple Panny Marie, Čichtice 16.12 km
pomník padlých WWI i II, Čichtice... 16.12 km
Tejmlov 16.12 km
bunkr (řopík) H-42/39/A-180 16.15 km
bunkr (řopík) H-42/34/A-180 16.15 km
roubenka Nový Dvůr 16.18 km
bunkr (řopík) H-41/2/A-220 16.2 km
bunkr (řopík) H-42/33/A-180 16.21 km
bunkr (řopík) H-42/32/A-160 16.21 km
bunkr (řopík) H-42/31/A-140 16.23 km
bunkr (řopík) 191/47/A-120 16.26 km
roubenka Chalupy 190 16.27 km
letiště Strakonice 16.28 km
bunkr (řopík) H-33/21a/D2Z 16.29 km
roubenka s balkonem Chalupy 16.3 km
bunkr (řopík) H-33/18/B2-80 16.31 km
bunkr (řopík) H-33/19/E 16.31 km
bunkr (řopík) H-33/21/B2-100 16.31 km
bunkr (řopík) H-33/20/D1Z 16.31 km
stavení Chalupy 101 16.33 km
bunkr (řopík) H-41/1/A-160 16.33 km
Šebestov 16.33 km
Chalupy 16.34 km
jezero Nový Kýz 16.34 km
bunkr (řopík) H-42/30/A-180 16.35 km
kaple Mlynářovice 16.38 km
Mlynářovice 16.39 km
bunkr (řopík) H-42/24/B1-100 16.4 km
Protivec 16.42 km
kaple Panny Marie, Protivec 16.43 km
bunkr (řopík) H-42/29/D2 16.43 km
bunkr (řopík) 191/46/A-140 16.44 km
bunkr (řopík) H-33/23/A-180 16.46 km
fara Podsrp 16.47 km
pamětní deska Josef John 16.48 km
infocentrum NP Idina Pila 16.48 km
kostel Panny Marie Bolestné, Podsr... 16.48 km
hřbitov Podsrp 16.48 km
bunkr (řopík) H-42/28/A-160 16.49 km
Vlčí kámen 16.49 km
rybník Bašta, Čichtice 16.5 km
kaple sv. Vojtěcha, hrobka maltáns... 16.5 km
kaple Nejsvětější Trojice, hrobka ... 16.5 km
Křišťanovický rybník 16.51 km
kostel sv. Václava, Strakonice 16.51 km
pomník padlých WWI, Strakonice 16.51 km
fotopoint Idina pila 16.52 km
hřbitov Strakonice 16.53 km
Ohrazenice 16.53 km
Beran Rudolf 16.54 km
bunkr (řopík) H-33/22/A-220 16.56 km
Zuklín 16.58 km
Hájek Petr 16.58 km
bunkr (řopík) 191/45/A-140 16.58 km
bunkr (řopík) H-42/25/A-160Z 16.58 km
menhiry Manželé / Dvojčata, Javorn... 16.63 km
bunkr (řopík) H-42/26/A-160Z 16.64 km
Cehnice 16.65 km
nádraží Strakonice 16.67 km
kaple Nejsvětější trojice, Cehenic... 16.69 km
bunkr (řopík) H-42/27/D2 16.69 km
Bobík 1264 m n. m. 16.74 km
bunkr (řopík) 191/44/A-140 16.76 km
Tři chlapi na cestách 16.76 km
pomník padlých WWI i II, osvobozen... 16.77 km
hrad Strakonice 16.77 km
Toulavá kamera ČT - hrad Strakonic... 16.77 km
bunkr (řopík) H-33/17/A-220 16.78 km
kostel sv. Prokopa, Strakonice 16.8 km
schwarzenberský Nový Dvůr 16.8 km
SDH Cehnice 16.81 km
Švajglova Lada 16.82 km
muzeum středního Pootaví, Strakoni... 16.82 km
řeka Volyňka 16.84 km
bunkr (řopík) H-33/16/B2-80 16.86 km
pěší most Otava, Strakonice 16.87 km
Muži na správné straně, Dušan Vávr... 16.88 km
Strakonice 16.88 km
Albrechtovice 16.88 km
NS Podskalí ve Strakonicích 16.92 km
pivovar Strakonice 16.94 km
Memento zmizelým sousedům ze Strak... 16.94 km
kostel sv. Markéty, Strakonice 16.97 km
Svinětice 16.98 km
bunkr (řopík) 191/42/A-200 17 km
Alpská vyhlídka 1 040 m n. m. 17.02 km
morový sloup, Strakonice 17.02 km
fara Libínské Sedlo 17.03 km
Šindlov 17.03 km
pivovar (původní) Strakonice 17.04 km
Libínské Sedlo 17.04 km
pamětní deska T.G.Masaryk, Strakon... 17.05 km
Křišťanovice 17.05 km
Podzuklín 17.06 km
hájovna Podzuklín 17.06 km
kostel sv. Anny, Libínské Sedlo 17.07 km
Salák Alexander 17.08 km
Kochan Valentin z Prachové 17.08 km
Horký František 17.08 km
Křížková Hana 17.08 km
Vachler Petr 17.08 km
Čelakovský František Ladislav 17.08 km
Turek Roman 17.08 km
běžecké lyžování Prachatice - Libí... 17.09 km
Hluboký rybník 17.1 km
Spořitelna Strakonice 17.1 km
Šmidinger Josef 17.1 km
pamětní deska Josef Skupa 17.11 km
Skupa Josef 17.11 km
Švanda Dudák - Jiří Kubelka, Strak... 17.12 km
radnice bývalá Strakonice 17.13 km
Toulavá kamera ČT - Strakonice a d... 17.14 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 17.14 km
Masné krámy, Strakonice 17.15 km
kaple Šindlov 17.15 km
pamětní deska Karel Buček a Edmund... 17.15 km
Dražejov 17.17 km
bunkr (řopík) 191/41/A-140 17.2 km
dudácký festival Strakonice 17.23 km
bunkr (řopík) H-33/15/B1-80 17.24 km
parkoviště Šindlov 17.25 km
Princezna ze mlejna 17.38 km
Lhotovský rybník, Čichtice 17.38 km
SDH Strakonice 17.42 km
hřbitov Libínské Sedlo 17.42 km
Pavel Pavel 17.43 km
zřícenina hradu Hus 17.45 km
skiareál Zadov - Churáňov 17.45 km
štoly Cudrovice 17.48 km
lávka Blanice, hrad Hus 17.52 km
sedačkové lanovky Zadov - Churáňov... 17.56 km
bunkr (řopík) 191/39/A-180 17.56 km
přírodní rezervace Na Volešku 17.57 km
zámek a hrad Střela 17.61 km
kaple Střela 17.64 km
Kohoutí kříž, Nicov 17.65 km
Královský kámen 1045 m n. m. 17.66 km
hřbitov Cudrovice 17.68 km
Střela 17.7 km
Maloborský rybník 17.73 km
Cudrovice 17.73 km
bunkr (řopík) 191/37/A-160 17.77 km
hřbitov Nové Hutě 17.78 km
Holidayinfo - Zadov, Kobyla 17.79 km
Toulavá kamera ČT - perníčky Chadi... 17.8 km
perníčky paní Chadimové, Strakonic... 17.8 km
Malý Bor u Strunkovic 17.81 km
kaple sv. Vojtěcha, Novosedly 17.85 km
Blanický Mlýn 17.86 km
pomník padlých WWI, Novosedly 17.88 km
pomník padlých WWI, Nové Hutě 17.88 km
Novosedly 17.89 km
vodáctví Strakonice 17.89 km
Skočický hrad 17.89 km
pamětní deska farář Bruno Nowotný... 17.89 km
SDH Volenice 17.89 km
kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšov... 17.9 km
Libín 1096 m n. m. 17.91 km
lanový park Libín 17.91 km
barokní dům č.p. 30 Novosedly 17.91 km
horská služba Zadov 17.91 km
dětské hřiště Volenice 17.93 km
Nové Hutě 17.94 km
Hájek Otto Herbert 17.94 km
běžecké lyžování Nové Hutě 17.94 km
pověst o bitvě na vrchu Bitovín 17.96 km
Popelná hora 1075 m n. m. 17.96 km
Jilmova skála 17.98 km
Mrazové srázy u Lazen 17.99 km
AccuWeather - Zadov 18 km
Zadov 18 km
Ranč u Zelené sedmy 37. díl 18.02 km
bunkr (řopík) 191/32/A-160Z 18.02 km
Mlynářovická myslivna 18.04 km
pomník padlých WWI, Nicov 18.06 km
bývalý skokanský můstek Churáňov... 18.06 km
kostel sv. Martina, Nicov 18.06 km
Nicov 18.06 km
bunkr (řopík) H-33/14/B2-100 18.06 km
roubenka Nicov 18.07 km
SDH Nicov 18.07 km
hřbitov Nicov 18.07 km
kaple Nicov 18.09 km
fara Nicov 18.1 km
rozhledna na skokanském můstku Chu... 18.11 km
kašna Volenice 18.11 km
Volenice 18.11 km
Neumannová Kateřina 18.12 km
Hromádka Jan Prof. PhDr. 18.12 km
pomník padlých WWI, Volenice 18.13 km
Polesí (Nové Hutě) 18.15 km
pamětní deska Dr. Jan Hromádka 18.15 km
kaple navštívení Panny Marie, Drah... 18.16 km
bunkr (řopík) H-33/12/A-140 18.16 km
běžecké lyžování Zadov - Churáňov... 18.17 km
zřícenina kostela sv. Martina, Nov... 18.17 km
Nový Svět 18.19 km
pomník padlých WWI, Nový Svět 18.19 km
bunkr (řopík) H-33/13/D2 18.2 km
kostel sv. Petra a Pavla, Volenice 18.2 km
Pod Šindlovem 18.2 km
Holidayinfo - Zadov 18.21 km
rodinný dům Dubí 18.22 km
fara Volenice 18.22 km
muzeum selského statku, Volenice 18.22 km
hřbitov Nový Svět 18.22 km
infocentrum Zadov 18.24 km
Strašín 18.26 km
Hostinný dům, Karel Klostermann 18.26 km
bunkr (řopík) H-33/11/A-120Z 18.28 km
kašna Strašín 18.29 km
Štěchovice 18.29 km
pomník padlých WWI, Strašín 18.3 km
roubenka Strašín 18.31 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Štěcho... 18.32 km
kaple sv. Prokopa, Pohorsko 18.32 km
Blažejovice 18.33 km
Lazny 18.34 km
Pohorsko 18.35 km
roubenka Lazny 18.35 km
Vyprávěj (díl 17. - Silvestr) 18.36 km
skiareál Nové Hutě 18.37 km
pomník padlých WWI, Pohorsko 18.37 km
bunkr (řopík) H-33/10/A-140 18.38 km
SDH Strašín 18.41 km
hřbitov Strašín 18.46 km
mlýn Katovice 18.46 km
Holidayinfo - Zadov, Churáňov 18.47 km
NS Churáňov 18.47 km
alej ke kostelu Narození Panny Mar... 18.48 km
stavení Hrabická Lada 18.49 km
Hrabická Lada 18.5 km
Zátoňská hora 18.51 km
lanové centrum Zadov 18.51 km
pomník padlých WWI, Katovice 18.55 km
Ranč u Zelené sedmy 38. díl 18.55 km
Nowotný Franz, Kilián, král Šumavy... 18.56 km
pamětní deska osvobození Katovice... 18.56 km
Chalupská slať 18.58 km
Za trnkovým keřem 18.58 km
Vydrýsek - O šumavském bloudění... 18.58 km
trasy pro vozíčkáře, Chalupská sla... 18.58 km
fara Strašín 18.58 km
Merth František Daniel, Msgre. 18.59 km
hřbitov Volenice 18.59 km
Katovice 18.6 km
památník obětí transportu smrti, V... 18.61 km
Kněžna Káča a Lamberkové v Čechách... 18.63 km
zjevení Panny Marie ve Strašíně... 18.63 km
Strašínská madona - Petr Faltus 18.63 km
legenda o stavbě Strašínského kost... 18.63 km
kostel Narození Panny Marie, Straš... 18.63 km
kostel sv. Filipa a Jakuba, Katovi... 18.64 km
pamětní deska páter Josef Jílek... 18.64 km
kaple sv. Barbory, Strašín 18.66 km
fara Katovice 18.66 km
nejmenší studánka na světě ve Stra... 18.67 km
Horní Vltavice 18.67 km
kaple výklenková u kostela Narozen... 18.67 km
Dolíškův mlýn, Mačice 18.68 km
Strašínský klen u kostela Narození... 18.68 km
Churáňov 18.69 km
Velký vepřský rybník 18.71 km
nejstarší hostinec Šumavy, Horní V... 18.71 km
fara Horní Vltavice 18.76 km
Štěpánek Zdeněk 18.76 km
kostel sv. rodiny a sv. Jana Nepom... 18.79 km
hrobka rodiny Kralik von Meyrswald... 18.79 km
svatba A. Vránová - V. Ráž 18.79 km
hrob Soni Štepánkové 18.79 km
pomník padlých WWI, Horní Vltavice... 18.8 km
Řetenice 18.8 km
hřbitov Horní Vltavice 18.81 km
kaple Panny Marie, Řetenice 18.82 km
hřbitov Katovice 18.83 km
Ano, šéfe! - 6. řada, 2. díl - hot... 18.86 km
Mačice 18.88 km
kaple Mačice 18.9 km
sv. Jan Nepomucký, Mačice 18.91 km
Churáňov 1118 m n. m. 18.93 km
Zátoň u Lenory 18.95 km
zámek Mačice 18.95 km
vrba Horní Vltavice 19 km
silniční most Teplá Vltava, Horní ... 19.01 km
Kubin Alfred 19.01 km
kaple sv. Jana Nepomuského, Horní ... 19.03 km
stavení s obložením Horní Vltavice... 19.06 km
skiareál Horní Vltavice 19.09 km
Strašínská jeskyně 19.1 km
Boží muka, Mačice 19.14 km
parkoviště Pod Přilbou 19.19 km
Na pytlácké stezce 19.33 km
Dolní řepický rybník 19.39 km
sýpka Bukovník 19.39 km
hřbitov Bukovník 19.42 km
Obecní rybník, Čejetice 19.44 km
SDH Čejetice 19.45 km
Frymburk u Sušice 19.46 km
tvrz Frymburk u Sušice 19.49 km
SDH Frymburk u Sušice 19.5 km
pomník padlých WWI i II, Frymburk ... 19.5 km
NS Obří hrad - Keltové na Šumavě... 19.52 km
Mlýnský rybník, Frymburk u Sušice... 19.58 km
zřícenina hradu Frymburk u Sušice... 19.59 km
Bukovník 19.6 km
přírodní rezervace Kněží hora... 19.6 km
Svatební den - Ohlas písní českých... 19.6 km
kaple sv. Antonína, Frymburk u Suš... 19.6 km
sv. Jana Křtitele, Čejetice 19.61 km
koloběžky Nezdice na Šumavě 19.61 km
Katovická hora, Kněží hora 19.62 km
kostel sv. Václava, Bukovník 19.63 km
skiareál Nezdice na Šumavě 19.67 km
Přilba 1219 m n. m. 19.71 km
NS Kněží hora 19.72 km
stavení Nezdice na Šumavě 19.72 km
Žižkův most, Horní Poříčí 19.72 km
Zuklínský potok 19.75 km
bunkr (řopík) 194a/91/A-140Z 19.76 km
bunkr (řopík) 194a/90/A-140Z 19.77 km
jazzová dílna Račí Dvůr 19.77 km
Zmizelá Šumava, Zánik samoty Torfs... 19.81 km
bunkr (řopík) 194a/84/B2-80Z 19.81 km
Nezdice na Šumavě 19.86 km
dům nižší šlechty, Nezdice na Šuma... 19.87 km
kaple sv. Anny a křížová cesta, Bo... 19.88 km
kaple Nezdice na Šumavě 19.91 km
bunkr (řopík) 194a/86/B1-80Z 19.93 km
dřevěnice Svinná Lada 19.94 km
infocentrum NP Svinná Lada 19.94 km
NS Chalupská slať 19.95 km
SDH Nezdice na Šumavě 19.96 km
bunkr (řopík) 194a/89/A-140Z 19.96 km
Toulavá kamera ČT - korálky, Nezdi... 20 km
výroba korálků a páteříků Wudy, Ne... 20 km
duby Štěkeň 20 km
Vrchnostenský mlýn, Dolní Poříčí... 20 km
ubytování v okolí

apartmány 8204, Kašperské Hory

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: kašpersko
šumavská obec: Kašperské ...

ubytování s kapacitou: 16
cena ubytování: od 350 Kč detail

chalupa 8806, Annín

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chalupa
Šumava: sušicko
šumavská obec: Annín

ubytování s kapacitou: 12
cena ubytování: od 250 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • expozice betlémů, Zábrdí u Husince

    batoh
    expozice betlémů, Zábrdí u Husince
    Šumava A-Z: technické
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • městské muzeum Prachatice - otevírací do...

    batoh
    městské muzeum Prachatice - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • muzeum české loutky a cirkusu Prachatice...

    batoh
    muzeum české loutky a cirkusu Prachatice - otevírací doba
    Šumava A-Z: historické
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
firmy v okolí
  • Jednota Zálezly

    batoh
    Jednota Zálezly
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Malenice

    batoh
    Jednota Malenice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Čkyně

    batoh
    Jednota Čkyně
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Bohumilice

    batoh
    Jednota Bohumilice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Jednota Zálezly 2.09 km
Jednota Malenice 2.1 km
Jednota Čkyně 2.93 km
Jednota Bohumilice 4.01 km
Jednota Bušanovice 5.04 km
Jednota Vimperk 5.67 km
Jednota Volyně 6.25 km
Jednota Volyně 6.32 km
Bankomat Česká spořitelna 6.46 km
Bankomat Komerční banka 6.61 km
Bankomat GE Money Bank 6.65 km
Jednota Volyně 6.69 km
Jednota Vlachovo Březí 7.33 km
Bankomat Poštovní spořitelna 7.37 km
Jednota Tvrzice 7.37 km
Bankomat ČSOB 7.38 km
Jednota Vlachovo Březí 7.51 km
čerpací stanice Benzina, Vimperk 7.79 km
Jednota Čestice 7.96 km
Jednota Vimperk 8.06 km
Jednota Buk 8.13 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Vimperk... 8.23 km
Bankomat GE Money Bank 8.28 km
Jednota Vimperk 8.29 km
Jednota Vimperk 8.3 km
Jednota Vimperk 8.51 km
Jednota Vimperk 8.58 km
Bankomat Komerční banka 8.97 km
Bankomat Česká spořitelna 8.99 km
Bankomat ČSOB 9 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.21 km
Bankomat ČSOB 9.26 km
Jednota Javornice 9.99 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.48 km
Bankomat ČSOB 10.48 km
Jednota Vacov 10.48 km
Jednota Dub 10.54 km
Jednota Husinec 10.65 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Vacov 10.78 km
Jednota Zdíkov 12.72 km
čerpací stanice EuroOil, Zdíkovec... 13.07 km
Jednota Záblatí 13.11 km
Bankomat ČSOB 13.61 km
Bankomat Česká spořitelna 13.79 km
Jednota Sousedovice 13.8 km
Jednota Prachatice 13.96 km
Bankomat Poštovní spořitelna 14.23 km
Bankomat GE Money Bank 14.29 km
Bankomat Komerční banka 14.31 km
Bankomat Česká spořitelna 14.36 km
Jednota Prachatice 14.37 km
Bankomat ČSOB 14.48 km
Bankomat Poštovní spořitelna 14.51 km
Jednota Stachy 14.56 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 14.68 km
Bankomat ČSOB 14.75 km
Bankomat Poštovní spořitelna 14.76 km
čerpací stanice PAP OIL, Prachatic... 14.8 km
Bankomat Komerční banka 14.91 km
Jednota Bavorov 15.49 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 15.95 km
Supermarket Strakonice 16.16 km
Bankomat Česká spořitelna 16.18 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.2 km
Bankomat ČSOB 16.2 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 16.27 km
Jednota Strakonice 16.63 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.66 km
Jednota Cehnice 16.68 km
Jednota Vitějovice 16.72 km
Bankomat Komerční banka 16.74 km
Bankomat Česká spořitelna 16.79 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.81 km
čerpací stanice OMV, Strakonice 16.84 km
Jednota Strakonice 16.89 km
Bankomat ČSOB 16.93 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.95 km
Jednota Hracholusky 16.96 km
Bankomat GE Money Bank 16.98 km
Bankomat Poštovní spořitelna 17.02 km
Jednota Strakonice 17.02 km
Bankomat Fio banka 17.04 km
Jednota Strakonice 17.04 km
Jednota Strakonice 17.05 km
Bankomat ČSOB 17.07 km
Bankomat Česká spořitelna 17.09 km
Konzum Soběšice 17.15 km
Bankomat Komerční banka 17.15 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 17.26 km
Bankomat Poštovní spořitelna 17.3 km
Bankomat UniCredit Bank 17.31 km
Fortna Strakonice 17.32 km
Bankomat GE Money Bank 17.39 km
Jednota Strakonice 17.39 km
Bankomat Česká spořitelna 17.44 km
Jednota Strakonice 17.46 km
Bankomat Poštovní spořitelna 17.57 km
Bankomat ČSOB 17.61 km
Jednota Strakonice 17.63 km
Jednota Strakonice 17.8 km
Jednota Štěchovice 17.96 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Strakon... 18.02 km
Bankomat ČSOB 18.23 km
Konzum Strašín 18.25 km
čerpací stanice OMV, Katovice 18.28 km
Jednota Drahonice 18.31 km
Jednota Katovice 18.39 km
Jednota Horní Vltavice 18.69 km
Jednota Čejetice 19.52 km
Konzum Nezdice na Šumavě 19.88 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Kubova Huť

batoh
nádraží Kubova Huť
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

nádraží Čkyně

batoh
nádraží Čkyně
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Klima šumavských hor je úměrné nadmořské výšce, srážky jsou nepatrně vyšší, stálejší sněhová pokrývka bývá v polohách nad 900 m n. m. Průměrné roční teploty se pohybují od 5 °C v 1 000 m n. m. do 2,5 °C v polohách nad 1 300 m n. m. Roční srážky téměř všude přesahují 1 000 mm, v centrálních částech se pohybují až okolo 1 500 mm. Sněhová pokrývka bývá vysoká hlavně v polohách nad 1 100 m n. m., níže dosahuje v průměru 80 cm. Hřebenové oblasti a vysoko položená údolí mají sníh 5 - 6 měsíců v roce s maximy přes 1,5 m! V zimě jsou na Šumavě velmi dobré podmínky pro lyžování. Mnoho desítek kilometrů upravených běžeckých stop, spousty sjezdových tratí, rekreační chalupy a chaty, penziony, apartmány, hotely – to je tvář zimní Šumavy. Samozřejmě že i ostatní roční období jsou na Šumavě krásně. Síť turistických a cyklistických tras s informačními panely jsou ideálním předpokladem pro rodinnou dovolenou od jara do podzimu. Pro pěší turisty je připravena řada naučných stezek, pro milovníky architektury k vidění řada památkových rezervací, pro milovníky historie nespočet památek (kulturních, církevních, technických) . Šumava je ideálním místem pro Vaši levnou českou dovolenou. Mnoho informací přináší nejstarší šumavský net šumava.cz - http://www.sumava.cz/. K poznávání Šumavy a těchto technických památek jsou Vám k dispozici k levnému a kvalitnímu ubytování autokempy, kempy, horské chaty a chaty, prastaré chalupy, ubytování v soukromí, penziony a hotely, hotelové komplexy, apartmány. K výbavě běžně patří zahrady s posezením, úschovny kol a lyží, parkoviště, vybavení pro rodiny s dětmi. K vnitřnímu vybavení společenské místnosti, restaurace, bary pro společné posezení.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Potužák se ulekl těchto slov, ale přemohl se, nedal toho na sobě znáti. Celou noc tehda nespal, rozjímaje, jak by věci přišel opatrně na kloub. Pozoroval hocha, zaváděl s ním různé hovory, pátral na všecky strany, ale ničeho se nedo-pátral. Žena má pravdu, říkal si: leknutí, hrůza a strach jím otřásly, ale aby se pominul rozumem, toho přece nebude. Do takových konců docházejí toliko lidé, kteří zahálejí. Neustálá práce ho vyhojí, po nějakém čase zapomene...

Neklamal se v jednom: strach a hrůza lehly na ducha ubohého Václava, avšak nikoli strach a hrůza, které měl za sebou, nýbrž děs, jenž z těch časů neustával ho mučiti a jenž mu pocházel od hříbka Vojty. Cítil-li se dříve poután k tomuto hochu jakousi tajnou, nevysvětlitelnou kouzelnou mocí, jíž nebyl s to odolávati, děsil se ho nyní čím dále tím více, a přece neměl dosti síly, aby se od něho odtrhnul, ač pouta mu byla nyní zjevná. Jeho ustrašená obrazotvornost zavlékala ho bez ustání v ono místo hrůzy a hanby, kam se byl dostal na pouhé lživé udání onoho pěšáka a z něhož, jak se mu zdálo, jen božím zázrakem vyvázl. Co konal Vojta, muselo neodvratně do­jiti svého konce na onom místě, a on sám se pokládal do jisté míry za jeho spoluviníka, poněvadž nejenže o skutcích jeho měl vědomost, ale že i cítil, že by se marně vzpouzel, kdyby Vojta chtěl, aby bral na nich činnou účast. Cítil také, že Vojta si s ním pohrával nic jinak než jako rybář s rybkou, která již visí na udici. Ten zajisté na něho téměř nepromluvil ústy, ale zraky jeho mluvily, jako jedem napuštěné střely do duše se mu zabodávaly. Kromě toho mu nemohlo ujiti, že jeho sestra je úplně ve vleku tohoto strašného člověka. Jeho svědomí se ozývalo, bouřilo se, domlouvalo mu, aby upozornil otce, matku — ale kdeže by se byl odvážil!... Nejvíce se bál nocí. Uléhávaje večer očekával pokaždé, že Vojta se připlíží k němu a že bude něco od něho žádat, něco strašného, pří­šerného.. . Žádat? — To to, poručí mu, pohrozí, a jemu ne­zbude než to vykonat. Věděl předem, že by se marně bránil, že poslechnout! musí! Často probděl celou noc v smrtelných úzkostech, zíral upřeně do tmy, napínal sluch, při každém šelestu se zachvěl... Než, Vojta nepřišel, ani jednou se ne­objevil u jeho lůžka, a čím déle trvalo toto neustálé očekávání, tím trapnější byly představy, které jej mučily, tím úporněji přemítal o plánech a úmyslech, jež Vojta po jeho soudu kul. Někdy by byl přísahal, že zaslechl šramot, že spatřil přebíhající stín; pak nepochyboval, že hříbek se plíží ven svým neslyšným krokem nočního dravce, a jeho myšlenky přelétaly k Apoleně. Ta jistě a neomylně se krade ze své komůrky, schází se s Voj­tou — v sadě u rybníčka, ve stodole, v polích... bouřil se, zlost a hnus ho jímaly, šeredné obrazy v rámech černé noční tmy vyvstávaly v jeho rozhárané, horečně zmítané fantazii... pěsti jeho se zatínaly, pudilo ho to ven, ale neměl síly, nohy byly strnulé, v žilách krev se proměnila v olovo a na ucho zazněl hlas — přelud sluchový — ostrý a třeskutý jako údery kladiva na kovovou desku: „Lež! Lež! Lež! Ty blázne! To je osud!..." Jindy se chtěl pomodlit, Boha poprosit, aby ho zbavil těchto strašných muk: rty jeho jektaly slova, avšak roz­ptýlené myšlenky se k slovům nevázaly, a než se nadál, tkvěl před očima zase obraz za obrazem, šeredný, oplzlý... a za těmi obrazy vzápětí rmutné přívaly hanby a... vězení... vě­zení, posměch... peklo...

Jinak Apolena. Ta zajisté, všecka jsouc ve vleku Vojtově, nejen se mu nevzpírala, neboulila se, ba, s rozkoší se mu pod­dávala; přijímajíc jeho názory, duše její splývala víc a více s duší jeho. Co on chtěl, bylo i její vůlí, jeho tužby jejími se staly. Václav se nemýlil tuše, že jeho sestra mívá schůzky s Vojtou; skoro každé noci se s ním scházela na různých místech, nejvíce v sadě u rybníčku. Podobalo se, že se od něho přiučila vší oné kočičí dovednosti, s jakouž uměl zata-jovati a skrývati své noční výpravy a všeliké svoje konání. Nikdo nikdy ji nepřistihl, nikdo neměl potuchy, že ti dva se spolu scházejí, ač začasté více než polovici jasných nocí spolu trávili. Zasvěcena do jeho konání, obdivovala se mu a s ob­divem svým se mu netajila, naslouchala nadšeně jeho řečem, milovala jej vší svou bytostí. Není pochyby, že kvůli němu by se byla všeho ostatního na světě odřekla, rodiče opustila, hanbě a bídě by se byla vydala. Nadcházely chvíle, čím dál tím častěji se opakovaly, kde divoká, nezřízená vášeň se v něm probouzela, objímal, líbal ji jako šílený, nevzpírala se mu, ale v rozhodném okamžiku, kde užuž podléhala jako tam na Blatech, na břehu potoka, v nejosudnější den svého života, vydralo se jí z úst slovo prosby, oddané, plné důvěry v jeho velkodušnost, jako by spásu hledalo u něho před sebou samou. A podivná věc! — Tato její prosba nebyla nikdy marnou. Její odpor by byl přemohl lehce, její prosbě neodolal. Zůstala neporušenou. Po této stránce obavy jejího bratra se ne­splnily.

„Máš pravdu," říkával, „třeba počkat! Ale my to nevydrží­me, povídám ti, nevydržíme..."

Všecek se chvíval, odvracel se od ní, někdy se i stalo, že od ní utekl, a ona pak marně čekala, že se vrátí.

Jindy, po nějaké přestávce, počínal rázem moudře mluviti, po svém ovšem, o svých starostech, tužbách, plánech do budoucnosti. A pak zase, zčistajasna, bez jakéhokoli přechodu, vracel se k projevům své lásky.

„Mám tě proto tak rád," říkával, „že mi věříš. Řekl jsem ti, aby ses nebála, že bych ti ublížil. A já ti neublížím, raději bych zemřel. Kdo ví, budeš-li kdy má — avšak víš, jak to myslím, celá má, jako bys byla má žena. Mou ženou být ne­můžeš — kdeže by tě mi dali ? Aspoň teď ne. Možná za deset let jednou, možná za dvacet. Až něčím budu, něčím velkým, větším než je Lochmout. Cesta je dlouhá. Ale ty mi věříš, ty neodstoupíš ode mne. Řekni mi to, výslovně mi to pověz, já vím, že slovu dostojíš..."

Tu ona pak:

„Můj zlatý Vojto, můj milý, rozmilý! To víš, že budu tvá. Tys mi nade všecko na světě. Pánbůh dá, že se dočkáme bez hříchu..." — Vlahá srpnová noc po horkém dni. V sadě u rybníčku seděli ještě, ač půlnoc dávno minula, k sobě se tulili. Předcházel výbuch jeho vášně, slovem ho zase uprosila. Chtěl utéci, ale ona jej zadržela.

„Zůstaň!" žadonila; „je mi teskno bez tebe, jen s tebou žiju. Proč chceš odejiti ? — Vždyť se nic zlého nestalo a také se nic nestane."

„Nestane! Nestane ? Ty to víš ?" odpověděl prudce.

„Jak bych nevěděla ? Vždyť bys nebyl ty, můj Vojta, kdybys na mou prosbu nedal. Hleď, já se tě nebojím, a ty by ses bál mne, ty, který se ničeho na světě nebojíš ?"

„Tebe se nebojím, Apoleno, ale tobě ublížit se bojím. Toť jediný strach, který mám. Už jsem si myslel, že by bylo lépe, kdyby Václav byl s námi. Člověk by odolal... Ale s Václavem nic není, z toho bude sedlák a nic víc. Však dobře víš, ten je z jiného dřeva než ty. Moje řeč je, že ho tam měli podržet, v tom vězení, nebo dopravit do kriminálu do Budějovic. Tam by se byl seznámil aspoň s lidmi, kteří se nebojí, a ti by mu byli napravili hlavu."

„Máš pravdu," přisvědčila, „s Václavem nic není, ale ty zůstaň, my ho nepotřebujeme."

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky