Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Loučim

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: domažlicko
GPS: 49°21'56.645"N, 13°6'55.605"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Loučim leží na železníční traťi Horažďovice předměstí - Domažlice (v jízdním řádu označená číslem 185). Jednokolejná celostátní trať v provozu od roku 1888.




odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

dětské hřiště Loučim

batoh
dětské hřiště Loučim
Šumava A-Z: děti
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

pomník Mistra Jana Husa, Loučim

batoh
pomník Mistra Jana Husa, Loučim
Šumava A-Z: památníky
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

SDH Loučim

batoh
SDH Loučim
Šumava A-Z: hasičské sbor...
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

Loučim

batoh
Loučim
Šumava A-Z: města a obce
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
dětské hřiště Loučim 0.23 km
pomník Mistra Jana Husa, Loučim 0.3 km
SDH Loučim 0.31 km
Loučim 0.32 km
hřbitov Loučim 0.38 km
o obrech v Loučimi 0.38 km
kostel Narození Panny Marie, Louči... 0.38 km
hrob Rudolfa Mayera 0.38 km
lípy Loučim 0.39 km
sv. Jan Nepomucký, Loučim 0.39 km
fara Loučim 0.4 km
Maškův mlýn 1.06 km
Nový mlýn, Pocinovice 1.06 km
židovský hřbitov Loučim 1.13 km
roubenka Libkov 1.34 km
Nové Chalupy u Kdyně 1.41 km
pomník Mistra Jana Husa, Libkov 1.43 km
Libkov 1.44 km
SDH Libkov 1.46 km
rybník Libkov 1.77 km
kaple Dobrá Voda, Pocinovice 1.94 km
studánka Dobrá Voda, Pocinovice 1.94 km
kaple Bolestné Matky Boží, Dobrá V... 1.96 km
křížová cesta, Dobrá Voda, Pocinov... 2 km
koupaliště Pocinovice 2.14 km
Nevděk 2.58 km
pomník padlých WWI, Chodská Lhota... 2.58 km
Chodská Lhota 2.7 km
sv. Jan Nepomucký, Pocinovice 2.76 km
dětské hřiště Pocinovice 2.76 km
fara Pocinovice 2.77 km
pomník padlých WWI, Pocinovice 2.78 km
pamětní deska osvobození Pocinovic... 2.8 km
SDH Pocinovice 2.8 km
pamětní deska Bedřich Kalivoda 2.81 km
Nová Víska 2.81 km
Pocinovice 2.82 km
kostel sv. Anny, Pocinovice 2.82 km
pomník Mistra Jana Husa, Pocinovic... 2.82 km
roubenka Pocinovice 47 2.86 km
kaple sv. Václava, Chodská Lhota 2.87 km
Sokol Chodská Lhota 2.91 km
SDH Chodská Lhota 2.94 km
rozhledna sv. Markéty, Dlažov 3 km
kaple sv. Markéty, Dlažov 3.01 km
hřbitov Pocinovice 3.05 km
SDH Hluboká 3.31 km
SDH Slavíkovice 3.35 km
Prostřední rybník 3.36 km
vlaková zastávka Chodská Lhota 3.46 km
Hluboká u Kdyně 3.5 km
průzkumné pracoviště ČSLA, Chodská... 3.52 km
Slavíkovice 3.53 km
pomník padlých WWI, Slavíkovice 3.53 km
kaple Hluboká 3.54 km
kostel sv. Josefa, Slavíkovice 3.56 km
hřbitov Dlažov 3.61 km
lidové stavení Dlažov 3.64 km
Úsilov 3.65 km
fara Dlažov 3.66 km
hřbitov Slavíkovice 3.68 km
Dlažov 3.68 km
pamětní deska Alois Menza 3.69 km
kostel sv. Antonína Paduánského, D... 3.7 km
SDH Dlažov 3.72 km
hřbitov Běhařov 3.76 km
jilm v Mileticích 3.83 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Mileti... 3.87 km
SDH Běhařov 3.89 km
Miletice 3.89 km
SDH Miletice 3.9 km
Vráž 3.96 km
pítko Běhařov 3.98 km
Běhařov 3.99 km
pomník Mistra Jana Husa, Běhařov... 3.99 km
hasičské muzeum Běhařov 4 km
kostel sv. Prokopa, Běhařov 4.01 km
Na Šteflích 4.02 km
zámek Běhařov 4.02 km
Kalvoda Alois 4.02 km
rybník Běhařov 4.03 km
Buková 4.06 km
Orlovice 4.18 km
Vílov 4.24 km
Koráb u Kdyně 773 m n. m. 4.41 km
Orlovická hora 4.84 km
lípy Úborsko 4.87 km
Úborsko 4.9 km
Rittstein Michael 5.05 km
SDH Mezholezy 5.09 km
návesní rybník, Brnířov 5.14 km
kaple Mezholezy 5.15 km
památník selských mučedníků Mezhol... 5.15 km
pamětní kámen 500 let, Brnířov... 5.16 km
SDH Brnířov 5.17 km
kaple sv. Martina, Brnířov 5.18 km
Mezholezy 5.19 km
památník Antonín Švehla, Brnířov... 5.2 km
Brnířov 5.2 km
vlaková zastávka Úborsko 5.24 km
Nová Ves u Kdyně 5.54 km
kaple Nová Ves 5.56 km
SDH Nová Ves 5.57 km
dětské hřiště Nová Ves 5.58 km
fara Kdyně 5.81 km
Jezvinec 5.84 km
koupaliště Na Hájovně, Kdyně 5.95 km
hrob Josefa Wrbaty 5.97 km
kostel sv. Mikuláše, Kdyně 5.98 km
kaple u kostela, Kdyně 6.01 km
hřbitov Kdyně 6.02 km
Petrovický mlýn 6.06 km
radnice Kdyně 6.11 km
muzeum Příhraničí Kdyně 6.15 km
infocentrum Kdyně 6.15 km
pomník padlých WWI, Kdyně 6.15 km
Kdyně 6.15 km
památník Lidé bděte 6.19 km
kašna Kdyně 6.22 km
synagoga Kdyně 6.31 km
nádraží Kdyně 6.37 km
Sokolovna Kdyně 6.37 km
SDH Kdyně 6.49 km
rybník Veselí 6.57 km
nádraží Janovice nad Úhlavou 6.59 km
Veselí, Janovice nad Úhlavou 6.63 km
Liščí hájovna 6.63 km
zámek Veselí, Janovice nad Úhlavou... 6.77 km
vlaková zastávka Petrovice nad Úhl... 6.83 km
roubenka, Prapořiště 6.87 km
kaple sv. Jana Křtitele, Prapořišt... 6.89 km
pomník Vojtěchu Rettovi 6.89 km
SDH Petrovice nad Úhlavou 6.9 km
kaple sv. Floriána, Petrovice nad ... 6.95 km
Petrovice nad Úhlavou 6.97 km
koupaliště Janovice nad Úhlavou 6.97 km
správcovská budova Bystřice nad Úh... 7.04 km
zámek Bystřice nad Úhlavou 7.05 km
Randa rytíř Antonín JUDr. 7.05 km
Osina 7.07 km
židovský hřbitov Janovice nad Úhla... 7.12 km
Bystřice nad Úhlavou 7.14 km
SDH Bystřice nad Úhlavou 7.2 km
památník Prof. JUDr. Antonín Rytíř... 7.21 km
říčka Jelenka 7.21 km
mlýn Bystřice nad Úhlavou 7.23 km
kaple Nejsvětější Trojice, Bystřic... 7.25 km
pomník padlých WWI, Podzámčí 7.26 km
Sokol Janovice nad Úhlavou 7.31 km
zámek Tětětice 7.45 km
kaple sv. Isidora, Tětětice 7.46 km
Tětětice 7.47 km
lípy na Tanaberku 7.47 km
skatepark Janovice nad Úhlavou 7.47 km
vila Boženka, Janovice nad Úhlavou... 7.48 km
kaple sv. Bernarda - Medvědí kaple... 7.48 km
kostel sv. Anny, Tanaberk 7.51 km
památník Kašpar Bosák 7.52 km
altán na Tanaberku 7.52 km
PP Svatý Bernard 7.54 km
roubenka Janovice nad Úhlavou 7.55 km
kasárna Janovice nad Úhlavou 7.59 km
Starý Láz 7.6 km
Rohozno 7.6 km
kostel sv. Jana Křtitele, Janovice... 7.61 km
pomník padlých WWI, Rohozno 7.63 km
kaple Rohozno 7.63 km
bitva u Brůdku 7.64 km
zřícenina Rýzmberk 7.67 km
Consuela, George Sandová 7.67 km
Brůdek 7.68 km
pivovar Janovice nad Úhlavou 7.68 km
radnice Janovice nad Úhlavou 7.7 km
pamětní deska osvobození Janovice... 7.7 km
Pacner Karel 7.7 km
silniční most Úhlava, Rohozno 7.72 km
mlýn Rohozno 7.76 km
Liščí 7.78 km
Cyklotoulky - Janovice nad Úhlavou... 7.79 km
Janovice nad Úhlavou 7.79 km
osvobození Janovice nad Úhlavou 7.79 km
Janovické vojny, Josef Hais Týneck... 7.79 km
SDH Janovice nad Úhlavou 7.81 km
Hvízdalka 7.82 km
synagoga Janovice nad Úhlavou 7.85 km
Pláně 7.88 km
SDH Poleň 7.93 km
kostel sv. Václava, Brůdek 8.01 km
VÚ Poleň 8.02 km
fara Poleň 8.05 km
nádraží Nýrsko 8.08 km
kostel Všech Svatých, Poleň 8.08 km
tajemný obraz z kostela Všech svat... 8.08 km
lípa Poleň 8.09 km
pamětní deska Karel Hostaš 8.09 km
kaple Nýrsko 8.1 km
zřícenina kostela sv. Markéty, Pol... 8.11 km
Poleň 8.11 km
zlaté poklady na hradě Pušperk 8.12 km
zřícenina Pušperk 8.12 km
zámek Bezděkov 8.13 km
pomník padlých WWI, Poleň 8.13 km
kaple sv. Salvátora, Poleň 8.2 km
hřbitov Poleň 8.2 km
hospodářské budovy Bezděkov 8.21 km
radnice Nýrsko 8.23 km
Čech Svatopluk 8.23 km
pamětní deska osvobození Nýrsko... 8.23 km
kaple Pušperk 8.23 km
Holub Josef 8.24 km
Nýrsko 8.24 km
Cyklotoulky - Nýrsko 8.24 km
SDH Nýrsko 8.25 km
nádraží Kout na Šumavě 8.25 km
pomník padlých WWI i II, Bezděkov... 8.26 km
zbořený kostel Čtrnácti sv. pomocn... 8.27 km
Multerer Hans 8.28 km
Bezděkov 8.29 km
Vlach Oldřich 8.29 km
muzeum Královského hvozdu Nýrsko... 8.29 km
vrchnostenský hostinec, Nýrsko 8.29 km
kaple Panny Marie, Chudenín 8.31 km
kostel sv. Anny, Bezděkov 8.31 km
kostel sv. Václava, Bezděkov 8.32 km
hřbitov Bezděkov 8.34 km
Spiess Christian Heinrich 8.34 km
památník Melichar Tomáš, por. 8.34 km
Váchalovský mlýn, Kout na Šumavě... 8.38 km
nový hřbitov Janovice nad Úhlavou... 8.43 km
Starodvorské duby, Starý Dvůr 8.48 km
Ondřejovice 8.51 km
Nutrie říční 8.52 km
infocentrum Nýrsko 8.56 km
Okula Nýrsko 8.62 km
Starý Dvůr 8.67 km
SDH Hodousice 8.69 km
SDH Bezděkov 8.72 km
kaple u Janovic nad Úhlavou 8.73 km
kaple Hodousice 8.76 km
pomník padlých WWI, Nýrsko 8.77 km
kašna Nýrsko 8.78 km
U čtyřech lip, Starý Dvůr 8.79 km
Hodousice 8.79 km
stavení Nýrsko 8.8 km
dětské hřiště Hodousice 8.8 km
fara Nýrsko 8.81 km
kostel sv. Tomáše, Nýrsko 8.85 km
Blau Josef 8.85 km
hřbitov Nýrsko (starý) 8.86 km
vlaková zastávka Bezděkov 8.89 km
Šumavský Josef Franta 8.9 km
pomník padlých WWI, Kout na Šumavě... 8.9 km
kaple sv. Felixe, Klenová 8.92 km
hřbitov Nýrsko (nový) 8.94 km
kaple Dolní Lhota 8.96 km
mlýn Poborovice 8.97 km
památník obětem fašismu, Nýrsko... 8.98 km
kaple Nejsvětější Trojice, Kout na... 8.99 km
Býk - Vingler Vincenc, Klenová 9.01 km
Rytíř s drakem - Jaroslav Róna, Kl... 9.01 km
Šumná města - Klenová 9.01 km
Sépie - Jaroslav Róna, Klenová 9.01 km
galerie Klenová 9.01 km
zámek a hrad Klenová 9.01 km
Harant Kryštof z Polžic a Bezdruži... 9.01 km
roubenka, Kout na Šumavě 9.06 km
pamětní deska Vilma Vrbová Kotrbov... 9.07 km
Kotrbová Vilma Vrbová 9.07 km
vila Paula, manželů Kotrbových 9.07 km
Oharek ve tmě - Václav Fiala, Klen... 9.08 km
koupaliště Nýrsko 9.13 km
fara Kout na Šumavě 9.17 km
Kout na Šumavě 9.17 km
památník Františka Šambergera 9.17 km
pivovar Kout na Šumavě 9.18 km
Šamberger František 9.18 km
Tupadelské skály 9.21 km
kostel sv. Jiří, Kout na Šumavě... 9.21 km
Rameno 9.23 km
Tupadly 9.23 km
kaple Blata 9.24 km
NS poznávací okruh Nýrsko 9.25 km
Blata 9.26 km
rybníky Skelná Huť 9.29 km
kasárna 9. bPS, Nýrsko 9.29 km
Červené Dřevo 9.3 km
SDH Tupadly 9.32 km
zřícenina kostela Panny Marie Bole... 9.33 km
židovský hřbitov Nýrsko 9.35 km
Novodvorský rybník 9.36 km
Bílkovský javor, Starý Dvůr 9.36 km
hřbitov Červené Dřevo 9.38 km
Bezpravovice 9.42 km
Skelná Huť 9.42 km
lípa u Krysálů, Nový Dvůr 9.44 km
studánka u Blat 9.45 km
Klenová 9.45 km
Chudenická bažantnice 9.45 km
Kámen doteku Uhliště 9.45 km
fara Uhliště 9.45 km
SDH Skelná Huť 9.47 km
zámek Kout na Šumavě 9.47 km
kašna Kout na Šumavě 9.49 km
pomník padlých WWI, Skelná Huť 9.5 km
Poborovice 9.51 km
jízda Svatého Linharta, Uhliště... 9.52 km
zámecká lípa, Kout na Šumavě 9.52 km
kostel sv. Linharta, Uhliště 9.53 km
pamětní deska Josef Blau, Nýrsko... 9.55 km
pamětní deska Hans Multerer, Nýrsk... 9.55 km
pomník padlých WWI, Uhliště 9.55 km
pamětní deska Josef Holub, Nýrsko... 9.56 km
Schott Anton 9.56 km
Červený Nepomuk, Josef Holub 9.57 km
lesní divadlo Nýrsko 9.6 km
průzkumné pracoviště ČSLA, Doubrav... 9.66 km
Dvorecký Mlýn 9.71 km
Doubrava 727 m n. m. 9.71 km
památník měření Evropy 1867, Doubr... 9.73 km
dětské hřiště Všeruby 9.8 km
Přední Fleky 9.82 km
pomník padlých WWI, Přední Fleky... 9.84 km
Pastýřova hruška Únějovice 9.85 km
Vacovy 9.96 km
vyhlídka Pajrek 9.97 km
Němcová Božena 9.97 km
povídky, Božena Němcová 9.97 km
kapitulace 11. PzD von Wietersheim... 9.97 km
Všeruby 9.97 km
Swingtime 9.97 km
bitva u Nýrska 9.99 km
zřícenina Pajrek 9.99 km
památník bitvy u Domažlic - glorie... 10.02 km
kaple Vacovy 10.03 km
památník Boženy Němcové 10.06 km
V Rybníce 10.06 km
fara, Všeruby 10.07 km
kostel sv. Archanděla Michaela, Vš... 10.08 km
hřbitov Všeruby 10.09 km
pomník padlých WWI, Všeruby 10.09 km
SDH Žiznětice 10.1 km
studna Žiznětice 10.1 km
kaple Žiznětice 10.11 km
pomník padlých WWII, Všeruby 10.11 km
Lučice 10.11 km
Žiznětice 10.12 km
hrob Jiřího Leopolda Weisla 10.12 km
SDH Všeruby 10.12 km
SDH Lučice 10.13 km
kaplička Žiznětice 10.17 km
Pajrek 10.19 km
rybník Lučice 10.19 km
rybník Lotrov 10.25 km
koupaliště Beňovy 10.26 km
dub v Lučici 10.26 km
15. rota PS, Všeruby 10.3 km
zemědělská usedlost, Slatina u Kla... 10.36 km
Suchý Kámen 10.39 km
Slatina u Klatov 10.4 km
u Koutu na Šumavě při nehodě zemře... 10.41 km
Ailův mlýn, Úhlava 10.41 km
kaple Rovná u Strážova 10.43 km
Rovná u Strážova 10.44 km
Hraniční buk, Suchý Kámen 10.56 km
SDH Milence 10.6 km
kaple Milence 10.61 km
památník dosídlení Milenců 10.62 km
kaple hřbitovní Dešenice 10.62 km
Horní Polánky 10.63 km
Řakom 10.63 km
Milence 10.64 km
hřbitov Dešenice 10.66 km
Flor Jack Jakub 10.67 km
Hoetzel Jiří Prof. JUDr. 10.67 km
Zelený život, Jakub (Jack) Flor 10.67 km
Šamberk František Ferdinand 10.67 km
Stanětice 10.67 km
hraniční přechod Fleky - Hofberg... 10.7 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Únějov... 10.7 km
tvrz Únějovice 10.71 km
vlaková zastávka Dešenice 10.71 km
kaple sv. Anny, Opálka 10.73 km
Vrásky z lásky 10.74 km
zámek Lázeň, Chudenice 10.74 km
tvrz Opálka 10.75 km
Únějovice 10.75 km
pomník padlých WWI, Únějovice 10.75 km
koupaliště Slatina u Klatov 10.77 km
Opálka 10.8 km
hřbitov Týnec 10.82 km
kaplička Milence 10.82 km
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Tý... 10.83 km
roubenka Týnec 10.84 km
rybník Dešenice 10.85 km
Týnecký Josef Hais 10.85 km
mlýn Beňovy 10.86 km
fara Dešenice 10.86 km
Dešenice 10.87 km
tvrz Beňovy 10.87 km
kostel sv. Mikuláše, Dešenice 10.88 km
Svatá Kateřina 10.9 km
pomník padlých WWI, Dešenice 10.91 km
hraniční přechod Všeruby - Eschlka... 10.92 km
Tajanov 10.93 km
Kámen doteku Dešenice 10.93 km
Týnec 10.93 km
les Husín 10.94 km
kašna Dešenice 10.95 km
zámek Dešenice 10.95 km
Palackého skála 10.95 km
peklo ve sklepeních dešenické tvrz... 10.96 km
dětské hřiště Tajanov 10.97 km
zámek Týnec 10.98 km
hřbitov Svatá Kateřina 10.99 km
Bolfánek, vrch Žďár 583 m n.m. 10.99 km
rybníky Dešenice 11 km
kaple sv. Wolfganga, Chudenice 11 km
Rusalka, Jaroslav Kvapil 11.01 km
pítko Dešenice 11.01 km
Beňovy 11.02 km
dětské hřiště Dešenice 11.03 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Loreta... 11.08 km
SDH Tajanov 11.08 km
Beňovská lípa 11.08 km
Červený mlýn pod Hůrkou 11.09 km
pamětní deska Th.Dr. Jan Sedlák 11.11 km
kaple Stará Lhota 11.12 km
douglaska tisolistá Americká zahra... 11.12 km
Krvavá léta - Zákeřná Akce Kámen... 11.13 km
Státní bezpečnost - akce Kameny 11.13 km
Chocomyšlský rybník 11.15 km
Americká zahrada Chudenice 11.16 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Tajano... 11.16 km
zámek Chocomyšl 11.17 km
zřícenina hradu Netřeb 11.18 km
dětské hřiště v Chocomyšl 11.23 km
kaple U Kryštofů 11.23 km
tisy červené, Netřeb 11.24 km
přírodní rezervace Netřeb 11.24 km
kaple nad Chocomyšlí 11.26 km
SDH Chocomyšl 11.26 km
pomník padlých WWI, Chocomyšl 11.28 km
podvodní pozorovací kabina Klíčov ... 11.29 km
Stará Lhota 11.3 km
sv. Jan Nepomucký, Tajanov 11.3 km
Chocomyšl 11.31 km
sv. Jan Nepomucký, Chocomyšl 11.32 km
stavení Chocomyšl 11.35 km
roubenka Chocomyšl 11.35 km
NS Hůrka, Klatovy 11.38 km
U Kryštofů 11.39 km
roubenka Svrčovec 11.4 km
kaple sv. Anny, Svrčovec 11.43 km
pomník padlých WWI i II, Svrčovec... 11.44 km
Svrčovec 11.46 km
Balkovy 11.5 km
Chudenická lípa 11.51 km
kostel sv. Martina, Hůrka 11.52 km
hřbitov Hůrka 11.52 km
fara Hůrka 11.53 km
mlýn na Úhlavě, Tajanov 11.54 km
Cirkus Klatovy - dětské indoorové ... 11.54 km
Sokolovna Strážov na Šumavě 11.55 km
SDH Svrčovec 11.61 km
bazén Klatovy 11.61 km
koupaliště Klatovy 11.62 km
stavení Strážov na Šumavě 185 11.64 km
stavení Strážov na Šumavě 21 11.64 km
Lehom 11.65 km
strážní domek sv. Jan 11.69 km
Drnový potok 11.69 km
SDH Chudenice 11.7 km
tvrz Svrčovec 11.71 km
kostel sv. Jiří, Strážov na Šumavě... 11.72 km
fara Strážov na Šumavě 11.74 km
městský dům, Strážov na Šumavě... 11.79 km
pomník padlých WWI, Strážov na Šum... 11.8 km
sv. Jan Nepomucký, Strážov na Šuma... 11.82 km
pamětní deska Václav Soušek 11.85 km
Strážov na Šumavě 11.85 km
radnice Strážov na Šumavě 11.85 km
železniční tunel Dešenice - Zelená... 11.86 km
Dešeníčky 11.87 km
hřbitov Strážov na Šumavě 11.88 km
kašna Strážov na Šumavě 11.89 km
kaple sv. Václava, Starý Klíčov... 11.94 km
SDH Strážov na Šumavě 11.94 km
Roubal Jan, prof. 11.95 km
kaple Dešeníčky 11.96 km
kaple sv. Jana, Dešenice 11.98 km
Chudenice 12 km
pomník padlých WWI i II, Chudenice... 12.01 km
Starý Klíčov 12.02 km
Loreta 12.03 km
kaple Panny Marie Loretánské, Lore... 12.03 km
Sál Království - Svědkové Jehovovi... 12.05 km
mlýn Malá Strana 12.05 km
pomník padlých WWI, Starý Klíčov... 12.06 km
Malá Strana 12.06 km
17. rota PS, Svatá Kateřina 12.06 km
Kvapil Jaroslav 12.07 km
hájovna Loreta 12.07 km
fara Chudenice 12.09 km
lom Svrčovec 12.09 km
kostel sv. Jana Křtitele, Chudenic... 12.09 km
pivovar hraběcí Chudenice 12.11 km
Horní Lhota 12.12 km
Krotějov 12.12 km
sochy sv. Jana a sv. Pavla, Chuden... 12.12 km
lípa Krotějov 12.14 km
štola Loreta 12.15 km
SDH Horní Lhota 12.15 km
nádraží Klatovy 12.15 km
kaple Horní Lhota 12.17 km
Starý Czerninský zámek, Chudenice... 12.19 km
muzeum Josefa Dobrovského, Chudeni... 12.19 km
Milfort Martin 12.2 km
pomník obětí bombardování nádraží ... 12.2 km
Na Lesní Louce 12.2 km
bruslení Klatovy 12.2 km
pamětní deska Jaroslav Kvapil 12.2 km
zámecká lípa Chudenice 12.22 km
návesní rybník dolní Chudenice 12.25 km
hraniční přechod Svatá Kateřina - ... 12.38 km
Mariánský dům Chudenice 12.4 km
Dolanský mlýn 12.4 km
Sokolovna Chudenice 12.41 km
SDH Klatovy 12.49 km
roubenka Kanice 12.51 km
Mrákov 12.53 km
Kanice 12.53 km
chalupa Kanice 66 12.53 km
zámek Kanice 12.6 km
kaple Matějovice 12.6 km
železniční most u Smolova 12.6 km
Matějovice 12.61 km
Sokol Kanice 12.63 km
chalupa Kanice 15 12.64 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Kanice... 12.64 km
kaple náhrobní Panny Marie Bolestn... 12.68 km
pamětní střepina bombardování Klat... 12.68 km
přehrada Nýrsko 12.7 km
dub u Drnového potoka, Klatovy 12.74 km
Co nám zbořili, Václav Fiala 12.75 km
bombardování nádraží Klatovy 12.81 km
SDH Dolany 12.83 km
koupaliště Dolany 12.87 km
sv. Jan Nepomucký, Dolany 12.89 km
Dolany u Klatov 12.9 km
pomník padlých WWI, Dolany 12.9 km
památník umučeným, Klatovy 12.91 km
Patraska 12.91 km
židovský hřbitov Strážov na Šumavě... 12.91 km
Špirkův Dvorec 12.92 km
Spirker 12.92 km
fara Dolany 12.92 km
kostel sv. Petra a Pavla, Dolany 12.93 km
Toman Josef 12.93 km
Lukavice 12.93 km
Sekrýt 12.96 km
kaple Na Špirku 12.96 km
kaple Lukavice 12.97 km
bytový dům "aeroplán&... 12.97 km
textilní továrna J.J.Bruml, Klatov... 12.97 km
Dragounská kasárna, Klatovy 12.98 km
sloup Antonine Padvanski, Klatovy 12.99 km
památník Antonín Švehla, Klatovy... 12.99 km
tvrz Dolany 13 km
sv. Jan Nepomucký u Drnového potok... 13 km
SDH Lukavice 13 km
HZS Plzeňského kraje - Územní odbo... 13.01 km
budova soudu Klatovy 13.03 km
fontána pěší zóna, Klatovy 13.04 km
socha Spravedlnost, Klatovy 13.04 km
kostel Československé církve husit... 13.05 km
Sokolovna Klatovy 13.08 km
cykloinfocentrum Klatovy 13.09 km
Tři chlapi na cestách 13.09 km
dílna Vrchlického sady - Václav Fi... 13.11 km
Zamotané švihadlo - Václav Fiala, ... 13.11 km
hřbitov Dolany 13.13 km
studna pod Valy, Klatovy 13.15 km
Balbín Bohuslav 13.16 km
vlaková zastávka Klatovy město 13.16 km
Fifka Gustav 13.17 km
památník Pod Valy 13.17 km
pamětní deska Eduard Formánek 13.19 km
Malá Víska 13.19 km
Formánek Eduard 13.19 km
prampouch, Klatovy 13.19 km
NS Klatovský vycházkový okruh 13.19 km
Zadní Chalupy 13.2 km
synagoga Klatovy 13.22 km
kasárna pod Černou věží, Klatovy... 13.22 km
jezuitská kolej, Klatovy 13.22 km
kostel Neposk. početí P. Marie a s... 13.22 km
Katakomby Klatovy 13.23 km
Černá věž, Klatovy 13.24 km
Šumná města - Klatovy 13.25 km
radnice Klatovy 13.26 km
pamětní deska okupace Klatov 13.26 km
pamětní deska Čs. obrněné brigády,... 13.26 km
pamětní deska osvobození ČSR, Klat... 13.26 km
pamětní deska osvobození Klatov 13.26 km
oslavy osvobození Klatovy 13.26 km
galerie U bílého jednorožce Klatov... 13.26 km
barokní lékárna U Bílého jednorožc... 13.26 km
Toulavá kamera ČT - barokní lékárn... 13.26 km
infocentrum Klatovy 13.27 km
Sázka na třináctku 13.27 km
pomník obětem holocaustu, Klatovec... 13.27 km
křížová cesta Křesťanský vršek, Kl... 13.29 km
kaple Vrhaveč 13.29 km
dětské hřiště pod nemocnicí, Klato... 13.29 km
pamětní deska Josef Klička 13.29 km
Gubrův Dvorec 13.29 km
pamětní deska MUDr. Bohumil Prusík... 13.3 km
kaple Gubrův Dvorec 13.31 km
folklórní festival Klatovy 13.31 km
kašna Klatovy 13.31 km
Klička Josef 13.31 km
Burian Vlasta 13.31 km
AccuWeather - Klatovy 13.31 km
studánka Klatovka, Klatovy 13.31 km
Zápotocký Antonín 13.31 km
rodný dům matky Antonína Zápotocké... 13.31 km
Barunka, Antonín Zápotocký 13.31 km
Vrhaveč 13.32 km
Jak ukrást Dagmaru 13.33 km
pamětní deska MUDr. Alois Mašek 13.33 km
pamětní deska Otakar Vočadlo 13.34 km
Vočadlo Otakar 13.34 km
Modrý tygr 13.35 km
tvrz Kouskova Lhotka 13.35 km
Splž 13.36 km
Policie Modrava 13.36 km
pamětní deska Karel Boleslav Štorc... 13.37 km
rodný dům Karla Boleslava Štorcha,... 13.37 km
pamětní deska Kateřina Smetanová... 13.39 km
Vlachův dům, Klatovy 13.39 km
vila se zdobným štítem, Luby 13.4 km
Kramerius Václav Matěj 13.4 km
pamětní deska Leopold Eugen Měchur... 13.4 km
kostel sv. Vavřince a dominikánský... 13.41 km
Černé Krávy 13.41 km
Zichov 13.42 km
pamětní deska Lubor Niederle 13.42 km
Krejčí Jan Dr. 13.42 km
památník Dr. Jan Krejčí 13.42 km
Luby 13.43 km
Belfín František 13.43 km
Šesták Antonín, páter 13.43 km
Amerling Karel Slavoj MUDr. 13.43 km
Suchý Jiří 13.43 km
Cyklotoulky - Klatovy 13.43 km
Klatovy 13.43 km
Kočičková Ester 13.43 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 13.43 km
Landovský Pavel 13.43 km
Wiendl František 13.43 km
pamětní deska Ludevít Procházka... 13.43 km
Bílá věž, Klatovy 13.44 km
sv. Jan Nepomucký, Klatovy 13.44 km
pamětní deska JUDr. A. rytíř Randa... 13.44 km
Luby u Klatov 13.44 km
Guth-Jarkovský Jiří Stanislav 13.45 km
Halíř Jan 13.45 km
Vrchlický Jaroslav 13.45 km
Vrba Karel PhDr. 13.45 km
Červánky mého mládí, Karel Kloster... 13.45 km
Talich Václav 13.45 km
Hájek 13.46 km
fara Klatovy 13.46 km
kostel Narození Panny Marie, Klato... 13.46 km
pamětní deska Jaroslav Vrchlický... 13.47 km
rybník s ostrovem v městském parku... 13.47 km
okrouhlice Klatovy 13.48 km
vlaková zastávka Vrhaveč 13.49 km
studna před klášterem, Klatovy 13.49 km
Víteň 13.5 km
obětem května 1945, Luby 13.5 km
Pawlík Karel, MUDr. 13.5 km
hřbitov Luby 13.5 km
kostel sv. Mikuláše, Luby 13.5 km
muzeum řemesel Koloveč 13.51 km
Domov pokojného stáří Naší Paní, K... 13.51 km
Arcibiskupský dům Klatovy 13.51 km
bohyně Jitřenka, Klatovy 13.52 km
památník obětem komunismu, Klatovy... 13.52 km
PASK - pavilon skla LÖTZ, Klatovy 13.52 km
hraniční přechod Zadní Chalupy - H... 13.53 km
pamětní deska J. Vančura 13.53 km
vlastivědné muzeum Dr. Hostaše, Kl... 13.54 km
Mogul Šumava Rallye Klatovy 13.55 km
Historic Vltava Rallye 13.55 km
kašna v městském parku, Klatovy 13.55 km
most Drnový potok, Luby 13.56 km
fara Děpoltice 13.56 km
vila A. Salzmanna s ordinací 13.56 km
Děpoltice 13.56 km
kostel sv. Isidora, Děpoltice 13.58 km
kostel sv. Michala, Klatovy 13.58 km
SDH Víteň 13.58 km
Kolonáda v parku, Klatovy 13.58 km
dětské hřiště Luby 13.59 km
Žakova kaplička, Zelená Lhota 13.59 km
roubenka Kněžice u Strážova na Šum... 13.59 km
kaple Zjevení Panny Marie, Klatovy... 13.59 km
Šmilovský Alois Vojtěch 13.59 km
hrob Otakara Vočadla 13.6 km
pamětní deska Josef Hlávka, Klatov... 13.61 km
tvrz Luby 13.63 km
Masarykova základní škola Klatovy... 13.63 km
památník obětí WWII, Klatovy 13.64 km
hřbitov Klatovy 13.64 km
Kněžice u Strážova na Šumavě 13.64 km
hrob Bohumila Jednoroviče Kosovské... 13.64 km
pomník padlých WWI i II, Klatovy 13.64 km
hrob Prof. MUDr. Karla Pawlíka 13.65 km
Staňkův mlýn, Domažlice 13.66 km
klatovské Gestapo 13.68 km
vila továrníka Singera, Klatovy 13.68 km
Winkelhofer Heinrich 13.68 km
Hanger (D) 13.7 km
pomník padlých WWI, Klatovy 13.71 km
nádraží Zelená Lhota 13.71 km
hřbitov Lštění u Blížejova 13.72 km
pamětní deska padlých US Army, Kla... 13.73 km
kruhový dům Štěpánovice 13.73 km
Křížový vrch 13.73 km
kaple hřbitovní Klatovy 13.75 km
krematorium Klatovy 13.78 km
nádraží Luby u Klatov 13.79 km
židovský hřbitov Klatovy 13.85 km
vila manželů Gregorových, Klatovy... 13.87 km
kostel sv. Wolfganga, Zelená Lhota... 13.87 km
rybníček Štěpánovice 13.87 km
hřbitov Zelená Lhota 13.88 km
lípy u kostela sv. Wolfganga, Zele... 13.88 km
tvrz Štepánovice 13.89 km
kostel sv. Mikuláše, Štěpánovice... 13.9 km
cihelna Malechov 13.91 km
hřbitov Štěpánovice 13.91 km
SDH Štěpánovice 13.95 km
roubenka Štěpánovice 13.98 km
Rittsteig (D) 14.01 km
Divišovice 14.02 km
tvrz Lštění 14.02 km
Božtěšice 14.02 km
kaple Divišovice 14.03 km
kaple Chlumská 14.03 km
Neznašovy 14.05 km
Copak je to za vojáka 14.08 km
Chlumská 14.08 km
Röderova pila 14.09 km
Röderovský Dvorec 14.09 km
Tlumačov 14.11 km
kaple Božtěšice 14.12 km
kostel sv. Jana Křtitele, Lštění... 14.12 km
SDH Neznašovy 14.12 km
Lštění u Blížejova 14.14 km
lom Krušec 14.14 km
pomník padlých WWI, Lštění 14.15 km
Štěpánovice 14.15 km
Zelená Lhota 14.18 km
Svinský potok 14.19 km
kaple Neznašovy 14.2 km
Švehlík Alois 14.21 km
Ďurinda Maťo 14.21 km
kasárna u tanku, Klatovy 14.21 km
památník dosídlení Zelené Lhoty... 14.22 km
Javoříčko 14.22 km
vila manželů Kučerových, Neznašovy... 14.28 km
SDH Zelená Lhota 14.3 km
Spálený les 14.32 km
Hamerský Dvůr 14.33 km
Malechov 14.37 km
BMX dráha Klatovy 14.41 km
SDH Malechov 14.42 km
Hořejší rybník Trnčí 14.43 km
Na Drahách 14.44 km
pomník padlých WWI, Kozí 14.46 km
kaple Kozí 14.47 km
pomník padlých WWI i II, Malechov... 14.49 km
skatepark Klatovy 14.5 km
Trnčí 14.51 km
kaple Trnčí 14.51 km
Fiala Václav 14.52 km
Mladotice u Strážova 14.53 km
Kozí 14.56 km
vyhlídková věž na Kubíčkově skále,... 14.58 km
pomník padlých WWI, Nevolice 14.59 km
památník Spálený les 14.59 km
Nevolice 14.6 km
kaple sv. Martina, Nevolice 14.6 km
nádraží Domažlice 14.67 km
Hejno 14.68 km
Radinovy 14.69 km
Sobětice 14.7 km
kaple Sobětice 14.7 km
koupaliště Kozí 14.73 km
Kuzovská lávka 14.74 km
SDH Radinovy 14.79 km
Šálený mlýn, Běšiny 14.8 km
Váchal Josef 14.82 km
U Soušků 14.83 km
Stachesried (D) 14.87 km
FFW Atzlern (D) 14.97 km
FFW Grossaign (D) 14.99 km
hřbitov Domažlice 15.01 km
Horní Němčice 15.11 km
SDH Horní Němčice 15.13 km
kaple Horní Němčice 15.15 km
Na Sedle 15.16 km
Grossaign (D) 15.2 km
kostel U Svatých, Domažlice 15.22 km
nádraží Běšiny 15.22 km
hloubkový nálet nádraží Běšiny... 15.22 km
roubenka Datelov 15.24 km
Roubal Ivan, vrah ze statku Pohádk... 15.25 km
Zmizelá Šumava, Vražedná pohádka... 15.25 km
studánka pod kaplí sv. Kunhuty, Pr... 15.25 km
kaple Datelov 15.26 km
kaple sv. Kunhuty, Prenet 15.26 km
kaple Stachesried (D) 15.31 km
Datelov 15.32 km
SDH Dehtín 15.32 km
Pavilon umění Stachesried 15.33 km
kaple Grossaign (D) 15.34 km
Jara příslib - Alena Holá 15.36 km
Dehtín 15.37 km
Kámen doteku Hamry 15.41 km
Cesta Panny Marie Bolestné, Hamry 15.41 km
Copak je to za vojáka 15.44 km
Datelovský mlýn 15.47 km
Dům rozsévání, Neukirchen bei Heil... 15.48 km
fara Hamry 15.48 km
NS Úhlavským luhem 15.49 km
pomník padlých WWI, Hamry 15.5 km
kostel Panny Marie Bolestné, Hamry... 15.5 km
pomník Svobody, Domažlice 15.5 km
kostel, Neukirchen bei Heiligen Bl... 15.5 km
zámek Hubenov 15.51 km
hřbitov Neukirchen bei Heiligen Bl... 15.51 km
Dolní Špátův dvůr 15.52 km
galerie Bratří Špillarů, Domažlice... 15.52 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Neukir... 15.52 km
SDH Domažlice 15.53 km
hřbitov Hamry 15.54 km
Zvonice pro Čínov - Václav Fiala, ... 15.54 km
Čínov 15.54 km
Hubenov 15.54 km
kaple Dolní Špátův dvůr 15.54 km
fara Neukirchen bei Heiligen Blut ... 15.54 km
vlaková zastávka Dehtín 15.55 km
památník Společná cesta 15.56 km
Lažánky 15.56 km
osvobození Běšiny 15.6 km
zámek Újezdec u Mochtína 15.61 km
pomník padlých WWI i II, Stráž 15.61 km
Dolejší brána, Domažlice 15.64 km
Újezdec u Mochtína 15.64 km
Stráž 15.64 km
kaple sv. Vavřince, Stráž 15.66 km
SDH Stráž 15.66 km
pamětní deska T.G.Masaryk, Domažli... 15.69 km
roubenka Stráž 15.69 km
fara Domažlice 15.73 km
pamětní deska páter Václav Antony... 15.73 km
infocentrum Domažlice 15.74 km
vlaková zastávka Točník 15.74 km
pamětní deska K.J. Erben, Domažlic... 15.75 km
pamětní deska osvobození Domažlice... 15.75 km
kaple sv. Anny a křížová cesta, Ne... 15.76 km
radnice Domažlice 15.76 km
Cyklotoulky - Domažlice 15.76 km
pamětní deska Petr Fastr, Domažlic... 15.77 km
Fastr Petr 15.77 km
kašna Domažlice 15.78 km
Vzduchoplavec Kráčmera - Nad Domaž... 15.78 km
rodný dům Max Duffek, Domažlice 15.8 km
kostel Narození Panny Marie, Domaž... 15.8 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 15.8 km
Nový rybník Běšiny 15.81 km
Tři chlapi na cestách 15.81 km
pamětní deska Max Duffek 15.81 km
památník obětem komunismu, Domažli... 15.81 km
pamětní deska J.K. Tyl, Domažlice... 15.83 km
vlaková zastávka Domažlice město... 15.83 km
pomník obětem nacismu, Domažlice... 15.84 km
pamětní deska Jaroslav Vrchlický... 15.86 km
hrad Domažlice 15.86 km
muzeum Chodska Domažlice 15.86 km
tématický okruh Chodský květ 15.86 km
pamětní deska Alois Jirásek 15.86 km
pamětní deska domažlického gymnasi... 15.87 km
kaple Městiště 15.87 km
Halík Tomáš, Mons. 15.88 km
Evropan z Domažlic, Marie Korandov... 15.88 km
Steidl Antonín, MUDr. 15.88 km
Klíma Ladislav 15.88 km
Domažlice 15.88 km
Boček Zdeněk 15.88 km
Chodské slavnosti, Domažlice 15.88 km
Městiště 15.88 km
Lamberg (D) 15.89 km
galerie Dorka 15.9 km
pamětní deska Josef Pelnář 15.9 km
Pelnář Josef 15.9 km
pamětní deska Božena Němcová 15.9 km
památník Jakuba Royta 15.9 km
zámek Běšiny 15.91 km
Umlčovaným - Michal Šarše, Domažli... 15.92 km
pomník padlých WWI, Neukirchen bei... 15.92 km
Šumná města - Domažlice 15.92 km
Ostrovský rybník Běšiny 15.92 km
kaple Neukirchen bei Heiligen Blut... 15.92 km
fara Běšiny 15.93 km
Poutní muzeum, Neukirchen bei Heil... 15.93 km
augustiniánský klášter a kostel Na... 15.93 km
pomník padlých WWI, Běšiny 15.93 km
U Mužíku 15.94 km
lípy Neukirchen bei Heiligen Blut 15.94 km
studánka V lipách, Hamry 15.94 km
kostel Navštívení P. Marie, Běšiny... 15.94 km
roubenka Sládečků, Běšiny 15.94 km
kašna Neukirchen bei Heiligen Blut... 15.94 km
Neukirchen bei Heiligen Blut 15.96 km
Husův pomník, Běšiny 15.96 km
soubor soch v ohradní zdi kláštera... 15.96 km
pamětní deska Jan Žižka, Běšiny... 15.96 km
Kámen 15.97 km
kaple sv. Anny, Domažlice 15.99 km
Sokolovna Běšiny 15.99 km
Chaloupky 15.99 km
Antonín Steidl - Čeněk Vosmík, Dom... 16 km
kostel sv. Vavřince, Stráž - Domaž... 16 km
Běšiny 16 km
kaple Kámen 16 km
pamětní deska kázání msgre. Bohumi... 16.01 km
památník Antonín Příhoda 16.01 km
Vajce Josef 16.01 km
Vavřinecké lípy, Domažlice 16.03 km
hřbitov Běšiny 16.04 km
památník Červený František, pplk. ... 16.04 km
hrob vězeň Plocienník 16.04 km
pivovar Domažlice 16.04 km
SDH Běšiny 16.05 km
Sejdeme se v Eurocampu 16.05 km
letiště Klatovy 16.05 km
pomník padlých WWII, Chaloupky 16.06 km
kaple Vícenice 16.07 km
Hořákov 16.07 km
Prenet 1071 m n. m. 16.07 km
památník 42 obětí pochodu smrti, B... 16.08 km
Vícenice 16.08 km
zámek Hořákov 16.09 km
Čapek-Chod Karel Matěj 16.09 km
židovský hřbitov Domažlice 16.13 km
kaple Hamry 16.14 km
kaple Březí 16.14 km
pomník padlých WWII, Eschlkam (D)... 16.16 km
kostel sv. Jakuba, Eschlkam (D) 16.17 km
Stará Úhlava 16.17 km
Ježovy 16.2 km
Waldschmidtovo muzeum, Eschlkam (D... 16.2 km
Schmidt Maximilian (D) 16.2 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Ježovy... 16.2 km
kašna Eschlkam 16.21 km
pomník FFW a Bergwacht, Neukirchen... 16.22 km
mlýn č.p. 40 na Drnovém potoce, Bě... 16.24 km
Březí 16.24 km
pomník padlých WWI, Ježovy 16.24 km
SDH Vícenice 16.24 km
Pihovice 16.24 km
Eschlkam (D) 16.24 km
Františkov u Blížejova 16.25 km
Slavošovice 16.26 km
dětské hřiště Domažlice 16.27 km
Dům Evropa - Václav Bláha, Eschlka... 16.27 km
FFW Eschlkam (D) 16.27 km
zámek Ježovy 16.29 km
zřícenina Kokšínský hrádek 16.29 km
Točník 16.29 km
hřbitov Eschlkam 16.3 km
kaple Točník 16.3 km
Bratr Měsíc a sestra Slunce - Pete... 16.3 km
horská služba Neukirchen bei Heili... 16.3 km
kaple Eschlkam (D) 16.31 km
SDH Slavošovice 16.31 km
rybník pod Hořákovem 16.31 km
FFW Neukirchen bei Heiligen Blut (... 16.32 km
pomník padlých WWI, Slavošovice 16.32 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Slavoš... 16.32 km
SDH Točník 16.33 km
pomník Petra Hany 16.34 km
bazén Domažlice 16.36 km
modelová železnice Domažlice 16.36 km
Dvě linie volnosti a skleslosti - ... 16.39 km
Křištín 16.4 km
kostel sv. Matouše, Křištín 16.41 km
Pasečnice 16.43 km
Křenice 16.43 km
kaple pod Hořákovem 16.44 km
stavení Křištín 16.44 km
Střeziměř 16.44 km
SDH Srbice 16.44 km
kostel sv. Františka z Assisi, Pas... 16.45 km
bunkr (řopík) 175/60/A-200Z 16.45 km
pomník padlých WWI, Křenice 16.46 km
Srbice u Mochtína 16.47 km
Kosmáčov 16.48 km
Nový rybník u Točníka 16.51 km
SDH Ježovy 16.52 km
kaple Panny Marie, Křenice 16.53 km
tvrz Srbice 16.56 km
U Bradenského křížku 16.57 km
stavení Ježovy 16.58 km
Denkův Dvůr 16.6 km
Pasečnický rybník 16.63 km
hrobka rodiny Kordíků 16.7 km
Zderaz 16.72 km
přírodní rezervace Chřepice 16.73 km
Smrt stopařek 16.74 km
dětské hřiště Běšiny 16.74 km
infocentrum Běšiny 16.77 km
sraz vozů Škoda, Běšiny 16.77 km
koupaliště Běšiny 16.77 km
kaple u Srbic 16.77 km
hřbitov Křištín 16.78 km
Územní vojenská správa Domažlice... 16.8 km
přírodní park Zelenov 16.83 km
hamr Městiště 16.83 km
Bořek-Dohalský Antonín, Msgre. ThD... 16.83 km
Přívozec 16.83 km
dětské hřiště Chotiměř 16.84 km
Chřepice 16.84 km
SDH Chotiměř 16.84 km
Krvavá léta - Odbojář Julius Fučík... 16.85 km
Fučík Julius 16.85 km
kaple Panny Marie na Stráni, Čínov... 16.85 km
kaple Lambach (D) 16.86 km
kaple Panny Marie, Přívozec 16.87 km
Chotiměř 16.87 km
zámek Přívozec 16.89 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Chotim... 16.91 km
kasárna Domažlice 16.92 km
kaple Mezihoří 16.92 km
Tři oříšky pro Popelku 16.96 km
Naučná ptačí stezka, Eurocamp Běši... 16.98 km
studánka u sv. Anny, Čachrov 16.98 km
kaple sv. Anny, Čachrov 16.98 km
Lambach (D) 16.99 km
zámek Chotiměř 16.99 km
SDH Přívozec 16.99 km
mlýn Chotiměř 17.01 km
Märchen- und Gespensterschloss Lam... 17.01 km
žlab Lambach (D) 17.01 km
von Baader, Franz Xaver Benedict 17.01 km
památník Franz von Baader, Lambach... 17.01 km
Hamry 17.04 km
mlýn Přívozec 17.05 km
Bradné 17.06 km
katr Lambach (D) 17.06 km
NS Holzweg, Lambach (D) 17.07 km
Tři oříšky pro Popelku 17.08 km
kaplička Bradné 17.08 km
kaple Štefanův Dvůr, Hamry 17.09 km
Štefanův Dvůr, Hamry 17.1 km
Mally Leo Hans 17.11 km
Bílý potok 17.11 km
historické soukolí s Peltonovo tur... 17.16 km
MVE Bílý potok 17.16 km
památník E. a V. Doubek 17.19 km
18. rota PS, Pod Ostrým (Hamry) 17.23 km
Boudovka 729 m n. m. 17.26 km
rybník Mochtín 17.28 km
dětské hřiště Mochtín 17.29 km
Knížecí Dvůr 17.3 km
Hamerský buk 17.3 km
naučná stezka Z Hamrů na Ostrý 17.32 km
Mochtín 17.33 km
pamětní deska František Šperl 17.36 km
palebné postavení Boudovka 17.36 km
kaple Knížecí Dvůr 17.37 km
dětské hřiště Švihov 17.38 km
SDH Švihov 17.38 km
pouť sv. Bartoloměje pod širým neb... 17.39 km
zřícenina kostela sv. Batoloměje... 17.39 km
kostel sv. Josefa a čtrnácti pomoc... 17.45 km
fara Blížejov 17.45 km
SDH Mochtín 17.45 km
nádraží Blížejov 17.46 km
nádraží Švihov 17.47 km
tvrz Čachrov 17.47 km
hraniční přechod Česká Kubice - Fü... 17.48 km
kostel sv. Martina, Blížejov 17.48 km
zámek Mochtín 17.48 km
Budka Andy 17.49 km
fara Čachrov 17.49 km
Kam spějí děti, Karel Klostermann... 17.49 km
Bláhovec František 17.49 km
Jan Cimbura, Jindřich Šimon Baar 17.49 km
Blížejov 17.5 km
kaple Panny Marie Pomocné, Mochtín... 17.5 km
kostel sv. Václava, Čachrov 17.52 km
hrad Švihov 17.52 km
kostel sv. Václava, Kydliny 17.52 km
hřbitov Čachrov 17.53 km
SDH Čachrov 17.53 km
roubenka Kydliny 17.53 km
Pangerlhof 17.54 km
SDH Kydliny 17.56 km
Hora u Ptenína 17.56 km
Kydliny 17.57 km
Šašek a královna 17.58 km
Tři oříšky pro Popelku 17.58 km
Tři životy 17.58 km
pamětní deska prof. Martin Kolář, ... 17.6 km
Čachrov 17.62 km
pomník mistra Jana Husa, Čachrov 17.62 km
přírodní rezervace Městišské rokle... 17.63 km
Dobrá Voda u Chlistova 17.64 km
mlýn Švihov 17.64 km
letní kulturní festival České hrad... 17.64 km
NS Švihov 17.66 km
SDH Blížejov 17.66 km
monogram LK ze stromořadí 17.67 km
muzeum železničních drezín, Čachro... 17.68 km
Tajemství železnic - Vlakem za žel... 17.68 km
Cyklotoulky - Hamry 17.68 km
nádraží Hamry - Hojsova Stráž 17.68 km
Šiler Josef - Pepa Sršeň 17.68 km
pomník Franty Šraita 17.69 km
pomník padlých WWI i II, Švihov 17.72 km
přírodní rezervace Svobodova niva... 17.73 km
studna kužel Švihov 17.74 km
studna polokoule Švihov 17.74 km
radnice Švihov 17.75 km
pamětní deska Antonín Špelda 17.75 km
infocentrum Švihov 17.76 km
Švihov 17.76 km
kaple (nová) Hojsova Stráž 17.76 km
pamětní deska osvobození Čachrov... 17.77 km
rybník Kydliny 17.79 km
Jižní Stráň 17.8 km
studna válec Švihov 17.81 km
skiareál Hohen Bogen (D) 17.81 km
kaple Úloh 17.81 km
kostel špitální sv. Jana Evangelis... 17.81 km
kaple Jižní Stráň 17.82 km
SDH Havlovice 17.83 km
Úloh 17.83 km
Nemanský mlýn, Havlovice 17.86 km
Ostřetice 17.86 km
dětské hřiště Ostřetice 17.87 km
Újezdec u Křenice 17.87 km
kaple Újezdec u Křenice 17.87 km
kaple Ostřetice 17.88 km
kostel sv. Václava, Švihov 17.88 km
sv. Jan Nepomucký, Švihov 17.89 km
pomník padlých WWI, Havlovice 17.89 km
Havlovice 17.9 km
fara Švihov 17.9 km
SDH Ostřetice 17.92 km
vyhlídka zamilovaných, Hojsova Str... 17.93 km
kaple Nejsvětější Trojice, Baldovs... 17.94 km
bitva u Domažlic 17.95 km
Baldovské návrší 17.95 km
Stuiberova vila, Hamry 17.96 km
SDH Úloh 17.97 km
pomník padlých WWI, Újezdec u Křen... 17.97 km
akvadukt Hadrovec 18.01 km
Těšetiny 18.02 km
židovský hřbitov Švihov 18.02 km
Makalovy 18.03 km
kaple na okraji Ostřetice 18.04 km
Hoštice u Mochtína 18.04 km
kaple výklenková Makalovy 18.05 km
pramen Na Sjezdovce 18.07 km
tvrz Těšetiny 18.07 km
ranč Podolí 18.09 km
Ostrý - Osser 1293 m n. m. 18.1 km
hraniční přechod Ostrý - Osser 18.1 km
pamětní deska Hans Watzlik, Ostrý ... 18.1 km
horská služba Osser (D) 18.12 km
kaple Těšetiny 18.13 km
kostel sv. Jiljí, Švihov 18.15 km
zámek Podolí 18.16 km
lanové centrum Lam (D) 18.16 km
továrna stará papírna Hamry 18.17 km
Koutek Stanislav JUDr. 18.17 km
hřbitov Švihov 18.17 km
Podolí u Kolince 18.2 km
památník Karl Teischl 18.2 km
Otín 18.21 km
Hojsova Stráž 18.21 km
MVE Gustavsthal 18.21 km
Künische Kapelle, Osser (D) 18.21 km
hraniční kámen 123 18.21 km
Kámen doteku Osser (D) 18.21 km
skiareál Hojsova Stráž 18.22 km
roubenka se stodolou, Chlístov 18.23 km
pamětní deska horská služba Ostrý ... 18.24 km
družstevní elektrárna Ostružná, Ča... 18.24 km
vlaková zastávka Babylon 18.25 km
Oslí studánka 18.25 km
Malý Ostrý - Klein Osser 1266 m n.... 18.26 km
Na Sjezdovce 18.26 km
kaple Otín 18.26 km
Rajské 18.29 km
roubenka Tržek 18.3 km
Palacký František 18.3 km
Měchura Leopold Eugen 18.3 km
zámek Otín 18.3 km
vlaková zastávka Havlovice 18.31 km
židovský kupecký dům, Chlistov 18.31 km
rybníček Rajské 18.34 km
zámek Nový Čestín 18.34 km
Stateček 18.35 km
PH 202, Hojsova Stráž 18.36 km
kaple Nejsvětější Trojice, Nový Če... 18.36 km
infocentrum Hojsova Stráž 18.38 km
Bolešiny 18.38 km
návesní rybník Tržek 18.39 km
Onen Svět 18.41 km
SDH Hojsova Stráž 18.41 km
horní rybník Chlistov 18.42 km
Tržek 18.43 km
Chlistov 18.43 km
roubenka Chlistov 18.43 km
fara Hojsova Stráž 18.43 km
pomník padlých WWI, Hojsova Stráž... 18.45 km
stromy v Hojsově Stráži 18.45 km
naučná stezka Hojsova Stráž 18.45 km
hřbitov Hojsova Stráž 18.45 km
kaple sv. Anny, Otín 18.46 km
Čermná u Staňkova 18.46 km
kaple Čermná u Staňkova 18.46 km
kostel Neposk. početí Panny Marie,... 18.48 km
kostel Povýšení svatého Kříže, Chl... 18.5 km
fara Chlistov 18.53 km
kaple Hojsova Stráž 18.53 km
SDH Bolešiny 18.53 km
kaple Bolešiny 18.57 km
Suché Studánky 18.57 km
SDH Babylon 18.57 km
pivovar Hojsova Stráž 18.58 km
poutní místo Křížkov – Kreutzwinke... 18.58 km
tovární vila papírny, Hamry 18.59 km
SDH Chlistov 18.59 km
zámek Hojsova Stráž 18.61 km
židovský hřbitov Chlistov 18.61 km
vodní zámek Bílý potok 18.61 km
pomník padlých WWI, Babylon 18.61 km
Pazderna Javoří u Běšin 18.62 km
Jesení 18.63 km
Rajský mlýn 18.64 km
pamětní deska Matěj Blacký 18.65 km
kostel sv. Antonína, Luženičky 18.65 km
hřbitov Chlistov 18.65 km
FFW Engelshütt (D) 18.66 km
kaple Babylon 18.66 km
památník první sklárny, Engelshütt... 18.66 km
stavení č.p. 5, Babylon 18.66 km
kaple Engelshütt 18.66 km
Hoštičky u Mochtína 18.67 km
lípa Engelshütt (D) 18.67 km
Babylon 18.68 km
stavení č.p. 12, Babylon 18.68 km
SDH Hoštičky u Mochtína 18.69 km
lipová alej Otín - Předslav 18.74 km
Nestvůra z Dračího jezera, Thomas ... 18.75 km
Drachensee (D) 18.75 km
rybník Babylon 18.75 km
samoty Jižní Stráň 18.81 km
V Jamách 18.81 km
Luženičky 18.85 km
hřbitov Luženičky 18.85 km
nádraží Nemilkov 18.88 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Biřkov... 18.89 km
Lhovice 18.94 km
zámek Obytce 18.98 km
akvapark Lam (D) 18.99 km
dětské hřiště Biřkov 19 km
Šašek Václav z Bířkova 19.01 km
Deník o jízdě a putování, Václav Š... 19.01 km
Obytce 19.01 km
Biřkov 19.02 km
návesní rybník, Biřkov 19.03 km
zámek Ptenín 19.03 km
dětské hřiště Ptenín 19.04 km
NS Ptenín - Újezdec 19.05 km
pomník padlých WWI, Ptenín 19.06 km
Maxfelsen 1138 m n. m. 19.06 km
lípa Javoří u Běšin 19.06 km
Javoří u Běšin 19.06 km
pomník padlých WWI, Obytce 19.06 km
Lazce 19.06 km
mlýn Jesení 19.07 km
muzeum minerálů, Lam (D) 19.08 km
SDH Biřkov 19.08 km
Folmava 19.09 km
Ptenín 19.09 km
Tikal Václav 19.1 km
kaplička Fürth im Wald (D) 19.13 km
Tomášův Dvůr 19.13 km
Kozinův statek, Újezd u Domažlic... 19.17 km
Kozina Jan Sladký 19.17 km
Lam (D) 19.2 km
stavení Úhlavské údolí 19.2 km
infocentrum Lam (D) 19.21 km
kaple Suché Studánky 19.23 km
pomník padlých WWI i II, Újezd u D... 19.24 km
koupaliště Chlistov 19.26 km
dvůr U Rosochů, Újezd u Domažlic... 19.27 km
koupaliště Kocourov 19.27 km
kaple pod Tomášovým Dvorem 19.28 km
SDH Újezd u Domažlic (stará) 19.29 km
skiareál Šukačka 19.3 km
dvůr U Pelnářů, Újezd u Domažlic... 19.31 km
Úhlavské údolí 19.34 km
pomník padlých Prusko-francouzské ... 19.34 km
pomník Mistra Jana Husa, Újezd u D... 19.35 km
dvůr U Podestátů, Újezd u Domažlic... 19.35 km
Šukačka 19.35 km
pomník padlých WWI i II, Lam (D) 19.37 km
SDH Újezd u Domažlic (nová) 19.38 km
dětské hřiště, Újezd u Domažlic... 19.38 km
Kirkham Virgil Paul, pilot 362. Fi... 19.38 km
pamětní deska Virgil Paul Kirkhama... 19.38 km
fara Lam (D) 19.39 km
kaple sv. Václava, Újezd u Domažli... 19.39 km
kostel sv. Ulricha, Lam (D) 19.39 km
hraniční přechod Folmava - Fürth i... 19.39 km
Újezd u Domažlic 19.41 km
Chrástov 19.43 km
hřbitov Lam (D) 19.43 km
Kocourov 19.43 km
rybník Předslav 19.44 km
dvůr U Keplů, Újezd u Domažlic 19.45 km
Pila 19.48 km
SDH Předslav 19.48 km
dětské hřiště Předslav 19.5 km
ZOO podvodní stanice a obora Wildg... 19.5 km
Tvrdoslav 19.51 km
kaple Hamrlík 19.52 km
Hamrlík 19.52 km
Malý Kokrháč 1169 m n. m. 19.53 km
Hradiště u Kolince 19.57 km
SDH Luženice 19.57 km
Sokolovna Předslav 19.59 km
Tyršův dub, Předslav 19.6 km
kostel sv. Jakuba Většího, Předsla... 19.6 km
mlýn Podhora 19.6 km
hřbitov Předslav 19.61 km
hrob Leopold Eugen Měchura 19.61 km
sv. Jan Nepomucký, Předslav 19.62 km
kaple výklenková Předslav 19.63 km
Luženice 19.63 km
dub Chrástov 19.63 km
stanoviště NATO Eckstein, Hohen Bo... 19.64 km
horská služba Lam (D) 19.64 km
Můstek - rozcestí 19.65 km
Hoher Bogen (D) 1080 m n. m. 19.65 km
kaple sv. Anny, Luženice 19.66 km
Předslav 19.67 km
Jirásek Alois 19.68 km
Fišerův Dvůr 19.68 km
pomník padlých WWII, Předslav 19.69 km
kaple Červené Poříčí 19.69 km
nádraží Malonice 19.69 km
koupaliště Fürth im Wald (D) 19.69 km
roubenka Luženice 19.7 km
Chodský pes, Hrádek 19.7 km
dětské hřiště Hrádek 19.71 km
Makov u Javoří (rozcestí) 19.72 km
skiareál Kocourov 19.73 km
Újezdec u Bolešin 19.73 km
Ostříž 19.73 km
Kozinova lípa, Hrádek 19.73 km
mlýn Javorná 19.74 km
Prsť z bojiště u Zborova, Hrádek... 19.76 km
pomník Jana Sladkého - Koziny na H... 19.76 km
památník Antonín Švehla, Újezdec... 19.77 km
FFW Lam (D) 19.77 km
vodopád Bílá Strž 19.78 km
přírodní rezervace Bílá Strž 19.78 km
Červené Poříčí 19.8 km
Dobřemilice 19.8 km
Zejbišský Dvůr 19.83 km
kaple Zejbišský Dvůr 19.85 km
FFW Schafberg (D) 19.86 km
kostel sv. Anny, Thürnstein (D) 19.88 km
zámek Červené Poříčí 19.89 km
kostel sv. Wolfganga, Haibühl (D) 19.9 km
nádraží Lam 19.92 km
Haibühl (D) 19.92 km
mlýn Červené Poříčí 19.92 km
věštec Sepp Wudy 19.93 km
kaple Nejsvětějšího Srdce Ježíšova... 19.95 km
Poschingrův Dvůr, Javorná 19.97 km
kaple Dobřemilice 19.97 km
lípy Dobřemilice 19.97 km
hraniční kámen 27 19.97 km
návesní rybník Draženov 20 km
ubytování v okolí

penzion 3002, Hamry

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chata
Šumava: špičácko
šumavská obec: Hamry

ubytování s kapacitou: 30
cena ubytování: od 390 Kč detail

apartmány 2040, Špičák

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: špičácko
šumavská obec: Špičák

ubytování s kapacitou:
cena ubytování: od 300 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • muzeum Příhraničí Kdyně - otevírací doba...

    batoh
    muzeum Příhraničí Kdyně - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: domažlicko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • muzeum Královského hvozdu Nýrsko - oteví...

    batoh
    muzeum Královského hvozdu Nýrsko - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: klatovsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • Katakomby Klatovy - otevírací doba

    batoh
    Katakomby Klatovy - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: klatovsko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
muzeum Příhraničí Kdyně - otevírac... 6.15 km
muzeum Královského hvozdu Nýrsko -... 8.29 km
Katakomby Klatovy - otevírací doba... 13.23 km
PASK - pavilon skla LÖTZ, Klatovy ... 13.52 km
Muzeum dětem Klatovy 13.54 km
muzeum Chodska Domažlice - otevíra... 15.86 km
Poutní muzeum, Neukirchen bei Heil... 15.93 km
Waldschmidtovo muzeum, Eschlkam - ... 16.2 km
muzea u městské věže, Fürth im Wal... 20.61 km
muzeum lesa, Sengenbühl - otevírac... 20.66 km
Destillenmuseum, Arrach 20.96 km
muzeum řemesel Bavorského lesa, Ar... 20.96 km
Mineralienmuseum, Arrach - otevíra... 21 km
sklárna Starý kostel, Lohberg 21.24 km
Velhartický betlém - otevírací dob... 23.09 km
skanzen Velhartice - otevírací dob... 23.51 km
Skašovské hračkářství, Měčín - ote... 24.43 km
hasičské muzeum Postřekov - otevír... 24.67 km
environmentální (návštěvnické) cen... 26.63 km
muzeum Šumavy, Železná Ruda - otev... 26.66 km
pivovarnické muzeum, Železná Ruda ... 27.16 km
Dům historie Přešticka - otevírací... 27.53 km
Svět přírodního parku, Bayerisch E... 27.97 km
muzeum lihovin Bärwurz, Bad Kötzti... 28.17 km
muzeum svatodušní jízdy, Bad Kötzt... 28.37 km
zámek Hrádek u Sušice - otevírací ... 30.09 km
Tiermuseum Pfeiffer - Regenhütte -... 32.63 km
Prohlídky města Sušice 32.96 km
muzeum Šumavy, Sušice - otevírací ... 32.99 km
muzeum Dr. Šimona Adlera, Dobrá Vo... 33 km
brusírna křišťálového skla Rajský ... 35.14 km
interaktivní muzem skla Rajský dvů... 35.16 km
Nostalgie Haus - otevírací doba 35.69 km
sklářské muzeum Annín - otevírací ... 35.97 km
Městské muzeum a galerie Nepomuk -... 36.38 km
expozice B-24 Liberator, Nepomuk -... 36.38 km
muzeum SPUR, Cham - otevírací doba... 36.81 km
muzeum skla, zámek Theresienthal -... 38.26 km
muzeum paličkování Tiefenbach - ot... 38.97 km
firmy v okolí
Konzum Úsilov 3.35 km
Bankomat Poštovní spořitelna 6.12 km
Bankomat Komerční banka 6.13 km
Bankomat ČSOB 6.14 km
Konzum Kdyně 6.16 km
Bankomat Česká spořitelna 6.17 km
Bankomat GE Money Bank 6.2 km
Konzum Kdyně 6.25 km
Konzum Černíkov 6.44 km
čerpací stanice Benzina, Kdyně 6.92 km
Konzum Janovice 7.52 km
Bankomat ČSOB 7.8 km
Bankomat Poštovní spořitelna 7.83 km
Konzum Nýrsko 8.09 km
COOP DISKONT - Nýrsko 8.09 km
čerpací stanice EuroOil, Nýrsko 8.21 km
Bankomat ČSOB 8.31 km
Bankomat Poštovní spořitelna 8.31 km
Bankomat Komerční banka 8.43 km
Bankomat Česká spořitelna 8.5 km
Konzum Bezděkov 8.56 km
Konzum Nýrsko 8.92 km
Konzum Kout na Šumavě 9 km
čerpací stanice Benzina, Svatá Kat... 10.66 km
Konzum Dešenice 10.98 km
Konzum Zahořany 11.15 km
Konzum Chocomyšl 11.33 km
Konzum Strážov 11.82 km
Konzum Starý Klíčov 11.84 km
Konzum Chudenice 12.04 km
Bankomat ČSOB 12.47 km
Konzum Mrákov 12.48 km
Bankomat Česká spořitelna 12.57 km
Bankomat Fio banka 12.7 km
Bankomat Česká spořitelna 12.74 km
Bankomat Komerční banka 12.8 km
Bankomat Poštovní spořitelna 12.81 km
čerpací stanice EuroOil, Koloveč... 13.06 km
Bankomat Česká spořitelna 13.07 km
Bankomat UniCredit Bank 13.21 km
Bankomat GE Money Bank 13.21 km
Bankomat ČSOB 13.23 km
Bankomat Poštovní spořitelna 13.24 km
Bankomat Česká spořitelna 13.24 km
čerpací stanice OMV, Klatovy, 5. k... 13.28 km
Bankomat Poštovní spořitelna 13.28 km
čerpací stanice Shell, Domažlice... 13.31 km
Bankomat Česká spořitelna 13.31 km
Bankomat ČSOB 13.34 km
Bankomat Poštovní spořitelna 13.34 km
Bankomat Komerční banka 13.37 km
Konzum Klatovy 13.4 km
Bankomat GE Money Bank 13.45 km
Konzum Víteň 13.62 km
čerpací stanice Benzina, Klatovy 13.74 km
čerpací stanice OMV, Klatovy, Nadj... 13.8 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Klatovy... 13.95 km
Konzum Tlumačov 14.08 km
Konzum Sobětice 14.67 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Běšiny... 14.73 km
Konzum Milavče 14.78 km
Konzum Domažlice 15.26 km
Bankomat Raiffeisenbank 15.67 km
Bankomat Česká spořitelna 15.76 km
Bankomat ČSOB 15.76 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.78 km
Bankomat GE Money Bank 15.87 km
Konzum Srbice 16.02 km
Bankomat Česká spořitelna 16.06 km
Konzum Běšiny 16.06 km
Bankomat ČSOB 16.12 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.12 km
Bankomat Česká spořitelna 16.12 km
Bankomat Komerční banka 16.13 km
Bankomat Komerční banka 16.13 km
Konzum Domažlice 16.52 km
čerpací stanice Benzina, Domažlice... 16.74 km
Konzum Mochtín 17.25 km
Konzum Osvračín 17.36 km
Konzum Hlohovčice 17.36 km
Konzum Blížejov 17.39 km
Konzum Švihov 17.75 km
Konzum Hojsova Stráž 18.19 km
Konzum Čermná u Staňkova 18.47 km
Konzum Bolešiny 18.56 km
Konzum Česká Kubice 18.56 km
Konzum Hlohová 18.98 km
Konzum Folmava 19.14 km
Západočeské konz. družstvo Merklín... 19.32 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Folmava... 19.33 km
Konzum Předslav 19.67 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Kout na Šumavě

batoh
nádraží Kout na Šumavě
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

vlaková zastávka Chodská Lhota

batoh
vlaková zastávka Chodská Lhota
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

další informace

Ubytování na Šumavě nabízí širokou škálu a sortiment za příznivé ceny od prastarých šumavských chalup po nově vybudované chaty, malé rodinné penziony. To je to pravé ubytování pro milovníky klidu, pohody, romantiky, přírody, sportu a Šumavy. Šumava to je levné ubytování. Šumava, to jsou hluboké lesy, stinné silničky, cesty a pěšiny, horské pláně a slatě. Zajímavé je poznávání kdysi zakázaných míst Šumavy a také jejich porovnání s Bavorskou Šumavou, kde se čas na 40 let nezastavil… Ceny u chat, chalup a apartmánů platí pro celý objekt a je nutné je podělit počtem osob. Apartmány jsou převážně komfortně vybaveny – sociální zařízení, vybavená kuchyň či kuchyňský kout se vším co potřebujete k vaření včetně lednice, televize (obvykle SAT), možnost připojení k internetu do bezdrátové sítě WiFi vlastním PC, fen, osušky, ručníky atp. K dispozici je obvykle společenská místnost. Běžná je možnosti ubytování se psem či jiným domácím mazlíčkem. Pokud trávíte svůj volný čas aktivně – v přírodě, cyklistikou, lyžováním, turistikou, vodáctvím nebo třeba procházkami a houbařením, pak je pro Vás Šumava ideální volba za příznivou cenu. Nemůžeme ale opomenout ani hotely a hotelové komplexy pro návštěvníky milující společenský život a čilý ruch i uprostřed přírody. Pomocí šumavských webových kamer můžete prostřednictvím netu sledovat jednotlivé lokality, aktuální stav počasí, sněhu, sněhové podmínky pro lyžování, pro běžkaře. Upravenost bežeckých stop mapuje šumavský informační server Bílá stopa. Informace o kultuře, historii, sportu, zábavě, vojenské historii naleznete na http://www.sumava.cz/rozcestnik/.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Ba, bylo jí nazbyt! Černá, rašelinitá voda, bobtavé bahno; místy skoro po kolena se v tom brodila, zpočátku křovím, pak rákosím. On byl bos, v režných, úžasně špinavých spodkách, jež, brodě se, nijak nehrnul. Hrubá košile, taktéž vrstvou staré i čerstvé špíny pokrytá, na prsou otevřená a na rukávech rozedraná, jen neúplně a nedostatečně zakrývala jeho kůži, hnědou jako smola. Jiného neměl na těle ničeho, a zborcený slaměný klobouk se shrnutým, na několika místech polámaným krajem, jenž kryl jeho husté, trochu se kadeřící, tmavohnědé, skoro černé vlasy, přiléhal znamenitě ke zjevu člověka, žijícího životem polodivocha, nanejvýš otužilého, vydávajícího se bez nejmenšího rozmýšlení veškeré nepohodě i žhavému úpalu letního blatského slunce...

Když se prodrali houštinou a došli samého břehu potoka, Vojta pustil ruku Apoleninu, a vyzvav ji, aby chvilku sečkala, shodil klobouk a skočil rovnýma nohama do černě se vířící vody, jež mu sáhala až přes pas, načež postoupiv až k druhému břehu, kde vyčnívalo nad podrost hustého vrbí několik vysokých osik, pohroužil se pod hladinu třikrát po sobě a tři velké, těžké kameny vynesl a podle sebe na břehu uložil; potom, po opětném několikerém ponoření se vytáhl jakýs druh velké posady, sbité z děravých prken a z latí, v níž skrze mezery bylo vidět několik třepetajících se kaprů.

„To jsou moje sádky," vece Vojta, usmívaje se s jakousi hrdou okázalostí, přičemž jeho pěkné bílé zuby se leskly jako čistá slonovina; „v těchhle je sedm kluků. Mám ještě tři jiné na různých místech. Jak vidíš, voda volně protéká, ale ryba ven nemůže. Aby jich voda neodnesla, jsou připevněny lýkovými lany ke kořenům stromů a obtěžkány kamením. Jak vidíš tuhle truhlu, dvě velké vody už přečkala a z místa se nepohnula; jenom trochu neřádem byla zanesena, ale to se pak snadno vyčistí."

Došel pak pro nově přibylé dva kapry, přidal je k ostatním a umístil svoje „sádky" po předešlému.

Vykonav tuto práci, zavedl dívku zase na místo, kde dříve se byli usadili. Byl, rozumí se, veskrz promoklý, voda praménky stékala z jeho oděvu, syro bylo a chladno, ale on jako by toho necítil.

„Tak tu poseď chvíli," pravil, „a počkej. Vrátím se hnedle zase k tobě. Musím se převléci, aby ses o mne nezamáchala. Také třeba dohlédnouti na hříbata, aby nezaběhla daleko."

„Kdepak se převlečeš ?" tázala se.

„Tady hned — mívám tu vždycky dvojí oděv."

„Přijď brzy, prosím tě! Bojím se tu samotná..."

„Za chvíli jsem tu zase. Ale bát se nesmíš, to by ti neslušelo. Co je do děvčete, které se bojí!"

„Však jsi viděl, co se může stát..."

„To se ti podruhé nestane."

Zmizel jako stín, ani kroků jeho neslyšela. Samotná zůstala na tomto odlehlém opuštěném místě. Snažila se, seč byla, aby se zbavila tísnivé úzkosti, odevšad na ni dorážející, ale nepodařilo se jí. Útok, jehož předmětem se stala, hrůzný výjev, jenž následoval, nevycházel jí z mysli. Ticho vůkol ní, jen zdáli ržáli koně, kýhaly husy a chvílemi se ozval drsný hlas nějakého ptáka. Různé děsivé představy kroužily jí hlavou, mozkem vířily. Připadalo jí, že je bez pomoci vydána čemusi hroznému, neznámému. Zdálo se jí, že odloučenost, v níž byla, potrvá a nebude míti konce. Minuty se vlekly, dlouhé jako věčnost...

Mraky řídly, tu a tam vystupoval z nich kus modrého blankytu, ba, jasný paprsek sluneční prorazil si jimi cestu a mlhy se pod ním rozptylovaly jako kouzlem. Bylo patrno, že slunce již silně postoupilo v západní stranu, dojista už minula třetí hodina. Co říkají asi doma?... Nelze pochybovati, že se strachují o ni, nemohouce si vyložit, proč tak otálí. Budou se domnívat, že se jí něco přihodilo, budou ji hledat... Snad najdou na Blatech zabitého člověka... Snad ten člověk nebyl zabit, vzpamatoval se, došel domů a řekne, že ji viděl... I kdyby ji neznal, každý se dovtípí, kdo byla osoba, s níž se setkal; stačilo podotknouti, že měla zcela nový koš... Že na ni útočil, k tomu se nepřiznává, ba, spíše si vymyslí nějakou lež, kterou spojí se svým zraněním... Zachvěla se znovu hrůzou při tomto pomyšlení... Kéž Vojta se vrátil! Poprosí ho, aby ji bez odldadu dovedl domů... Poví otci, co se přihodilo, aby ztrestal hanebného zbůjníka... Ne, ne — není možná... Cítila, že by se studem zalkla, kdyby to řekla. A pak: Vojta nebude chtíti, aby se zmínila... Připravila by mu hrozné opletačky, kdyby pověděla dle pravdy, jak se věc udála... Musila by se také přiznati, proč se vydala do Blat a v jaké choulostivé věci měla ruce... A nač by otec usiloval o potrestání pěšákovo ?... Což nepotrestal jej už Vojta ?... Možná že trest byl horší viny... že ho zabil... Pomyšlení plné děsu a svrchované hrůzy!... Do své smrti nezažehná vidinu ubitého ... Nedej Bože, aby do těch konců bylo došlo!... Och, kéž se vrátí Vojta, kéž jí všechno ještě jednou vymluví... Je statný, zachránil ji... Co by se bylo stalo s ní, kdyby byl nepřišel !... Také jí poradí, co má říci matce na omluvu svého opoždění. Bude vůbec myslet, mluvit, jednat, jak Vojta uzná, jak jí uloží...

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky