Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Zbytiny

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: volarsko
GPS: 48°56'14.084"N, 13°58'36.631"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Zbytiny leží na železniční trati číslo 197 Číčenice - Nové Údolí je jednokolejná regionální trať, na níž byl zahájen povoz v roce 1893 do Prachatic a v roce 1899 do Volar. Úsek do Nového Údolí vedl na státní hranici a dál do Haidmühle. Po rozdělení Evropy železnou oponu byl provoz v roce 1951 zastaven a na německé části koleje odstraněny. Na úseku Stožec - Nové Údolí nebyla v od roku 1977 do roku 1990 provozována osobní doprava. Zastávky na trati: Číčenice (navazující trati 192, 190), Vodňany, Pražák, Svinětice, Bavorov, Blanice, Strunkovice nad Blanicí, Husinec, Prachatice, Prachatice lázně, Rohanov, Chroboly, Ovesné u Prachatic, Skříněřov, Zbytiny, Spálenec, Volary (navazuje trať 198), Dobrá na Šumavě, Černý Kříž (navazuje trať 194), Stožec, Nové Údolí - bývalý hraniční přechod a vlaky jezdily do padesátých let minulého století až do Pasova.





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Stará Pošta, Hartmanice - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

Zbytiny

batoh
Zbytiny
Šumava A-Z: města a obce
Šumava: volarsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

kostel sv. Víta, Zbytiny

batoh
kostel sv. Víta, Zbytiny
Šumava A-Z: kostely
Šumava: volarsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

hřbitov Zbytiny

batoh
hřbitov Zbytiny
Šumava A-Z: hřbitovy
Šumava: volarsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

Blaníce

batoh
Blaníce
Šumava A-Z: přírodní krás...
Šumava: volarsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
Zbytiny 0.61 km
kostel sv. Víta, Zbytiny 0.63 km
hřbitov Zbytiny 0.64 km
Blaníce 1.56 km
Blažejovice 2.54 km
Blanický Mlýn 3.36 km
Křišťanovice 3.78 km
Křišťanovské duby 3.81 km
Křišťanovská lípa 3.84 km
vyhlídková věž u Křišťanova 3.84 km
obora praturů Křišťanov 3.93 km
Albrechtovice 3.94 km
bunkr (řopík) H-42/27/D2 4.08 km
hřbitov Libínské Sedlo 4.09 km
lávka Blanice, hrad Hus 4.12 km
hřbitov Cudrovice 4.14 km
bunkr (řopík) H-42/26/A-160Z 4.16 km
zřícenina hradu Hus 4.16 km
štoly Cudrovice 4.19 km
bunkr (řopík) H-42/25/A-160Z 4.24 km
bunkr (řopík) H-42/28/A-160 4.28 km
bunkr (řopík) H-42/29/D2 4.31 km
Křišťanovický rybník 4.37 km
bunkr (řopík) H-42/30/A-180 4.37 km
Křišťanov 4.44 km
hřbitov Křišťanov 4.46 km
Cudrovice 4.47 km
bunkr (řopík) H-42/31/A-140 4.48 km
bunkr (řopík) H-33/23/A-180 4.48 km
bunkr (řopík) H-42/24/B1-100 4.5 km
bunkr (řopík) H-42/32/A-160 4.5 km
kostel Jména Ježíš, Křišťanov... 4.51 km
bunkr (řopík) H-42/33/A-180 4.51 km
bunkr (řopík) H-33/22/A-220 4.54 km
běžecké lyžování Prachatice - Libí... 4.56 km
bunkr (řopík) H-42/34/A-180 4.57 km
Křišťanov-Vyšný 4.57 km
kostel sv. Anny, Libínské Sedlo 4.58 km
fara Libínské Sedlo 4.6 km
Libínské Sedlo 4.6 km
bunkr (řopík) H-42/36/A-160 4.68 km
bunkr (řopík) H-33/21a/D2Z 4.78 km
bunkr (řopík) H-42/39/A-180 4.8 km
bunkr (řopík) H-42/35/C2 4.8 km
bunkr (řopík) H-42/38/A-160 4.82 km
bunkr (řopík) H-33/15/B1-80 4.84 km
bunkr (řopík) H-33/21/B2-100 4.86 km
Arnoštov 4.88 km
bunkr (řopík) H-33/17/A-220 4.93 km
bunkr (řopík) H-33/20/D1Z 4.94 km
bunkr (řopík) H-42/37/A-120Z 4.99 km
bunkr (řopík) H-33/19/E 5.05 km
bunkr (řopík) H-33/16/B2-80 5.1 km
bunkr (řopík) H-33/18/B2-80 5.13 km
Libín 1096 m n. m. 5.29 km
lanový park Libín 5.29 km
křížová cesta, Volary 5.44 km
Dobrá Voda u Záblatí 5.54 km
Mlynářovická myslivna 6.11 km
bunkr (řopík) H-33/13/D2 6.42 km
Mlynářovice 6.43 km
zookoutek Fefrovské rybníčky 6.43 km
kaple Mlynářovice 6.44 km
kaple sv. Floriána, Volary 6.47 km
hřbitov Volary 6.47 km
Přes Volary přešla smrt, Jaroslava... 6.51 km
židovský hřbitov pochodu smrti, Vo... 6.51 km
památník 95 obětí pochodu smrti, V... 6.52 km
torzo ženy - Vojtěch Pařík, Volary... 6.54 km
pivovar Volary 6.55 km
SDH Volary 6.61 km
bazén Volary 6.68 km
bunkr (řopík) H-33/12/A-140 6.73 km
Volarské seníky 6.74 km
bunkr (řopík) H-33/14/B2-100 6.77 km
kostel sv. Kateřiny, Volary 6.77 km
alpské domy Volary 6.83 km
dřevěné sochy, Volary 6.84 km
pamětní deska osvobození Volary 6.84 km
Volarské slavnosti dřeva 6.86 km
Toulavá kamera ČT - dřeváky, Volar... 6.92 km
šumavské dřeváky Volary 6.92 km
Chroboly 6.92 km
Volarské muzeum, Volary 6.94 km
Volarské menhiry 6.95 km
Krejčovice 6.97 km
kaple sv. Josefa, Krejčovice 6.97 km
bunkr (řopík) H-33/11/A-120Z 7 km
kašna Chroboly 7.03 km
Boty plné vody 7.04 km
kapitulace 111. PzGrRgt generála v... 7.04 km
sv. Jan Nepomucký, Chroboly 7.05 km
pamětní deska Franz Schacherl 7.05 km
hřbitov Chroboly 7.06 km
kostel Narození Panny Marie, Chrob... 7.07 km
kasárna 7. bPS - 2. prPS, Volary 7.1 km
křížová cesta, Lázně sv. Markéty... 7.11 km
kaple sv. Markéty, Lázně sv. Marké... 7.13 km
bunkr (řopík) H-33/10/A-140 7.18 km
Zelené Dvory 7.21 km
Lázně Sv. Markéty 7.24 km
AccuWeather - Volary 7.31 km
Volary 7.31 km
Kistlerová Polenová Věra 7.31 km
Hledání ztraceného času - americké... 7.31 km
kaple Panny Marie Loretánské, Prac... 7.5 km
kašna Záblatí 7.55 km
SDH Záblatí 7.57 km
Zablátí 7.58 km
kostel Umučení sv. Jana Křtitele, ... 7.59 km
radnice Záblatí 7.59 km
nádraží Volary 7.62 km
cyklistika Volary 7.68 km
kaple sv. Antonína a sv. Jana Nepo... 8.36 km
pivovar Prachatice 8.47 km
Bobík 1264 m n. m. 8.48 km
kulturní centrum Otto Herberta Haj... 8.49 km
pamětní deska Gustav Adolf Lindner... 8.5 km
muzeum krajky Prachatice 8.51 km
Toulavá kamera ČT - muzeum loutky ... 8.51 km
muzeum české loutky a cirkusu Prac... 8.51 km
bazén Prachatice 8.51 km
sportoviště Prachatice 8.51 km
Stará radnice Prachatice 8.51 km
Nejlepší člověk 8.51 km
infocentrum Prachatice 8.52 km
kašna Prachatice 8.54 km
Neumann sv. Jan Nepomuk 8.54 km
Rumpálův dům Prachatice 8.54 km
Nová radnice Prachatice 8.54 km
Klimeš Jeroným 8.55 km
městské opevnění Prachatice 8.55 km
Osada havranů 8.55 km
Cyklotoulky - Prachatice 8.55 km
Křišťan z Prachatic 8.55 km
Toulavá kamera ČT - zlatá stezka, ... 8.55 km
Procházka Tomáš, rotný / štábní pr... 8.55 km
AccuWeather - Prachatice 8.55 km
Prachatice 8.55 km
Urban Jan 8.55 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 8.55 km
břečťan popínavý Prachatice 8.56 km
pamětní deska sv. Jan Napomuk Neum... 8.57 km
Člověk - Otto Herbert Hájek, Prach... 8.58 km
fara Prachatice 8.58 km
kostel sv. Jakuba, Prachatice 8.59 km
Tři chlapi na cestách 8.59 km
Sitrův dům Prachatice 8.6 km
Chlapci a chlapi 8.61 km
městské muzeum Prachatice 8.61 km
památník obětem totalit Prachatice... 8.61 km
Milešice 8.61 km
Heydlův dům Prachatice 8.62 km
galerie Dolní brána, Prachatice 8.64 km
Dolní brána Prachatice 8.64 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Pracha... 8.68 km
NS Vyhlídková 8.69 km
NS Kolem Prachatic 8.69 km
NS Prachatické hradby 8.7 km
bunkr (řopík) 195/40/E 9.27 km
kaple Chlum 9.32 km
Svatopetrská NS, Prachatice 9.35 km
dětská dílna Albatros, Prachatice... 9.38 km
Chlum u Volar 9.4 km
křížová cesta, Prachatice 9.49 km
bunkr (řopík) 195/39/A-120 9.55 km
bunkr (řopík) 195/38/A-160 9.63 km
bunkr (řopík) 195/36/B2-80 9.64 km
Tisovka 9.69 km
bunkr (řopík) 195/48/EZ 9.71 km
památník Charles Havlat 9.72 km
bunkr (řopík) 195/37/A-140 9.73 km
pomník padlých WWI i WWII, Prachat... 9.76 km
hřbitov Prachatice 9.76 km
kaple sv. Linharta, Kratušín 9.82 km
kostel sv. Petra a Pavla, Prachati... 9.84 km
Kratušín 9.85 km
bunkr (řopík) 195/28/B1-80 9.89 km
bunkr (řopík) 195/34/A-140Z 9.96 km
bunkr (řopík) 195/32/A-120 9.99 km
bunkr (řopík) 195/50/A-120Z 9.99 km
Pěkná 10 km
hřbitov Pěkná 10.01 km
kostel sv. Anny, Pěkná 10.01 km
historický vodojem Pěkná 10.01 km
pomník padlých WWI i II, Pěkná 10.04 km
Paměť stromů - 9. díl - Husova líp... 10.06 km
bunkr (řopík) 195/29/A-140 10.06 km
bunkr (řopík) 195/31/A-140 10.08 km
bunkr (řopík) 195/35/A-180Z 10.09 km
bunkr (řopík) 195/33/A-140Z 10.1 km
Utajená obrana Šumavy, Jan Lakosil... 10.14 km
bunkr (řopík) 195/30/A-160 10.15 km
bunkr (řopík) 195/51/A-140 10.16 km
Čertova stráň 10.32 km
bunkr (řopík) 195/52/A-160 10.37 km
bunkr (řopík) 195/27/A-140Z 10.37 km
Hasil Josef, král Šumavy 10.43 km
bunkr (řopík) 195/24/A-160 10.45 km
Mrtvý luh 10.46 km
bunkr (řopík) 195/53/A-160 10.47 km
bunkr (řopík) 195/23/A-120 10.47 km
expozice betlémů, Zábrdí u Husince... 10.5 km
bunkr (řopík) 195/26/A-160Z 10.52 km
bunkr (řopík) 195/25/A-160 10.53 km
bunkr (řopík) 195/54/A-160 10.56 km
bunkr (řopík) 195/55/A-120 10.57 km
roubenka Drslavice 10.58 km
řeka Teplá Vltava 10.6 km
řeka Vltava 10.6 km
řeka Studená Vltava 10.63 km
tvrz Drslavice 10.63 km
roubené stavení Drslavice 10.64 km
bunkr (řopík) 195/22/A-160 10.66 km
Drslavice 10.69 km
SDH Drslavice 10.73 km
Zátoňská hora 10.82 km
rozhledna Soumarský most 10.97 km
vlaková zastávka Pěkná 10.97 km
Velká Niva 11.21 km
Soumarské rašeliniště 11.22 km
vlaková zastávka Soumarský most 11.27 km
přehrada Husinec 11.31 km
fotopoint Idina pila 11.36 km
infocentrum NP Idina Pila 11.36 km
pamětní deska Josef John 11.36 km
vodáctví Blanice 11.37 km
bunkr (řopík) 195/59/A-160 11.41 km
Milešický prales 11.46 km
roubenka Lažiště 11.51 km
bunkr (řopík) 195/63/A-140Z 11.52 km
Soumarský most 11.53 km
bitva o Soumarský most 11.56 km
stavení Dvory 11.57 km
bunkr (řopík) 195/61/A-180Z 11.58 km
Černý Kříž 11.58 km
Dvory 11.58 km
kaple Dvory 11.59 km
kašna Ktiš 11.59 km
bunkr (řopík) 195/60/A-180 11.59 km
bunkr (řopík) 195/64/A-160Z 11.59 km
Ktiš 11.6 km
bunkr (řopík) 195/68/A-160Z 11.6 km
SDH Dvory 11.61 km
pomník padlých WWI, Ktiš 11.61 km
bunkr (řopík) 195/65/A-180Z 11.61 km
NS Naše rašeliniště 11.61 km
bunkr (řopík) 195/66/A-180Z 11.62 km
bunkr (řopík) 195/67/A-180Z 11.62 km
hřbitov Ktiš 11.62 km
kostel sv. Bartoloměje, Ktiš 11.63 km
fara Ktiš 11.66 km
kašna Lažiště 11.66 km
stavení Lažiště 11.66 km
Králíci ve vysoké trávě 11.68 km
Lažiště 11.68 km
pomník padlých WWI, Lažiště 11.69 km
fara Lažiště 11.69 km
Záhvozdí 11.7 km
kostel sv. Mikuláše, Lažiště 11.72 km
hřbitov Lažiště 11.73 km
SDH Lažiště 11.75 km
bunkr (řopík) 195/15/A-140Z 11.77 km
Dobrá 11.81 km
bunkr (řopík) 191/1/A-120Z 11.88 km
Dobrá 11.88 km
kaple Dobrá 11.89 km
NS Medvědí stezka 11.92 km
nádraží Černý Kříž 11.99 km
Křížová smrč 12.09 km
rodinný dům Dubí 12.17 km
NS Boubínský prales 12.17 km
Boubínská jedle 12.17 km
Volarské šance 12.19 km
Malá Niva 12.2 km
Boubínské jezírko 12.21 km
NS Stožecký prales a skála 12.22 km
bunkr (řopík) 191/3/A-160Z 12.42 km
Král smrků 12.42 km
bunkr (řopík) 191/4/A-120 12.46 km
pamětní deska Václav Vágner 12.48 km
rechle Lenora 12.56 km
Stožec 1064 m n. m. 12.58 km
Boubínský prales 12.61 km
Boubínský prales - Josef Váchal 12.61 km
lávka Blanice, Husinec 12.62 km
Šebellův mlýn, Husinec 12.66 km
bunkr (řopík) 191/5/A-140 12.68 km
hvězdárna Husinec u Prachatic 12.7 km
parkoviště Dobrá 12.78 km
vlaková zastávka Lenora 12.8 km
Hus Jan 12.81 km
rodný dům Mistra Jana Husa, Husine... 12.81 km
Mistr Jan Hus - Karel Lidický, Hus... 12.81 km
pamětní deska rodný dům Jan Hus... 12.81 km
Vltavský luh 12.82 km
kostel Církve bratrské, Husinec 12.83 km
studna rodný dům Jana Husa, Husine... 12.83 km
bunkr (řopík) 191/6/A-140Z 12.86 km
sv. Jan Nepomucký, Husinec 12.87 km
SDH Husinec 12.89 km
rodný dům a ateliér Josefa Krejsy... 12.9 km
Smědeč 12.93 km
bunkr (řopík) 191/7/B2-90 12.93 km
Kubin Alfred 12.95 km
Slunečná 12.95 km
dětské hřiště Lenora 13.01 km
dětské hřiště Lenora 13.03 km
pomník padlých WWI, Husinec 13.03 km
vila Siegfrieda Kralika, Lenora 13.05 km
fara Husinec 13.05 km
kostel Povýšení sv. Kříže, Husinec... 13.06 km
Boubín 1362 m n. m. 13.1 km
bunkr (řopík) 191/8/A-140 13.1 km
kašna Lenora 13.11 km
sklářské muzeum Lenora 13.12 km
infocentrum Lenora 13.12 km
Husinec 13.12 km
nádraží Lenora 13.2 km
Méďové II - Výlet do nemocného les... 13.21 km
Stožecká kaple 13.21 km
pomník A. Hartauera, Lenora 13.22 km
Hartauer Andreas 13.22 km
Jilmova skála 13.23 km
Těšovice 13.23 km
studánka Husinec 13.23 km
Stožecká skála 13.23 km
pramen Stožecká kaple 13.26 km
městský dům Lenora 13.27 km
bunkr (řopík) 191/10/A-160 13.28 km
Zátoň u Lenory 13.29 km
pec Lenora 13.29 km
bunkr (řopík) 191/15/A-160Z 13.32 km
Žárovná 13.38 km
památník čet. V. Rys a npor. M. Ry... 13.39 km
hřbitov Husinec 13.41 km
smrk pod Stožeckou kaplí 13.42 km
kostel sv. Cyrila a Mětoděje, Husi... 13.44 km
pomník padlých WWI, Lenora 13.5 km
Lenora 13.51 km
zámek Lenora 13.54 km
kašna Lenora 13.54 km
bunkr (řopík) 191/11/A-200Z 13.58 km
VÚ Boletice 13.64 km
kostel sv. Filipa a Jakuba, Šumavs... 13.67 km
Zrzka ze šumavy, Paul Friedl 13.68 km
kaple Těšovice 13.7 km
Šumavské Hoštice 13.73 km
Gajer Václav 13.74 km
Houžná 13.76 km
kostel sv. Jakuba Apoštola, Želnav... 13.82 km
hřbitov Želnava 13.82 km
pomník padlých WWI, Želnava 13.83 km
fara Želnava 13.94 km
historický vodojem Želnava 13.94 km
Želnava 13.95 km
Medvědí kámen 14.02 km
dřevěnice Houžná 14.04 km
Johnův kámen 14.06 km
renesanční panský dům Lhenice 14.13 km
SDH Želnava 14.13 km
socha sv. Vojtěcha, Lhenice 14.14 km
radnice (bývalá) Lhenice 14.14 km
Lhenice 14.15 km
pamětní deska osvobození Lhenice... 14.15 km
kašna Karla IV., Lhenice 14.15 km
kostel sv. Jakuba, Lhenice 14.16 km
Kosmo 14.16 km
pomník padlých WWI, Lhenice 14.16 km
SDH Lhenice 14.17 km
Sokolovna Lhenice 14.2 km
geologická expozice Stožec 14.25 km
žlab Stožec 14.25 km
infocentrum NP Stožec 14.25 km
Stožec 14.28 km
Cyklotoulky - Stožec 14.28 km
běžecké lyžování Stožec 14.28 km
Kuklwaitská lípa 14.3 km
Kuklovský dub 14.35 km
vlaková zastávka Stožec 14.39 km
parkoviště Stožec 14.43 km
Perník 1049 m n. m. 14.45 km
dětské hřiště Lhenice 14.63 km
kaple Lhenice 14.75 km
Vlčí Jámy 14.78 km
bunkr (řopík) 191/32/A-160Z 14.8 km
vlaková zastávka Ovesná 14.8 km
pomník padlých WWI, Kuklov 14.9 km
Údolí včel 14.95 km
zřícenina kláštera Kuklov 14.95 km
Kuklov 14.98 km
zřícenina hradu Kuglvajt 15.04 km
Malá farma 15.07 km
12. rota PS, Stožec 15.09 km
kaple výklenková Kuklov 15.1 km
bunkr (řopík) 191/47/A-120 15.17 km
bunkr (řopík) 191/46/A-140 15.19 km
Poslušně hlásím 15.2 km
ukázkou plavení dříví na Schwarzen... 15.23 km
bunkr (řopík) 191/45/A-140 15.24 km
Jelení - vodní tunel 15.24 km
bunkr (řopík) 191/48/A-140Z 15.25 km
bunkr (řopík) H-41/27/A-120 15.27 km
muzeum Schwarzenberského plavebníh... 15.28 km
skiareál České Žleby 15.29 km
Nová Houžná 15.29 km
bunkr (řopík) 191/49/A-160 15.29 km
bunkr (řopík) 191/50/A-120 15.34 km
Schwarzenberský plavební kanál 15.34 km
bunkr (řopík) 191/44/A-140 15.39 km
bunkr (řopík) H-41/25/B2-90 15.42 km
bunkr (řopík) 191/37/A-160 15.47 km
Jelení 15.57 km
kaple České Žleby 15.6 km
Tajemství železnic - S Cimrmanem d... 15.62 km
nádraží Kubova Huť 15.62 km
bunkr (řopík) H-41/24/A-120 15.62 km
bunkr (řopík) 191/42/A-200 15.63 km
bunkr (řopík) 191/41/A-140 15.66 km
bunkr (řopík) 191/39/A-180 15.7 km
Bělá 15.75 km
Řasnice 15.76 km
bunkr (řopík) H-41/22/A-160 15.81 km
Kubova Huť 15.82 km
in-line Nová Pec 15.84 km
kaple Kubova Huť 15.85 km
horská služba Kubova Huť 15.87 km
bunkr (řopík) 41/21/A-140 15.89 km
schwarzenberská hájovna Kubova Huť... 15.9 km
skiareál Kubova Huť 15.9 km
Drahé tety a já 16.03 km
rodný dům Václava Matouška 16.05 km
pamětní deska Václav Matoušek 16.05 km
nejstarší hostinec Šumavy, Horní V... 16.06 km
kostel sv. rodiny a sv. Jana Nepom... 16.07 km
hrobka rodiny Kralik von Meyrswald... 16.07 km
svatba A. Vránová - V. Ráž 16.07 km
fara Vlachovo Březí 16.07 km
parkoviště Radvanovice 16.07 km
Radvanovice 16.07 km
socha Panny Marie, Vlachovo Březí... 16.07 km
kostel Zvěstování P. Marie, Vlacho... 16.07 km
kašna České Žleby 16.08 km
fara Horní Vltavice 16.08 km
Štěpánek Zdeněk 16.08 km
pomník padlých WWI, Horní Vltavice... 16.08 km
Horní Vltavice 16.08 km
hřbitov Horní Vltavice 16.09 km
Vlachovo Březí 16.09 km
hrob Soni Štepánkové 16.1 km
trasy pro vozíčkáře, Nová Pec 16.11 km
infocentrum Vlachovo Březí 16.11 km
hřbitov České Žleby 16.11 km
jasan ztepilý Kubova Huť 16.12 km
Bursa Jakub 16.12 km
pamětní deska Jakub Bursa 16.12 km
skiareál Horní Vltavice 16.13 km
České Žleby 16.14 km
kašna Vlachovo Březí 16.14 km
rodný dům Jana Matulky 16.14 km
Matulka Jan 16.14 km
vrba Horní Vltavice 16.14 km
sv. Jan Nepomucký, Vlachovo Březí... 16.15 km
bunkr (řopík) H-41/19/D2 16.15 km
pítko Vlachovo Březí 16.15 km
kaple Pernek 16.16 km
silniční most Teplá Vltava, Horní ... 16.18 km
kaple sv. Jana Nepomuského, Horní ... 16.2 km
zámek Vlachovo Březí 16.2 km
pamětní deska Jan Neruda 16.21 km
NS Vltava od Nové Pece 16.21 km
lípa Radvanovice 16.21 km
stavení s obložením Horní Vltavice... 16.21 km
Pernek 16.23 km
fara Lštění 16.24 km
Hanzal Josef 16.24 km
Lštění u Radhostice 16.24 km
pivovar (panský) Vlachovo Březí 16.26 km
SDH Lštění 16.26 km
bunkr (řopík) H-41/20/D2 16.26 km
kaple Panny Marie Klatovské, Lštěn... 16.27 km
pomník padlých WWI, Lštění 16.28 km
kostel sv. Vojtěcha, Lštění 16.28 km
hřbitov Lštění u Radhostice 16.28 km
kaple sv. Vojtěcha, Lštění 16.29 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Lšt... 16.29 km
Páni Edisoni 16.32 km
pomník padlých WWI, Vlachovo Březí... 16.32 km
hřbitov Vlachovo Březí 16.33 km
pozorovací místo Jelení Vrchy 16.34 km
kaple sv. Ducha, Vlachovo Březí 16.39 km
dětské hřiště Vlachovo Březí... 16.43 km
infocentrum Nová Pec 16.44 km
křížová cesta, Vlachovo Březí... 16.45 km
cyklistika Nová Pec 16.47 km
Méďové II - Medvědí expres 16.48 km
nádraží Nová Pec 16.49 km
Žíchovec 16.5 km
pivovar (Schmiedův) Vlachovo Březí... 16.51 km
javor Vlachovo Březí 16.57 km
židovský hřbitov Vlachovo Březí... 16.58 km
kaple Hrbov 16.65 km
pomník padlých WWI, Hrbov 16.66 km
Nová Pec 16.67 km
Hrbov 16.67 km
Dvorec 16.78 km
Nové Chalupy u Nové Pece 16.79 km
Cvrčkův mlýn 16.83 km
Rosenauerova kaple 16.88 km
NS Lesnická 16.9 km
průzkumné pracoviště ČSLA, České Ž... 16.93 km
jasan ztepilý u Arnoštky 17 km
Pravětín 17.06 km
kaple Hliniště 17.07 km
kaple Libotyně 17.13 km
Libotyně 17.15 km
Hliniště 17.16 km
vlaková zastávka Strunkovice nad B... 17.17 km
Strunkovice nad Blanicí 17.17 km
stavení Libotyně 17.18 km
pomník padlých WWI, Strunkovice na... 17.19 km
statek U Dudáků, Libotyně 17.23 km
socha Míru pod Mářským vrchem 17.24 km
kostel sv. Dominika, Strunkovice n... 17.29 km
Havlasa Bohumil 17.3 km
Spálený luh 17.3 km
fara Strunkovice nad Blanicí 17.36 km
jilm horský u Nového Údolí 17.48 km
kaple Panny Marie, Protivec 17.48 km
Protivec 17.52 km
Babovřesky 17.53 km
kaple Horní Chrášťany 17.54 km
Horní Chrášťany 17.54 km
nouzové nocoviště Nové Údolí 17.55 km
kostel Nalezení sv. Kříže, Korkuso... 17.55 km
fara Korkusova Huť 17.58 km
Korkusova Huť 17.59 km
Tajemství železnic - S Cimrmanem d... 17.61 km
dráha Nové Údolí - Haidmuhle (D)... 17.61 km
Nové Údolí 17.63 km
křížová cesta, Mářský vrch 17.77 km
Mářský vrch 907 m n. m. 17.77 km
kaple sv. Václava s rozhlednou, Má... 17.77 km
Tráva | klip Aneta Langerová 17.79 km
Kamenné moře, Mářský vrch 17.8 km
pomník padlých WWI i II, Brloh 17.82 km
naučná stezka Brložsko 17.82 km
Brloh 17.84 km
Pihlov 17.84 km
fara Brloh 17.88 km
kostel sv. Šimona a Judy, Brloh 17.91 km
muzeum Pošumavských železnic Nové ... 17.95 km
vlaková zastávka Nové Údolí 17.98 km
žlab Nové Údolí 18.01 km
horská služba Nová Pec 18.01 km
Pošumavská jižní dráha, Nové údolí... 18.07 km
hraniční přechod Stožec - Haidmühl... 18.09 km
pamětní deska Krajina roku 18.09 km
Žlíbský vrch 18.12 km
jazzová dílna Račí Dvůr 18.12 km
tvrz Lipovice 18.13 km
zavražděný muž u Schwarzenberského... 18.16 km
hřbitov Brloh 18.18 km
kaple Svatých Andělů Strážných, Li... 18.21 km
parkoviště hraniční Haidmuhle (D)... 18.26 km
NS Schwarzenberský plavební kanál... 18.3 km
běžecké lyžování Nová Pec 18.32 km
památník zemřelých 1946, Hodňov... 18.39 km
Dolní Nakvasovice 18.4 km
kaple Dolní Nakvasovice 18.41 km
koupání Horní Planá 18.42 km
Štítkov 18.43 km
kaple Štítkov 18.45 km
SDH Štítkov 18.47 km
PP Splavské rašeliniště 18.47 km
SDH Vimperk 18.52 km
Kořenný 18.55 km
hřbitov Hodňov 18.56 km
zaniklá Rožmberská obora 18.59 km
javor klen Strážný 18.59 km
pomník padlých WWI i II, Hodňov 18.59 km
pamětní deska renovace kostela Hod... 18.61 km
Solná Lhota 18.61 km
Hodňov 18.62 km
kostel Nejsvětější Trojice, Hodňov... 18.62 km
fara Hodňov 18.62 km
hraniční přechod České Žleby - Bis... 18.63 km
pomník padlých WWI pro České Žleby... 18.64 km
Maloborský rybník 18.65 km
renesanční statek Grejnarov 18.69 km
rybník Podroužek 18.75 km
skiareál Strážný 18.8 km
kaple Panny Marie Bolestné, Dobrá ... 18.83 km
Malý Bor u Strunkovic 18.83 km
VW Golf meeting Podroužek 18.84 km
nouzové nocoviště Plešné jezero... 18.84 km
PR Niva Kořenskho potoka 18.9 km
nádraží Vimperk 18.9 km
jasan ztepilý Stážný 18.93 km
Kamenné moře, Plešné jezero 18.96 km
pietní místo s kamenným půdorysem ... 18.97 km
ČT24 - Na Šumavě mapují obranu žel... 19 km
kašna Strážný 19.01 km
Strážný 19.01 km
Hledání ztraceného času - americké... 19.01 km
Cyklotoulky - Strážný 19.01 km
Adalbert Stifter - Karel Wilfert, ... 19.01 km
hřbitov Chvalšiny 19.02 km
dětské hřiště Strážný 19.02 km
hřbitov Horní Planá 19.02 km
FFW Haidmühle (D) 19.04 km
infocentrum Haidmühle (D) 19.05 km
kostel sv. Maximiliana, Haidmühle ... 19.06 km
fara Haidmühle (D) 19.07 km
hřbitov Haidmühle (D) 19.1 km
fara Dub 19.11 km
kašna Haidmühle (D) 19.11 km
kostel Rozeslání apoštolů, Dub 19.12 km
hřbitov Dub 19.13 km
památník osvobození Dub 19.13 km
Peklo u Netolic 19.14 km
rezervoár Horní Planá 19.14 km
Tiché vody, Bohumil Havlasa 19.15 km
Toulavá kamera ČT - Dub, Prachatic... 19.15 km
zámek Dub 19.15 km
Steinberg (Špičák) 1021 m n. m. 19.16 km
kostel sv. Markéty, Horní Planá 19.2 km
pomník padlých WWI i II, Haidmühle... 19.2 km
pomník padlých WWI, Dub 19.21 km
Dub u Prachatic 19.21 km
náhrobní deska Magdalena Friepesso... 19.22 km
kaple Panny Marie Pomocné, Strážný... 19.23 km
pranýř, Horní Planá 19.23 km
žlab Horní Planá 19.24 km
Rosenauerova nádrž 19.25 km
fara Horní Planá 19.25 km
kaple nad Olšinou 19.27 km
pamětní deska Adalbert Stifter, šk... 19.27 km
pomník padlých WWI, Horní Planá... 19.29 km
motokáry Horní Planá 19.29 km
parkoviště Březová Lada 19.3 km
parkoviště Polka 19.31 km
Horní Planá 19.32 km
kaple u Stifterova smrku, Horní Pl... 19.33 km
Stifterův smrk 19.33 km
horní kašna Horní Planá 19.34 km
kulturní informační centrum Horní ... 19.35 km
Samoty 19.37 km
rybník Olšina 19.38 km
Cyklotoulky - Olšina 19.38 km
infocentrum Vimperk 19.4 km
muzeum Schwarzenberského plavebníh... 19.42 km
Rosenauer Josef 19.42 km
hájovna Orlovka 19.42 km
napadli zpěvačku Monkey Business v... 19.42 km
dolní kašna Horní Planá 19.42 km
Petrův Dvůr 19.42 km
kaple u Dubu 19.42 km
Haidmühle (D) 19.42 km
fotopoint Plešné jezero 19.43 km
památník obětí pochodu smrti, Horn... 19.43 km
kostel Narození Panny Marie, Krato... 19.45 km
Jezerní královna - Seekönigin 19.46 km
zámek Kratochvíle 19.46 km
hřbitov Blanice 19.47 km
Chvalšiny 19.47 km
kostel sv. Jiljí, Blanice 19.48 km
kostel sv. Maří Magdalény, Chvalši... 19.48 km
nádraží Horní Planá 19.48 km
Správa NP a CHKO Šumava 19.49 km
CHKO a NP Šumava 19.5 km
kašna zámecká Kratochvíle 19.5 km
bruslení Vimperk 19.51 km
Blanice 19.51 km
Šumavský pivovar, Vimperk 19.53 km
rodný dům Adalberta Stiftera, Horn... 19.55 km
NS Stifterova stezka 19.55 km
pomník padlých WWI, Vimperk 19.55 km
pamětní deska Adalbert Stifter, ro... 19.55 km
Peková Miluše 19.56 km
městská zvonice Vimperk 19.56 km
Vimperk 19.56 km
Vyhnání Čechů z pohraničí v roce 1... 19.56 km
Cyklotoulky - Vimperk 19.56 km
Karel Rziepel alias Citron 19.56 km
NS Zlatá stezka 19.56 km
Tabery Erik 19.56 km
AccuWeather - Vimperk 19.56 km
sv. Jan Nepomucký, Vimperk 19.56 km
kostel Navštívení Panny Marie, Vim... 19.56 km
cyklistika Horní Planá 19.57 km
fara Vimperk 19.58 km
dolní kašna Vimperk 19.59 km
Toušlová Iveta 19.6 km
Toulavá kamera ČT - zřícenina Kunž... 19.62 km
zřícenina hradu Kunžvart 19.62 km
zrušená železniční trať Haidmühle ... 19.64 km
horní kašna Vimperk 19.66 km
Lužice 19.68 km
kaplička Netolice 19.69 km
kaple Panny Marie, Čichtice 19.7 km
pomník padlých WWI i II, Čichtice... 19.7 km
koupaliště Vimperk 19.71 km
památník osovobození Čichtice 19.72 km
bunkr (řopík) H-41/18/B2-80 19.73 km
Čichtice 19.73 km
Plešné jezero (ledovcové) 19.74 km
nový hřbitov Vimperk 19.75 km
kostel Nejsvětejšího srdce Páně, V... 19.77 km
tvrz Dobčice 19.79 km
koupaliště Zálezly 19.79 km
kaple Smrčná 19.79 km
tvrz Zálezly 19.8 km
pomník padlých WWI i II, Vimperk 19.81 km
městské muzeum Vimperk 19.83 km
hrad a zámek Vimperk 19.83 km
Olšina 19.83 km
Babovřesky 19.84 km
Dobčice 19.84 km
škola Zálezly 19.84 km
dětské hřiště Dobčice 19.84 km
Zálezly 19.85 km
zámecká kašna Vimperk 19.85 km
Velký vepřský rybník 19.85 km
návesní rybník, Dobčice 19.87 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Zálezl... 19.87 km
nouzové nocoviště Strážný 19.88 km
bunkr (řopík) H-41/17/B1-80 19.88 km
zřícenina hradu Haselburg 19.88 km
rybník Mnich 19.89 km
nádraží Lipka 19.89 km
Stifterův památník 19.9 km
expozice rybářská bašta Olšina... 19.9 km
rybník Bašta, Čichtice 19.91 km
kaple Dobčice 19.91 km
tvrz Smrčná 19.91 km
Šejna Karel 19.92 km
vlaková zastávka Hodňov 19.92 km
SDH Smrčná 19.93 km
Vlčí kámen 19.96 km
stavení Smrčná 19.98 km
ubytování v okolí

Rekreace na Lipně

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování:
Šumava: lipensko
šumavská obec: Frymburk

ubytování s kapacitou:
cena ubytování: od 0 Kč detail

penzion 9001, Přední Výtoň

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: penzion
Šumava: lipensko
šumavská obec: Přední Výt...

ubytování s kapacitou: 31
cena ubytování: od 430 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • muzeum české loutky a cirkusu Prachatice...

    batoh
    muzeum české loutky a cirkusu Prachatice - otevírací doba
    Šumava A-Z: historické
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • Husovské unikáty ze sbírek Národního muz...

    batoh
    Husovské unikáty ze sbírek Národního muzea
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • městské muzeum Prachatice - otevírací do...

    batoh
    městské muzeum Prachatice - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
firmy v okolí
  • Bankomat GE Money Bank

    batoh
    Bankomat GE Money Bank
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: volarsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Chroboly

    batoh
    Jednota Chroboly
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: prachaticko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Volary

    batoh
    Jednota Volary
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: volarsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat Komerční banka

    batoh
    Bankomat Komerční banka
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: volarsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Bankomat GE Money Bank 6.84 km
Jednota Chroboly 6.88 km
Jednota Volary 6.88 km
Bankomat Komerční banka 6.92 km
Jednota Volary 7 km
Jednota Volary 7.25 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Volary... 7.55 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 7.57 km
Jednota Záblatí 7.62 km
Bankomat Komerční banka 8.15 km
Bankomat ČSOB 8.18 km
Bankomat Poštovní spořitelna 8.21 km
čerpací stanice Benzina, Volary 8.26 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 8.63 km
Bankomat Česká spořitelna 8.71 km
Bankomat GE Money Bank 8.72 km
Bankomat Poštovní spořitelna 8.78 km
Bankomat ČSOB 8.84 km
Bankomat Poštovní spořitelna 8.85 km
Jednota Prachatice 8.86 km
Bankomat Komerční banka 8.86 km
Jednota Prachatice 9.18 km
čerpací stanice PAP OIL, Prachatic... 9.21 km
Bankomat Česká spořitelna 9.27 km
Bankomat ČSOB 9.31 km
Jednota Ktiš 11.47 km
Jednota Husinec 12.98 km
Jednota Lenora 13.19 km
Jednota Vitějovice 14.11 km
Jednota Stožec 14.26 km
Jednota Buk 14.73 km
čerpací stanice OMV, Nová Houžná... 15.44 km
Jednota Hracholusky 15.75 km
Jednota Vlachovo Březí 15.99 km
Bankomat ČSOB 16.1 km
Jednota Horní Vltavice 16.1 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.13 km
Jednota Vlachovo Březí 16.18 km
COOP TUTY Nová Pec 16.67 km
Jednota Vimperk 17.7 km
Jednota-potraviny Brloh 17.82 km
Jednota Nová Pec 18 km
Jednota Vimperk 18.79 km
Jednota Dub 19.17 km
Jednota-potraviny Chvalšiny 19.33 km
Jednota Vimperk 19.44 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Vimperk... 19.45 km
Jednota-potraviny Horní Planá 19.48 km
Bankomat Komerční banka 19.49 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.49 km
Bankomat ČSOB 19.5 km
Bankomat Česká spořitelna 19.52 km
Jednota Vimperk 19.53 km
Jednota Vimperk 19.54 km
Bankomat GE Money Bank 19.55 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.69 km
Bankomat ČSOB 19.72 km
Jednota Zálezly 19.74 km
Jednota-potraviny Brloh 19.83 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Volary

batoh
nádraží Volary
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: volarsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

vlaková zastávka Stožec

batoh
vlaková zastávka Stožec
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: volarsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Šumava je nejrozsáhlejší a nejstarší pohoří České republiky, tvoří přibližně 1/14 celkového území státu. Nadmořskou výškou, po Krkonoších a Jeseníkách, je pak Šumava třetí nejvyšší pohoří. Neoddělitelnou součástí Šumavy je jeho podhůří a předhůří, všeobecně nazývané Pošumaví. Nadmořská výška horských pásem české části Šumavy se pohybuje v rozmezí od 1.000 do 1.378 m n. m. (Plechý), nejvyšší hora Šumavy Velký Javor na bavorské straně pak dosahuje výšky 1.457 m n. m. Národní park Šumava byl zřízen nařízením vlády ČR ze dne 20.března 1991. Posláním parku je uchování a zlepšení přírodního prostředí, zejména ochrana a obnova samořídících funkcí přírodních systémů, přísná ochrana volně žijících živočichů a planě rostoucích rostlin, zachování typického vzhledu krajiny, naplňování vědeckých a výchovných cílů, jakož i využití území parku k turistice a rekreaci nezhoršující životní prostředí. Park zahrnuje území rozsáhlých lesních a smíšených porostů s množstvím přírodovědecky unikátních rašelinišť. Významným fenoménem jsou šumavská jezera ledovcovitého původu a na flóru bohaté údolní louky. Území je velice řídce osídleno. Mezi čtyřmi NP v ČR je NP Šumava svými 690 km2 parkem plošně největší. NP se dělí do tří zón: I. přísně přírodní, II. řízená přírodní a III. okrajová. Zóna I.: Výchozí stav činí cca 9000 ha, tj. 13% celkové rozlohy NP. Zóna II.: Největší část cca 57 000 ha, tj. 83% NP Šumava. Zóna III.: Nejmenší část výměra cca 2800 ha, tj. 4% NP Šumava. Ubytování Šumava - jedna z nejlepších oblastí pro pěší turistiku, běžecké a sjezdové lyžování v České republice. Na Šumavě najdete hustou síť cyklostezek, některé z nich navazují na cyklostezky Bavorského lesa. Šumava je i kvalitní ubytování. Vaši dovolenou můžete strávit v apartmánech, penzionech, hotelech, zámcích, farmách, privátech, chatách a chalupách. Ubytování Šumava – chaty a chalupy za skvělé cenyD - Day object - první objekt skupint workroom spaceorigin - z Normandie na Šumavu.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky