Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Strunkovice na Volyňkou obec

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: strakonicko
GPS: 49°12'36.165"N, 13°53'14.254"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Strunkovice na Volyňkou obec leží na trati 198 (Strakonice - Volary). Železniční trať Strakonice - Volary (značená číslem 198) je jednokolejná neelektrifikovaná regionální trať, která vede ze Strakonic přes Vimperk do Volar a více než polovinou délky sleduje údolí říčky Volyňky (od Strakonic až po Lipku). Dále je to železnice horského charakteru a proto na ní stoupání přes 25 promile není ojedinělé. Provoz na úseku trati ze Strakonic do Vimperka byl zahájen v roce 1893, úsek z Lenory do Volar v roce 1899 a poslední zprovozněný úsek z Vimperka do Lenory v roce 1900. Na železniční trati se leží zastávka Hoštice u Volyně, která je známá z trilogie Slunce, seno,… a vlak na ní údajně nezastavuje… Na trati také leží nejvýše (995 m n. m.) položená železniční stanicí v České republice - Kubova Huť. Tato trať 198 navazuje na další tratě: 190 (České Budějovice – Výhybna Nemanice – Dívčice – Číčenice – Protivín – Ražice – Strakonice – Horažďovice předměstí – Nepomuk – Nezvěstice – Plzeň hl. n.), trať 203 (Březnice – Blatná – Strakonice) a trať 197 (Číčenice – Nové Údolí).





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Stará Pošta, Hartmanice - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

židovský hřbitov Hoštice u Volyně

batoh
židovský hřbitov Hoštice u Volyně
Šumava A-Z: hřbitovy
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

fara Hoštice u Volyně

batoh
fara Hoštice u Volyně
Šumava A-Z: fary
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

kostel Narození Panny Marie, Hoštice u V...

batoh
kostel Narození Panny Marie, Hoštice u Volyně
Šumava A-Z: kostely
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

Tučný Michal

batoh
Tučný Michal
Šumava A-Z: osobnosti
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail
židovský hřbitov Hoštice u Volyně... 1.54 km
fara Hoštice u Volyně 2.27 km
kostel Narození Panny Marie, Hošti... 2.29 km
Tučný Michal 2.3 km
hrob Michal Tučný 2.31 km
hřbitov Hoštice u Volyně 2.31 km
zámek Hoštice u Volyně 2.34 km
SDH Hoštice u Volyně 2.34 km
Linka Tomáš 2.35 km
Lábus Jiří 2.35 km
Hoštice u Volyně 2.35 km
pomník padlých WWI, Hoštice u Voly... 2.37 km
Troška Zdeněk 2.42 km
Slunce, seno, jahody a pár facek, ... 2.42 km
dětské hřiště Hoštice u Volyně... 2.46 km
Slunce, seno, jahody 2.47 km
vlaková zastávka Hoštice u Volyně... 2.56 km
ranč Šimona Pláničky, Hoštice u Vo... 2.67 km
Slunce, seno, erotika 2.85 km
Nihošovice 3.06 km
SDH Nihošovice 3.07 km
dětské hřiště Nihošovice 3.1 km
Úlehle 3.73 km
kaple Radkovice 4.25 km
Radkovice 4.27 km
nádraží Volyně 4.44 km
kaple Anděla Strážce, Volyně 4.59 km
Hledání ztraceného času - americké... 4.6 km
pomník padlých WWI i II, Volyně 4.72 km
židovský hřbitov Volyně 4.74 km
městské muzeum Volyně 4.74 km
tvrz Volyně 4.74 km
kostel Všech Svatých, Volyně 4.76 km
fara Volyně 4.77 km
Husův dům, Volyně 4.79 km
židovský hřbitov Strakonice 4.79 km
pamětní deska Edvard Turek 4.8 km
synagoga Volyně 4.82 km
rodný dům a pamětní deska A.M. Píš... 4.82 km
Kaizl Josef 4.83 km
památník Josefa Kaizla 4.83 km
radnice Volyně 4.86 km
Volyně 4.91 km
Mariánský sloup, Volyně 4.91 km
letiště Strakonice 4.98 km
pamětní deska Josef Kárník 5.04 km
kaple Jana Křtitele, Záhorčice 5.08 km
Záhorčice 5.09 km
Sokol Volyně 5.1 km
SDH Záhorčice 5.11 km
kaple sv. Vojtěcha, hrobka maltáns... 5.3 km
pomník padlých WWI, Strakonice 5.31 km
kostel sv. Václava, Strakonice 5.31 km
kaple Nejsvětější Trojice, hrobka ... 5.31 km
hrob Jan Vratislav Želízko 5.35 km
hřbitov Strakonice 5.36 km
hřbitov Volyně 5.37 km
kostel Proměnění Páně, Volyně... 5.4 km
Tři chlapi na cestách 5.44 km
galerie Na shledanou, Volyně 5.45 km
Toulavá kamera ČT - hrad Strakonic... 5.45 km
hrad Strakonice 5.45 km
pomník padlých WWI i II, osvobozen... 5.46 km
nádraží Strakonice 5.47 km
kostel sv. Prokopa, Strakonice 5.49 km
muzeum středního Pootaví, Strakoni... 5.5 km
řeka Volyňka 5.53 km
pěší most Otava, Strakonice 5.55 km
Muži na správné straně, Dušan Vávr... 5.56 km
Strakonice 5.56 km
SDH Doubravice 5.57 km
kaple Doubravice 5.58 km
NS Podskalí ve Strakonicích 5.59 km
Doubravice u Volyně 5.6 km
pivovar Strakonice 5.61 km
tvrz Doubravice u Volyně 5.61 km
Memento zmizelým sousedům ze Strak... 5.61 km
kostel sv. Markéty, Strakonice 5.65 km
morový sloup, Strakonice 5.71 km
pivovar (původní) Strakonice 5.72 km
pamětní deska T.G.Masaryk, Strakon... 5.73 km
Turek Roman 5.75 km
Salák Alexander 5.75 km
Horký František 5.75 km
Kochan Valentin z Prachové 5.75 km
Křížková Hana 5.75 km
Čelakovský František Ladislav 5.75 km
Vachler Petr 5.75 km
Spořitelna Strakonice 5.78 km
Šmidinger Josef 5.78 km
kostel Panny Marie Bolestné, Podsr... 5.79 km
Skupa Josef 5.79 km
pamětní deska Josef Skupa 5.79 km
fara Podsrp 5.79 km
Švanda Dudák - Jiří Kubelka, Strak... 5.8 km
radnice bývalá Strakonice 5.8 km
Toulavá kamera ČT - Strakonice a d... 5.82 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 5.82 km
Masné krámy, Strakonice 5.83 km
pamětní deska Karel Buček a Edmund... 5.83 km
roubenka Lhota u Svaté Anny 5.84 km
kostel sv. Anny, Kraselov 5.86 km
hřbitov Podsrp 5.86 km
dudácký festival Strakonice 5.9 km
hřbitov Lhota u Svaté Anny 5.94 km
Beran Rudolf 5.95 km
SDH Strakonice 6.1 km
Pavel Pavel 6.11 km
Dražejov 6.11 km
horní mlýn Nišovice 6.33 km
památník osovobození Kraselov 6.35 km
kostel sv. Vavřince, Kraselov 6.37 km
Neuslužice 6.38 km
fara Kraselov 6.4 km
Kraselov 6.4 km
tvrz (zámek) Kraselov 6.44 km
perníčky paní Chadimové, Strakonic... 6.53 km
Toulavá kamera ČT - perníčky Chadi... 6.53 km
kaplička Němčice 6.54 km
vodáctví Strakonice 6.61 km
Němčice 6.63 km
SDH Němčice 6.65 km
Střídka 6.66 km
Němčický rybník 6.67 km
zámek Němčice 6.69 km
zámek a hrad Střela 6.8 km
mlýn Černětice 6.82 km
Litochovice 6.84 km
stavení s barokním štítem, Litocho... 6.87 km
kaple Střela 6.87 km
kaple sv. Floriána, Litochovice 6.89 km
Střela 6.92 km
kaple Račí 6.99 km
Černětice 7.52 km
kaple Černětice 7.56 km
zámek Černětice 7.58 km
stavení s barokním štítem, Černěti... 7.61 km
SDH Černětice 7.66 km
Čestice 7.7 km
zřícenině tvrze Čestice 7.71 km
kašna Čestice 7.71 km
kaple Čestice 7.72 km
zámek Čestice 7.73 km
fara Čestice 7.77 km
hřbitov Čestice 7.77 km
hrobka rodiny Dlouhoweský 7.77 km
kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Če... 7.78 km
pamětní deska páter Josef Jílek... 7.78 km
pomník padlých WWI i II, Čestice... 7.79 km
kaple Povýšení svatého Kříže a kal... 8 km
poustevna u kalvárie, Čestice 8.03 km
Šedivý Alois, plk. letec 311 Sqdn.... 8.06 km
Dolní řepický rybník 8.09 km
pomník padlých WWI, Katovice 8.25 km
pamětní deska osvobození Katovice... 8.26 km
mlýn Katovice 8.27 km
Katovice 8.34 km
kostel sv. Filipa a Jakuba, Katovi... 8.38 km
pamětní deska páter Josef Jílek... 8.39 km
fara Katovice 8.41 km
hřbitov Katovice 8.56 km
hřbitov Náhořany 8.62 km
SDH Čepřovice 8.7 km
hamr Malenice 8.71 km
Náhořany 8.74 km
Malenická jeskyně 8.74 km
tvrz Čepřovice 8.74 km
Princezna ze mlejna 8.75 km
kaple sv. Cyrila a Metoděje, Náhoř... 8.76 km
Čepřovice 8.76 km
kaple Čepřovice 8.78 km
kaple sv. Vojtěcha, Novosedly 8.8 km
Tři chlapi na cestách 8.83 km
pomník padlých WWI, Novosedly 8.83 km
Novosedly 8.85 km
barokní dům č.p. 30 Novosedly 8.85 km
Rafťáci 8.85 km
Tažovická Lhota 8.95 km
včelín Hoslovice 9 km
Tři bratři 9.01 km
Toulavá kamera ČT - mlýn Hoslovice... 9.01 km
Vodník a Karolínka 9.01 km
mlýn Hoslovice 9.01 km
Kouzla Králů 9.01 km
Drahé tety a já 9.04 km
Tažovice 9.1 km
kaple Tažovice 9.11 km
SDH Krušlov 9.18 km
Trhák 9.18 km
Machův včelín Krušlov 9.18 km
SDH Malenice 9.23 km
Hoslovice 9.28 km
Krušlov 9.29 km
SDH Hoslovice 9.29 km
kaple Krušlov 9.3 km
Předslavice 9.3 km
kaple sv. Václava, Hoslovice 9.3 km
SDH Tažovice 9.31 km
Podskalský Zdeněk 9.32 km
pomník padlých WWI i II, Malenice... 9.33 km
Kühn Pavel 9.33 km
Jirásková Jiřina 9.33 km
Jankovec Jaroslav 9.33 km
Pleskot Jiří 9.33 km
Malenice 9.33 km
lidové stavení Předslavice 4 9.33 km
pamětní deska osvobození Malenice... 9.34 km
kamenný barokní most, Tažovice 9.36 km
barokní brána u stavení Předslavic... 9.37 km
pomník padlých WWI, Předslavice 9.38 km
fara Předslavice 9.39 km
kaple Malenice 9.39 km
kostel sv. Václava, Předslavice 9.4 km
hřbitov Předslavice 9.41 km
SDH Malenice (starý) 9.41 km
mlýn Tažovice 9.44 km
SDH Předslavice 9.44 km
fara Malenice 9.52 km
zámek Tažovice 9.56 km
hřbitov Malenice 9.57 km
hrob Jaroslav Pešek 9.58 km
hrob František Teplý 9.58 km
hrob Josef Zítek 9.59 km
kostel sv. Jakuba, Malenice 9.59 km
hrob Jiří Pleskot 9.59 km
hrob Zdeněk Podskalský 9.61 km
přírodní rezervace Kněží hora... 9.69 km
Svatební den - Ohlas písní českých... 9.69 km
Katovická hora, Kněží hora 9.71 km
Tažovický platan a jinan 9.73 km
kaple sv. Václava, Malenice 9.73 km
pomník padlých WWI, Přešťovice... 9.77 km
kaple Přešťovice 9.77 km
stavení s barokními štíty, Přešťov... 9.82 km
NS Kněží hora 9.9 km
Žižkův most, Horní Poříčí 9.91 km
Drahé tety a já 9.95 km
Jiřetice 9.98 km
Tři chlapi na cestách 10 km
statek Jiřetice 4 10.01 km
statek Jiřetice 12 10.03 km
kaple Všechlapy 10.04 km
Všechlapy 10.07 km
Domanice 10.23 km
kaple Domanice 10.24 km
kaple Nejsvětější trojice, Cehenic... 10.31 km
Cehnice 10.31 km
duby Štěkeň 10.37 km
SDH Cehnice 10.39 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Štěcho... 10.43 km
kostel sv. Mikuláše, Štěkeň 10.44 km
hřbitov Štěkeň 10.44 km
Vrchnostenský mlýn, Dolní Poříčí... 10.47 km
hřbitov řádový Štěkeň 10.49 km
fara Štěkeň 10.56 km
silniční most Otava, Dolní Poříčí... 10.59 km
křížová cesta, Štěkeň 10.59 km
Ohrazenice 10.6 km
pamětní deska obětem nacismu, Štěk... 10.6 km
kaple v parku zámku Lčovice 10.6 km
zámek Štěkeň 10.6 km
Toulavá kamera ČT - Štěkeň, Strako... 10.6 km
Štěchovice 10.61 km
Zítek Josef 10.65 km
zámek Lčovice 10.65 km
Obecní rybník, Čejetice 10.66 km
Bohunice 10.66 km
pamětní deska Josef Zítek 10.68 km
kaple Bohunice 10.7 km
Štěkeň 10.7 km
vlaková zastávka Dolní Poříčí... 10.74 km
SDH Čejetice 10.75 km
Lčovice 10.78 km
SDH Lčovice 10.83 km
sv. Jana Křtitele, Čejetice 10.88 km
dětské hřiště Volenice 10.9 km
kaple Dolní Poříčí 10.9 km
Alfons Šťastný - Josef Fojtík, Ště... 10.9 km
kaple Lčovice 10.91 km
SDH Volenice 11 km
Horní Poříčí a Dolní Poříčí... 11.13 km
Volenice 11.14 km
kašna Volenice 11.15 km
koupaliště Horní Poříčí 11.15 km
Hromádka Jan Prof. PhDr. 11.15 km
pomník padlých WWI, Volenice 11.16 km
Drahé tety a já 11.16 km
pamětní deska Dr. Jan Hromádka 11.17 km
muzeum selského statku, Volenice 11.18 km
kostel sv. Petra a Pavla, Volenice 11.2 km
fara Volenice 11.24 km
kaple Panny Marie, Koječín 11.24 km
zámek Čkyně 11.24 km
Koječín 11.28 km
pamětní deska Josef Pacourek 11.3 km
pamětní deska František Hradský... 11.32 km
vlaková zastávka Lčovice 11.33 km
kaple Horní Poříčí 11.33 km
pomník padlých WWI, Horní Poříčí... 11.33 km
škola Zálezly 11.36 km
pomník padlých WWI, Čkyně 11.37 km
koupaliště Zálezly 11.37 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 11.38 km
Zucker Alois 11.38 km
Čkyně 11.38 km
Šejna Karel 11.39 km
Slunce, seno, jahody 11.39 km
Šebestovský mlýn, Kubešův mlýn... 11.4 km
SDH Čkyně 11.42 km
hřbitov Čkyně 11.43 km
Zálezly 11.43 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Zálezl... 11.43 km
kaple Nová Ves 11.46 km
pamětní deska Jan Preisler 11.46 km
kostel sv. Máří Magdalény, Čkyně... 11.46 km
fara Čkyně 11.46 km
památník obětí transportu smrti, V... 11.47 km
hřbitov Volenice 11.47 km
Nová Ves u Soběšic 11.48 km
tvrz Zálezly 11.51 km
synagoga Čkyně 11.55 km
pomník padlých WWI, Nová Ves 11.57 km
SDH Nová Ves 11.58 km
židovský hřbitov Čkyně 11.76 km
nádraží Čkyně 11.77 km
Princezna ze mlejna 11.78 km
pomník padlých WWI, Kbelnice 11.82 km
kaple Kbelnice 11.83 km
Rohozná (Osek) 11.86 km
na Helfenburku hrál dudák k tanci ... 11.92 km
zřícenina hradu Helfenburk u Bavor... 11.92 km
Krajinou příběhů českých hradů zná... 11.92 km
Toulavá kamera ČT - hrad Helfenbur... 11.92 km
Tři životy 11.98 km
Arabela 11.98 km
Princezna ze mlejna 11.98 km
roubenka Víska 12.13 km
kaple Dolany 12.15 km
rodný dům Josefa Kováře, Radomyšl... 12.15 km
pamětní deska Josef Kovář 12.15 km
pomník padlých WWI i II, Radomyšl... 12.15 km
kostel sv. Jana Křtitele, Radomyšl... 12.17 km
Princezna ze mlejna 12.17 km
Nemocnice na kraji města po dvacet... 12.17 km
Dolany u Čkyně 12.18 km
křížová cesta, Radomyšl 12.18 km
Novotný Miloslav, PhDr. 12.19 km
pamětní deska PhDr. Miloslav Novot... 12.19 km
hřbitov Radomyšl 12.2 km
židovský hřbitov Radomyšl 12.21 km
sousoší Blahoslavené P. Marie, Rad... 12.22 km
pamětní deska Jan Matějka 12.23 km
pomník padlých WWI, Dolany 12.24 km
rodný dům Jana Matějky, Radomyšl... 12.25 km
Radomyšl 12.25 km
radnice Radomyšl 12.25 km
Toulavá kamera ČT - Radomyšl 12.25 km
roubenka Dolany 12.26 km
rodný dům Dr. Bohumír Lifka 12.29 km
Lifka Bohumír Dr. 12.29 km
pamětní deska Bohumír Lifka 12.29 km
kostel sv. Martina, Radomyšl 12.32 km
kaple Božího hrobu, Radomyšl 12.33 km
stavení s barokním štítem č.p. 27,... 12.33 km
fara Radomyšl 12.35 km
infocentrum Radomyšl 12.37 km
SDH Radomyšl 12.38 km
rybník Vražda, Radomyšl 12.38 km
hájovna pod Helfenburkem 12.43 km
stavení s barokním štítem, Radomyš... 12.43 km
Krajníčko 12.43 km
Sudoměř 12.45 km
stavení s barokním štítem č.p. 3, ... 12.48 km
kaple Sudoměř 12.53 km
parkoviště pod Helfenburkem 12.58 km
Panské Mlýny 12.62 km
pomník padlých WWI, Sudoměř 12.62 km
dětské hřiště Sudoměř 12.62 km
kaple Dolní Nakvasovice 12.63 km
Dolní Nakvasovice 12.64 km
SDH Sudoměř 12.65 km
rybník Brůdek, Radomyšl 12.76 km
kaple před zámkem, Osek 12.84 km
Husitští bojovníci - Ivan Šmilauer... 12.89 km
kaplička Sudoměř 12.9 km
zámek Osek 12.91 km
Javornice 13.04 km
vlaková zastávka Sudoměř 13.09 km
kaple Osek 13.26 km
zámecká sýpka Střelské Hoštice... 13.28 km
Po bitevních polích jižních Čech, ... 13.31 km
bitva u Sudoměře 13.31 km
památník bitvy u Sudoměře 13.32 km
zahradní altán, Střelské Hoštice... 13.37 km
kaple u Dubu 13.38 km
hřbitov Střelské Hoštice 13.42 km
hrob akad.mal. Alois Moravec 13.43 km
Moravec Alois 13.43 km
kostel sv. Martina, Střelské Hošti... 13.45 km
pomník padlých WWI, Střelské Hošti... 13.47 km
MVE Střelské Hoštice 13.48 km
Penc Bořivoj 13.63 km
muzeum řeky Otavy a voroplavby, St... 13.63 km
fara Bohumilice 13.64 km
kaple navštívení Panny Marie, Drah... 13.65 km
zámek Střelské Hoštice 13.66 km
kasárna zámek Střelské Hoštice... 13.66 km
hřbitov Bohumilice 13.67 km
kostel Nejsvětější Trojice, Bohumi... 13.67 km
náhrobek rodiny Lumbe von Mallonit... 13.67 km
pamětní deska Antonín Liška 13.67 km
Bohumilice 13.68 km
pomník padlých WWI, Bohumilice 13.69 km
Liška Antonín ThDr. 13.73 km
pomník padlých WWI i II, Frymburk ... 13.82 km
pomník padlých WWI i II, Žár 13.82 km
Frymburk u Sušice 13.82 km
SDH Frymburk u Sušice 13.82 km
kaple Narození Panny Marie, Žár 13.84 km
Žár u Vacova 13.85 km
SDH Bohumilice 13.85 km
tvrz Frymburk u Sušice 13.85 km
lípa Bohumilice 13.86 km
kaple Miřetice 13.86 km
stavení Miřetice 13.88 km
rybníky Bohumilice 13.88 km
zámek Skalice, Bohumilice 13.89 km
Holoubek František 13.89 km
kaple Kalenice 13.91 km
zřícenina hradu Frymburk u Sušice... 13.91 km
koně zámek Skalice, Bohumilice 13.91 km
kaple sv. Antonína, Frymburk u Suš... 13.92 km
Mlýnský rybník, Frymburk u Sušice... 13.98 km
SDH Žár 13.98 km
hřbitov Vacov 14.06 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Vacov 14.06 km
fara Vacov 14.08 km
kostel sv. Mikuláše, Vacov 14.09 km
Vacov 14.09 km
Spiro Ignaz 14.09 km
kaple sv. Františka, Kalenice 14.11 km
Bohumilice meteorit 14.11 km
Sokolovna Kalenice 14.12 km
Kalenice 14.12 km
pomník padlých WWI, Kalenice 14.15 km
statek U Dudáků, Libotyně 14.25 km
stavení Libotyně 14.27 km
Libotyně 14.29 km
kaple Libotyně 14.3 km
tvrz Lipovice 14.38 km
kaple Svatých Andělů Strážných, Li... 14.44 km
vlaková zastávka Bohumilice v Čech... 14.45 km
pomník padlých WWI, Dub 14.45 km
Toulavá kamera ČT - Sudslavický ok... 14.46 km
Dub u Prachatic 14.48 km
Tiché vody, Bohumil Havlasa 14.51 km
zámek Dub 14.51 km
Toulavá kamera ČT - Dub, Prachatic... 14.51 km
kaple Panny Marie, Nespice 14.58 km
Nespice 14.62 km
kaple Vrbice 14.63 km
pomník padlých WWI, Nespice 14.65 km
památník osvobození Dub 14.68 km
Zachova pila a slévárna 14.7 km
fara Dub 14.71 km
Parýzek 14.71 km
kostel Rozeslání apoštolů, Dub 14.71 km
hřbitov Dub 14.73 km
židovský hřbitov Vlachovo Březí... 14.76 km
Sudslavice 14.77 km
javor Vlachovo Březí 14.77 km
pivovar (Schmiedův) Vlachovo Březí... 14.8 km
Sudslavická jeskyně 14.82 km
kaple sv. Ducha, Vlachovo Březí 14.85 km
křížová cesta, Vlachovo Březí... 14.86 km
silniční most Otava, Kestřany 14.87 km
stavení Smrčná 14.87 km
dětské hřiště Vlachovo Březí... 14.87 km
SDH Smrčná 14.87 km
hřbitov Vlachovo Březí 14.91 km
NS Sudslavický okruh 14.91 km
kaple výklenková sv. Floriána, Kes... 14.92 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Lhota ... 14.92 km
tvrz Smrčná 14.93 km
Lhota u Kestřan 14.94 km
Dolíškův mlýn, Mačice 14.94 km
pomník padlých WWI, Vlachovo Březí... 14.94 km
SDH Kestřany 14.96 km
jilm vaz Kestřany 14.96 km
kaple Smrčná 14.97 km
Kalvárie u Otavy - kaple sv. Kříže... 14.97 km
pověst o francouzském důstojníkovi... 14.97 km
Peckov - žila 18 měsíců s mrtvolou... 15 km
pivovar (panský) Vlachovo Březí 15.04 km
Kestřany 15.06 km
Matulka Jan 15.1 km
rodný dům Jana Matulky 15.1 km
kostel sv. Brikcí, Dobev 15.1 km
pamětní deska Jan Neruda 15.1 km
Dobev (Stará a Nová) 15.11 km
pomník padlých WWI, Kestřany 15.11 km
zámek Vlachovo Březí 15.11 km
Horní tvrz Kestřany 15.12 km
zámek Kestřany 15.12 km
kostel sv. Kateřiny Alexandrijské,... 15.13 km
U Mlynářů, Sudslavice 15.15 km
pítko Vlachovo Březí 15.16 km
kašna Vlachovo Březí 15.17 km
Mačice 15.17 km
sv. Jan Nepomucký, Vlachovo Březí... 15.18 km
Barochovská, dolní tvrz Kestřany... 15.2 km
pamětní deska Jakub Bursa 15.2 km
Bursa Jakub 15.2 km
Vanický mlýn, Sudslavice 15.21 km
Vlachovo Březí 15.21 km
infocentrum Vlachovo Březí 15.21 km
lípa Sudslavice 15.23 km
kostel Zvěstování P. Marie, Vlacho... 15.23 km
pamětní deska Václav Matoušek 15.24 km
rodný dům Václava Matouška 15.24 km
socha Panny Marie, Vlachovo Březí... 15.24 km
fara Vlachovo Březí 15.26 km
kaple Mačice 15.26 km
sv. Jan Nepomucký, Mačice 15.28 km
Drahé tety a já 15.29 km
Dvorec 15.31 km
zámek Mačice 15.31 km
pověst o bitvě na vrchu Bitovín 15.33 km
pamětní deska František Kubeš 15.33 km
SDH Veřechov 15.4 km
kaple Veřechov 15.4 km
Veřechov 15.42 km
Tráva | klip Aneta Langerová 15.5 km
Kamenné moře, Mářský vrch 15.51 km
kaple sv. Václava s rozhlednou, Má... 15.53 km
Mářský vrch 907 m n. m. 15.53 km
křížová cesta, Mářský vrch 15.57 km
roubenka Mladíkov 15.59 km
kaple Mladíkov 15.62 km
Páni Edisoni 15.64 km
Mladíkov 15.65 km
NPR Řežabinec a Řežabinecké tůně... 15.66 km
kaple Panny Marie Klatovské, Lštěn... 15.67 km
pomník padlých WWI, Lštění 15.67 km
hřbitov Lštění u Radhostice 15.67 km
kostel sv. Vojtěcha, Lštění 15.68 km
naučná stezka NPR Řežabinec a Řeža... 15.7 km
kaple sv. Vojtěcha, Lštění 15.71 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Lšt... 15.71 km
Boží muka, Mačice 15.72 km
fara Lštění 15.74 km
Hanzal Josef 15.76 km
Skočický hrad 15.78 km
Lštění u Radhostice 15.79 km
Štítkov 15.8 km
SDH Lštění 15.81 km
kaple Štítkov 15.84 km
SDH Štítkov 15.85 km
Štěpnička Jiří 15.86 km
golf Kestřany 15.88 km
Rohanov 15.89 km
SDH Rohanov 15.9 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Raž... 15.91 km
pomník padlých WWI, Ražice 15.92 km
kaple Rojice 15.93 km
Ražice 15.95 km
stavení s barokními štíty, Ražice... 15.97 km
Rojice 15.98 km
socha Míru pod Mářským vrchem 16.01 km
vyhlídková věž (pozorovatelna) Řež... 16.02 km
hřbitov Bukovník 16.15 km
sýpka Bukovník 16.17 km
Podhájí 16.18 km
špejchar Ražice 16.2 km
SDH Čábuze 16.35 km
Stále spolu 16.39 km
Bukovník 16.47 km
Nezamyslice 16.47 km
kostel sv. Václava, Bukovník 16.47 km
nádraží Ražice 16.55 km
kaple sv. Cyrila a Metoděje, Čábuz... 16.59 km
lidové stavby Čábuze 16.59 km
Čábuze 16.59 km
pomník padlých WWI, Benešova Hora... 16.63 km
přírodní rezervace Na Volešku 16.67 km
rybník Velký Šibeňák 16.69 km
roubenka Benešova Hora 16.7 km
Benešova Hora 16.76 km
pamětní deska Karel Klostermann, N... 16.81 km
stavení Bavorov 16.82 km
kaple Navštívení Panny Marie, Bene... 16.82 km
památník Král Ludvík, kpt. letec 3... 16.85 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Ne... 16.85 km
hřbitov Nezamyslice 16.88 km
fara Bavorov 16.88 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Ba... 16.89 km
Svinětice 16.91 km
kaple sv. Erazima, Nezamyslice 16.91 km
SDH Bavorov 16.96 km
Panský dům, Bavorov 16.97 km
morová deska Bavorov 16.98 km
pamětní deska Jindřich Veselý 17.01 km
Veselý Jindřich PhDr. 17.01 km
kašna Bavorov 17.02 km
Bavorov 17.03 km
Jakší Josef 17.03 km
Boubín u Horažďovic 17.15 km
Bošice 17.17 km
kaple Boubín u Horažďovic 17.17 km
silniční most Blanice, Putim 17.58 km
Měsíční menhir, Javorník 17.6 km
von Battaglia Christian svobodný p... 17.63 km
Baroni na kolech / Výstup na Eiger... 17.63 km
Roučků mlýn, Putim 17.69 km
golf Zahrádky 17.73 km
kamenný most Blanice, Putim 17.75 km
dobrý voják Švejk - František Svát... 17.76 km
Panský nezamyslický rybník 17.79 km
filmová četnická stanice Putim 17.81 km
Poslušně hlásím 17.81 km
nádraží Horažďovice 17.86 km
náves Putim 17.88 km
dům Jana Cimbury, Putim 17.88 km
pamětní deska Jan Cimbura 17.88 km
dětské hřiště Putim 17.89 km
fara Putim 17.89 km
Kosmo 17.91 km
pomník padlých WWI i II, Putim 17.92 km
hrob Jan Cimbura 17.92 km
Putim 17.94 km
kostel sv. Vavřince, Putim 17.94 km
Záhada putimské kostnice 17.94 km
hřbitov Putim 17.94 km
chata Baťovna, Javorník 17.97 km
SDH Putim 17.99 km
Hájek Petr 18.01 km
Zuklín 18.01 km
pamětní deska J. Š. Baar 18.02 km
kaple sv. Anny, Putim 18.02 km
Karel Klostermann, Javorník 18.03 km
žlab Javorník 18.03 km
naučná stezka Měsíční kámen, Javor... 18.05 km
pomník padlých WWII, Javorník 18.06 km
poklad na Javorníku 18.06 km
Švehlova chata, Javorník 18.06 km
kostel Panny Marie, Horažďovice 18.07 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Bíl... 18.07 km
pomník Mistra Jana Husa, Horažďovi... 18.08 km
pomník padlých WWI, Heřmaň 18.1 km
Heřmaň 18.11 km
kostel sv. Jiljí, Blanice 18.11 km
Bílenice 18.11 km
hřbitov Blanice 18.12 km
hřbitov Heřmaň 18.12 km
hrob Jana Čarka 18.13 km
pamětní deska Jan Čarek 18.13 km
Blanice 18.14 km
kostel sv. Jiljí, Heřmaň 18.14 km
pomník padlých WWI, Javorník 18.15 km
fara Heřmaň 18.16 km
SDH Bílenice 18.16 km
infocentrum Horažďovice 18.18 km
SDH Heřmaň 18.19 km
Chudá rodina z Heřmaně, Jan Čarek... 18.2 km
Čarek Jan 18.2 km
rodný dům Jana Čarka 18.2 km
dětské hřiště Heřmaň 18.2 km
řeka Blanice 18.2 km
Rosenauerův mlýn, Velké Hydčice... 18.2 km
Rosenauerův mlýn, Velké Hydčice... 18.2 km
Javorník 18.22 km
barokní most, Panský nezamyslický ... 18.23 km
soutok Otava - Blanice 18.24 km
kašna Strašín 18.24 km
Žárovná 18.24 km
skiareál Javorník 18.26 km
roubenka Strašín 18.27 km
Strašín 18.27 km
Hostinný dům, Karel Klostermann 18.27 km
roubenka Javorník 18.29 km
Ševčík Otakar 18.29 km
Horažďovice 18.29 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 18.29 km
kamenná radniční deska, Horaždovic... 18.31 km
kašna Horažďovice 18.33 km
morový sloup, Horažďovice 18.33 km
oslavy osvobození Horažďovice 18.33 km
pomník padlých WWI, Strašín 18.34 km
Podkostelní rybník, Putim 18.35 km
kostel sv. Petra a Pavla, Horažďov... 18.38 km
kostel sv. Cyrila a Mětoděje, Husi... 18.38 km
Pražská brána, Horažďovice 18.39 km
pomník padlých WWI i II, Horažďovi... 18.39 km
kaple sv. Antonína Paduánského, Ja... 18.41 km
Drhovle Zámek 18.41 km
zámek Drhovle 18.41 km
hřbitov Husinec 18.42 km
zámek Horažďovice 18.42 km
městské muzeum Horažďovice 18.42 km
hřbitov starý Horažďovice 18.42 km
pamětní deska osvobození Horažďovi... 18.42 km
fara Horažďovice 18.42 km
Podolí u Bílenice 18.43 km
památník čet. V. Rys a npor. M. Ry... 18.44 km
kostel sv. Jana Křtitele, Horažďov... 18.44 km
kašna zámek Horažďovice 18.46 km
zámecký park Žihobce 18.47 km
Mrazové srázy u Lazen 18.47 km
hřbitov Žihobce 18.47 km
Kladivo na čarodějnice 18.48 km
SDH Strašín 18.49 km
dětské hřiště Žihobce 18.52 km
fara Strunkovice nad Blanicí 18.53 km
nádraží Vimperk 18.54 km
hřbitov Strašín 18.54 km
SDH Vimperk 18.54 km
naučná stezka Netopýřím parkem, Ži... 18.55 km
Toulavá kamera ČT - Lamberská stez... 18.55 km
lípa svobody Žihobce 18.55 km
zámek Žihobce 18.56 km
pomník padlých WWI, Žihobce 18.56 km
pamětní deska Karel Orlt 18.56 km
pamětní deska František Procházka... 18.57 km
zámek Sedlice 18.57 km
podzámecký mlýn Horažďovice 18.57 km
studánka Husinec 18.58 km
infocentrum Žihobce 18.59 km
muzeum Lamberská stezka, Žihobce 18.59 km
Havlasa Bohumil 18.59 km
koupaliště Vimperk 18.59 km
kostel sv. Dominika, Strunkovice n... 18.6 km
sv. Jan Nepomucký, Žihobce 18.6 km
kostel Proměnění Páně, Žihobce... 18.61 km
Žíchovec 18.61 km
fara Žihobce 18.62 km
alej ke kostelu Narození Panny Mar... 18.62 km
Doblba 18.62 km
Žihobce 18.65 km
lípa u Putimské silnice 18.69 km
Husinec 18.7 km
akvapark Horažďovice 18.71 km
nádraží Putim 18.72 km
napadli zpěvačku Monkey Business v... 18.73 km
Na Vápenici 18.73 km
rybník Zdíkovec 18.73 km
bruslení Vimperk 18.75 km
fara Husinec 18.75 km
židovský hřbitov Horažďovice 18.76 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Velké ... 18.76 km
pomník padlých WWI, Úbislav 18.76 km
kostel Povýšení sv. Kříže, Husinec... 18.76 km
pomník padlých WWI, Velké Hydčice... 18.76 km
Podzuklín 18.77 km
roubenka Lazny 18.77 km
fara Strašín 18.77 km
Strunkovice nad Blanicí 18.77 km
hájovna Podzuklín 18.78 km
Lazny 18.78 km
Javorník 1089 m n. m. 18.78 km
Merth František Daniel, Msgre. 18.78 km
pomník padlých WWI, Husinec 18.79 km
Velké Hydčice 18.79 km
Kněžna Káča a Lamberkové v Čechách... 18.81 km
Strašínská madona - Petr Faltus 18.81 km
kostel Narození Panny Marie, Straš... 18.81 km
zjevení Panny Marie ve Strašíně... 18.81 km
legenda o stavbě Strašínského kost... 18.81 km
SDH Úbislav 18.82 km
nový hřbitov Vimperk 18.82 km
kaple sv. Barbory, Strašín 18.83 km
pamětní deska osvobození Sedlice... 18.85 km
pověstí o Čertově strouze 18.85 km
Čertova strouha 18.85 km
Strašínský klen u kostela Narození... 18.85 km
kaple výklenková u kostela Narozen... 18.86 km
štenberský dům s mázhausem, Sedlic... 18.86 km
nejmenší studánka na světě ve Stra... 18.86 km
pomník padlých WWI, Strunkovice na... 18.87 km
Správa NP a CHKO Šumava 18.87 km
sv. Jan Nepomucký, Zdíkovec 18.87 km
CHKO a NP Šumava 18.87 km
menhiry Manželé / Dvojčata, Javorn... 18.87 km
přírodní rezervace Prácheň 18.88 km
kostel Nejsvětejšího srdce Páně, V... 18.88 km
rodný dům a ateliér Josefa Krejsy... 18.88 km
pomník padlých WWI i II, Vimperk 18.89 km
kostel Církve bratrské, Husinec 18.91 km
SDH Husinec 18.92 km
Sedlice 18.92 km
SDH Velké Hydčice 18.92 km
studna rodný dům Jana Husa, Husine... 18.92 km
pomník padlých WWI i II, Sedlice 18.93 km
Strašínská jeskyně 18.94 km
hřbitov Prácheň 18.94 km
NS Čertova stezka 18.95 km
Mistr Jan Hus - Karel Lidický, Hus... 18.95 km
Hus Jan 18.95 km
rodný dům Mistra Jana Husa, Husine... 18.95 km
SDH Zdíkovec 18.96 km
pamětní deska rodný dům Jan Hus... 18.96 km
kostel sv. Klimenta, Prácheň 18.96 km
Gajer Václav 18.96 km
sv. Jan Nepomucký, Sedlice 18.97 km
sv. Jan Nepomucký, Husinec 18.97 km
nádraží Velké Hydčice 18.97 km
Šumavské Hoštice 18.97 km
kostel sv. Filipa a Jakuba, Šumavs... 18.98 km
Zrzka ze šumavy, Paul Friedl 18.98 km
infocentrum Sedlice 18.99 km
Sedlická krajka 18.99 km
koupaliště Velké Hydčice 19.04 km
Zátavský most 19.04 km
Kohoutí kříž, Úbislav 19.04 km
křížová cesta, Vimperk 19.06 km
kostel sv. Jakuba Většího, Sedlice... 19.06 km
fara Sedlice 19.06 km
zřícenina Prácheň 19.07 km
hřbitov Sedlice 19.07 km
Úbislav 19.07 km
komunistické propaganda, Vimperk 19.08 km
NS Velké Hydčice 19.09 km
vlaková zastávka Strunkovice nad B... 19.1 km
rybník Vodník 19.11 km
stavení Zdíkovec 19.12 km
cyklo most Otava, Hydčice 19.12 km
Čichtice 19.13 km
infocentrum Vimperk 19.13 km
památník osovobození Čichtice 19.13 km
lávka Blanice, Husinec 19.14 km
Šebellův mlýn, Husinec 19.14 km
kostel sv. Petra a Pavla, Zdíkovec... 19.15 km
fara Zdíkovec 19.15 km
koupaliště Žihobce 19.15 km
zřícenina hradu Haselburg 19.15 km
kaple Panny Marie, Čichtice 19.15 km
pomník padlých WWI i II, Čichtice... 19.15 km
Zdíkovec 19.16 km
pomník padlých WWI, Zdíkovec 19.16 km
pomník obětem nacismu, Zdíkovec 19.17 km
hřbitov Zdíkovec 19.19 km
zámecká kašna Vimperk 19.21 km
hrad a zámek Vimperk 19.23 km
městské muzeum Vimperk 19.23 km
hvězdárna Husinec u Prachatic 19.24 km
Bílá paní 19.24 km
Zuklínský potok 19.25 km
Malé Hydčice 19.27 km
kaple sv. Vojtěcha, Žichovice 19.27 km
lokalita Úbislav 19.28 km
fara Vimperk 19.32 km
kostel Navštívení Panny Marie, Vim... 19.34 km
Šumavský pivovar, Vimperk 19.34 km
sv. Jan Nepomucký, Vimperk 19.35 km
pomník padlých WWI, Vimperk 19.36 km
městská zvonice Vimperk 19.36 km
Vyhnání Čechů z pohraničí v roce 1... 19.36 km
Karel Rziepel alias Citron 19.36 km
AccuWeather - Vimperk 19.36 km
Peková Miluše 19.36 km
Tabery Erik 19.36 km
NS Zlatá stezka 19.36 km
Vimperk 19.36 km
Cyklotoulky - Vimperk 19.36 km
SDH Lažiště 19.38 km
dolní kašna Vimperk 19.38 km
hřbitov Lažiště 19.39 km
Toušlová Iveta 19.4 km
kostel sv. Mikuláše, Lažiště 19.4 km
horní kašna Vimperk 19.42 km
rybník Bašta, Čichtice 19.42 km
SDH Dvory 19.43 km
fara Lažiště 19.43 km
pomník padlých WWI, Lažiště 19.44 km
kaple Dvory 19.45 km
Lažiště 19.45 km
Králíci ve vysoké trávě 19.45 km
Dvory 19.45 km
Tejmlov 19.46 km
stavení Lažiště 19.47 km
stavení Dvory 19.47 km
kašna Lažiště 19.47 km
schwarzenberský Nový Dvůr 19.48 km
kaple sv. Prokopa, Pohorsko 19.52 km
Pohorsko 19.53 km
Pravětín 19.57 km
pomník padlých WWI, Pohorsko 19.59 km
roubenka Zdíkov 19.59 km
rybník v zámeckém parku Zdíkov 19.61 km
Krška Václav 19.62 km
Benešovský mlýn 19.62 km
Zdíkov 19.63 km
roubenka Lažiště 19.65 km
NS zámecký park Zdíkov 19.65 km
zámek Zdíkov 19.69 km
sýpka a špýchar, Žichovice 19.69 km
vlaková zastávka Pražák 19.7 km
empírová sýpka, Žichovice 19.7 km
kaple Těšovice 19.71 km
Vích Josef 19.74 km
pomník padlých WWI, Žichovice 19.76 km
SDH Zdíkov 19.77 km
zámecký rybník Zdíkov 19.8 km
kostel sv. Ludmily, Zdíkov 19.81 km
NS Lesnická 19.82 km
kaple sv. Aloise, Žichovice 19.82 km
Nezdický potok 19.83 km
pomník padlých WWI i II, Zdíkovec... 19.85 km
roubenky Stachy 19.87 km
Hluboký rybník 19.87 km
Žichovice 19.89 km
kasárna U Sloupů, Vimperk 19.91 km
infocentrum Stachy 19.91 km
barokní horní most, Žichovice 19.94 km
sv. Jan Nepomucký, Žichovice 19.94 km
roubenka Stachy 240 19.99 km
barokní dolní most, Žichovice 19.99 km
pivovar Žichovice 20 km
ubytování v okolí

apartmány 8204, Kašperské Hory

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: kašpersko
šumavská obec: Kašperské ...

ubytování s kapacitou: 16
cena ubytování: od 350 Kč detail

chalupa 8806, Annín

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chalupa
Šumava: sušicko
šumavská obec: Annín

ubytování s kapacitou: 12
cena ubytování: od 250 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Horní tvrz Kestřany - otevírací doba

    batoh
    Horní tvrz Kestřany - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • špejchar Ražice - otevírací doba

    batoh
    špejchar Ražice - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: písecko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • muzeum Lamberská stezka, Žihobce - oteví...

    batoh
    muzeum Lamberská stezka, Žihobce - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: sušicko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
firmy v okolí
  • Jednota Sousedovice

    batoh
    Jednota Sousedovice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: strakonicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Volyně

    batoh
    Jednota Volyně
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: strakonicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat GE Money Bank

    batoh
    Bankomat GE Money Bank
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: strakonicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat Komerční banka

    batoh
    Bankomat Komerční banka
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: strakonicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Jednota Sousedovice 2.9 km
Jednota Volyně 4.77 km
Bankomat GE Money Bank 4.78 km
Bankomat Komerční banka 4.79 km
Bankomat Česká spořitelna 4.91 km
Bankomat ČSOB 4.93 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.93 km
Supermarket Strakonice 4.93 km
Bankomat Česká spořitelna 4.95 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 5.05 km
Jednota Volyně 5.09 km
Jednota Volyně 5.1 km
Jednota Strakonice 5.36 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.45 km
Bankomat Česká spořitelna 5.48 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.51 km
Bankomat Komerční banka 5.53 km
čerpací stanice OMV, Strakonice 5.6 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.64 km
Jednota Strakonice 5.64 km
Bankomat ČSOB 5.64 km
Bankomat GE Money Bank 5.67 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.71 km
Jednota Strakonice 5.71 km
Jednota Strakonice 5.71 km
Jednota Strakonice 5.73 km
Bankomat Fio banka 5.73 km
Bankomat ČSOB 5.76 km
Bankomat Česká spořitelna 5.77 km
Bankomat Komerční banka 5.83 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 5.95 km
Bankomat Poštovní spořitelna 5.98 km
Fortna Strakonice 5.99 km
Bankomat UniCredit Bank 6 km
Jednota Strakonice 6.06 km
Bankomat GE Money Bank 6.08 km
Bankomat Česká spořitelna 6.14 km
Jednota Strakonice 6.17 km
Bankomat Poštovní spořitelna 6.27 km
Jednota Strakonice 6.31 km
Bankomat ČSOB 6.32 km
Jednota Strakonice 6.47 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Strakon... 6.77 km
Jednota Čestice 7.66 km
čerpací stanice OMV, Katovice 7.75 km
Bankomat ČSOB 7.94 km
Jednota Katovice 8.09 km
Jednota Malenice 9.4 km
Jednota Přeštovice 9.81 km
Jednota Štěchovice 10.23 km
Jednota Cehnice 10.34 km
Jednota Štěkeň 10.74 km
Jednota Čejetice 10.8 km
Jednota Bušanovice 10.95 km
Jednota Mnichov 11.2 km
Jednota Čkyně 11.43 km
Jednota Tvrzice 11.46 km
Jednota Zálezly 11.53 km
Jednota Radomyšl 12.29 km
Jednota Javornice 13.07 km
Jednota Střelskohoštická Lhota 13.38 km
Jednota Střelské Hoštice 13.52 km
Jednota Bohumilice 13.66 km
Jednota Drahonice 13.81 km
Bankomat ČSOB 14.13 km
Jednota Vacov 14.13 km
Bankomat Poštovní spořitelna 14.13 km
Jednota Dub 14.53 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Vacov 14.67 km
Konzum Soběšice 14.71 km
Jednota Kestřany 14.95 km
Jednota Vlachovo Březí 15.15 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.2 km
Bankomat ČSOB 15.23 km
Jednota Velká Turná 15.29 km
Jednota Vlachovo Březí 15.35 km
Jednota Mečíchov 16.26 km
Konzum Nezamyslice 16.52 km
Jednota Vimperk 16.75 km
Jednota Bavorov 17.07 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Horažďo... 17.44 km
čerpací stanice Benzina, Vimperk 17.67 km
Bankomat Komerční banka 18.27 km
Konzum Horažďovice 18.29 km
Konzum Strašín 18.29 km
Bankomat Česká spořitelna 18.33 km
Bankomat ČSOB 18.35 km
Konzum Horažďovice 18.35 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.35 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Vimperk... 18.43 km
Bankomat GE Money Bank 18.44 km
Jednota Vimperk 18.46 km
Jednota Vimperk 18.46 km
Jednota Vimperk 18.49 km
čerpací stanice EuroOil, Sedlice u... 18.51 km
Jednota Vimperk 18.52 km
Bankomat GE Money Bank 18.58 km
Konzum Žihobce 18.58 km
Jednota Vimperk 18.7 km
Jednota Husinec 18.83 km
Jednota Sedlice 18.84 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Drhovle... 18.87 km
Konzum Velké Hydčice 18.91 km
čerpací stanice EuroOil, Zdíkovec... 18.98 km
Bankomat Komerční banka 19.12 km
Bankomat Česká spořitelna 19.13 km
Bankomat ČSOB 19.14 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.15 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.28 km
Bankomat ČSOB 19.31 km
čerpací stanice Benzina, Horažďovi... 19.34 km
Jednota Buk 19.45 km
Konzum Čečelovice 19.45 km
Jednota Zdíkov 19.68 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Volyně

batoh
nádraží Volyně
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

vlaková zastávka Sudoměř

batoh
vlaková zastávka Sudoměř
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: strakonicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Nejstarší uznávaný národní park Německa (Nationalpark Bayerischer Wald) s majestátným Velkým Javorem (Großer Arber ), původní tradice, zvyky a obyčeje, rozmanitá nabídka sportovního vyžití, wellness a jen několik málo kilometrů do sousedního Česka - to je Arber Land - země kolem Velkého Javora v Bavorském lesem (německy Bayerischer Wald) v sousedství Šumavy (německy Böhmerwald s rozlohou třikrát větším Národním parkem. Pestrá nabídka pro volný čas a cenově výhodná dovolená se vším, co k ní patří. V srdci Bavorského lesa najde každý host to své. Tento region dnes není jen soused Šumavy, ale doslova jeden celek zeleného pohoří se souvislou nabídkou pro turisty, cykloturisty, lyžaře a další. Obě strany spolupracují v ochraně přírody, výukových a zábavních programů, v dopravě. K poznávání regionu využijte nabídky ubytování již za velmi příznivé ceny bez ztráty kvality. Podle počtu osob jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyř i vícelůžkové pokoje, s možností přistýlky, kuřácké i nekuřácké pokoje. Parkování u objektu samozřejmostí a u vybraných kapacit na pozemku ubytovatele či uzavřené parkoviště. Zvykem bývá úschovna kol a lyží, zahrada s nábytkem, dětským koutkem a grilováním. Zápůjčka dětských postýlek v objektech, lyží a horských kol v každém větším hotelu či středisku standardem. Běžné připojení k netu WiFi free, internetové kavárny, přípojné body již naprostý standard také v téměř každém informačním středisku. K poznávání Šumavy jsou Vám k dispozici autokempy, kempy, horské chaty a chaty, prastaré chalupy, ubytování v soukromí, penziony a hotely, hotelové komplexy, apartmány. K výbavě běžně patří zahrady s posezením, úschovny kol a lyží, parkoviště, vybavení pro rodiny s dětmi. K vnitřnímu vybavení společenské místnosti, restaurace, bary pro společné posezení.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

„Kdybych se byl nadál," ujal se slova Potužák, „že způsobím mrzutost, požádám-li Jakuba, aby šel se mnou, nebyl bych mu řekl, kmotra. Máte pravdu, není třeba, aby se mnou chodil. Vyřídím si to sám. Mějte se tu dobře!"

„To by tak bylo!" ozval se Krušnej, jenž se byl zatím přistrojil; „slíbil jsem ti, že půjdu s tebou, a při tom setrvám."

„Rozumí se, že půjdeme oba s vámi," vece Jakub syn; „co jste se vy do toho míchala, mámo? Či byste chtěla urazit tuhle pantátu?..."

„Jako bych já čeho byla říkala!" hájila se Krušná; „jako bych já byla chtěla, aby táta nechodil s kmotrem!... Já jsem jen myslila... Já jsem se jen divila... Copak já mohu poroučet?... Teď vidíte nejlépe, kmotře, co moje slovo tady platí..."

Dala se do vzlykání.

„Pojďme!" vece Krušnej.

A šli. Mlha, hustý, vše pronikající déšť. Cesta jedno bláto, dotěrné, slizké, lepkavé, každým krokem se do něho bořili. Za sebou se brali, nemluvíce, každý zabrán do svých myšlenek. Kolem dokola jednotvárné polní lány, nikde rozhled, vše zapadávalo do mokrého šera. Nesmírné, mrtvé ticho vládlo; němě táhly nad jich hlavami mraky, skupené ve špinavé chuchvalce, a mlhy jim po boku se valily, žádný zvuk, ne-li srkání padajícího deště. Vpravo vlevo mezi poli, na pažitech stavěly se mocné kaluže, zažloutlou vodou naplněné.

Došedše do Pištína, tu onde zastavili se ve statcích. Z mužů skoro nikoho nezastihli doma; odešli již téměř všichni do Češňovic a k bezdrevské hrázi. Tu a tam ženy plakaly; bude prý z toho reberie; muži prý jsou odhodláni k nejkrajnějšímu odporu, třeba k násilnému vypuštění vody z Bezdrevi; knížecí se budou vzpírat a dovolávati se pomoci četníků, jichž prý přivolali odevšad. Jedna z žen dokonce tvrdila, že z Budějovic bylo přivoláno vojsko.

Jediný člověk se k nim přidal, místní kovář. Šli císařskou silnicí — rychlými kroky se brali vpřed. —

„Vám prý včera zavřeli syna, pantáto Potužáku?" tázal se cestou kovář. „To se podívejme, jakou váhu má slovo takového pěšáka! Je věru čas, aby povstal zas ňáký Kubáta. Nás tisíc kdyby se dovolávalo pomoci úřadů proti knížecím, nikdo by nehnul prstem, aby nám pomohl."

„Proto si musíme pomoci sami," vece Jakub Krušných. „A já řku: Vášu Potužákovic musí pustit! Je to jednání s námi? Přijde takový pěšák a řekne: Obral mě o dva zlaté! a na tohle hloupé udání ho zatknou, jako by byl raubíř!"

„To já si spravím sám," pravil Potužák; „do toho se vy nemíchejte, za to vás prosím."

„Já jsem váš, pantáto!" vece kovář; „chcete-li, půjdu s vámi na Hlubokou."

Potužák odmítl.

„Mějte rozum," napomenul kováře i mladšího Jakuba; „domluvte se a uvidíte, že rybník vypustí. Násilím ničeho nepořídíte."

„Nu, což my," vece Jakub Krušnejch, „my víme, že nadarmo nemluvíte, pantáto, a že co řeknete, má rozum. Ale jsou tam jiní, kteří všecko neuvažují, jak vy činíte, a tuze jsou rozezlení, a při všem člověk se jim divit nemůže. Jsou-li pak pohromadě a jeden začne křičet, jako by ďas do nich vjel. Druh strhne druha a všickni dohromady vyvedou, nač by žádný sám o sobě nepomyslil. Jsou jako zpití a člověk, namouduši, je-li s nimi v proudu, není o nic moudřejší a neuposlechne, i kdyby některý rozum podržel a ho napomenul. Když potom něco provedou, vystřízliví a koukají na sebe a každý drmolí: Já? Já že jsem to byl? — Já namouduši ani nevím, co se přihodilo!' — Ale páni u soudu pak na takovou řeč nedají. A jakože větším dílem nebývá možno vypátrat toho, skrze něhož všechno pošlo, odnese to často právě ten, který vlastně měl nejméně viny a skutečně nevěděl, co učinil."

„To je rozumná řeč," potvrdil kovář. „Já jsem, jak víme, z druhé strany, od Třeboně, a to se vám jednou u nás něco zrovna takového stalo. Hořelo jednou, u ňákých Vavřínků ten oheň vyšel a vyhořelo asi deset statků. Asi tři dni předtím tenhle Vavřínek vyhnal čeledína, protože ho dopadl při ňákém šmejdu. Tu najednou při tom požáru kdosi prohodil, že třeba ten čeledín ze msty oheň založil. Ani se neví, kdo tohle řekl, ale hned se toho chytili jiní. On, pravda, ten chasnik za moc nestál; taky při ohni se postavil opodál a prstem nehnul, aby pomáhal hasit, ale co mu udělali, nebylo přeci v pořádku. Deset, dvacet, snad třicet osob se na něho vrhlo, povalili ho, utloukli, nohama udupali a potom ještě jej hodili do hořící stodoly. Z toho nebyl malý poprask, víme! Skoro celá ves přišla do vyšetřování a tři byli odsouzeni na tři roky, několik jich na tři, čtyři měsíce, na půl roku, a přece všichni na svém stáli, oni že ne, oni že ani nevědí, jak se to mohlo stát... A ještě k tomu vyšlo později najevo, že ten ubitý a upálený čeledín nezapálil. Požár zavinily děti Vavřínkovy, které si udělaly za humny ohníček. Do dneška jsem rád, že jsem v té věci neměl ruce. Hasil jsem na opačné straně, a když ten rámus mě přilákal, bylo už po všem. Být tam s nimi, dojista by mě byli taky strhli do té mely."

„Nu, a v Břehově před lety," ujal se slova Krušnej, „snad ty se taky pamatuješ, Jouzo ? — jak tam selská chasa ztloukla mysliveckého mládence z Piciny. Bylo jich v tom asi dvacet a žádný se nechtěl znát k činu. Zavřeli jich asi pět. Celé měsíce strávili ve vyšetřovací vazbě a pak ještě každý si odnesl velký trest, protože prý myslivecký byl ve službě, když se mu to stalo."

Za těchto řečí se dostali do Češňovic, kde se k nim přidalo ještě několik lidí, tíhnoucích za ostatními, kteří už dávno byli odešli.

Odbočili nalevo od silnice, zase polními cestami se ubírali. Pole, nic než pole zpočátku, a bezedné bláto na cestě; potom v levou stranu půda se klonila, cosi temného vystupovalo z mlh, jakási hladina ocelová, ztrácející se zrakům v dáli: jihozápadní chobot Bezdrevi, jehož severní okraj nebylo již lze postřehnouti. Pole přestala, jich místo zaujaly písčiny, prostoupené kalužinami a zelenými pásmy rákosí a ostřice. Jindy tyto písčiny se jevily mnohem rozložitějšími, avšak tohoto rána daleko široko voda se přes ně přelévala. Pak cesta poněkud stoupala, i po pravé straně nebylo více polí; lány ustoupily nízkému boru, špinavě černě se vyjímajícímu v tomto nesmírném, vše potírajícím, každému předmětu barvu i tvar odnímajícím šedém šeru, jehož smutná, duši skličující jednotvárnost se sdílela každému stromu, každé drobné bylince, každé travině.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky