Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Sudoměř

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: strakonicko
GPS: 49°14'57.640"N, 14°3'25.941"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Sudoměř je vzdálena 5 minut pěší chůze od samotné obce, leží na trase České Budějovice - Plzeň. Železniční trať Plzeň hl. n. - České Budějovice (v jízdním řádu pro cestující označená číslem 190) vede přes Nezvěstice, Nepomuk, Horažďovice, Strakonice, Ražice, Protivín, Číčenice a Dívčice. Jednokolejná elektrizovaná celostátní trať, částečně dvoukolejná. Provoz na trati byl zahájen v roce 1868. Elektrizace trati proběhla v roce 1962 z Plzně do Blovic, v roce 1963 do Horažďovic, v roce 1966 do Strakonic a v roce 1968 byl elektrizován zbytek tratě.




odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Stará Pošta, Hartmanice - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

kaplička Sudoměř

batoh
kaplička Sudoměř
Šumava A-Z: kaple
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

SDH Sudoměř

batoh
SDH Sudoměř
Šumava A-Z: hasičské sbor...
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

dětské hřiště Sudoměř

batoh
dětské hřiště Sudoměř
Šumava A-Z: děti
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

pomník padlých WWI, Sudoměř

batoh
pomník padlých WWI, Sudoměř
Šumava A-Z: pomníky
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail
kaplička Sudoměř 0.34 km
SDH Sudoměř 0.51 km
dětské hřiště Sudoměř 0.56 km
pomník padlých WWI, Sudoměř 0.56 km
kaple Sudoměř 0.65 km
stavení s barokním štítem č.p. 3, ... 0.69 km
Sudoměř 0.73 km
stavení s barokním štítem č.p. 27,... 0.86 km
památník bitvy u Sudoměře 0.94 km
Po bitevních polích jižních Čech, ... 0.96 km
bitva u Sudoměře 0.96 km
Husitští bojovníci - Ivan Šmilauer... 1.07 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Lhota ... 1.95 km
Lhota u Kestřan 1.98 km
silniční most Otava, Kestřany 2.04 km
jilm vaz Kestřany 2.13 km
pověst o francouzském důstojníkovi... 2.13 km
Kalvárie u Otavy - kaple sv. Kříže... 2.13 km
kaple výklenková sv. Floriána, Kes... 2.36 km
SDH Kestřany 2.39 km
Kestřany 2.54 km
pomník padlých WWI, Kestřany 2.55 km
kostel sv. Kateřiny Alexandrijské,... 2.58 km
NPR Řežabinec a Řežabinecké tůně... 2.6 km
zámek Kestřany 2.61 km
sv. Jana Křtitele, Čejetice 2.65 km
Horní tvrz Kestřany 2.65 km
Barochovská, dolní tvrz Kestřany... 2.68 km
SDH Čejetice 2.7 km
naučná stezka NPR Řežabinec a Řeža... 2.76 km
Obecní rybník, Čejetice 2.86 km
vyhlídková věž (pozorovatelna) Řež... 2.96 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Raž... 3.27 km
pomník padlých WWI, Ražice 3.27 km
Ražice 3.31 km
stavení s barokními štíty, Ražice... 3.34 km
špejchar Ražice 3.42 km
golf Kestřany 3.76 km
nádraží Ražice 3.78 km
Alfons Šťastný - Josef Fojtík, Ště... 4.07 km
SDH Cehnice 4.17 km
Štěkeň 4.22 km
kaple Nejsvětější trojice, Cehenic... 4.28 km
pamětní deska obětem nacismu, Štěk... 4.3 km
fara Štěkeň 4.33 km
Cehnice 4.33 km
zámek Štěkeň 4.4 km
Toulavá kamera ČT - Štěkeň, Strako... 4.4 km
duby Štěkeň 4.46 km
kostel sv. Mikuláše, Štěkeň 4.47 km
silniční most Blanice, Putim 4.49 km
hřbitov Štěkeň 4.49 km
křížová cesta, Štěkeň 4.5 km
Roučků mlýn, Putim 4.61 km
hřbitov řádový Štěkeň 4.65 km
kamenný most Blanice, Putim 4.66 km
dobrý voják Švejk - František Svát... 4.67 km
filmová četnická stanice Putim 4.72 km
Poslušně hlásím 4.72 km
náves Putim 4.79 km
dům Jana Cimbury, Putim 4.79 km
pamětní deska Jan Cimbura 4.79 km
dětské hřiště Putim 4.79 km
fara Putim 4.8 km
pomník padlých WWI i II, Putim 4.83 km
hrob Jan Cimbura 4.83 km
Putim 4.85 km
kostel sv. Vavřince, Putim 4.85 km
hřbitov Putim 4.85 km
Záhada putimské kostnice 4.85 km
SDH Putim 4.89 km
pamětní deska J. Š. Baar 4.94 km
kaple sv. Anny, Putim 4.95 km
Dobev (Stará a Nová) 5.16 km
kostel sv. Brikcí, Dobev 5.17 km
řeka Blanice 5.25 km
Podkostelní rybník, Putim 5.25 km
soutok Otava - Blanice 5.3 km
kaple navštívení Panny Marie, Drah... 5.61 km
lípa u Putimské silnice 5.62 km
nádraží Putim 5.63 km
Heřmaň 5.87 km
pomník padlých WWI, Heřmaň 5.89 km
hřbitov Heřmaň 5.9 km
pamětní deska Jan Čarek 5.9 km
hrob Jana Čarka 5.9 km
fara Heřmaň 5.91 km
kostel sv. Jiljí, Heřmaň 5.91 km
Chudá rodina z Heřmaně, Jan Čarek... 5.96 km
rodný dům Jana Čarka 5.96 km
Čarek Jan 5.96 km
dětské hřiště Heřmaň 6 km
SDH Heřmaň 6.01 km
Na Vápenici 6.33 km
Zátavský most 6.39 km
kaple Přešťovice 6.77 km
stavení s barokními štíty, Přešťov... 6.78 km
pomník padlých WWI, Přešťovice... 6.8 km
pověstí o Čertově strouze 6.83 km
Čertova strouha 6.83 km
NS Čertova stezka 6.93 km
Krška Václav 7.23 km
Benešovský mlýn 7.23 km
kaple Kbelnice 7.34 km
pomník padlých WWI, Kbelnice 7.35 km
rodinný dům Na Ryšavce, Písek 7.65 km
studánka U Smetáka 8.13 km
Discopříběh 8.13 km
Lesní pěšinou podél řeky Otavy, Pí... 8.15 km
nádraží Písek 8.16 km
plovárna U sv. Václava, Písek 8.29 km
MVE Písek 8.32 km
Lezecké centrum Písek - LezeTop 8.33 km
hřbitov Podsrp 8.4 km
dětské dopravní hřiště Písek... 8.47 km
fara Podsrp 8.55 km
hřbitov starý Písek 8.56 km
kostel Panny Marie Bolestné, Podsr... 8.57 km
kostel sv. Václava, Písek 8.57 km
dětské hřiště Písek 8.64 km
Rohozná (Osek) 8.76 km
hrázděná restaurace, Písek 8.82 km
Čáp František 8.86 km
Čtyři slunce 8.9 km
pěší most Otava, Písek 8.92 km
dětské hřiště ostrov Písek 8.93 km
hrob Otakara Ševčíka 8.94 km
koupaliště Písek 8.94 km
hřbitov bývalý Písek 8.97 km
kostel Nejsvětější Trojice, Písek... 8.99 km
židovský hřbitov Písek 9.02 km
Lístek do památníku 9.03 km
sochy sochařské sympozium Písek 9.03 km
Stříbrný vítr 9.03 km
Ohnivé léto 9.04 km
Kluci na řece 9.04 km
studna pod Putimskou branou, Písek... 9.05 km
Putimská brána 9.05 km
hradby Písek 9.06 km
Trhák 9.06 km
Dům u koulí, Písek 9.07 km
vlaková zastávka Písek 9.08 km
pamětní deska Jan Žižka, Písek... 9.08 km
Šrámek Fráňa 9.08 km
pamětní deska Fráňa Šrámek 9.08 km
tango Mercedes, Jaroslav Ježek 9.09 km
Ježek Jaroslav 9.09 km
pamětní deska osvobození Písek 9.12 km
Měsíc nad řekou 9.14 km
Dům U Bílého beránka, Písek 9.15 km
mohyla z doby bronzové, Písek 9.15 km
středověká studna Bakaláře, Písek... 9.15 km
městská vodní elektrárna Písek... 9.15 km
Bakaláře, Písek 9.16 km
pítko Písek 9.17 km
věž kostela Narození Panny Marie, ... 9.17 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Písek... 9.18 km
kostel Narození Panny Marie, Písek... 9.19 km
kostel Povýšení svatého Kříže, Pís... 9.2 km
Žižkova kasárna, Písek 9.2 km
Kluci z bronzu 9.2 km
dům U Sv. Jana Nepomuckého, Písek... 9.22 km
fara Písek 9.22 km
Sladovna, kulturní prostor Písek 9.23 km
infocentrum Písek 9.23 km
Odcházeti s podzimem 9.23 km
pomník padlým příslušníkům 11. pěš... 9.25 km
fontána Sladovna, Písek 9.25 km
strom hrdina, akát Písek 9.25 km
Prácheňské muzeum, Písek 9.27 km
dům u Černého orla sgrafitový, Pís... 9.27 km
Srnka Jiří 9.28 km
Filip František 9.28 km
Pilař Radek 9.28 km
Putna Martin C. 9.28 km
hradní kašna Písek 9.28 km
pamětní deska českých králů 9.28 km
Cipískoviště, Písek 9.28 km
Štíty království českého, Štíty Př... 9.29 km
hrad Písek 9.29 km
morové sousoší Písek 9.29 km
fontána u hotelu Otava, Písek 9.29 km
Festival nad řekou 9.29 km
V peřině 9.3 km
kamenný most Otava, Písek 9.3 km
sochy, kamenný most Otava, Písek 9.3 km
pamětní deska Píseckému a Kocínu... 9.3 km
radnice Písek 9.3 km
festival Cool v Plotě 9.3 km
památník obětí WWII, zaměstnanců m... 9.31 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 9.31 km
Brukner Petr 9.31 km
Skočický hrad 9.32 km
pamětní deska Josef Váchal a Josef... 9.32 km
hotel Otava, Písek 9.32 km
Písek 9.33 km
Dobré světlo 9.33 km
Na břehu Blanice stojí Maletice, J... 9.34 km
pamětní deska s bustou Mikoláš Ale... 9.34 km
Dům U slona, Písek 9.37 km
rodný dům a pamětní deska Otakar J... 9.38 km
Jeremiáš Otakar 9.38 km
Kronbergerův altán, Písek 9.39 km
památník letcům RAF, Písek 9.39 km
socha sv. Floriána s kašnou, Písek... 9.4 km
synagoga Písek 9.4 km
dětské hřiště park Písek 9.4 km
pamětní deska Milada Horáková, Pís... 9.4 km
Horáková Milada, JUDr. 9.42 km
Maletice 9.45 km
Schrenkův pavilon, Písek 9.45 km
kaple Maletice 9.45 km
pomník padlých WWI, Maletice 9.46 km
František Palacký - Ludvík Wurzel,... 9.46 km
Palackého sady, Písek 9.47 km
kašna Neptun - Ignác Hammer, Písek... 9.48 km
Dobrá voda, díl 6. Pokora 9.49 km
kaple Panny Marie, Písek 9.5 km
pamětní deska francouzským vojákům... 9.5 km
pomník padlých WWII, Písek 9.5 km
Zemský hřebčín Písek 9.5 km
Sokol Písek 9.51 km
Adolf Heyduk - Otakar Švec, Písek... 9.52 km
divadlo Fráni Šrámka, Písek 9.54 km
tvrz Klokočín 9.59 km
Markéta Lazarová 9.6 km
Klokočín 9.63 km
Heyduk Adolf 9.65 km
památník Adolfa Heyduka 9.65 km
Třicet případů majora Zemana - Mim... 9.77 km
Klokočínský rybník 9.8 km
Drhovle Zámek 9.82 km
zámek Drhovle 9.82 km
pamětní deska Josef Bílý 9.82 km
kaple Panny Marie Sedmibolestné, P... 9.82 km
pomník padlých WWI, vojenský hřbit... 9.83 km
hřbitov vojenský Písek 9.84 km
pomník padlých WWI, vojenský hřbit... 9.84 km
kaple před zámkem, Osek 9.85 km
Trápení 9.87 km
kaple Selibov 9.88 km
pohádková kovárna Selibov 9.89 km
pamětní deska Dr. August Sedláček,... 9.89 km
Už zase skáču přes kaluže 9.91 km
Selibov 9.92 km
zámek Osek 9.92 km
pomník padlých WWI, Selibov 9.94 km
pomník padlých WWI, Písek 10.04 km
Selibovský rybník 10.11 km
hřbitov Strakonice 10.14 km
dětské hřiště Logry, Písek 10.16 km
vila Adolfa Raaba, Písek 10.17 km
židovský hřbitov Radomyšl 10.2 km
kaple Osek 10.22 km
kaple Nejsvětější Trojice, hrobka ... 10.25 km
nádraží Strakonice 10.26 km
kostel sv. Václava, Strakonice 10.28 km
kaple sv. Vojtěcha, hrobka maltáns... 10.31 km
pomník padlých WWI, Strakonice 10.32 km
NS Cesta drahokamů 10.35 km
NS Od Ptáčkovny k Živci 10.35 km
vlaková zastávka Písek město 10.42 km
Hledání ztraceného času - americké... 10.62 km
vodáctví Strakonice 10.64 km
Toulavá kamera ČT - perníčky Chadi... 10.66 km
perníčky paní Chadimové, Strakonic... 10.66 km
NS Lesní dřeviny 10.81 km
Bolestné kameny 10.84 km
HZS Jihočeského kraje - Územní odb... 10.87 km
hrob Otakara Jeremiáše 10.92 km
Dolní řepický rybník 10.94 km
památník bernartickým hrdinům, les... 11.01 km
Princezna ze mlejna 11.03 km
Nemocnice na kraji města po dvacet... 11.03 km
hrob vojáků Rudé armády, lesní hřb... 11.04 km
kostel sv. Jana Křtitele, Radomyšl... 11.04 km
lesní hřbitov Písek 11.04 km
hrobka obětí WWII, lesní hřbitov P... 11.04 km
hřbitov Radomyšl 11.08 km
rybník Brůdek, Radomyšl 11.09 km
morový sloup, Strakonice 11.1 km
řeka Volyňka 11.18 km
pomník padlých WWI i II, osvobozen... 11.19 km
SDH Strakonice 11.2 km
Muži na správné straně, Dušan Vávr... 11.23 km
Strakonice 11.23 km
kostel sv. Prokopa, Strakonice 11.27 km
Masné krámy, Strakonice 11.27 km
kostel sv. Markéty, Strakonice 11.29 km
silniční most Blanice, Myšenec 11.3 km
pamětní deska Josef Skupa 11.31 km
Skupa Josef 11.31 km
pamětní deska Karel Buček a Edmund... 11.31 km
muzeum středního Pootaví, Strakoni... 11.31 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 11.32 km
Toulavá kamera ČT - Strakonice a d... 11.32 km
Šmidinger Josef 11.32 km
Spořitelna Strakonice 11.32 km
Švanda Dudák - Jiří Kubelka, Strak... 11.32 km
přírodní památka Myšenecká slunce... 11.33 km
kaple Domanice 11.33 km
Domanice 11.34 km
křížová cesta, Radomyšl 11.34 km
radnice bývalá Strakonice 11.35 km
památník Nakladatelům časopisu Les... 11.36 km
Štíty království českého, Pomíjivá... 11.36 km
vyhlídka píseckých lesníků 11.37 km
Tři chlapi na cestách 11.37 km
zřícenina hradu Myšenec 11.38 km
Myšenec 11.39 km
Toulavá kamera ČT - hrad Strakonic... 11.39 km
hrad Strakonice 11.39 km
Kochan Valentin z Prachové 11.39 km
Křížková Hana 11.39 km
Salák Alexander 11.39 km
Horký František 11.39 km
Čelakovský František Ladislav 11.39 km
Vachler Petr 11.39 km
Turek Roman 11.39 km
pomník padlých WWI, Myšenec 11.39 km
pamětní deska T.G.Masaryk, Strakon... 11.4 km
dětské hřiště Myšenec 11.41 km
pivovar (původní) Strakonice 11.41 km
Memento zmizelým sousedům ze Strak... 11.43 km
kostel sv. Havla, Myšenec 11.44 km
NS Podskalí ve Strakonicích 11.48 km
pěší most Otava, Strakonice 11.49 km
Krajníčko 11.52 km
Pavel Pavel 11.55 km
rybník Vražda, Radomyšl 11.56 km
hřbitov Myšenec 11.57 km
pivovar Strakonice 11.59 km
rodný dům Josefa Kováře, Radomyšl... 11.62 km
pamětní deska Josef Kovář 11.62 km
Tálínský rybník 11.62 km
dudácký festival Strakonice 11.68 km
pomník padlých WWI i II, Radomyšl... 11.69 km
sousoší Blahoslavené P. Marie, Rad... 11.74 km
radnice Radomyšl 11.74 km
Toulavá kamera ČT - Radomyšl 11.74 km
Radomyšl 11.74 km
SDH Radomyšl 11.75 km
pamětní deska Jan Matějka 11.75 km
rodný dům Jana Matějky, Radomyšl... 11.75 km
fara Radomyšl 11.75 km
kaple vyklenková sv. Jana Nepomuck... 11.76 km
Lifka Bohumír Dr. 11.77 km
rodný dům Dr. Bohumír Lifka 11.77 km
pamětní deska Bohumír Lifka 11.77 km
pamětní deska PhDr. Miloslav Novot... 11.77 km
Novotný Miloslav, PhDr. 11.77 km
rozhledna Jarník 11.79 km
stavení s barokním štítem, Radomyš... 11.79 km
kostel sv. Martina, Radomyšl 11.8 km
kaple Božího hrobu, Radomyšl 11.82 km
infocentrum Radomyšl 11.83 km
minerál písekit 11.93 km
Rafťáci 11.97 km
vlaková zastávka Čížová 11.97 km
Tři chlapi na cestách 11.98 km
tvrz Čepřovice 11.98 km
Čepřovice 12 km
kaple sv. Barbory, Čížová 12 km
kaple Čepřovice 12 km
hřbitov Čížová 12.02 km
studna krytá Čížová 12.02 km
fara a špitál Čížová 12.02 km
SDH Čepřovice 12.03 km
kostel sv. Jakuba Většího, Čížová... 12.04 km
zvonice Čížová 12.05 km
Hogo fogo Homolka 12.06 km
kaple sv. Václava, Tálín 12.09 km
ranč Šimona Pláničky, Hoštice u Vo... 12.22 km
zámek Čížová 12.22 km
infocentrum Čížová 12.23 km
pomník padlých WWI i II, Čížová... 12.24 km
Čížová 12.27 km
Svinětice 12.27 km
sýpka Čížová 12.27 km
šlechtický pivovar, Čížová 12.29 km
Tálín 12.31 km
fara Hoštice u Volyně 12.32 km
Troška Zdeněk 12.36 km
Slunce, seno, jahody a pár facek, ... 12.36 km
pomník padlých WWI, Hoštice u Voly... 12.39 km
Lábus Jiří 12.39 km
Linka Tomáš 12.39 km
Hoštice u Volyně 12.39 km
Neuslužice 12.39 km
letiště Strakonice 12.39 km
hřbitov Hoštice u Volyně 12.4 km
klášter Jeptišek Kongregace Nejsvě... 12.4 km
Tučný Michal 12.4 km
kostel Narození Panny Marie, Hošti... 12.41 km
SDH Hoštice u Volyně 12.41 km
hrob Michal Tučný 12.42 km
zámek Hoštice u Volyně 12.47 km
evangelická církev metodistická, P... 12.51 km
kaple sv. Anny, Protivín 12.51 km
kaple Panny Marie, Žďár u Protivín... 12.53 km
sýpka Protivín 12.54 km
kaple Panny Marie, Protivín 12.55 km
Žďár u Protivína 12.55 km
dětské hřiště Hoštice u Volyně... 12.55 km
dětské hřiště, Žďár u Protivína... 12.56 km
pamětní deska Cyrila Kopeckého 12.61 km
platanová alej Protivín 12.61 km
Sokolovna Protivín 12.62 km
kaplička Panny Marie, Protivín 12.63 km
SDH Zlivice 12.64 km
Zlivice 12.64 km
židovský hřbitov Hoštice u Volyně... 12.66 km
hřbitov u sv. Vojtěcha, Vodňany 12.66 km
hájovna pod Helfenburkem 12.69 km
pivovar Platan, Protivín 12.71 km
Tři chlapi na cestách 12.72 km
kaple sv. Vojtěcha, Vodňany 12.72 km
statek Jiřetice 4 12.73 km
Jiřetice 12.75 km
Drahé tety a já 12.76 km
statek Jiřetice 12 12.76 km
parkoviště pod Helfenburkem 12.78 km
židovský hřbitov Strakonice 12.81 km
Krokodýlí ZOO Protivín 12.85 km
vlaková zastávka Pražák 12.86 km
naučná stezka na břehu Blanice 12.89 km
Protivín 12.93 km
Princezna ze mlejna 12.95 km
děkanství Protivín 12.96 km
kostel sv. Alžběty, Protivín 12.96 km
památník města Protivína 12.98 km
pomník padlých WWI i II, Protivín... 13.03 km
pamětní deska Václava Raba 13.03 km
Raba Václav, generál, pilot, velit... 13.03 km
platan javorolistý, Protivín 13.03 km
vlaková zastávka Vrcovice 13.04 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Protiv... 13.05 km
stavení s barokním štítem, Litocho... 13.07 km
rybník Velká Outrata 13.07 km
Litochovice 13.07 km
kaple sv. Floriána, Litochovice 13.08 km
Už zase skáču přes kaluže 13.08 km
zámek Protivín 13.09 km
vlaková zastávka Strunkovice na Vo... 13.09 km
Rybářské muzeum, Vodňany 13.12 km
Princezna ze mlejna 13.15 km
Tři životy 13.15 km
Arabela 13.15 km
Krajinou příběhů českých hradů zná... 13.15 km
Toulavá kamera ČT - hrad Helfenbur... 13.15 km
na Helfenburku hrál dudák k tanci ... 13.15 km
zřícenina hradu Helfenburk u Bavor... 13.15 km
památník Theodor Mokrý 13.2 km
Mokrý Theodor, Ing. Dr. h. c. 13.2 km
kaple výklenková pod vinící, Vodňa... 13.22 km
Podvinická lípa, Vodňany 13.24 km
rybník Malá Podvinice 13.27 km
Drahé tety a já 13.39 km
SDH Dolní Novosedly 13.39 km
Kavkovna 13.42 km
Koječín 13.43 km
kaple Panny Marie, Koječín 13.43 km
kaple Dolní Novosedly 13.44 km
Dolní Novosedly 13.45 km
malovaná Koláříkova hospoda, Dolní... 13.46 km
rybník Velká Podvinice 13.48 km
naučná stezka Městský rybářský okr... 13.48 km
SDH Vrcovice 13.53 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Vrcovi... 13.57 km
silniční most Blanice, Vodňany 13.58 km
Žďárské Chalupy 13.6 km
Drahé tety a já 13.61 km
Hessoun Josef, Msgre. 13.63 km
Vrcovice 13.63 km
Slunce, seno, jahody 13.65 km
rybník Rabyň 13.67 km
židovský hřbitov Protivín 13.68 km
pomník padlých WWI, Protivín 13.69 km
kaple Rojice 13.69 km
hřbitov Protivín 13.71 km
Rojice 13.73 km
vlaková zastávka Hoštice u Volyně... 13.77 km
Dražejov 13.85 km
Sokol Vodňany 13.93 km
Mostecký mlýn, Vodňany 13.93 km
naučná stezka Vodňanská 13.97 km
Hliněný mlýn, Vodňany 13.97 km
pseudogotický most se dvěma vížkam... 13.98 km
rybník Podhorák 13.99 km
Kam čert nemůže 14.03 km
Jánský most, Vodňany 14.04 km
Beránek Tomáš, Mons. 14.13 km
kostel Narození Panny Marie, Vodňa... 14.13 km
Spořitelna Vodňany 14.15 km
stavení Bavorov 14.15 km
Herites František PhMr. 14.16 km
Slunce, seno, erotika 14.18 km
fara Bavorov 14.19 km
Vodňany 14.2 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Ba... 14.21 km
kašna Vodňany 14.21 km
infocentrum Vodňany 14.21 km
Městské muzeum a galerie Vodňany... 14.21 km
synagoga (městské muzeum) Vodňany... 14.22 km
Panský dům, Bavorov 14.23 km
morová deska Bavorov 14.25 km
pamětní deska Jindřich Veselý 14.25 km
Veselý Jindřich PhDr. 14.25 km
zámeček Vodňany 14.26 km
Chrastiny 14.27 km
HZS Jihočeského kraje - požární st... 14.27 km
kašna Bavorov 14.28 km
Jakší Josef 14.29 km
Bavorov 14.29 km
kaple Chrastiny 14.3 km
pomník padlých WWI, Chrastiny 14.3 km
pomník Františka Žáka 14.31 km
Žák František, generálmajor 14.31 km
městské opevnění Vodňany 14.32 km
jižní městská bašta Vodňany 14.32 km
Paseky 14.36 km
Bohunice 14.37 km
kaple Paseky 14.38 km
socha Jan Žižka z Trocnova, Vodňan... 14.39 km
SDH Bavorov 14.39 km
pamětní deska Julius Zeyer, Vodňan... 14.39 km
Zrzavý Jan 14.39 km
Zeyer Julius 14.39 km
pamětní deska Jan Zrzavý, Vodňany... 14.39 km
pomník padlých WWI i II, Vodňany... 14.41 km
památník obětem komunismu, Vodňany... 14.43 km
pomník padlých WWI, Paseky 14.44 km
kostel sv. Jana Křtitele, Vodňany... 14.45 km
dětské hřiště, park Jana Pavla II.... 14.46 km
dětské hřiště, kulturní dům, Vodňa... 14.47 km
pamětní kámen František Herites... 14.49 km
kašna u kulturního domu, Vodňany... 14.49 km
park Jana Pavla II., Vodňany 14.5 km
kaple Bohunice 14.5 km
kaple Svatonice 14.54 km
Vojníkov 14.55 km
Svatonice 14.55 km
pomník padlých WWI, Vojníkov 14.56 km
Husův sbor Vodňany 14.57 km
Útěk, Jiří Hejda 14.58 km
Rádl Alois 14.58 km
SDH Vojníkov 14.59 km
kaple Anděla Strážce, Volyně 14.61 km
nádraží Vodňany 14.61 km
Javornice 14.77 km
kaple Všechlapy 14.81 km
nádraží Volyně 14.84 km
Všechlapy 14.84 km
nádraží Záhoří 14.9 km
zámek a hrad Střela 14.9 km
Probulov 14.91 km
Střela 15.03 km
kaple Střela 15.04 km
pomník padlých WWI i II, Volyně 15.11 km
věžový vodojem Vráž 15.12 km
Beran Rudolf 15.16 km
synagoga Volyně 15.24 km
zámek Vráž 15.34 km
Kaizl Josef 15.38 km
památník Josefa Kaizla 15.38 km
Sokol Volyně 15.38 km
kostel Všech Svatých, Volyně 15.4 km
tvrz Volyně 15.41 km
městské muzeum Volyně 15.41 km
kaple sv. Barbory, Záhoří 15.41 km
fara Horní Záhoří 15.42 km
horní mlýn Nišovice 15.44 km
kostel sv. Michala, Horní Záhoří... 15.44 km
kaple Račí 15.44 km
fara Volyně 15.46 km
hřbitov Horní Záhoří 15.46 km
radnice Volyně 15.5 km
Husův dům, Volyně 15.52 km
Mariánský sloup, Volyně 15.53 km
Volyně 15.53 km
pamětní deska Edvard Turek 15.55 km
rodný dům a pamětní deska A.M. Píš... 15.55 km
kaple sv. Václava, Stará Vráž 15.57 km
mlýn Černětice 15.61 km
pamětní deska Josef Kárník 15.62 km
SDH Nihošovice 15.67 km
Nová a Stará Vráž u Písku 15.67 km
židovský hřbitov Volyně 15.68 km
Kluky 15.68 km
pomník padlých WWI, Kluky 15.68 km
pomník František Rakovan, Kluky 15.69 km
kaple Kluky 15.69 km
Předslavice 15.7 km
barokní brána u stavení Předslavic... 15.75 km
Nihošovice 15.75 km
dětské hřiště Nihošovice 15.76 km
lidové stavení Předslavice 4 15.78 km
pomník padlých WWI, Předslavice 15.81 km
kostel sv. Václava, Předslavice 15.83 km
hřbitov Předslavice 15.84 km
fara Předslavice 15.84 km
kaple Černětice 15.85 km
SDH Předslavice 15.86 km
Dřemlinský rybník 16.01 km
Dub u Prachatic 16.02 km
nádraží Číčenice 16.02 km
kaple u Dubu 16.02 km
pomník padlých WWI, Dub 16.02 km
stavení s barokním štítem, Černěti... 16.05 km
Černětice 16.06 km
SDH Černětice 16.06 km
zámek Černětice 16.07 km
zámek Dub 16.08 km
Tiché vody, Bohumil Havlasa 16.08 km
Toulavá kamera ČT - Dub, Prachatic... 16.08 km
hřbitov Dub 16.09 km
památník osvobození Dub 16.09 km
kostel Rozeslání apoštolů, Dub 16.09 km
fara Dub 16.11 km
hrob Jan Vratislav Želízko 16.14 km
kostel Proměnění Páně, Volyně... 16.15 km
hřbitov Volyně 16.16 km
zámek Sedlice 16.17 km
galerie Na shledanou, Volyně 16.24 km
Chelčický Petr 16.35 km
špýchar (památník Petra Chelčickéh... 16.35 km
kostel sv. Martina, Chelčice 16.36 km
památník obětem fašismu, Chelčice... 16.36 km
hřbitov Chelčice 16.36 km
pomník padlých WWI, Chelčice 16.38 km
fara Chelčice 16.38 km
socha Panny Marie, Chelčice 16.39 km
Chelčice 16.4 km
štenberský dům s mázhausem, Sedlic... 16.45 km
pamětní deska osvobození Sedlice... 16.48 km
pomník Petra Chelčického, Chelčice... 16.48 km
Číčenice 16.52 km
John Ctirad, Prof. MUDr., DrSc. 16.52 km
Blanice 16.54 km
kostel sv. Jiljí, Blanice 16.55 km
hřbitov Sedlice 16.55 km
pomník padlých WWI i II, Sedlice 16.56 km
Sedlice 16.56 km
hřbitov Blanice 16.56 km
kostel sv. Jakuba Většího, Sedlice... 16.57 km
kaple sv. Máří Magdaleny, Chelčice... 16.58 km
sv. Jan Nepomucký, Sedlice 16.58 km
fara Sedlice 16.61 km
SDH Chelčice 16.63 km
Na Lázni, Chelčice 16.64 km
infocentrum Sedlice 16.64 km
Sedlická krajka 16.64 km
schwarzenberský Nový Dvůr 16.67 km
pomník padlých WWI, Katovice 16.72 km
pamětní deska osvobození Katovice... 16.73 km
Úlehle 16.81 km
Katovice 16.85 km
Čichtice 16.88 km
kostel sv. Filipa a Jakuba, Katovi... 16.89 km
památník osovobození Čichtice 16.89 km
pamětní deska páter Josef Jílek... 16.89 km
pomník padlých WWI i II, Čichtice... 16.91 km
kaple Panny Marie, Čichtice 16.91 km
rybník Bašta, Čichtice 16.92 km
fara Katovice 16.93 km
hřbitov Katovice 16.94 km
Princezna ze mlejna 16.94 km
mlýn Katovice 16.96 km
Lhotovský rybník, Čichtice 16.96 km
Hluboký rybník 17 km
Vlastec 17.07 km
pomník padlých WWI, Vlastec 17.12 km
kaple sv. Václava, Vlastec 17.16 km
kaple Svatých Andělů Strážných, Li... 17.18 km
tvrz Lipovice 17.3 km
kaple Radkovice 17.34 km
Radkovice 17.36 km
roubenka Lhota u Svaté Anny 17.6 km
Pevnost Fort Hary 17.61 km
hřbitov Lhota u Svaté Anny 17.74 km
kostel sv. Anny, Kraselov 17.79 km
pomník padlých WWI, Truskovice 17.81 km
hamr Malenice 17.81 km
kaple Truskovice 17.82 km
12. školní brigáda PS, Libějovice... 17.83 km
zámek (nový) Libějovice 17.85 km
dětské hřiště Albrechtice nad Vlta... 17.87 km
pomník padlých WWI, Albrechtice na... 17.89 km
dětské hřiště Libějovice 17.92 km
Truskovice 17.94 km
SDH Libějovice 17.95 km
Malenická jeskyně 17.98 km
kaple Jana Křtitele, Záhorčice 17.99 km
zámek (starý, tvrz) Libějovice 18 km
Záhorčice 18 km
SDH Záhorčice 18.01 km
Libějovice 18.02 km
vojenský areál Dolní Úvěrka 18.02 km
pomník padlých WWI, Libějovice 18.03 km
Albrechtice nad Vltavou 18.1 km
přírodní rezervace Libějovický par... 18.25 km
Katovická hora, Kněží hora 18.25 km
Svatební den - Ohlas písní českých... 18.26 km
přírodní rezervace Kněží hora... 18.26 km
fara Albrechtice nad Vltavou 18.28 km
kostel svatého Ondřeje, Radobytce... 18.3 km
kapličkový hřbitov, Albrechtice na... 18.32 km
fara Strunkovice nad Blanicí 18.32 km
kostel sv. Petra a Pavla, Albrecht... 18.33 km
Radobytce 18.33 km
Venkovský učitel 18.35 km
Havlasa Bohumil 18.39 km
kostel sv. Dominika, Strunkovice n... 18.4 km
SDH Doubravice 18.41 km
tvrz Doubravice u Volyně 18.42 km
kaple Doubravice 18.43 km
Doubravice u Volyně 18.44 km
SDH Malenice 18.45 km
památník osovobození Kraselov 18.49 km
tvrz Údraž 18.51 km
kostel sv. Vavřince, Kraselov 18.52 km
NS Kněží hora 18.53 km
Velký vepřský rybník 18.54 km
fara Kraselov 18.55 km
Strunkovice nad Blanicí 18.55 km
Žižkův most, Horní Poříčí 18.56 km
Lom 18.57 km
pomník padlých WWI, Strunkovice na... 18.57 km
SDH Lom 18.58 km
Kraselov 18.59 km
pomník padlých WWI, Chřešťovice... 18.61 km
SDH Údraž 18.62 km
kaple Panny Marie Lurdské, Údraž... 18.62 km
Údraž 18.62 km
Albrechtická lípa 18.64 km
pomník padlých WWI, Údraž 18.65 km
Kratochvilné děje z naší vlasti - ... 18.65 km
zámek Chřešťovice 18.65 km
Tvrdošíjní illusionisté, Karel Šar... 18.65 km
Podskalský Zdeněk 18.65 km
tvrz (zámek) Kraselov 18.66 km
pomník padlých WWI i II, Malenice... 18.67 km
Pleskot Jiří 18.67 km
Jankovec Jaroslav 18.67 km
Kühn Pavel 18.67 km
Malenice 18.67 km
Jirásková Jiřina 18.67 km
Chřešťovice 18.68 km
Husová Anna Regina 18.68 km
vlaková zastávka Strunkovice nad B... 18.69 km
pamětní deska osvobození Malenice... 18.69 km
kaple Panny Marie Bolestné, Škvoře... 18.7 km
Škvořetice 18.72 km
zámek Strážovice 18.73 km
kaple sv. Anny, Chřešťovice 18.74 km
kaple sv. Václava, Malenice 18.75 km
Údražský rybník 18.76 km
kaple Panny Marie, Chřešťovice 18.76 km
SDH Chřešťovice 18.77 km
fara Malenice 18.81 km
Šedivý Alois, plk. letec 311 Sqdn.... 18.81 km
kaple Malenice 18.82 km
zámek Škvořetice 18.86 km
hřbitov Malenice 18.86 km
hrob Jaroslav Pešek 18.86 km
hrob Josef Zítek 18.87 km
hrob František Teplý 18.87 km
SDH Malenice (starý) 18.87 km
kostel sv. Jakuba, Malenice 18.87 km
hrob Jiří Pleskot 18.89 km
Malý Bor u Strunkovic 18.89 km
hrob Zdeněk Podskalský 18.89 km
kaple sv. Vojtěcha, Novosedly 18.96 km
barokní dům č.p. 30 Novosedly 18.96 km
pomník padlých WWI, Novosedly 18.97 km
SDH Strážovice 18.98 km
Novosedly 18.99 km
Maloborský rybník 19.01 km
Žíchovec 19.02 km
Dolní Nakvasovice 19.09 km
Jehnědno 19.1 km
vlaková zastávka Dolní Poříčí... 19.11 km
kaple Dolní Nakvasovice 19.12 km
Z dějin naší vzduchoplavby, Václav... 19.12 km
Fučík Vít - Kudlička 19.12 km
Černěves 19.14 km
kaple sv. Josefa, Temešvár 19.14 km
kaple Černěves 19.16 km
SDH Černěves 19.16 km
dětské hřiště Černěves 19.2 km
slovanské mohyly, Lomec 19.2 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Dolní ... 19.21 km
kaple sv. Tří králů, Strážovice... 19.23 km
Dolní Ostrovec 19.24 km
Protivec 19.29 km
Nestanice 19.29 km
kaple Nestanice 19.33 km
kaple Panny Marie, Protivec 19.33 km
koupaliště Zálezly 19.33 km
Vrchnostenský mlýn, Dolní Poříčí... 19.34 km
Ohnivé léto 19.36 km
silniční most Otava, Dolní Poříčí... 19.4 km
škola Zálezly 19.48 km
Zeyerova stezka 19.5 km
Výlet 19.52 km
fara Lomec 19.53 km
pamětní deska Americké armády, Pod... 19.54 km
židovský hřbitov Vlachovo Březí... 19.55 km
javor Vlachovo Březí 19.56 km
kostel Jména Panny Marie, Lomec 19.56 km
poutní místo Lomec 19.58 km
lípa Naděje, Lomec 19.6 km
studna Lomec 19.6 km
kaple Dolní Poříčí 19.6 km
křížová cesta, Lomec 19.61 km
kaplička Němčice 19.62 km
hadiště Chřešťovice 19.63 km
hřbitov Lomec 19.64 km
pomník padlých WWI i II, Ostrovec... 19.64 km
památník obětí fašismu, Oslov 19.65 km
pivovar (Schmiedův) Vlachovo Březí... 19.66 km
Střídka 19.66 km
hřbitov Chřešťovice 19.66 km
Ohnivé léto 19.68 km
hřbitov Oslov 19.68 km
řeka Skalice 19.68 km
pověst o hlasu zvonu kostela sv. J... 19.7 km
Zálezly 19.7 km
kostel sv. Jana Křtitele, Chřešťov... 19.7 km
Podolský most, Vltava 19.71 km
Němčice 19.72 km
křížová cesta, Vlachovo Březí... 19.72 km
dětské hřiště Vlachovo Březí... 19.73 km
Pacelice 19.74 km
SDH Němčice 19.74 km
Čtyři slunce 19.74 km
Šejna Karel 19.75 km
Němčický rybník 19.76 km
zámek Němčice 19.77 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Zálezl... 19.78 km
Všeteč 19.82 km
tvrz Zálezly 19.84 km
kaple sv. Ducha, Vlachovo Březí 19.88 km
pivovar (panský) Vlachovo Březí 19.89 km
pomník padlých WWI, Vlachovo Březí... 19.89 km
pamětní deska Jan Neruda 19.91 km
zámek Vlachovo Březí 19.92 km
hřbitov Vlachovo Březí 19.92 km
sv. Jan Nepomucký, Vlachovo Březí... 19.94 km
koupaliště Horní Poříčí 19.94 km
kaple výklenková Čtrnácti svatých ... 19.95 km
Bursa Jakub 19.95 km
pamětní deska Jakub Bursa 19.95 km
Horní Poříčí a Dolní Poříčí... 19.95 km
pítko Vlachovo Březí 19.96 km
naučná stezka partyzánská, Oslov... 19.96 km
infocentrum Vlachovo Březí 19.96 km
kašna Vlachovo Březí 19.97 km
sv. Jan Nepomucký, Mirotice 19.99 km
ubytování v okolí

apartmány 8204, Kašperské Hory

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: kašpersko
šumavská obec: Kašperské ...

ubytování s kapacitou: 16
cena ubytování: od 350 Kč detail

chalupa 8806, Annín

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chalupa
Šumava: sušicko
šumavská obec: Annín

ubytování s kapacitou: 12
cena ubytování: od 250 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Horní tvrz Kestřany - otevírací doba

    batoh
    Horní tvrz Kestřany - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • špejchar Ražice - otevírací doba

    batoh
    špejchar Ražice - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Sladovna, kulturní prostor Písek - oteví...

    batoh
    Sladovna, kulturní prostor Písek - otevírací doba
    Šumava A-Z: menší i větší...
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
firmy v okolí
  • Jednota Kestřany

    batoh
    Jednota Kestřany
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: písecko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Čejetice

    batoh
    Jednota Čejetice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: strakonicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Štěkeň

    batoh
    Jednota Štěkeň
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: strakonicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Cehnice

    batoh
    Jednota Cehnice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: strakonicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Jednota Kestřany 2.45 km
Jednota Čejetice 2.71 km
Jednota Štěkeň 4.21 km
Jednota Cehnice 4.31 km
Jednota Drahonice 5.63 km
Jednota Přeštovice 6.8 km
Bankomat GE Money Bank 8.24 km
McDonalds, Písek 8.33 km
čerpací stanice Shell, Písek 8.43 km
Bankomat Česká spořitelna 8.49 km
Jednota Písek 8.74 km
Bankomat Oberbank AG 9.19 km
Bankomat Komerční banka 9.19 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.19 km
Bankomat Komerční banka 9.24 km
Bankomat Raiffeisenbank 9.27 km
Bankomat Česká spořitelna 9.28 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.28 km
Bankomat Komerční banka 9.32 km
Bankomat Česká spořitelna 9.33 km
Bankomat ČSOB 9.35 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.36 km
Bankomat ČSOB 9.36 km
Bankomat GE Money Bank 9.37 km
čerpací stanice PAP OIL, Písek, Se... 9.38 km
čerpací stanice Benzina, Písek 9.38 km
Bankomat Fio banka 9.43 km
čerpací stanice EuroOil, Písek 9.43 km
Jednota Písek 9.43 km
Bankomat UniCredit Bank 9.47 km
Bankomat Poštovní spořitelna 9.53 km
Jednota Písek 9.54 km
Bankomat ČSOB 9.54 km
Jednota Písek 9.58 km
Jednota Písek 9.6 km
Jednota Písek 9.94 km
Bankomat Česká spořitelna 9.97 km
Bankomat Komerční banka 10.29 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.33 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Strakon... 10.43 km
čerpací stanice OMV, Strakonice 10.44 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 10.47 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Drhovle... 10.51 km
Bankomat Česká spořitelna 10.54 km
Jednota Strakonice 10.56 km
Supermarket Strakonice 10.57 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Písek... 10.71 km
Jednota Strakonice 10.73 km
Bankomat ČSOB 10.88 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.88 km
Bankomat ČSOB 10.88 km
Bankomat ČSOB 10.91 km
Jednota Strakonice 10.92 km
Bankomat Poštovní spořitelna 10.94 km
Bankomat Česká spořitelna 10.99 km
Bankomat ČSOB 11.02 km
Bankomat Poštovní spořitelna 11.03 km
Bankomat Česká spořitelna 11.1 km
Bankomat Fio banka 11.1 km
Jednota Strakonice 11.14 km
Bankomat Poštovní spořitelna 11.15 km
Bankomat UniCredit Bank 11.22 km
Bankomat Poštovní spořitelna 11.24 km
Bankomat GE Money Bank 11.25 km
Jednota Strakonice 11.26 km
Jednota Strakonice 11.29 km
Bankomat Česká spořitelna 11.31 km
Bankomat Komerční banka 11.33 km
Fortna Strakonice 11.41 km
Jednota Strakonice 11.54 km
Jednota Strakonice 11.55 km
Jednota Strakonice 11.9 km
Jednota Radomyšl 11.9 km
Bankomat Poštovní spořitelna 12.14 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 12.27 km
Jednota Velká Turná 12.35 km
Bankomat GE Money Bank 12.37 km
čerpací stanice PAP OIL, Protivín... 12.37 km
čerpací stanice Benzina, Protivín... 12.54 km
Bankomat GE Money Bank 12.91 km
Bankomat Komerční banka 12.92 km
Bankomat Česká spořitelna 12.98 km
Jednota Sousedovice 13.8 km
Bankomat Česká spořitelna 14.13 km
Bankomat Komerční banka 14.21 km
Jednota Vodňany 14.22 km
Jednota Bavorov 14.28 km
Bankomat GE Money Bank 14.43 km
Bankomat GE Money Bank 14.45 km
Bankomat Poštovní spořitelna 14.54 km
Bankomat ČSOB 14.55 km
Jednota Vodňany 14.74 km
Jednota Javornice 14.87 km
Jednota Krč 15.15 km
Jednota Volyně 15.16 km
čerpací stanice Benzina, Vodňany... 15.16 km
Bankomat GE Money Bank 15.26 km
Bankomat Komerční banka 15.34 km
Jednota Záhoří 15.34 km
Jednota Volyně 15.52 km
Bankomat Česká spořitelna 15.57 km
Jednota Kluky 15.63 km
Jednota Tvrzice 15.7 km
Jednota Volyně 15.8 km
čerpací stanice EuroOil, Sedlice u... 15.89 km
Jednota Vráž 16.01 km
čerpací stanice OMV, Katovice 16.01 km
Jednota Dub 16.05 km
Jednota Sedlice 16.49 km
Jednota Čičenice 16.53 km
Bankomat ČSOB 16.62 km
Jednota Katovice 16.66 km
Jednota Bušanovice 17.2 km
Jednota Mnichov 17.52 km
Jednota Libějovice 17.7 km
Jednota Albrechtice 18.17 km
Jednota Lom 18.58 km
Jednota Škvořetice 18.75 km
Jednota Malenice 18.79 km
Jednota Zálezly 19.75 km
Jednota Vlachovo Březí 19.9 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.94 km
Bankomat ČSOB 19.97 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Volyně

batoh
nádraží Volyně
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

nádraží Strakonice

batoh
nádraží Strakonice
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Šumava je protkána stovkami cyklostezek a pěší turisté jsou dnes proti cyklistům skoro v menšině. Šumava nabízí čistou přírodu, lesy, pláně, vrcholy, rybníky, slatě, přehrady, potoky, skály i spoustu zajímavostí v podobě šumavských vesnic, historických a technických památek. Na kole se můžete podívat i do chráněných přírodních rezervací a trasu si pohodlně naplánovat podle obtížnosti i délky. Navíc můžete využít cyklobusů, které vás dopraví i s vaším kolem do vzdálenějších míst. Pokud se chcete přiblížit do vzdálenějších koutů Šumavy, můžete využít speciální sítě Zelených autobusů. Za většinu z nich je připojen přívěs na přepravu kol, jejich vykládku zajišťuje steward. Ubytování na Šumavě naleznete v prastarých šumavských chalupách, nově vybudovaných chatách, malých rodinných penzionech, apartmánech, farmách a hotelových komplexech - to je to pravé ubytování pro milovníky klidu, pohody a romantiky - a Šumavy. Šumava, to jsou hluboké lesy, stinné silničky, cesty a pěšiny, horské pláně a slatě. Zajímavé je poznávání kdysi zakázaných míst Šumavy a také jejich porovnání s Bavorskou Šumavou, kde se čas na 40 let nezastavil vybudováním pohraničního pásma. Ubytování můžete vybírat podle řady kritérií nejen vlastního vybavení, ale například vzdálenosti a náročnosti nejbližších lyžařských areálů či možností koupání a podle dalších kritérií. Husté rozmístění web kamer vám přes net vytvoří obrázek o aktuálním stavu počasí, sněhu, sněhových podmínkách pro lyžování, pro běžkaře. Velkým lákadlem je Lipenská přehrada, ale Lipno není jenom letní atrakcí, díky skiareálu Lipno a Lipno servisu zde najdete vyžiti i v zimě. Rozmanité spektrum informací přináší náš nejstarší šumavský net. Dalším médiem s řadou zajímavostí jsou rádia - Rock Radio Šumava, Kiss Jižní Čechy. Na Šumavě vznikla i řada slavných a známých filmů, jedním z nejznámnějších je Král Šumavy. Králem Šumavy se dnes nerozumí ale jen převaděč a pašerák, ale i vítěz cyklo maratonu MTB, ROAD Author Král Šumavy.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

„To to, to to! — Nedej Pánbůh!" bránily se obě ženy.

„A co by, chudinka, vědět mohla ?" doložila bába.

„To zas my nevíme," odpověděl sedlák, „a proto budeme mlčet. Švakra a sestry je mi líto, Váši taky, ale pomoci jim nelze. Já být Potužákem, toho kluka Vojtu bych byl do domu nevzal. Tolik povídám dnes, jako jsem už stakrát řekl."

Selka přisvědčila.

„Nedopouštěj Pánbůh!" zalkala bába, lomíc rukama. „Mjí dítě, mjí ubohý dítě!"

Sedlák máchl rukou, pozatřásl hlavou a seskočil se zápraží, kde tato rozmluva se udála.

„Mně se zdá, že ten déšť trochu ustává," pravil, odcházeje zase směrem ke kůlně, „kdyby Pánbůh dal!"

Za chvilku ozývaly se od kůlny v pravidelných mezerách rány sekyrky, oklesťující kusy dříví na kolíky, a na zátoňce pacholek se dal do štípání dříví palivového.

Ba, provedla svou Apolena. Vykradla se ze stodoly za humna, přeběhla rychlými kroky kus rozmočeného palouku a kratičkou mez mezi poli a octla se na vozové cestě, jež na severu od Zbudova, po samém kraji Zbudovského rybníka, vede k okresní silnici, kudy se jezdí od Týna nad Vltavou přes Nákří, Dívčice a nákeřskou stanici k Novému Sedlu, odkud pak vede, křižujíc se u Nové hospody s císařskou silnicí probíhající od Budějovic k Vodňanům, ku Padeřišti a Netolicům.

Ba, cesta to byla, lidmi a dobytkem vyšlapaná; zvěstovaly i koleje, že se tudy jezdilo, avšak jakou onoho božího dne se jevila, jedině myšlenky po ní běhat stačily; pro lidské nohy představovaly hluboce vyryté koryto, slizkým, černým bahnem vyplněné, do něhož, kdo nucen byl se jí dávati, hluboko se bořil, nepřetržitou řadou zelenavě žlutých kaluží a lokáčů, jimž nebylo lze se vyhnouti.

Apolena se jim hrubě ani nevyhýbala. Vykasala se, přes kolena, lem sukně zastrčila za kalounek, jímž měla přivázanou okolo pasu zástěru, a co jen mohla, rychle brala se kupředu; kde jen bylo lze tak učiniti, vybočovala z cesty, po pažitě utíkala.

Pršelo neustále, ač poněkud méně hustě, ale nebe bylo úplně zatažené, šedé, špinavé cáry se spouštěly z neprostupných bělavých mraků a pojily, slévaly se s těžkou mlhou, kterou promočená země a hladiny vod jim posílaly v ústrety.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky