Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Ludwigsthal (D)

Šumava

kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: Německo
GPS: 49°03'44.75"N 13°14'08.22"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka na trati 905 z Bayerisch Eisenstein (hraniční přechod a pokračování trati číslem 183 do českého vnitrozemí Železná Ruda, Alžbětín - Plzeň) do Plattlingu, přičemž ve Zwieselu odbočuje trať 906 do Grafenau a trať 907 do Bodenmais. Na těchto železničních tratích poskytuje řádnou osobní přepravu výhradně soukromý přepravce pod označením WaldBahn.




odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

parkoviště Haus zur Wildnis, Ludwigsthal...

batoh
parkoviště Haus zur Wildnis, Ludwigsthal (D)
Šumava A-Z: parkoviště
Šumava: Německo
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

FFW Ludwigsthal (D)

batoh
FFW Ludwigsthal (D)
Šumava A-Z: hasičské sbor...
Šumava: Německo
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

pomník padlých WWI i II, Ludwigsthal (D)...

batoh
pomník padlých WWI i II, Ludwigsthal (D)
Šumava A-Z: pomníky
Šumava: Německo
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

hřbitov Ludwigsthal (D)

batoh
hřbitov Ludwigsthal (D)
Šumava A-Z: hřbitovy
Šumava: Německo
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
parkoviště Haus zur Wildnis, Ludwi... 0.21 km
FFW Ludwigsthal (D) 0.35 km
pomník padlých WWI i II, Ludwigsth... 0.51 km
hřbitov Ludwigsthal (D) 0.52 km
kostel Ježíšova srdce, Ludwigsthal... 0.56 km
Debrnický potok - Grosse Deffernik... 0.58 km
Haus zur Wildnis - Dům k divočině ... 0.58 km
fara Ludwigsthal (D) 0.6 km
Dětský koutek, Haus zur Wildnis (D... 0.61 km
Ludwigsthal (D) 0.71 km
Ota I. Bavorský 0.76 km
zámek Ludwigsthal (D) 0.76 km
železniční most Ludwigsthal (D) 0.91 km
parkoviště Deffernik (D) 1.08 km
krytá lávka Řezná (D) 2.07 km
železniční most Theresienthal (D)... 2.34 km
Wildniscamp am Falkenstein (D) 2.34 km
Oberlindbergmühle (D) 2.58 km
Glashüttenmuseum Regenhütte (D) 2.71 km
Regenhütte (D) 2.72 km
parkoviště běžky Zwieslerwaldhaus ... 2.78 km
běžecké lyžování Zwieslerwaldhaus ... 2.79 km
muzeum vycpaných zvířat - Tiermuse... 2.81 km
parkoviště pod Zwieslerwaldhausem ... 3.01 km
parkoviště Zwieslerwaldhaus (D) 3.01 km
zámek Rabenstein (D) 3.11 km
Lehen (D) 3.16 km
Lindberg (D) 3.17 km
kostel sv. Josefa, Lindberg (D) 3.2 km
selský skanzen Lindberg (D) 3.25 km
Theresienthal (D) 3.25 km
infocentrum Lindberg (D) 3.27 km
kaple sv. Jiří, Rabenstein 3.41 km
pítko Rabenstein (D) 3.42 km
Rabenstein (D) 3.42 km
pomník padlých WWI i II, Rabenstei... 3.43 km
kaple Klautzenbach (D) 3.46 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Raben... 3.47 km
Klautzenbach (D) 3.49 km
pec Klautzenbach (D) 3.49 km
Zwieslerwaldhaus (D) 3.55 km
pomník padlých WWII, Theresienthal... 3.56 km
muzeum skla, zámek Theresienthal (... 3.58 km
nejstarší hostinec Bavorského lesa... 3.6 km
Prales pod Falkensteinem - Josef V... 3.8 km
studánka u Grosse Deffernik (D) 3.93 km
plavební kanál Schwellgraben (D) 4.12 km
Velký Falkenstein (D) 1315 m n. m.... 4.12 km
sluneční hodiny Schwellhäusl (D)... 4.16 km
lesní restaurace Schwellhäusl (D)... 4.21 km
dětské hřiště, akvapark Zwiesel (D... 4.21 km
akvapark Zwiesel (D) 4.22 km
Saunová vesnička, ZEB Zwiesel (D)... 4.25 km
Seebachschleife (D) 4.29 km
Prales na Hollenbachsprengu - Jose... 4.64 km
nádraží Zwiesel (D) 4.66 km
Höllbachgespreng (D) 4.77 km
kostel sv. Kříže, Zwiesel (D) 4.93 km
kostel Jména Mariina, Zwiesel (D) 5.08 km
jelení obora Scheuereck (D) 5.15 km
skleněná křišťálová pyramida, Zwie... 5.19 km
Zwieseler Glastage - Zwieselské dn... 5.19 km
Ruckowitzschachten (D) 5.22 km
hřbitov Zwiesel (D) 5.25 km
kostel sv. Mikuláše, Zwiesel (D) 5.25 km
kostel sv. Stephanus, Spiegelhütte... 5.25 km
kašna malá Zwiesel (D) 5.25 km
kaple Zwiesel (D) 5.29 km
Zwiesel (D) 5.3 km
Zwieselská noc skla 5.3 km
dětské hřiště Zwiesel (D) 5.35 km
FFW Unterzwieselau (D) 5.38 km
muzeum lesa a hraček, Zwiesel (D) 5.38 km
kašna na nádvoří muzea, Zwiesel (D... 5.39 km
Spielende Kinder - M. Killinger, Z... 5.39 km
pomník padlých WWI i II, Zwiesel (... 5.4 km
kostel Unterzwieselau (D) 5.42 km
pomník padlých WWII, Unterzwiesela... 5.43 km
hřbitov Unterzwieselau (D) 5.43 km
Galerie kávy, Zwiesel (D) 5.43 km
infocentrum Zwiesel (D) 5.44 km
sousoší sv. Jana Nepomuckého, Zwie... 5.45 km
dětské hřiště Unterzwieselau (D)... 5.46 km
Flösser - S.Schriml, Zwiesel (D) 5.46 km
Roj havranů - Sebastian Roser, Zwi... 5.48 km
náměstní kašna Zwiesel (D) 5.48 km
Weissbierbräuhaus, Zwiesel (D) 5.49 km
Vzteklina, díl 5. 5.56 km
Sál Království - Svědkové Jehovovi... 5.6 km
Nacht fiel über Gotenhafen (D) 5.6 km
zámek Oberzwieselau (D) 5.6 km
Regenbogen - Oswald Faber, Zwiesel... 5.61 km
kašna Zwiesel (D) 5.61 km
kašna s kaskádami, Zwiesel 5.65 km
skleněná kaple, Zwiesel (D) 5.65 km
hraniční přechod Debrník - Ferdina... 5.71 km
golf Oberzwieselau (D) 5.72 km
pomník oběti bombardování Zwiesel ... 5.83 km
kaple na okraji Zwieselu (D) 5.84 km
Ferdinandovo údolí 5.86 km
parkoviště Bretterschachten (D) 5.89 km
Reisachmühle (D) 5.96 km
parní pivovar Zwiesel (D) 5.98 km
železniční most Reisachmühle (D)... 6 km
běžecké lyžování Bretterschachten ... 6.02 km
Grenzlandfest Zwiesel (D) 6.03 km
kaple Panny Marie, Reisachmühle (D... 6.07 km
památník pádu balonu Monte 6.08 km
Außenried (D) 6.25 km
vlaková zastávka Außenried (D) 6.5 km
bunkr KŽ-1, Debrník 6.52 km
dětské hřiště za nádražím Bayerisc... 6.71 km
Schwarzach (D) 6.74 km
Wi Wa Du Kinderland, Indoorspielpa... 6.77 km
železniční muzeum Bayerisch Eisens... 6.77 km
fara Bayerisch Eisenstein (D) 6.79 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Bayer... 6.79 km
pomník padlých WWII, Bayerisch Eis... 6.82 km
kaple Bayerisch Eisenstein (D) 6.83 km
Kunsträume grenzenlos, Bayerisch E... 6.85 km
Česko-bavorská neděle na hraničním... 6.86 km
Křídlo anděla - Václav Fiala, Baye... 6.86 km
parkoviště Velké Javorské jezero... 6.87 km
pohádkový les Märchenwald (D) 6.87 km
Průšvihy první republiky - Šumavsk... 6.88 km
nádraží Alžbětín - Bayerisch Eisen... 6.88 km
Cyklotoulky - Bayerisch Eisenstein 6.88 km
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 6.88 km
infocentrum Alžbětín 6.88 km
Svět přírodního parku, Bayerisch E... 6.88 km
Železnorudské povstání 6.88 km
hraniční kámen, společné nádraží B... 6.89 km
pamětní deska Ing. Jan Zenkl, Alžb... 6.9 km
dětské hřiště nádraží Bayerisch Ei... 6.9 km
vlaková zastávka Zwieselau (D) 6.9 km
infocentrum Bayerisch Eisenstein (... 6.91 km
Debrník 6.93 km
zámek (zaniklý) Debrník 6.93 km
Rysí slavnosti, Železná Ruda 6.93 km
pomník padlých WWI, Velké Javorské... 6.93 km
3. rota PS, Debrník 6.94 km
kašna Debrník 6.96 km
adventní trhy Bayerisch Eisenstein... 6.99 km
Noc vykuřování - Rauhnächte 2016, ... 6.99 km
naučná stezka Tetřeví stezka 6.99 km
ArberLand Halle, Bayerisch Eisenst... 7.01 km
Zámecký les 7.01 km
FFW Bayerisch Eisenstein (D) 7.01 km
Velká jedle u Debrníku 7.01 km
Bayerisch Eisenstein (D) 7.02 km
potok Svarožná 7.03 km
NS protipěchotní překážky Debrník... 7.05 km
hraniční přechod Železná Ruda - Ba... 7.09 km
Jak ukrást Dagmaru 7.12 km
Velké Javorské jezero (ledovcové) ... 7.12 km
infocentrum Naturpark Haus, Zwiese... 7.14 km
NS Železná opona – protitanková př... 7.17 km
bunkr KŽ-1, Debrník - Železná Ruda... 7.18 km
Debrník 1337 m n. m. 7.24 km
EuroVelo 13 - Stezka železné opony... 7.25 km
Alžbětín 7.26 km
javorová alej Debrník 7.49 km
stavení Bayerisch Eisenstein 7.58 km
kaple nad Bayerisch Eisenstein (D) 7.59 km
lípa Alžbětín 7.64 km
Vzduchoplavec Kráčmera - Nad západ... 7.67 km
hřbitov bývalý Bayerisch Eisenstei... 7.81 km
Pod Polomem 7.86 km
4. rPS - Polom 7.86 km
hřbitov Železná Ruda 7.9 km
památník 7. obětí pochodu smrti, Ž... 7.91 km
pamětní deska padlých WWII, Železn... 7.91 km
hrob rodiny Prokopů 7.91 km
skiareál Samoty, Železná Ruda 7.94 km
Bettmannsäge (D) 7.95 km
vlaková zastávka Bettmannsäge (D)... 8.05 km
hamr Želená Ruda 8.09 km
venkovní posilovna Železná Ruda 8.1 km
kaple Železná Ruda 8.1 km
dětské hřiště Železná Ruda 8.12 km
Silberberg (D) 955 m n. m. 8.12 km
Železnorudské slavnosti 8.17 km
sv. Jan Nepomucký, Železná Ruda 8.19 km
vlaková zastávka Železná Ruda cent... 8.22 km
Silberberg, Bodenmais (D) 8.25 km
fara Železná Ruda 8.29 km
dětské hřiště Silberberg (střední ... 8.31 km
hřbitov bývalý u kostela Železná R... 8.31 km
kostel Panny Marie Pomocné z Hvězd... 8.31 km
projíždka kočárem, na saních, Žele... 8.32 km
Sperl Lothar 8.32 km
kasárna 7. bPS - 1. prPS, Železná ... 8.32 km
Štaidl Ladislav 8.33 km
expozice historický důl, hora Silb... 8.33 km
NS Utajená obrana železné opony 8.33 km
Utajená obrana železné opony, Dubá... 8.33 km
NS Sklářská 8.33 km
Cyklotoulky - Železná Ruda 8.33 km
Cyklotoulky - Železná Ruda, zimní... 8.33 km
kamenný rodinný dům, Železná Ruda... 8.33 km
Komárek Julius Miloš, Prof. Dr. 8.34 km
Jakš Martin 8.34 km
Dorf und Markt Eisenstein sowie Ba... 8.34 km
Šumava krásná i smrtící, Jan Lakos... 8.34 km
Železná Ruda 8.34 km
Nový Pavel 8.34 km
Ztracený Marek 8.34 km
běžecké lyžování Železná Ruda... 8.34 km
závod Horsefeathers Iron Jam 8.34 km
Šumná Šumava - Železná Ruda 8.34 km
památník legionářům Železná Ruda... 8.34 km
pamětní deska osvobození Železná R... 8.35 km
Grádelský potok 8.35 km
stará pošta a škola, Železná Ruda... 8.35 km
pivovarnické muzeum, Železná Ruda... 8.36 km
zámek Železná Ruda 8.36 km
Toulavá kamera ČT - pohádková stez... 8.36 km
Langdorf (D) 8.4 km
historie lyžování na Železnorudsku... 8.4 km
motomuzeum Železná Ruda 8.4 km
muzeum Šumavy, Železná Ruda 8.42 km
Polom 1295 m n. m. 8.44 km
infocentrum Železná Ruda 8.46 km
environmentální (návštěvnické) cen... 8.46 km
hraniční přechod Prášily - Scheuer... 8.47 km
hostinec Železná Ruda 8.49 km
sedačková lanovka Silberberg (D) 8.51 km
SDH Železná Ruda 8.52 km
skiareál Silberberg (D) 8.53 km
bobová dráha, Silberberg 8.55 km
Kriminální příběhy ze staré Šumavy... 8.55 km
železniční tunel Železná Ruda 8.55 km
dětské hřiště Silberberg (dolní st... 8.56 km
hřbitov bývalý Železná Ruda 8.59 km
Jezero Laka (ledovcové) 8.62 km
silniční most přes železnici, Žele... 8.63 km
úkryt 25/S, Železná Ruda 8.64 km
pozorovatelna PŽ-1, Železná Ruda... 8.65 km
pomník Adolfa Kašpara 8.68 km
Zlatý stoleček 8.68 km
šumavská chalupa, Železná Ruda 8.68 km
pomník padlých WWI i II, Železná R... 8.69 km
lanové centrum Železná Ruda 8.77 km
slalomové káry Železná Ruda 8.77 km
V zátočině 8.78 km
Holidayinfo - Železná Ruda, Nad ná... 8.78 km
dětské hřiště Železná Ruda 8.79 km
alej při křížové cestě, Železná Ru... 8.82 km
Gsenget 8.84 km
sdružený objekt ÚŽ-2 a PŽ-2, Želez... 8.84 km
vodní kanál z jezera Laka 8.85 km
hraniční kámen 12 8.86 km
skiareál Nad Nádražím, Železná Rud... 8.87 km
úkryt ÚŽ-6, Železná Ruda 8.92 km
kaple sv. Barbory, Železná Ruda 8.92 km
vodopád Rissloch (D) 8.95 km
palebný objekt KŽ-4, Železná Ruda... 8.98 km
Rudská křižovatka 8.99 km
Horní Ždánidla 8.99 km
pivovar Belveder, Železná Ruda 8.99 km
vlaková zastávka Železná Ruda měst... 9.01 km
kaple sv. Anny a křížová cesta, Že... 9.01 km
sáňkování Železná Ruda 9.03 km
Holidayinfo - Železná Ruda, Belved... 9.04 km
kamenobetonový bunkr, Železná Ruda... 9.06 km
skiareál Belveder, Železná Ruda 9.06 km
Pancířské stráně 9.08 km
kaple sv. Bartoloměje, Velký Javor... 9.08 km
přehrada Frauenau (D) 9.1 km
vlaková zastávka Böhmhof (D) 9.15 km
WetterOnline - předpověď Velký Jav... 9.17 km
Velký Javor - Großer Arber (D) 145... 9.17 km
Západ slunce nad Javorem - Josef V... 9.17 km
stanoviště NATO NADGE, Velký Javor... 9.21 km
Schönecker Riegel (D) 833 m n. m. 9.22 km
Ždánidla 1308 m n. m. 9.33 km
radnice Frauenau (D) 9.33 km
kašna radniční Frauenau (D) 9.34 km
dětské hřiště Velký Javor (D)... 9.36 km
hřbitov Frauenau (D) 9.38 km
žlab, Velký Javor (D) 9.38 km
kostel Maria Himmelfahrt, Frauenau... 9.38 km
dětské hřiště Frauenau (D) 9.39 km
vodotrysk, Velký Javor (D) 9.39 km
kostel Maria Königin, Schweinhütt ... 9.41 km
dětské hřiště Schwienhütt (D)... 9.43 km
kabinková lanovka Velký Javor (D)... 9.45 km
infocentrum Sklářské muzeum Frauen... 9.45 km
sklářská vana, Frauenau (D) 9.46 km
skleněná archa, Frauenau (D) 9.46 km
horská služba Zwiesel (D) 9.47 km
muzeum skla Frauenau (D) 9.47 km
Frauenau (D) 9.47 km
kašna Frauenau (D) 9.48 km
pohřebiště Barabů 9.49 km
Galerie am Museum Frauenau (D) 9.5 km
koupaliště Železná Ruda 9.5 km
parkoviště Velký Javor 9.56 km
skiareál Velký Javor (D) 9.57 km
nádraží Frauenau (D) 9.62 km
FFW Bodenmais (D) 9.64 km
2. rota PS, Svaroh 9.66 km
pivovar Adam-Bräu, Bodenmais (D) 9.67 km
Pamferova huť 9.78 km
infocentrum Bodenmais (D) 9.79 km
vysoký kanál, Stará Hůrka 9.83 km
nádraží Bodenmais (D) 9.85 km
akvapark Silberberg, Bodenmais (D) 9.86 km
obrazárna galerie Leimberger, Bode... 9.88 km
kostel Nanebevzetí P. Marie, Boden... 9.9 km
fara Bodenmais (D) 9.9 km
pomník padlých WWI i II, Bodenmais... 9.92 km
kašna Bodenmais (D) 9.95 km
horní zrcadlová huť 9.96 km
nouzové nocoviště Stará Hůrka 9.96 km
Zmizelá Šumava, Šňupeček a pivíčko... 9.97 km
památník třem obětem Železné opony... 10.04 km
zřícenina kostela sv. Vincence Fer... 10.04 km
hřbitov Stará Hůrka 10.04 km
Zmizelá Šumava, Tanec s mrtvolami... 10.04 km
Bodenmais (D) 10.06 km
Divá Bára 10.07 km
Stará Hůrka 10.07 km
pamětní deska Josef Klostermann, S... 10.07 km
kaple sv. Kříže, Stará Hůrka 10.07 km
Abelové 10.07 km
památník obětem Železné opony 10.07 km
pomník padlých WWI, Špičák 10.14 km
galerie skla, dekorací, dárků Josk... 10.23 km
hřbitov Bodenmais (D) 10.25 km
lipová alej Stará Hůrka 10.32 km
Brennes (D) 10.38 km
kaple sv. Antonína Paduánského, Šp... 10.48 km
motokáry Špičák 10.68 km
studánka cestou k Čertovu jezeru (... 10.7 km
Malý Javor - Kleiner Arber (D) 1.3... 10.74 km
horská služba Železná Ruda 10.75 km
parkoviště Kaskády, Špičák 10.79 km
sedačková lanovka Pancíř 10.82 km
Nebe nad hlavou, klip Olympic 10.82 km
Novohůrecká jedle 10.96 km
Špičák 10.96 km
studená válka Mi-24 vs. Cobra 11.01 km
kašna Joska, Badenmais (D) 11.03 km
galerie skla, dekorací, dárků Josk... 11.04 km
vyhlídka Hindenburgkanzel (D) 11.06 km
Hůrecký vrch 1099 m n. m. 11.07 km
Malé Javorské jezero (ledovcové) (... 11.07 km
Toulavá kamera ČT - Hůrecký vrch, ... 11.08 km
nádraží Špičák 11.08 km
kaple s hrobkou Prášily 11.12 km
dětské hřiště Joska, Bodenmais (D)... 11.12 km
park, hřiště, biergarten, galerie ... 11.12 km
přehrada Regen (D) 11.12 km
studánka cestou k Čertovu jezeru (... 11.14 km
vlek Sirotek a dětský Penguinland,... 11.19 km
kamenné moře Jezerní Hora 11.24 km
Popelní domky 11.24 km
hraniční kámen 33 11.25 km
Formberg 11.25 km
Pendl bus Špičák 11.31 km
Šrail Jan 11.32 km
Nová Hůrka 11.32 km
pivovar Prášily 11.34 km
Mooshütte (D) 11.37 km
železniční tunel Špičák 11.39 km
hájovna Prášily 11.4 km
Bílá Lucie 11.4 km
skiareál Prášily 11.4 km
Cyklotoulky - Prášily 11.4 km
Prášily 11.4 km
běžecké lyžování Prášily 11.4 km
zřícenina kostela sv. Prokopa, Prá... 11.41 km
sportoviště Špičák 11.42 km
památník zaniklých obcí a osad, Pr... 11.42 km
parkoviště Nová Hůrka 11.43 km
Holidayinfo - Špičák, nástupní sta... 11.44 km
Brücknerův dům Prášily 11.45 km
Kreuziger Roman 11.45 km
stodola Prášily 11.46 km
pomník Josefa Váchala 11.46 km
hřbitov Prášily 11.46 km
horská služba Špičák 11.48 km
sedačková lanovka Špičák 11.48 km
skiareál Ski&Bike Špičák 11.48 km
Bikepark Špičák 11.48 km
Evropský pohár ve sjezdu iXS EDC 11.48 km
parkoviště Prášily 11.49 km
kaple Prášily 11.5 km
Toulavá kamera ČT - chovatel koní,... 11.5 km
Toulavá kamera ČT - Musheři, Práši... 11.5 km
vyjížďky se psím spřežením, Prášil... 11.58 km
výlety s průvodcem 11.58 km
koně Prášily 11.58 km
projíždka kočárem, na saních, Práš... 11.58 km
Poledník 1315 m n. m. 11.6 km
Toulavá kamera ČT - rozhledna Pole... 11.6 km
dětské hřiště Prášily 11.61 km
botanická zahrada Prášily 11.61 km
nouzové nocoviště Poledník 11.61 km
průzkumné pracoviště ČSLA, Polední... 11.62 km
infocentrum Prášily 11.64 km
bizoni Prášily 11.65 km
fotopoint Poledník 11.66 km
horská služba Prášily 11.68 km
parkoviště Gerlova Huť 11.68 km
Dámská cesta na Svaroh 11.72 km
Čertovo jezero (ledovcové) 11.74 km
Hofmanky 11.77 km
Skláři, Karel Klostermann 11.88 km
žhář v archeoparku Prášily 11.95 km
archeopark Prášily 11.95 km
Hašek Dominik 11.96 km
Slučí Tah 12.03 km
Prášilské jezero (ledovcové) 12.07 km
rozcestí Pod Švýcárnou 12.08 km
Vajsova louka, Špičák 12.09 km
Silvestrovský sjezd s pochodněmi n... 12.09 km
běžecké lyžování Lohberg - Scheibe... 12.11 km
Vysoké Lávky 12.11 km
Vrba u Vysokých Lávek - Josef Vách... 12.12 km
hotel Rixi, Špičák 12.13 km
parkoviště Lohberg - Scheiben (D)... 12.15 km
pamětní deska Ottokar Kareis 12.18 km
Zmizelá Šumava, Utopenec na jezeře... 12.18 km
pramen Řezné (Regen) 12.19 km
vila rodiny Prokopů, Špičák 12.2 km
Gerlova Huť 12.23 km
Zmizelá Šumava, Masakr na Grubergu... 12.24 km
parkoviště Slunečná 12.27 km
pohádková stezka Brčálník 12.32 km
Gruberg 12.39 km
Jezerní hora 1343 m n. m. 12.39 km
NS historie obce Špičák 12.43 km
studánka Pod Malým Špičákem 12.43 km
naučná stezka Po stopách zajíce... 12.44 km
Špičák 1202 m n. m. 12.44 km
ekobus na Černé jezero 12.44 km
rozhledna Špičák 12.46 km
tanková střelnice Prášily 12.46 km
dětské hřistě Bauer, Regen (D) 12.5 km
Slunečná (turistické rozcestí) 12.55 km
Rodenstock, Regen (D) 12.56 km
Samiel na Sonnbergu - Josef Váchal... 12.56 km
Drozdí potok 12.57 km
Liščí díry 12.58 km
Zhůřská brusírna 12.64 km
Komárkova jedle 12.67 km
evropské rozvodí 12.7 km
pomník Max Gallinger (D) 12.71 km
dětské hřiště Regen (D) 12.72 km
lázeňský park Regen (D) 12.75 km
myslivna Bárta 12.76 km
Národní přírodní rezervace Černé a... 12.77 km
vodáctví Regen (D) 12.79 km
Rakušanová Lída 12.8 km
Rinchnach (D) 12.8 km
kostel sv. Johannese, Rinchnach (D... 12.81 km
pramen Úhlavy 12.81 km
rozcestí na Rozvodí, Špičák 12.84 km
kašna za kostelem, Regen (D) 12.86 km
Perle am Fluss, Regen (D) 12.87 km
nádraží Regen (D) 12.88 km
fara Regen (D) 12.89 km
kostel sv. Michaela, Regen (D) 12.9 km
Sruby 12.9 km
Zmizelá Šumava, 100 roků na lyžích... 12.9 km
Pancíř 1214 m n. m. 12.9 km
Perlenbrunnen, Regen (D) 12.92 km
Obermühle Regen (D) 12.95 km
sv. Jan Nepomucký, Regen (D) 12.97 km
galerie Kalina Regen (D) 12.98 km
Nový Brunst 13 km
muzeum zemědělství Regen (D) 13.03 km
infocentrum Regen (D) 13.03 km
Krvavá léta - konfident gestapa, K... 13.05 km
Nachtmann Jaroslav 13.05 km
Regen (D) 13.05 km
hamr Paseka 13.06 km
Paseka 13.07 km
Zmizelá Šumava, Po nás Paseka 13.07 km
přírodní rezervace Prameniště 13.09 km
Jezerní potok Prášilského jezera... 13.11 km
Zmizelá Šumava, Juránkova chata 13.33 km
výstup na Juránkovu chatu na Svaro... 13.33 km
Juránek Arna Arnošt 13.33 km
Juránkova chata 13.33 km
pamětní deska Arnyho Juránka 13.38 km
Svaroh - Zwercheck 1333 m n. m. 13.38 km
Slunečná hora 996 m n.m. 13.41 km
Rudolfovna 13.42 km
úmrlčí prkno Šedý Vlk 13.43 km
Toulavá kamera ČT - elektrárna Čer... 13.55 km
Státní bezpečnost - akce Neptun 13.55 km
Šídlatka jezerní, Černé jezero... 13.55 km
Parnasie, Alois Vojtěch Šmilovský... 13.55 km
Černé jezero (ledovcové) 13.55 km
Romance o Černém jezeře, Jan Nerud... 13.55 km
U horského jezera, Chvály jižních ... 13.55 km
Pramen svobody, Špičák 13.59 km
Slatinný potok 13.61 km
Král Šumavy 13.63 km
jasany na Brčálníku 13.64 km
Jezerní potok jezera Laka 13.65 km
Prášilský potok 13.66 km
Zmizelá Šumava, Poslední skauti 13.67 km
koupaliště Regen (D) 13.71 km
Tomandlův křížek 13.77 km
Slať Weitfällernská - Josef Váchal... 13.85 km
Rokytská slať 13.85 km
Vzteklina, díl 2. 13.96 km
1. rota PS, Černé jezero 13.97 km
Vzteklina, díl 4. 13.98 km
Bouřňák 14.02 km
Brčálník 14.04 km
rybníček u Brčálníku 14.06 km
kaple Weißenstein (D) 14.06 km
parkoviště Vysoké Lávky 14.08 km
Brčálnické mokřady 14.09 km
kaple Brčálník 14.12 km
Šerlův dvůr 14.13 km
Skleněný les Weißenstein (D) 14.15 km
Vegesack Siegfried von (D) 14.16 km
muzeum Žrací dům Weißenstein (D)... 14.16 km
NS Hradní Weißenstein (D) 14.18 km
zřícenina hradu Weißenstein (D) 14.18 km
vlaková zastávka Hojsova Stráž - B... 14.38 km
Zhůřský potok 14.43 km
Habr 1203 m n. m. 14.43 km
Nová Studnice 14.43 km
NS Brčálník 14.45 km
Úhlavský luh 14.48 km
Brčálnické údolí 14.48 km
Velký Roklan - Großer Rachel (D) 1... 14.49 km
Brčálnická lípa 14.5 km
dětské hřiště Brčálník 14.53 km
přečerpávací elektrárna Černé jeze... 14.54 km
pamětní deska Julius Hofmann 14.54 km
skiareál Brčálník 14.59 km
Brčálnický jasan 14.63 km
žlab Zhůří 14.65 km
kaple Nejsvětější Trojice, Zhůří... 14.65 km
Zmizelá Šumava, Voják dvou armád... 14.65 km
Kříž smíření, Zhůří 14.65 km
památník padlých bitvy o Zhůří... 14.66 km
bitva o Zhůří 14.66 km
parkoviště Malý Bor 14.66 km
Zmizelá Šumava, Deset mrtvých Amer... 14.66 km
Šmauzy 14.66 km
Malý Bor 14.67 km
javor mléč Zhůří 14.68 km
Zmizelá Šumava, Střelnice u Prášil... 14.72 km
Čertův kámen 14.72 km
most zaniklý Křemelná, Frauenthal... 14.73 km
mini ZOO Brčálník 14.74 km
Frauenthal 14.75 km
Pohádkové země Brčálník 14.76 km
Althütte (D) 14.77 km
Velký Bor 14.8 km
parkoviště Velký Bor 14.87 km
Vzteklina, díl 5. 14.87 km
pomník padlých WWI, Velký Bor 14.88 km
Zhůří 14.89 km
Brčálnický buk 14.95 km
hraniční kámen 27 / 10 14.95 km
přírodní rezervace Zhůřský lom... 14.97 km
přírodní rezervace Zhůrská pláň... 15.01 km
Tmavý potok 15.02 km
Javoří Pila 15.02 km
Tmavý potok 15.02 km
parkoviště Skelná 15.03 km
Zmizelá Šumava, Bílá tma na Zelené... 15.06 km
vražda v Horrerově hostinci na Gla... 15.08 km
Skelná 15.08 km
Jak ukrást Dagmaru 15.09 km
Zmizelá Šumava, S kudlou v břiše... 15.1 km
pozorovatelna, bunkr Frauenthal 15.11 km
Ostříž 15.19 km
peřeje, řeka Křemelná 15.19 km
Oblík 1224 m n. m. 15.2 km
Javoří pila 15.23 km
Modravské slatě 15.24 km
most Křemelná, Stodůlky 15.26 km
Velký Kokrháč 1229 m n. m. 15.27 km
přírodní rezervace Bílá Strž 15.3 km
vodopád Bílá Strž 15.3 km
věštec Sepp Wudy 15.38 km
přírodní rezervace Zhůřská hnízdiš... 15.38 km
hraniční kámen 27 15.39 km
Stodůlecký mlýn - Polalmühle 15.41 km
Mlýnský potok (Křemelná) 15.41 km
infocentrum Lohberg (D) 15.45 km
Zelenohorské Chalupy 15.51 km
Lesní tůň Roklanské jezero - Josef... 15.52 km
Roklanské jezero (ledovcové) (D) 15.52 km
Úhlavské údolí 15.54 km
Můstek 1234 m n. m. 15.56 km
Zakrslík na Můstku - Josef Váchal... 15.56 km
Vysoký hřbet 1078 m n. m. 15.58 km
pivovar Späth-Bräu (D) 15.6 km
fara Lohberg (D) 15.63 km
kaple Lohberg (D) 15.65 km
kostel sv. Walburga, Lohberg (D) 15.66 km
kaple výklenková Lohberg (D) 15.66 km
Hadí vrch 1023 m n. m. 15.67 km
stavení Úhlavské údolí 15.68 km
hřbitov Lohberg (D) 15.7 km
Vzteklina, díl 6. 15.75 km
Schwarzauer Haus, Lohberg (D) 15.76 km
parkoviště Pod Vysokým hřbetem 15.76 km
Starý Brunst 15.76 km
sklárna Starý kostel, Lohberg (D)... 15.76 km
Lohberg (D) 15.77 km
kaple pod Tomášovým Dvorem 15.77 km
Alte Kirche, Lohberg (D) 15.77 km
Stodůlky 15.77 km
Zettl Zephyrin 15.77 km
Pláně - Alena Holá 15.84 km
Medvědí hora 1224 m n. m. 15.85 km
pravěké, mezolitické sídliště na M... 15.89 km
kaple Reinhartsmais (D) 15.89 km
Tomášův Dvůr 15.94 km
parkoviště Staré Hutě 15.96 km
Malý Kokrháč 1169 m n. m. 15.97 km
Lohberghütte (D) 15.99 km
Kleine Arbersee Bahn 16.03 km
Reinhartsmais (D) 16.07 km
U Obrázku 16.08 km
ZOO Lohberg (D) 16.1 km
dětské hřiště ZOO Lohberg (D) 16.11 km
FFW Lohberghütte (D) 16.12 km
tovární vila papírny, Hamry 16.27 km
poutní místo Křížkov – Kreutzwinke... 16.27 km
potok Bramersbach (D) 16.28 km
Stará Huť 16.29 km
Vzteklina, díl 2. 16.3 km
vodní zámek Bílý potok 16.35 km
vodáctví Bayerisch Kanada (D) 16.36 km
parkoviště Mechov 16.42 km
zámek Hojsova Stráž 16.44 km
pramen u Hauswaldské kaple 16.48 km
pamětní deska Jožko Strnad a Georg... 16.5 km
Můstek - rozcestí 16.5 km
kostel Neposk. početí Panny Marie,... 16.5 km
Hauswaldská kaple 16.5 km
Zmizelá Šumava, S dynamitem na kap... 16.5 km
Toulavá kamera ČT - Karel Klosterm... 16.5 km
Mlynářská slať 16.51 km
Maxfelsen 1138 m n. m. 16.52 km
hřbitov Hojsova Stráž 16.52 km
naučná stezka Hojsova Stráž 16.53 km
stromy v Hojsově Stráži 16.53 km
pomník padlých WWI, Hojsova Stráž... 16.53 km
fara Hojsova Stráž 16.55 km
PH 202, Hojsova Stráž 16.57 km
SDH Hojsova Stráž 16.58 km
Zmizelá Šumava, Brokovnicí do zad... 16.59 km
Kepelské mokřady 16.59 km
infocentrum Hojsova Stráž 16.6 km
pivovar Hojsova Stráž 16.63 km
MVE Gustavsthal 16.64 km
kaple Hojsova Stráž 16.65 km
přírodní rezervace Páteříková Huť... 16.67 km
samoty Jižní Stráň 16.68 km
továrna stará papírna Hamry 16.68 km
Koutek Stanislav JUDr. 16.68 km
přírodní rezervace Poustka 16.72 km
Klingenbrunn (D) 16.74 km
Nietzsche Friedrich 16.74 km
skiareál Hojsova Stráž 16.75 km
Hojsova Stráž 16.76 km
pomník padlých WWI i II, Klingenbr... 16.78 km
kašna Klingenbrunn (D) 16.78 km
Páteříková Huť 16.78 km
kaple sv. Vintíře, Březník 16.81 km
pamětní deska J. K. Haška 16.81 km
přezimovací obůrky pro jelení zvěř... 16.82 km
nádraží Triefenried (D) 16.85 km
Křemelná 1125 m n. m. 16.86 km
Březník 1006 m n. m. 16.86 km
Vintíř svatý, Günther 16.86 km
Stuiberova vila, Hamry 16.88 km
NS sv. Vintíře 16.89 km
kostel Maria Hilfe der Christen, K... 16.9 km
vyhlídka zamilovaných, Hojsova Str... 16.97 km
Stateček 16.99 km
Pod Kostelním vrchem 17.05 km
Kepelská studánka 17.09 km
Tříjezerní slať 17.11 km
NS Tříjezerní slať 17.11 km
Mechov 17.11 km
přehrada Gumpenried, Schwarzer Reg... 17.12 km
Rovina 17.13 km
infocentrum Drachselsried (D) 17.14 km
Drachselsried (D) 17.15 km
Oslí studánka 17.17 km
nádraží Hamry - Hojsova Stráž 17.17 km
Cyklotoulky - Hamry 17.17 km
Zmizelá Šumava, Hotel Seno 17.17 km
kaple (nová) Hojsova Stráž 17.18 km
Vchynicko-tetovský plavební kanál... 17.18 km
kostel sv. Aegidius, Drachselsried... 17.19 km
pomník padlých WWI, Drachselsried ... 17.19 km
sv. Jan Nepomucký, Schwarzer Regen... 17.21 km
pramen Rovina 17.21 km
pověst o Spáleném vrchu u Srní 17.25 km
Spálený 1013 m n. m. 17.26 km
Zmizelá Šumava, Doktor na koni 17.28 km
hájovna Pustina 17.28 km
Sněžné jámy na Křemelné 17.29 km
Mourková Pavlína 17.29 km
královácký dvorec Busil 17.29 km
úmrlčí prkno MUDr. Zdeněk Kostrouc... 17.3 km
lípy Zadní Paště 17.33 km
kaple sv. Martina, Zadní Paště 17.33 km
kaple Lipplův Dvůr 17.35 km
Lipplův Dvůr 17.36 km
pamětní prkno Miloslava Říhy 17.36 km
U Malého Babylonu 17.37 km
kaple Suché Studánky 17.37 km
Pangerlhof 17.38 km
Radkov 17.4 km
Radkovská vyhlídka 915 m n. m. 17.41 km
Žežulka 17.42 km
fotopoint Roklanský potok - Rybárn... 17.47 km
rybník Keply 17.48 km
mlýn Žežulka 17.5 km
kaple Knížecí Dvůr 17.5 km
Sterzmühle 17.5 km
Milada 17.5 km
Hrabánek Václav JUDr. 17.5 km
Obsluhoval jsem anglického krále 17.5 km
Tři životy 17.5 km
Cesta pustým lesem 17.5 km
Zmizelá Šumava, Sterzmühle – Šumav... 17.5 km
Šimandlův Dvůr 17.51 km
Grossmann Jiří 17.51 km
Malý Babylon 17.52 km
Keply 17.53 km
Farmářská stezka - cyklotrasa 17.53 km
javor klen, Sedlo u Srní 17.55 km
skupina stromů, Kleny na Novém Sed... 17.55 km
Hamerský buk 17.57 km
Knížecí Dvůr 17.57 km
přírodní rezervace Svobodova niva... 17.58 km
kaple Jižní Stráň 17.6 km
skiareál Javorná 17.61 km
památník Karl Teischl 17.62 km
Jižní Stráň 17.63 km
Na Sjezdovce 17.63 km
kaple Šimandlův Dvůr 17.66 km
Kubíčkův Dvůr 17.66 km
javorová alej u Busilu 17.66 km
Sedlo u Srní 17.7 km
18. rota PS, Pod Ostrým (Hamry) 17.71 km
kaple Staré Srní 17.71 km
klostermannovské stavení Sedlo u S... 17.71 km
naučná stezka Z Hamrů na Ostrý 17.72 km
pramen Na Sjezdovce 17.72 km
Staré Srní 17.73 km
MVE Bílý potok 17.76 km
historické soukolí s Peltonovo tur... 17.76 km
kaple Panny Marie, Keple 17.77 km
hájovna Rybárna 17.8 km
Bílý potok 17.81 km
Kochánov 17.83 km
Schopfrův dvůr 17.85 km
Mally Leo Hans 17.86 km
Štefanův Dvůr, Hamry 17.86 km
Hamry 17.87 km
kaple Štefanův Dvůr, Hamry 17.88 km
Zmizelá Šumava, Udavač z Karlova... 17.88 km
zámek Karlov 17.88 km
Zadní Paště 17.89 km
VÚ Dobrá Voda 17.9 km
kaple Karlov 17.91 km
Paště 17.92 km
SDH Srní 17.92 km
kašna zámek Karlov 17.96 km
pamětní deska PhDr. Šimon Adler 17.96 km
muzeum Dr. Šimona Adlera, Dobrá Vo... 17.97 km
Dobrá Voda 17.97 km
pramen sv. Vintíře, Dobrá Voda 17.97 km
studánka Dobrá Voda 17.97 km
kostel sv. Vintíře, Dobrá Voda 17.98 km
Toulavá kamera ČT - sklářka, Dobrá... 17.98 km
Šumná Šumava - Dobrá Voda 17.98 km
lípa Dobrá Voda 17.98 km
hřbitov Dobrá Voda 17.99 km
Tesařová Vladimíra 17.99 km
pramen Pod Křemelnou 18 km
skiareál Srní 18.01 km
akumulační nádrž Sedlo u Srní 18.01 km
infocentrum Srní 18.03 km
Javorná 18.03 km
Soukup Jaroslav 18.03 km
AccuWeather - Srní 18.05 km
vyjížďky kočárem po Šumavě, Srní... 18.05 km
Srní 18.05 km
Cyklotoulky - Srní 18.05 km
běžecké lyžování Srní 18.05 km
Policie Modrava 18.06 km
studánka U Michla 18.07 km
kostel Nejsvětější Trojice, Srní... 18.07 km
Čermákův jilm, Mochov 18.08 km
Zmizelá Šumava, Útěk za čáru 18.09 km
pozorovací místo Beranky 18.09 km
Toulavá kamera ČT - jelení obora, ... 18.09 km
pozorovací místo Velký Bor 18.09 km
Vzteklina, díl 4. 18.09 km
Mochov 18.1 km
fara Srní 18.1 km
pramen U Michla 18.1 km
Mochovské modříny, Mochov 18.11 km
kašna Srní 18.11 km
Jak ukrást Dagmaru 18.11 km
hraniční přechod Ostrý - Osser 18.11 km
Ostrý - Osser 1293 m n. m. 18.11 km
Raději zešílet v divočině: Setkání... 18.12 km
Události v regionech ČT - Život mi... 18.12 km
pamětní deska Josef Klostermann, S... 18.12 km
Toulavá kamera ČT - Klostermannov... 18.13 km
pomník padlých WWI, Srní 18.13 km
hřbitov bývalý Srní 18.13 km
horská služba Osser (D) 18.13 km
pamětní deska Hans Watzlik, Ostrý ... 18.13 km
kostel sv. Anny, Javorná 18.14 km
Künische Kapelle, Osser (D) 18.15 km
hraniční kámen 123 18.15 km
Kámen doteku Osser (D) 18.15 km
Pod Jezevčí skálou 18.16 km
Na pytlácké stezce 18.16 km
Za trnkovým keřem 18.16 km
hřbitov Javorná 18.16 km
Paštěcký vodopád 18.16 km
Klostermanova chalupa Srní 9 18.16 km
skiareál Šukačka 18.16 km
Šukačka 18.18 km
kaple Panny Marie Lurdské, Kocháno... 18.2 km
parkoviště Srní 18.2 km
lesní hřiště Spiegelau (D) 18.21 km
Gerlův Dvůr 18.21 km
Truhlářský mlýn, Dolní Hrádky... 18.24 km
Malý Ostrý - Klein Osser 1266 m n.... 18.25 km
pamětní deska horská služba Ostrý ... 18.26 km
stodola, Javorná 18.29 km
Dolní Hrádky 18.29 km
Planet Kart-o-mania 18.31 km
Fišerův Dvůr 18.33 km
vyhlídka Velký Babylon 18.36 km
parkoviště Dobrá Voda 18.36 km
kaple Eisnerův Dvůr 18.39 km
Zadní Chalupy 18.46 km
Denkův Dvůr 18.46 km
Eisnerův Dvůr, Javorná 18.46 km
Velký Babylon 18.47 km
hřbitov Spiegelau (D) 18.49 km
kaple nad Eisnerový Dvorem 18.5 km
lípy Kochánov 18.52 km
Střední Svinná 18.54 km
vodní zámek Sedlo u Srní 18.55 km
Klostermannova vyhlídka 810 m n. m... 18.57 km
infocentrum Spiegelau (D) 18.58 km
Bergl - Na Kopečku 18.58 km
buk na Berglu 18.59 km
Buchar 18.63 km
Prostřední Paště 18.64 km
Zmizelá Šumava, Návrat paštěckých ... 18.65 km
Údolí 18.66 km
Poschingrův Dvůr, Javorná 18.66 km
rybníček v Pekle 18.72 km
kaple Panny Marie, Arnbruck (D) 18.72 km
Vzteklina, díl 5. 18.73 km
kaple Hamry 18.75 km
Suché Studánky 18.76 km
přírodní rezervace Městišské rokle... 18.76 km
Bezděkovský kopec 820 m n. m. 18.76 km
Arnbruck (D) 18.77 km
kostel St. Johannes, Spiegelau (D) 18.78 km
FFW Arnbruck (D) 18.78 km
pomník padlých WWI i II, Arnbruck ... 18.79 km
fara Spiegelau (D) 18.8 km
vápenka Svinná 18.82 km
pomník padlých WWII, Spiegelau 18.83 km
Jaglmühle 18.86 km
Dolní Kochánov 18.91 km
Kamenný dům, Horní Hrádky 18.92 km
Horní Hrádky 18.92 km
kaple Panny Marie Pomocné, Přední... 18.92 km
kostel sv. Bartholomäus, Arnbruck 18.92 km
kaple sv. Václava, Dolní Kochánov... 18.92 km
U Mužíku 18.93 km
studánka V lipách, Hamry 18.93 km
pomník Michal Růt 18.96 km
Přední Paště 18.96 km
mlýn Javorná 18.97 km
studánka Nad Stimlingem 18.99 km
Staré Hutě – Althütten 19 km
kaple Svinná u Javorné 19.01 km
Spiegelau (D) 19.01 km
Pekelské údolí 19.02 km
Paštěcká lípa 19.02 km
Svinná rozcestí 19.02 km
kostel sv. Anny, Thürnstein (D) 19.05 km
NS Hamižná 19.06 km
nouzové nocoviště Modrava 19.06 km
operace Argument 19.09 km
Zmizelá Šumava, Messerschmitt v Pe... 19.09 km
kaple pod Hamižnou horou, Hartmani... 19.14 km
smrk na Stimlingu 19.15 km
studánka Na Stimlingu 19.15 km
Dolejší Svinná 19.16 km
ochranářský koutek Hamižná hora... 19.16 km
Stimling 19.17 km
úmrlčí prkno Julius Komárek 19.17 km
jezírko na Stimlingu 19.18 km
Policie Modrava 19.18 km
pivovar Modrava 19.25 km
skiareál Modrava 19.27 km
Hamižná hora 854 m n. m. 19.27 km
přírodní park Kochánov 19.28 km
Nad Pilou 19.29 km
Vydra - Josef Váchal 19.3 km
Rozvodněná Vydra - Josef Váchal 19.3 km
kaple Dolní Špátův dvůr 19.3 km
památník Společná cesta 19.31 km
Prenet 1071 m n. m. 19.32 km
kaple Nad Pilou 19.33 km
Dolní Špátův dvůr 19.33 km
hřbitov Hamry 19.33 km
řeka Křemelná 19.35 km
Josefstadt 19.35 km
FFW Lam (D) 19.35 km
pamětní deska Trampusův křížek... 19.36 km
Trampusův křížek 19.36 km
přírodní rezervace Žežulka 19.37 km
kostel Panny Marie Bolestné, Hamry... 19.37 km
centrum dřevařství - Dřevák Modrav... 19.37 km
Bienertova pila, Modrava 19.37 km
pomník padlých WWI, Hamry 19.38 km
NS Úhlavským luhem 19.38 km
Rokyta 19.39 km
Zmizelá Šumava, Poslední plavení d... 19.39 km
Cyklotoulky - Modrava, zimní 19.39 km
Cyklotoulky - Modrava 19.39 km
fara Hamry 19.39 km
soutok Vydra - Křemelná 19.41 km
expozice Šumavská energie, Čeňkova... 19.42 km
vodní elektrárny Čeňkova pila 19.42 km
Čeňkova pila 19.42 km
Z mého života 19.42 km
řeka Vydra 19.43 km
Roklanský potok 19.43 km
Auerbach u Zachenbergu (D) 19.44 km
parkoviště Čeňkova Pila 19.45 km
kaple Spiegelau (D) 19.46 km
Šumná Šumava - Čeňkova pila 19.46 km
Cesta Panny Marie Bolestné, Hamry 19.47 km
Kámen doteku Hamry 19.47 km
obývák u Modravského potoka 19.47 km
Modravský potok 19.47 km
důl sv. Panny Doroty, Paště 19.48 km
žlab Čeňkova Pila 19.52 km
RD s oblou střechou, Hartmanice 19.52 km
Smetana Bedřich 19.54 km
Smetanův smrk 19.54 km
kamenné patníky při cestě z Paští ... 19.54 km
kaple Panny Marie Pomocné u štol, ... 19.58 km
parkoviště Rokyta u Srní 19.59 km
infocentrum NP Rokyta 19.59 km
jeskyně Peklo 19.6 km
Hořejší Těšov 19.61 km
Klostermannova stezka 19.61 km
geologická expozice Rokyta 19.62 km
kaple Hamrlík 19.64 km
infocentrum Modrava 19.64 km
Vzteklina, díl 2. 19.64 km
Hamrlík 19.65 km
srub, Hartmanice 19.66 km
lípa Dolejší Těšov 19.66 km
muzeum minerálů, Lam (D) 19.68 km
Javoří u Hartmanic 19.68 km
Vzteklina, díl 1. 19.68 km
Zálužice 19.68 km
Na Sedle 19.69 km
AccuWeather - Modrava 19.69 km
běžecké lyžování Modrava 19.69 km
Modrava 19.69 km
Vedle tebe - Peter Balhar 19.71 km
fotopoint Rechle u Modravy 19.72 km
SDH Modrava 19.72 km
Dolejší Těšov 19.72 km
parkoviště Hradlový most 19.73 km
nádraží Lam 19.74 km
trasy pro vozíčkáře, Rechle 19.76 km
rechle Vchynice-Tetov 19.76 km
Radost na Zemi - Peter Balhar 19.76 km
horská vila, Hartmanice 19.77 km
Spící snící kameny - Peter Balhar... 19.79 km
SDH Hartmanice 19.79 km
Šumná Šumava - Modrava 19.79 km
Jelenov 19.8 km
Coolidge - Hašková Eliška 19.8 km
Klostermannova chata 19.81 km
Beneš Edvard Dr. 19.82 km
zámek Kundratice 19.82 km
Vzteklina, díl 5. 19.82 km
zámek Dolejší Těšov 19.82 km
hamr Městiště 19.82 km
lanové centrum Modrava 19.82 km
Onen Svět 19.85 km
Štěpanice 19.86 km
sv. Jan Nepomucký, Hartmanice 19.86 km
kostel sv. Kateřiny, Hartmanice 19.86 km
lípa na náměstí Hartmanice 19.87 km
horní kašna Hartmanice 19.87 km
viklany Panna, Baba, Mnich a Posl... 19.87 km
kaple Zejbišský Dvůr 19.88 km
selská usedlost s pavlačí Hartmani... 19.88 km
Vzteklina, díl 3. 19.88 km
Vzteklina, díl 6. 19.88 km
Vzteklina, díl 5. 19.89 km
Vzteklina, díl 4. 19.89 km
městské informační stredisko Hartm... 19.89 km
skiareál Hartmanice 19.89 km
Zejbišský Dvůr 19.89 km
Kundratice 19.9 km
Vzteklina, díl 2. 19.9 km
Toulavá kamera ČT - Hartmanice 19.9 km
Šumná Šumava - Hartmanice 19.9 km
Cyklotoulky - Hartmanice 19.9 km
Hartmanice 19.9 km
lípa na Wunderbachu 19.93 km
Kvetoucí čas - Alena Holá 19.93 km
Méďové II - Šumavské klouzání... 19.93 km
pomník padlých WWI, Hartmanice 19.96 km
radnice Hartmanice 19.96 km
Zmizelí sousedé 19.97 km
horská synagoga Hartmanice 19.97 km
Blochova kašna Hartmanice 19.99 km
ubytování v okolí

penzion 1002, Železná Ruda

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: penzion
Šumava: železnorudsko
šumavská obec: Železná Ru...

ubytování s kapacitou: 57
cena ubytování: od 620 Kč detail

hotel 2039, Špičák

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: hotel ****
Šumava: špičácko
šumavská obec: Špičák

ubytování s kapacitou: 16
cena ubytování: od 0 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • Tiermuseum Pfeiffer - Regenhütte - oteví...

    batoh
    Tiermuseum Pfeiffer - Regenhütte - otevírací doba
    Šumava A-Z: zoo
    lokalita: Německo

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • muzeum skla, zámek Theresienthal - oteví...

    batoh
    muzeum skla, zámek Theresienthal - otevírací doba
    Šumava A-Z: technické
    lokalita: Německo

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • muzeum lesa a hraček, Zwiesel - otevírac...

    batoh
    muzeum lesa a hraček, Zwiesel - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: Německo

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Tiermuseum Pfeiffer - Regenhütte -... 2.81 km
muzeum skla, zámek Theresienthal -... 3.58 km
muzeum lesa a hraček, Zwiesel - ot... 5.38 km
Galerie kávy, Zwiesel - otevírací ... 5.43 km
parní pivovar Zwiesel - otevírací ... 5.98 km
Wi Wa Du Kinderland, Indoorspielpa... 6.77 km
Svět přírodního parku, Bayerisch E... 6.88 km
pivovarnické muzeum, Železná Ruda ... 8.36 km
muzeum Šumavy, Železná Ruda - otev... 8.42 km
environmentální (návštěvnické) cen... 8.46 km
muzeum skla Frauenau - otevírací d... 9.47 km
muzeum zemědělství Regen - otevíra... 13.03 km
sklárna Starý kostel, Lohberg 15.76 km
muzeum Dr. Šimona Adlera, Dobrá Vo... 17.97 km
centrum dřevařství - Dřevák Modrav... 19.37 km
Mineralienmuseum, Arrach - otevíra... 22.26 km
muzeum řemesel Bavorského lesa, Ar... 22.34 km
Destillenmuseum, Arrach 22.34 km
brusírna křišťálového skla Rajský ... 22.96 km
interaktivní muzem skla Rajský dvů... 22.96 km
sklářské muzeum Annín - otevírací ... 23.77 km
Velhartický betlém - otevírací dob... 25.1 km
skanzen Velhartice - otevírací dob... 25.38 km
Nostalgie Haus - otevírací doba 25.52 km
muzeum Královského hvozdu Nýrsko -... 26.56 km
muzeum Šumavy, Sušice - otevírací ... 27.92 km
Prohlídky města Sušice 27.94 km
skanzen Finsterau - otevírací doba... 28.81 km
muzeum lihovin Bärwurz, Bad Kötzti... 29.04 km
Poutní muzeum, Neukirchen bei Heil... 29.1 km
zámek Hrádek u Sušice - otevírací ... 29.21 km
muzeum svatodušní jízdy, Bad Kötzt... 30.23 km
Handwerksmuseum Deggendorf - oteví... 32.4 km
Městské muzeum Deggendorf - otevír... 32.44 km
muzeum Lamberská stezka, Žihobce -... 33.44 km
Waldschmidtovo muzeum, Eschlkam - ... 35.09 km
muzeum lesa, Sengenbühl - otevírac... 36.14 km
PASK - pavilon skla LÖTZ, Klatovy ... 37.08 km
Muzeum dětem Klatovy 37.13 km
Katakomby Klatovy - otevírací doba... 37.24 km
muzeum Příhraničí Kdyně - otevírac... 39.12 km
muzea u městské věže, Fürth im Wal... 39.38 km
firmy v okolí
Intersport, Zwiesel (D) 5.34 km
Netto, Zwiesel (D) 5.43 km
NKD, Zwiesel (D) 5.44 km
Rossmann, Zwiesel (D) 5.46 km
TEDi, Zwiesel (D) 5.46 km
Müller, Zwiesel (D) 5.49 km
Norma, Zwiesel (D) 5.5 km
Kik, Zwiesel (D) 5.72 km
Deichmann, Zwiesel (D) 5.72 km
Takko Fashion, Zwiesel (D) 5.72 km
Ernstings Family, Zwiesel (D) 5.73 km
Edeka, Zwiesel (D) 5.79 km
Real, Zwiesel (D) 5.92 km
Penny Market, Zwiesel (D) 5.98 km
Lidl, Zwiesel (D) 6.36 km
REWE, Zwiesel (D) 6.7 km
Dänisches Bettenlager, Zwiesel (D)... 6.77 km
Aldi Süd, Zwiesel (D) 6.92 km
směnárna a shop RetourEx, Alžbětín... 7.14 km
Global Travel Free Shop, Železná R... 7.18 km
Bankomat ČSOB 8.31 km
Bankomat Poštovní spořitelna 8.31 km
Bankomat Česká spořitelna 8.38 km
Ski Snow Max - Železná Ruda, Šumav... 8.44 km
Konzum Železná Ruda 8.45 km
čerpací stanice Benzina, Železná R... 8.54 km
čerpací stanice Shell, Bodenmais (... 9.57 km
NKD, Bodenmais (D) 10.12 km
REWE, Bodenmais (D) 10.31 km
Aldi Süd, Bodenmais (D) 10.51 km
půjčovna e-kol, e-skůtrů, e-aut, e... 11.58 km
Takko Fashion, Regen (D) 12.26 km
Deichmann, Regen (D) 12.31 km
TEDi, Regen (D) 12.31 km
Intersport, Zwieseler Straße, Rege... 12.45 km
Kaufhaus Bauer, Regen (D) 12.45 km
NKD, Regen (D) 12.48 km
Esprit, Regen (D) 12.52 km
Edeka center, Regen (D) 12.54 km
REWE, Regen (D) 12.68 km
Norma, Regen (D) 12.73 km
Aldi Süd, Regen (D) 12.84 km
Netto, Regen (D) 12.89 km
Intersport, Stadtplatz 9, Regen (D... 12.97 km
McDonalds Restaurant, Regen (D) 12.98 km
Intersport Regen, Stadtplatz 17, R... 12.98 km
Edeka, Regen (D) 12.99 km
půjčovna e-kol, e-skůtrů, e-aut, e... 14.76 km
Konzum Hojsova Stráž 16.78 km
půjčovna e-kol, e-skůtrů, e-aut, e... 17.15 km
čerpací stanice Shell, Drachselsri... 17.41 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.02 km
Konzum Srní 18.07 km
Sluneční kavárna, Srní 18.07 km
čerpací stanice Srní 18.19 km
čerpací stanice Shell, Spiegelau (... 18.64 km
Bankomat Komerční banka 19.64 km
půjčovna e-kol, e-skůtrů, e-aut, e... 19.81 km
Café 27, Hartmanice 19.83 km
půjčovna e-kol, e-skůtrů, e-aut, e... 19.83 km
půjčovna lyží a snowboardů, Hartma... 19.87 km
Konzum Hartmanice 19.91 km
restaurace Vintíř, Hartmanice 20 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Zwiesel (D)

batoh
nádraží Zwiesel (D)
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: Německo
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

nádraží Regen (D)

batoh
nádraží Regen (D)
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: Německo
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

další informace

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Po této cestě, spojující Pašice s Plástovicemi, ubíral se lichý starší muž, zvolna kráčeje proti chýlícímu se slunci, jež jako ohromná rudá koule stálo nad sinými horami věnčícími obzor. Vysoká, poněkud hubená postava jeho trochu kupředu se klonila: chůze člověka, jenž mnoho pracoval, mnoho a těžce se lopotil. Do brunátná osmáhlý obličej ostrých, skoro tvrdých rysů, nedbale oholený, poněkud přimhouřené oči, velké opálené ruce, oděv, režná košile, obuv, slaměný širák na hlavě, jedním slovem: celý jeho zevnějšek prozrazoval zřejmě, jakého druhu práce konal. Blatský sedlák typického rázu. Nepospíchal, každou chvíli se zastavoval, vpravo vlevo se zadívával; častěji vpravo, do žírných polních lánů, do Blat, za Blata, kde zahaleny poiou v závoji lehounkých par a počínajícího večerního soumraku, nové a nové lány se rozkládaly, kde zraky odpočívaly na bílých dvorcích, na červených střechách statků, na zeleni sadů četných vesnic a dědin blatských i zablatských; vlevo pak, k jihu, kam jen tu a tam pohledem zabrousil, rozlívala se široká hladina Volešku rybníka, rákosím vroubená a prorostlá, nehybná jako roztavený kov, sivosiná, nad níž poletovaly houfy bělavých, povykujících racků, po níž tiše plovala stáda divokých kachen. Viděl ty i ony, zrakem jich nesledoval, jen tu onde maně, opovržlivě, téměř zlostně rukou máchnul, jako by sám s sebou hovořil.

Došel k samým Plástovicům, k prvním chalupám této bohaté, úhledné vesnice. Kamenná hradba vroubila napravo cestu, za hradbou, podepíraje se o ni, stál člověk, padesátník jako on, jenž již drahnou chvíli na přicházejícího své oči upíral. Byl poněkud menší jeho, ale silnější, ramenatější. Na hlavě, která jedině přes hradbu čněla, měl podobný slaměný širák, starý, od slunce do šeda spálený, propocený, dlouhým užíváním úplně z formy vyšlý; neměl na sobě ani kabátu, ani vesty; ušpiněná, potem prosáklá, na krku a na prsou otevřená režná košile lepila se na plece a ramena.

„Jakube?" zvolal pojednou na příchozího, jenž, bera se mimo, pohroužen v myšlenky, nebyl si ho povšiml, ba, ani ho nespatřil. Oslovený sebou trhl.

„Aj, Jouzo, heleďme!"

Přistoupil blíže, přeje dobrého večera. Muž za hradbou se vzpřímil.

„Dejžto Pánbů!" odpověděl; „Přeju taky. Copak tě sem vede? Či jdeš dále, snad do Selce k bratrovi?" „Nejdu do Selce. Sem jdu, k tobě mám namířeno, Jouzo." „Nu, a?"

„Kakraholtské parno dnes. Už by, namouvěru, trochu vláhy neškodilo. Potom by zas mohlo být hezky, až by žně začaly. Stojí pěkně všecko, jaře lip než ozimy, jen to Kupkojc žito se mi nelíbí."

„Špatné semeno, Jakube! Řek jsem mu to hned, jak na podzim zašíval. Chtěl to ošidit, ošidilo jeho. Nu, nevěřil, smál se! Byl na studiích, rozumí všemu lip. — Nu, a co mi neseš? Posloužím ti něčím?"

„Nu víš, jen tak jdu. Promluvit se chce. Třeba poradíš. Jakpak, že se tě ptám, prodals tu svou dvouletou hřebičku v Netolicích? Povídali u nás, žes tam s ní byl."

„Neprodal, Jakube. Nebyly ceny, jen dvě stě padesát nabízeli. To radši počkám, pod tři sta ji nedám."

„Já jsem toho svého dvouletého valáška prodal včera ňákému židovi do Budějic za dvě stě osmdesát pět. Taky jsem se ošíval, tři sta deset jsem chtěl, ale žid dával dvě stě sedmdesát. Tak jsem mu ho musel nechat za ty peníze. Nic plátno, Pepík v Praze potřebuje pořád, Ferdovi a Frantovi aby člověk taky ještě dával. Je toho moc na mne."

Jouza pozatřásl hlavou.

„Dvě stě osmdesát pět za toho vraného valáška je málo," odpověděl. „I tři sta deset je málo. Takový koník! Kdybys byl čekal do jara, přes čtyři stovkys mohl žádat, a namouduši, byl bys je dostal. Ale tuhle o tom rozprávět nebudeme. Pojď, zajdeš k nám a povíme si."

Dal se podle hradby směrem k vesnici a došel po třiceti krocích místa, kde hradba byla prolomená polní cestičkou, uzavřenou laťovými dvířky, jež odstrčil a na cestu vyšel. Oba pak brali se mlčky do vsi.

Na návsi vstoupili do velice úhledného selského statku s pěkně omalovaným štítem, octli se na prostorném, čistě drženém dvoře, uzavřeném po levé straně obytným stavením a konírnou, naproti vratům stájí, kde umístěn byl hovězí dobytek, a stodolou, na pravé pak straně chlévy pro drobný brav a kůlnou. Vše bylo pěkné, zánovní, stavení taškami kryté, nikde neurážel nepořádek, ba, všude zámožnost a pečlivý dohled hospodářův se jevily.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky