Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Kladné

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: krumlovsko
GPS: 48°48'17.087"N, 14°17'2.021"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Neprovozovaná vlaková zastávka Kladné na vlečce z nádraží Kájov do papírny ve Větřní.




odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Stará Pošta, Hartmanice - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

nádraží Kájov

batoh
nádraží Kájov
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: krumlovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

pomník padlých WWI, Kájov

batoh
pomník padlých WWI, Kájov
Šumava A-Z: pomníky
Šumava: krumlovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

kostel Zesnutí Panny Marie, Kájov

batoh
kostel Zesnutí Panny Marie, Kájov
Šumava A-Z: kostely
Šumava: krumlovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kájov

batoh
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Kájov
Šumava A-Z: kostely
Šumava: krumlovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
nádraží Kájov 1.62 km
pomník padlých WWI, Kájov 1.88 km
kostel Zesnutí Panny Marie, Kájov... 1.89 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Ká... 1.9 km
fara s hospicem Kájov 1.9 km
kaple sv. Terezie, Kájov 1.92 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Kájov... 1.92 km
hřbitov Kájov 1.93 km
Kájov 1.97 km
sousoší sv. Tadeáš, Josef a Ant. P... 1.98 km
kaskádová fontána, zámek Český Kru... 2 km
Papouščí skála, Nové Spolí 2.04 km
kašna zámecké divadlo Český Krumlo... 2.25 km
Egon Schiele Art Centrum, Český Kr... 2.25 km
Schiele Egon 2.25 km
Pan Tau a cesta kolem světa 2.26 km
wax museum Český Krumlov 2.28 km
bazén Český Krumlov 2.28 km
rechle Český Krumlov 2.28 km
Krumlovský mlýn, Český Krumlov 2.3 km
legendy o v českokrumlovském mlýně... 2.3 km
muzeum historických motocyklů, Čes... 2.3 km
Mrázkův mlýn, Český Krumlov 2.36 km
kašna u Morového sloupu, Český Kru... 2.36 km
muzeum vltavínů, Český Krumlov 2.36 km
morový sloup s kašnou, Český Kruml... 2.36 km
morový sloup, Český Krumlov 2.36 km
Hop, a je tu lidoop 2.36 km
Pan Tau a cesta kolem 2.36 km
zámek Český Krumlov, UNESCO 2.38 km
lípa městský park, Český Krumlov... 2.39 km
Ze šumavy, Eliška Krásnohorská 2.39 km
Slavnosti pětilisté růže, Český Kr... 2.39 km
Vok Petr z Rožmberka 2.39 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 2.39 km
Chromy Anna 2.39 km
Český Krumlov 2.39 km
Toulavá kamera ČT - vory, Český Kr... 2.39 km
infocentrum Český Krumlov 2.41 km
Vydrýsek - O cizí řece 2.42 km
muzeum fotoatelier Seidel 2.42 km
Seidel Josef 2.42 km
kaplanka, Český Krumlov 2.44 km
kostel sv. Víta, Český Krumlov 2.44 km
Jen ho nechte, ať se bojí 2.45 km
kaple výklenková Český Krumlov 2.46 km
sv. Jan Nepomucký, Lazebnický most... 2.46 km
kašna II. nádvoří zámek Český Krum... 2.47 km
sousoší kalvárie, Český Krumlov... 2.47 km
pamětní deska Jiří Bílek z Bílenbe... 2.48 km
Pyšná princezna 2.49 km
synagoga Český Krumlov 2.49 km
prelatura Český Krumlov 2.5 km
kostel sv. Jošta, Český Krumlov 2.5 km
muzeum Marionet, Český Krumlov 2.5 km
kaple sv. Martina, Český Krumlov 2.52 km
kašna Latrán, Český Krumlov 2.53 km
kašna v jezuitské zahradě, Český K... 2.53 km
jezuitská zahrada, Český Krumlov... 2.53 km
hudební pavilon, Český Krumlov 2.54 km
kašna I. nádvoří zámek Český Kruml... 2.55 km
Wolf Josef 2.55 km
městský park, Český Krumlov 2.55 km
památník Friedricha Ludwiga Jahna,... 2.56 km
regionální muzeum Český Krumlov... 2.56 km
památník bojů a vítězství nad faši... 2.58 km
dětské hřiště, městský park, Český... 2.59 km
mlýn na parkánu, Český Krumlov 2.6 km
pamětní deska Josef Rosenauer 2.64 km
Budějovická brána, Český Krumlov... 2.68 km
kaple na mostě u Budějovické brány... 2.69 km
minoritský klášter, Český Krumlov... 2.71 km
Vošahlíkův mlýn, Český Krumlov... 2.73 km
kaple Panny Marie Bolestné a sv. K... 2.87 km
CHKO Blanský les 2.87 km
městský dům Větřní 2.87 km
SDH Větřní 3.03 km
Větřní 3.03 km
informační a servisní centrum Česk... 3.1 km
nádraží Český Krumlov 3.12 km
Spiro Ignác 3.15 km
papírna Větřní 3.15 km
fara Větřní 3.35 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Větřn... 3.37 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Větřní... 3.4 km
vlaková zastávka Mezipotočí 3.66 km
Mezipotočí 3.88 km
kaple Křenov 3.97 km
bunkr (řopík) 197/67/A-180 4.07 km
muzeum lehkého opěvnění Křenov... 4.16 km
bunkr (řopík) 197/69/A-180Z 4.16 km
bunkr (řopík) 197/70/A-140Z 4.37 km
silniční most Vltava, Větřní 4.38 km
bunkr (řopík) 197/71/A-180Z 4.46 km
U Bugenů 4.6 km
Kaliště 4.62 km
bunkr (řopík) 197/72/A-160Z 4.76 km
bunkr (řopík) 197/73/A-180Z 4.77 km
Kladenské Rovné 4.82 km
kaple výklenková Kaliště 4.97 km
bunkr (řopík) 197/76/A-160Z 5.21 km
kaple výklenková Slavkov 5.24 km
bunkr (řopík) 197/75/B2-100 5.34 km
fara Slavkov 5.35 km
tvrz Slavkov 5.35 km
Boletice 5.37 km
kostel sv. Bartoloměje, Slavkov 5.37 km
Slavkovská lípa 5.39 km
SDH Slavkov 5.39 km
pomník republiky, Slavkov 5.39 km
Slavkov 5.4 km
SDH Přísečná 5.41 km
Přísečná 5.44 km
pomník padlých WWI i II, Přísečná... 5.44 km
Přídolí 5.62 km
kaple Přísečná 5.64 km
zámek Červený Dvůr 6 km
Chabičovice 6.11 km
Srnín 6.18 km
kaple Srnín 6.2 km
pivovar Glokner 6.33 km
Golf Club Český Krumlov 6.4 km
hvězdárna Kleť 6.58 km
památník obětem totalit, Kleť 6.73 km
koloběžky Kleť 6.73 km
sluneční hodiny Kleť 6.74 km
Kleť 1084 m n. m. 6.76 km
nádraží Zlatá Koruna 7.12 km
SDH Rájov 7.45 km
Rájov 7.47 km
pomník padlých WWI i II, Rájov 7.49 km
Nová Koruna 7.55 km
koupaliště Zlatá Koruna 7.63 km
kostel sv. Maří Magdalény, Chvalši... 7.65 km
Chvalšiny 7.65 km
Pasovary 7.65 km
muzeum Schwarzenberského plavebníh... 7.68 km
Rosenauer Josef 7.68 km
tvrz Pasovary 7.68 km
mlýn Zlatá Koruna 7.83 km
hřbitov Zlatá Koruna 7.93 km
kostel sv. Máří Magdalény, Černice... 7.98 km
hřbitov Chvalšiny 8.07 km
Černice 8.12 km
silniční most Vltava, Zátoňské Dvo... 8.18 km
SDH Zlatá Koruna 8.27 km
nádraží Hořice na Šumavě 8.28 km
parkoviště lanová dráha Krasetín -... 8.29 km
silniční most Vltava, Zlatá Koruna... 8.31 km
sedačková lanovka Kleť 8.34 km
Zlatá Koruna 8.38 km
Cisterciácká lípa na návsi, Zlatá ... 8.4 km
pamětní deska Antonín Borový 8.45 km
cisterciácký klášter Zlatá Koruna... 8.51 km
Paměť stromů - 7. díl - Zlatá Koru... 8.51 km
lípa Kapucínka, Zlatá Koruna 8.57 km
Hořice na Šumavě 8.85 km
pomník padlých WWII, Krasetín 8.87 km
Krasetín 8.89 km
kostel sv. Kateřiny, Hořice na Šum... 8.91 km
sedm kamenných kašen, Hořice na Šu... 8.95 km
sv. Jan Nepomucký, Hořice na Šumav... 8.95 km
fara Hořice na Šumavě 8.96 km
památník pašijových her, Hořice na... 8.96 km
naučná stezka, Hořice na Šumavě... 9.01 km
pranýř, Hořice na Šumavě 9.01 km
muzeum pašijových her Hořice na Šu... 9.05 km
muzeum radiopřijímačů Hořice na Šu... 9.05 km
rybník Světlík 9.3 km
Svéráz 9.36 km
Pohádková rezervace, Hořice na Šum... 9.42 km
rybník po Štěkří 9.45 km
silniční most Vltava, Zátoň 9.5 km
Zátoň u Českého Krumlova 9.52 km
zaniklé pašijové divadlo i kaple P... 9.59 km
Svatojánský věneček 9.59 km
hřbitov Zátoň 9.6 km
Ammann Johann Josef 9.62 km
pamětní deska Johann Josef Ammann... 9.62 km
kostel sv. Jana Křtitele, Zátoň 9.62 km
pašijové divadlo - přírodní amfite... 9.65 km
fara Zátoň 9.65 km
tvrz Štěkře 9.67 km
Štěkře 9.67 km
návesní rybník, Štěkře 9.7 km
kašna Světlík 9.7 km
Světlík 9.72 km
pamětní deska Dr. Edvard Beneš, Sv... 9.84 km
SDH Třísov 9.86 km
návesní rybník, Třísov 9.86 km
Holubov 9.87 km
Třísov 9.88 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Světlí... 9.92 km
vlaková zastávka Třísov 9.94 km
fara Světlík 9.95 km
kostel sv. Jakuba Většího, Světlík... 9.96 km
parkoviště Třísov 9.97 km
hřbitov Světlík 9.98 km
kaplička Panny Marie, Třísov 10.05 km
lípa Třísov 10.05 km
infocentrum Holubov 10.2 km
památník Karel Kovařovic 10.24 km
kaple u Světlíku 10.24 km
dětské hřiště Holubov 10.24 km
nádraží Holubov 10.27 km
keltské oppidum Třísov 10.29 km
železniční most Kremžský potok, Ho... 10.46 km
Mýtina 10.47 km
Záluží u Dolního Třebonína 10.53 km
kaple Záluží 10.59 km
Holubovský dub letní 10.63 km
kaple Horní Třebonín 10.64 km
Horní Třebonín 10.66 km
památník Lt William R. Preddy 10.73 km
zřícenina hradu Dívčí kámen 10.81 km
pomník padlých WWI, Dolní Třebonín... 10.82 km
SDH Dolní Třebonín 10.82 km
Náhořany u Větřní 10.83 km
Dolní Třebonín 10.83 km
Rafťáci 10.89 km
Svatojánský věneček 10.93 km
dětské hřiště Dolní Třebonín... 10.96 km
Křemžský potok 10.97 km
Podhradský 11.08 km
pomník padlých WWI, Křemže 11.23 km
Smil Jan z Křemže 11.24 km
Křemže 11.24 km
pomník prezidenta T.G.Masaryka, Kř... 11.24 km
pomník Jana Smila, Křemže 11.29 km
kostel sv. Michaela, Křemže 11.3 km
fara Křemže 11.32 km
kostel Československé církve husit... 11.42 km
SDH Křemže 11.42 km
Rašeliniště Bobovec 11.5 km
Čertyně 11.55 km
hřbitov Křemže 11.58 km
kaple sv. Voršily, Křemže 11.59 km
Poslušně hlásím 11.68 km
Bedřichov 12.04 km
Muckov 12.23 km
Prostřední Svince 12.23 km
SDH Prostřední Svince 12.24 km
Mokrá 12.28 km
tvrz Chlumeček 12.51 km
Chlumeček 12.52 km
u Mříče se srazily osobní vlaky, 1... 12.63 km
pomník padlých WWI, Netřebice 12.66 km
Netřebice 12.67 km
SDH Netřebice 12.68 km
Hamry u Křemže 12.68 km
zvonička Netřebice 12.69 km
Kopecký Miloš 12.73 km
Kotlina pod Pláničským rybníkem... 12.94 km
Kosov 12.94 km
přírodní rezervace Pláničský rybní... 13.08 km
Pláničský rybník (Velký Kozí)... 13.08 km
Stupná 13.09 km
kaple Stupná 13.09 km
pozůstatky koňské dráhy Holkov - V... 13.11 km
nádraží Holkov 13.11 km
Jámy 13.14 km
Holkov 13.25 km
letiště Frymburk 13.3 km
rybník Olšina 13.39 km
Cyklotoulky - Olšina 13.39 km
SDH Velešín 13.42 km
pomník obětí WWII, Netřebice 13.46 km
vlaková zastávka Hodňov 13.48 km
společný hrob obětí transportu u N... 13.48 km
expozice rybářská bašta Olšina... 13.66 km
Blatná u Frymburku 13.76 km
Kaplice - nádraží 13.79 km
Nepřímá výprava vlaků 13.79 km
Rožmitál na Šumavě 13.81 km
památník dosídlení Omleničky 13.85 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Omlen... 13.87 km
Omlenička 13.88 km
Rafťáci 13.93 km
nádraží Kaplice - nádraží 13.95 km
památník 63 obětí pochodu smrti, O... 14.05 km
Olšina 14.12 km
Jílek Josef, páter 14.12 km
roubenka Malšín 14.16 km
Hop nebo trop 14.22 km
kostel Srdce Ježíšova, Malšín 14.24 km
Olšina v Novolhotském lese 14.3 km
hřbitov Brloh 14.47 km
pomník padlých WWI, Chmelná 14.49 km
Chmelná 14.51 km
kaple Chmelná 14.51 km
SDH Chmelná 14.52 km
naučná stezka Brložsko 14.56 km
Brloh 14.61 km
kostel sv. Šimona a Judy, Brloh 14.62 km
fara Brloh 14.63 km
Ostrov 14.63 km
pomník padlých WWI i II, Brloh 14.64 km
SDH Černá v Pošumaví 14.64 km
Větrná 14.66 km
Cvrčkův mlýn 14.66 km
kaple Neposkvrněného početí Panny ... 14.67 km
VÚ Boletice 14.69 km
pomník padlých WWI, Černá v Pošuma... 14.69 km
kostel Neposkvrněného početí Panny... 14.7 km
sv. Jan Nepomucký, Černá v Pošumav... 14.71 km
Schimann Adolf 14.72 km
Černá v Pošumaví 14.72 km
kaple Černá v Pošumaví 14.75 km
kaple nad Olšinou 14.79 km
infocentrum Černá v Pošumaví 14.86 km
Bylo nás pět 14.89 km
nádraží Omlenice 14.93 km
Lesní Domky 14.96 km
památník zemřelých 1946, Hodňov... 15.12 km
kostel Nejsvětější Trojice, Hodňov... 15.51 km
pamětní deska renovace kostela Hod... 15.52 km
pomník padlých WWI i II, Hodňov 15.53 km
fara Hodňov 15.56 km
Hodňov 15.58 km
přehrada Římov 15.6 km
Bujanov 15.62 km
SDH Bujanov 15.62 km
Milná 15.67 km
vlaková zastávka Bujanov 15.76 km
dětské hřiště Římov 15.76 km
minimuzeum koněspřežky Bujanov 15.79 km
zřícenina hradu Kuglvajt 15.8 km
hřbitov Hodňov 15.81 km
Březí u Boršova nad Vltavou 15.86 km
cyklistika Černá v Pošumaví 15.91 km
vodáctví Černá v Pošumaví 15.91 km
koupání Černá v Pošumaví 15.91 km
Malá farma 15.98 km
muzeum vláčků, Římovská roubenka... 15.98 km
Kuklov 16 km
kostel sv. Ducha, loretánská kaple... 16 km
Hop nebo trop 16 km
Římov 16 km
Paměť stromů - 12. díl - Římov... 16 km
lípa Jana Gurreho, Římov 16 km
nádraží Černá v Pošumaví 16.02 km
křížová cesta Římov, Římovské paši... 16.05 km
sv. Jan Nepomucký, Římov 16.05 km
infocentrum Římov 16.05 km
Údolí včel 16.06 km
zřícenina kláštera Kuklov 16.06 km
kaple výklenková Kuklov 16.06 km
památník Capt. Raymond F. Reuter 16.06 km
pomník padlých WWI, Kuklov 16.06 km
Kladiny 16.09 km
kaple Panny Marie, Kladiny 16.1 km
zámek Římov 16.12 km
Gerstner František Antonín 16.12 km
hřbitov Římov 16.28 km
Kuklovský dub 16.33 km
Kuklwaitská lípa 16.34 km
Hůrka u Horní Plané 16.38 km
hřbitov Ktiš 16.56 km
Bližná 16.58 km
fara Ktiš 16.59 km
slovanské hradiště Branišovice 16.63 km
kostel sv. Bartoloměje, Ktiš 16.64 km
pomník padlých WWI, Ktiš 16.68 km
Ktiš 16.68 km
kašna Ktiš 16.71 km
Hůrka 16.74 km
pomník padlých WWII, Kaplice 16.76 km
jilm habrolistý, Kaplice 16.76 km
hřbitov Kaplice 16.78 km
židovský hřbitov Rožmberk nad Vlta... 16.84 km
infocentrum Kaplice 16.85 km
kaple sv. Josefa a sv. Barbory, Ka... 16.86 km
HZS Jihočeského kraje - požární st... 16.88 km
kamenný most Malše, Římov 16.9 km
Alpská vyhlídka 960 m n. m. 16.92 km
fara Boršov nad Vltavou 16.97 km
hřbitov Boršov nad Vltavou 16.98 km
kostel sv. Jakuba Většího, Boršov ... 17 km
kašna Kaplice 17.01 km
Holidayinfo - Lipno, Březovice 17.03 km
Městský pivovar Kaplice 17.03 km
Boršov nad Vltavou 17.06 km
radnice Kaplice 17.07 km
Historická expozice Kaplicka 17.1 km
fara Kaplice 17.17 km
silniční most Otava, Boršov nad Vl... 17.2 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 17.22 km
Kaplice 17.22 km
kostel sv. Petra a Pavla, Kaplice 17.23 km
sv. Jan Nepomucký, Kaplice 17.24 km
mlýn Hamr, Římov 17.25 km
kostel sv. Floriána, Kaplice 17.25 km
dub Hamr, Římov 17.26 km
motokáry Horní Planá 17.27 km
naučná stezka Řemeslo na řece 17.28 km
lávka Vltava, Vyšší Brod 17.31 km
horská služba Kramolín 17.32 km
Holidayinfo - Lipno, Kramolín 17.32 km
Stifterův smrk 17.34 km
kaple u Stifterova smrku, Horní Pl... 17.34 km
sedačkové lanovky Lipno 17.38 km
železniční most Otava, Boršov nad ... 17.46 km
Smědeč 17.46 km
pomník zavražděných amerických let... 17.54 km
kašna hradní Rožmberk nad Vltavou... 17.54 km
Skoronice 17.56 km
Karlovy Dvory 17.56 km
Březan Václav 17.58 km
hrad Rožmberk nad Vltavou 17.59 km
Tisovka 17.59 km
Sokol Boršov nad Vltavou 17.64 km
silniční most Vltava, Rožmberk nad... 17.67 km
sv. Jan Nepomucký, Rožmberk nad Vl... 17.67 km
renesanční dům, Rožmberk nad Vltav... 17.7 km
Hop nebo trop 17.72 km
Rafťáci 17.72 km
SDH Frymburk 17.73 km
kostel sv. Mikuláše, Rožmberk nad ... 17.73 km
kaple Poříčí 17.74 km
kašna na náměstí Rožmberk nad Vlta... 17.74 km
sv. Jan Nepomucký na sloupu, Rožmb... 17.75 km
fara Rožmberk nad Vltavou 17.76 km
Rožmberk nad Vltavou 17.76 km
Pavučina 17.76 km
kašna malá Rožmberk nad Vltavou 17.77 km
Rafťáci 17.78 km
obětem heydrichiády, Boršov nad Vl... 17.79 km
kašna Rožmberk nad Vltavou 17.81 km
dětské hřiště Rožmberk nad Vltavou... 17.81 km
kaplička Poříčí 17.84 km
SDH Rožmberk nad Vltavou 17.9 km
nádraží Boršov nad Vltavou 17.91 km
dětské hřiště Frymburk 17.91 km
hřbitov Rožmberk nad Vltavou 17.92 km
koupání Frymburk 17.96 km
skiareál Frymburk 17.99 km
wakeboarding a vodní lyžování, Fry... 18 km
nádraží Včelná 18.02 km
holašovické Stonehenge 18.06 km
bobová dráha Lipno nad Vltavou 18.08 km
Activity Park Médi Kubíka, Frymbur... 18.09 km
muzeum Frymburk 18.09 km
infocentrum Frymburk 18.1 km
chrlící žába, Frymburk 18.1 km
kaple Panny Marie Bolestné, Frymbu... 18.13 km
pranýř, Frymburk 18.14 km
kašna Frymburk 18.15 km
rezervoár Horní Planá 18.15 km
Včelná 18.16 km
Mariánský sloup, Frymburk 18.17 km
náměstní potok Frymburk 18.19 km
památník osvobození Frymburk 18.19 km
běžecké lyžování Frymburk 18.2 km
Frymburk 18.2 km
pomník Adalberta Stiftera, Frymbur... 18.22 km
NS Lipno nad Vltavou 18.23 km
vyhlídkové plavby Frymburk 18.26 km
fara Frymburk 18.3 km
pamětní deska Michal Tkáč 18.3 km
pomník padlých WWI i II, Frymburk... 18.31 km
dopravní nehoda autobusu u osady N... 18.31 km
Homole 18.31 km
muzeum selský dvůr Holašovice 18.32 km
Holašovice 18.33 km
Prodaná nevěsta 18.33 km
kostel sv. Bartoloměje, Frymburk 18.33 km
Holidayinfo - Lipno, Foxpark 18.34 km
návesní rybník, Holašovice 18.35 km
lanové centrum Lipno nad Vltavou 18.35 km
Už zase skáču přes kaluže 18.37 km
golf Lipno nad Vltavou 18.37 km
Stříbrná paruka - 1.díl - Primadon... 18.37 km
pamětní deska české školy, Holašov... 18.37 km
pamětní kámen UNESCO, Holašovice... 18.4 km
běžecké lyžování Lipno - Kramolín... 18.41 km
skiareál Lipno - Kramolín 18.41 km
vodní pumpa Holašovice 18.43 km
kaple Holašovice 18.44 km
Plav 18.44 km
Blansko 18.48 km
bruslení Lipno 18.49 km
infocentrum Holašovice 18.49 km
dub letní, Blansko 18.5 km
parkoviště Holašovice 18.5 km
dětské hřiště Holašovice 18.51 km
dětské hřiště Lipno nad Vltavou... 18.57 km
kaplička Holašovice 18.58 km
fara Blansko 18.69 km
kostel sv. Jiří, Blansko 18.72 km
Turistické Centrum Lipenska 18.72 km
hřbitov Blansko 18.73 km
hřbitov Horní Planá 18.73 km
SDH Blansko 18.75 km
yacht Lipno nad Vltavou 18.75 km
NS Stifterova stezka 18.75 km
rodný dům Adalberta Stiftera, Horn... 18.75 km
pamětní deska Adalbert Stifter, ro... 18.76 km
Vávra František 18.77 km
akvapark Lipno 18.79 km
infocentrum Lipno nad Vltavou 18.82 km
Lipno nad Vltavou 18.83 km
AccuWeather - Lipno nad Vltavou 18.83 km
běžecké lyžování Lipno nad Vltavou... 18.83 km
fara Horní Planá 18.84 km
kaple Panny Marie Bolestné, Dobrá ... 18.84 km
kostel sv. Markéty, Horní Planá 18.85 km
kulturní informační centrum Horní ... 18.85 km
pamětní deska Adalbert Stifter, šk... 18.86 km
náhrobní deska Magdalena Friepesso... 18.87 km
Horní Planá 18.88 km
pomník padlých WWI, Horní Planá... 18.89 km
pranýř, Horní Planá 18.89 km
žlab Horní Planá 18.9 km
horní kašna Horní Planá 18.91 km
památník obětí pochodu smrti, Horn... 18.94 km
Adalbert Stifter - Karel Wilfert, ... 18.95 km
dolní kašna Horní Planá 18.95 km
letecký souboj P-51 Mustang vs. M... 19.09 km
vodní elektrárna Vyšší Brod 19.14 km
vlaková zastávka Lipno nad Vltavou... 19.21 km
Vodní záchranná služba Lipno 19.22 km
mlýn Čertova stěna 19.23 km
Dolní Vltavice 19.26 km
cyklistika Horní Planá 19.35 km
přehrada Lipno II 19.36 km
expozice vodní elektrárny Lipno na... 19.37 km
nádraží Horní Planá 19.37 km
Čertova stěna, Eliška Krásnohorská... 19.39 km
Čertova Stěna - Luč 19.39 km
francisova turbína Lipno 19.57 km
Pašinovice 19.64 km
pomník padlých WWI, Pašinovice 19.66 km
přehrada Lipno 19.8 km
Pihlov 19.82 km
koupání Horní Planá 19.97 km
ubytování v okolí

Rekreace na Lipně

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování:
Šumava: lipensko
šumavská obec: Frymburk

ubytování s kapacitou:
cena ubytování: od 0 Kč detail

penzion 9001, Přední Výtoň

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: penzion
Šumava: lipensko
šumavská obec: Přední Výt...

ubytování s kapacitou: 31
cena ubytování: od 430 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov ...

    batoh
    Egon Schiele Art Centrum, Český Krumlov - otevírací doba
    Šumava A-Z: výtvarné uměn...
    lokalita: krumlovsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • wax museum Český Krumlov - otevírací dob...

    batoh
    wax museum Český Krumlov - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: krumlovsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • muzeum historických motocyklů, Český Kru...

    batoh
    muzeum historických motocyklů, Český Krumlov - otevírací doba
    Šumava A-Z: technické
    lokalita: krumlovsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
firmy v okolí
  • Jednota-potraviny Český Krumlov

    batoh
    Jednota-potraviny Český Krumlov
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: krumlovsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota-potraviny Kájov

    batoh
    Jednota-potraviny Kájov
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: krumlovsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota-potraviny Český Krumlov

    batoh
    Jednota-potraviny Český Krumlov
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: krumlovsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat Komerční banka

    batoh
    Bankomat Komerční banka
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: krumlovsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Jednota-potraviny Český Krumlov 1.97 km
Jednota-potraviny Kájov 2.05 km
Jednota-potraviny Český Krumlov 2.07 km
Bankomat Komerční banka 2.26 km
Bankomat Citibank 2.35 km
Bankomat Citibank 2.35 km
Bankomat Raiffeisenbank 2.36 km
Bankomat Poštovní spořitelna 2.38 km
Bankomat Oberbank AG 2.38 km
Bankomat Česká spořitelna 2.39 km
Bankomat ČSOB 2.53 km
Bankomat Poštovní spořitelna 2.59 km
Bankomat UniCredit Bank 2.63 km
Jednota-potraviny Český Krumlov 2.64 km
Bankomat ČSOB 2.66 km
Bankomat Poštovní spořitelna 2.67 km
Bankomat Citibank 2.68 km
Bankomat Citibank 2.68 km
Jednota-potraviny Český Krumlov 2.7 km
Bankomat GE Money Bank 2.73 km
Bankomat Komerční banka 3.12 km
Bankomat Komerční banka 3.12 km
Jednota-potraviny Český Krumlov 3.14 km
Bankomat Poštovní spořitelna 3.28 km
Bankomat ČSOB 3.28 km
Jednota-potraviny Větřní 3.3 km
Bankomat ČSOB 4.14 km
Bankomat GE Money Bank 4.17 km
Bankomat Česká spořitelna 4.2 km
Bankomat GE Money Bank 4.27 km
Bankomat GE Money Bank 4.27 km
čerpací stanice Benzina, Český Kru... 4.28 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.31 km
čerpací stanice OMV, Český Krumlov... 4.34 km
Bankomat Citibank 4.36 km
Bankomat Komerční banka 4.36 km
Supermarket Český Krumlov 4.37 km
Jednota-potraviny Český Krumlov 5.64 km
Jednota-potraviny Chvalšiny 7.81 km
Jednota-potraviny Světlík 9.73 km
Jednota-potraviny Křemže 11.26 km
čerpací stanice PAP OIL, Křemže... 11.48 km
Jednota-potraviny Velešín 12.68 km
čerpací stanice Benzina, Velešín... 12.94 km
Jednota-potraviny Velešín 13.05 km
Jednota-potraviny Velešín 13.17 km
Bankomat Česká spořitelna 13.35 km
Bankomat GE Money Bank 13.36 km
Jednota-potraviny Rožmitál na Šuma... 13.82 km
Jednota-potraviny Střítež 13.86 km
Jednota-potraviny Kaplice 13.86 km
Jednota-potraviny Černá v Pošumaví... 14.38 km
Jednota-potraviny Brloh 14.6 km
Jednota-potraviny Bujanov 15.62 km
Jednota Kamenný Újezd 15.78 km
Jednota-potraviny Brloh 16.14 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.42 km
Bankomat ČSOB 16.42 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Kaplice... 16.52 km
Jednota-potraviny Kaplice 16.55 km
Jednota-potraviny Kaplice 16.68 km
čerpací stanice PAP OIL, Kaplice 16.68 km
Jednota Ktiš 16.84 km
Bankomat ČSOB 16.87 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.87 km
Bankomat GE Money Bank 16.87 km
Bankomat Komerční banka 16.98 km
Jednota-potraviny Kaplice 16.99 km
Jednota-potraviny Kaplice 16.99 km
Bankomat Česká spořitelna 17.04 km
Jednota-potraviny Kaplice 17.13 km
čerpací stanice EuroOil, Včelná... 17.38 km
čerpací stanice Benzina, Frymburk... 17.74 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Rožmber... 17.92 km
Jednota-potraviny Frymburk 18.07 km
Bankomat Česká spořitelna 18.48 km
Jednota-potraviny Lipno 18.53 km
Bankomat Komerční banka 18.71 km
Bankomat ČSOB 18.82 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.82 km
Jednota-potraviny Horní Planá 18.97 km
Jednota-potraviny Besednice 19.91 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Kájov

batoh
nádraží Kájov
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: krumlovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

nádraží Zlatá Koruna

batoh
nádraží Zlatá Koruna
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: krumlovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Národní park Šumava vznikl v březnu 1991 vyjmutím nejcennějších lokalit z Chráněné krajinné oblasti Šumava. Rozprostírá se na území Plzeňského a Jihočeského kraje při jihozápadní hranici s Německem a Rakouskem. Se svojí rozlohou 69 030 ha je největším národním parkem v ČR. Za svoji atraktivitu vděčí Národní park kromě jiného i dlouholeté existenci Pohraničního pásma nazývaného železnou oponou, která na několik desetiletí zastavila působení člověka v hraničních oblastech a dala tak prostor přirozenému vývoji krajiny. Uprostřed Evropy vznikl unikátní přírodní celek, jehož hodnoty si bezesporu zaslouží ochranu. Oblast Šumavy a Bavorského lesa tvoří společně jeden z nejrozsáhlejších lesních komplexů ve střední Evropě. Území NP leží v nadmořské výšce od 600 m n. m. (údolí Otavy u Rejštejna) do 1378 m n. m. (Plechý). Podle stupně ochrany přírody je NP rozdělen do tří zón: I. zóna - přísná přírodní (13% z celkové plochy), zahrnuje nejcennější části, území je ponecháno přirozenému vývoji bez vlivu člověka, platí zde zákaz vstupu mimo vyznačené trasy. II. zóna - řízená přírodní (83% z celkové plochy), člověkem převážně pozměněné lesní a zemědělské ekosystémy. III. zóna - okrajová (4% z celkové plochy), území značně pozměněné člověkem, osídlené nebo hospodářsky kultivované oblasti zejména obce, jejich okolí a zemědělské plochy. Vzácné lokality NP z hlediska ochrany rostlin a živočichů (15 000 ha) jsou navíc zahrnuty do šesti klidových území, ve kterých se lze pohybovat pouze po vyznačených turistických stezkách. Pro poznávání Šumavy, dovolenou, relaxaci, wellnes, sport, využijte nabídky ubytování pro každého. Od luxusních hotelů pro vyznavače pohodlí, přes moderní apartmány nebo stylové penziony pro milovníky romantiky. Prohlédněte si nabízené penziony, chalupy, chaty, horské chaty, hotely a vyberte si způsob ubytování, který vám nejvíce vyhovuje. I přesto, že se typu ubytování liší podle povahy, lokality, jedno mají společné - příjemné prostředí, kvalitní služby, příznivé ceny a ochotný personál. Vyberte si ze široké nabídky ubytování, v němž můžete vždy počítat s pohodlím, které vám zařízení poskytnou. Velké oblibě se těší na Šumavě zejména penziony, které tvoří páteř turistického zázemí a levného ubytování na Šumavě.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Krušnej nechal ženu mluvit, obíraje se svými myšlenkami. Věděl dobře, že odpor její by rostl a mohutněl každou jeho odpovědí. Když pak se ho přímo tázala, hodlá-li se opříti zamýšlenému dělení čili nic, odtušil klidně:

„Copak se mne ptáš? Dojde-li k dělení, bude děliti obec; s tou si to sprav." Rozzlobila se.

„Cože? — Obec, povídáš? — Jsem tak hloupá, že bych nevěděla, co je obec? Obec, toť jste vy, a vy dělit nebudete, o to se postarám."

Krušnej pokrčil ramenoma:

„Nač se rozčiluješ? Máš pravdu, obec jsme my všichni, ale žádný z nás pro sebe. Až obec řekne: Blata se rozdělí, postav se proti obci a řekni: ,Ne, vy necháte věc při starém, dělit se nebude.' — Uhlídáš, že obec se neopováží A opováží-li se přece, nezbude než se podrobit, kdybys křičela desetkrát víc a silněji."

„Na tvou pomoc arci nečekám, ty nimro! — Ale proto si s obcí promluvím přece, a rozděh-li Blata, ať mi potom vybaví holky. K císaři pánu kdybych měla dojít, najdu si právo. To jim řekni všem a nejdříve tomu moudrému mudrlantovi tam v Plástovicích."

„Buď bez starosti, vyřídím mu tvůj vzkaz. Je jisto, až uslyší, ulekne se a přidá věna Apoleně, abys našim holkám mohla koupit peřiny."

„Ty se mi směješ, ty hloupý Kubo           Nebo jste se snad

spolu umluvili, že našemu Jakubovi dceru nedá, jen za cenu rozdělení Blat?"

„To jsme zrovna neumluvili, ale možná dost, že Jouza to jinak neudělá. Ale to je tobě přece jedno: ty mu najdeš jinou nevěstu s osmi tisíci. U nás takových roste jako hřibů v lese po vlažičce."

„Nech si svoje úštěpky..."

„Zkrátka a moudře: Ty si i beztak pomůžeš a rozdělení

Blat zamezíš, ale na tvém místě bych prozatím nedělal zbytečného rámusu, aby se kmotr nezalekl ani nepohněval. Blata se nebudou dělit ani dnes, ani zítra, ale mohlo by se stát, že by Potužák našel pro svou dceru ženicha, který by se mu aspoň tak dobře hodil jako náš Jakub. Dělej si teď, co chceš." Krušná se poněkud zarazila.

„Nevídáno!" zabručela mnohem dušeněji, „tu je toho, Apolena Potužákovic! Na naší straně, v Podeřišti, ve Vítě-jicích, v Lažišti jsou taky bohaté nevěsty. Potom, což tu není ve Lhotě Kuchař..."

„Ano, má dvě dcery, každá dostane pět tisíc..."

„...VeZliviBlahout..."

„... Pravda, dá věna čtyři tisíce..."

„... A pár koňů k tomu. Možná že by dal i pět tisíc..."

„Ovšem, i jiní se ještě najdou. Ale zatím přece snad abychom zůstali při Potužákovi, když dá osm tisíc."

„Dobře, ale Blata se dělit nebudou."

„Nu, nebudou, když nechceš. Já jenom myslím, abys o tom zbytečně nemluvila." -

Krušná skutečně přestala mluvit o dělení Blat a jen na Potužáka si zatoužila.

„Je to kus mudrlanta, tenhle!" ulevila si, ukazujíc rukou směrem k Plástovicům. „Pořád ho vidím a slyším, jak se čertil na našeho Ferdu. Udělal by dobře, kdyby metl před svým prahem. Má taky dětí, má toho kluka Vaška, který mu třeba jednou vyvede něco horšího než to naše ubohé dítě, ten Ferda! To toho je, že chtěl zítra k obědu rybu, když přišel po dlouhém čase domů. To se přece rozumí, že se mu musí vyhovět, je třeba ho trochu uctít. Však se ví, jaký to je zlotřilec, ten Vojta, jeho hříbek! Ten snad chytá jen žáby v potoce, aj ? Knížecí není ten potok, ale jeho! Chtěla bych vědět, kolik štik už z něho vytáhl. Ty ovšem nejsou kradené jako ti kapři, jež člověk poctivě koupí od Pavlíčka..."

„No, už toho nech..."

Nemohla toho nechat tak hned, dlouho ještě mluvila, věc rozvláčela. —

Jedva Potužák přišel domů, přivalila se hanba za okolností, již krejčí vylíčil na statku jeho svaka ve Zbudově.

Když bral se cestou z Pašic domů, prchly mlhy, jasno bylo; když četník odváděl jeho syna, obviněného z těžkého zločinu, nové mlhy se hnaly od západu, hustší, dusivější těch, jež prchly, šedými perutěmi letěly za odváděným, za urvaným od krbu rodinného. Zahalily Blata i ves kraj ve chmurné stíny své a těžce lehly na srdce rodičů.

„Já jsem se ničím neprovinil," pravil Václav, opouštěje rodný práh; „já toho člověka neznám, jen jsem ho viděl, jak se sbíral a vlasy jeho byly krví slepené."

„To se ukáže," odvětil četník, „jen pojďte a nezdržujte mě! Kdyby vaše svědomí bylo čisté, nebyl byste před ním utíkal."

„Bůh suď!" pravil otec. „Jdi!" -

Asi hodinu po zatknutí Václava vrátil se Vojta z Blat. Když slyšel zvěst, trhl sebou. „Není možná," pravil, „Václav onoho člověka neuhodil, tím méně obral."

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky