Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Mutěnín

Šumava

kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: tachovsko
GPS: 49°32'41.184"N, 12°46'22.998"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka Mutěnín leží na železniční trati číslo 184 - Domažlice - Planá u Mariánských Lázní je jednokolejná regionální trať. Provoz na trati z Plané u Mariánských Lázní do Tachova byl zahájen v roce 1895, z Tachova do Domažlic v roce 1910. Navazující tratě jsou – v Domažlicích trať 180 (Plzeň hl. n. - Plzeň jižní předměstí - Nýřany - Odbočka Vránov - Domažlice - Odbočka Pasečnice - Česká Kubice st. hr. (Furth i Wald DB)), v Poběžovicích trať 182 ((Staňkov) Odbočka Vránov – Poběžovice), v Boru trať 178 (Svojšín – Bor), v Plané u Mariánských Lázní trať 170 (Beroun - Zdice - Rokycany - Chrást u Plzně - Plzeň hl. n. - Plzeň jižní předm. - Pňovany - Svojšín - Planá u Mar. Lázní - Mariánské Lázně - Cheb - Cheb st. hr. (Schirnding DB)). Zastávky na trati: Domažlice žst, Domažlice město, Havlovice, Pila, Trhanov, Klenčí pod Čerchovem, Postřekov, Nový Kramolín, Vlkanov, Poběžovice žst, Mutěnín, Hostouň, Svržno, Újezd Svatého Kříže, Bělá nad Radbuzou žst, Bělá nad Radbuzou zastávka, Třemešné pod Přimdou, Dubec, Borek u Tachova, Stráž u Tachova, Bor zastávka, Bor žst, Doly, Staré Sedliště, Pernolec, Malý Rapotín, Tachov zastávka, Tachov žst, Tachov – Bíletín, Lom u Tachova, Planá u Mariánských Lázní žst.





odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

hřbitov Hostouň

batoh
hřbitov Hostouň
Šumava A-Z: hřbitovy
Šumava: tachovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

kaple hřbitovní Nanebevzetí Panny Marie,...

batoh
kaple hřbitovní Nanebevzetí Panny Marie, Hostouň
Šumava A-Z: kaple
Šumava: tachovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

Hostouň

batoh
Hostouň
Šumava A-Z: města a obce
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

sousoší Nejsvětější Trojice, Hostouň...

batoh
sousoší Nejsvětější Trojice, Hostouň
Šumava A-Z: sochy
Šumava: domažlicko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
hřbitov Hostouň 1.43 km
kaple hřbitovní Nanebevzetí Panny ... 1.43 km
Hostouň 1.68 km
sousoší Nejsvětější Trojice, Hosto... 1.68 km
kostel sv. Jakuba Většího, Hostouň... 1.71 km
sv. Jan Nepomucký, Hostouň 1.72 km
zámek Hostouň 1.72 km
fara Hostouň 1.74 km
nádraží Hostouň 1.77 km
SDH Hostouň 3.81 km
Schubert Ottokar 3.84 km
kaple sv. Judy Tadeáše, Štítary... 3.85 km
Štítary 3.86 km
fara Štítary 3.89 km
fara Újezd svatého kříže 4.04 km
Újezd Svatého Kříže 4.06 km
kostel Povýšení sv. Kříže, Újezd s... 4.07 km
mlýn Štítary 4.11 km
hřbitov Újezd svatého kříže 4.12 km
infocentrum Poběžovice 4.34 km
pomník padlých WWI, Tasnovice 4.34 km
Slovanské hradiště Tasnovice 4.36 km
hřbitov starý Tasnovice 4.39 km
kostel sv. Vavřince, Štítary / Tas... 4.41 km
hřbitov Tasnovice 4.48 km
Vítání 4.75 km
Šejna Jan 4.75 km
tvrz Tasnovice 5 km
Tasnovice 5.01 km
nádraží Bělá nad Radbuzou 6.17 km
barokní most, Bělá nad Radbuzou 6.47 km
Bělá nad Radbuzou 6.57 km
kostel Panny Marie Sedmibolestné, ... 6.59 km
most Bezděkovský potok, Bělá nad R... 6.68 km
SDH Bělá nad Radbuzou 6.74 km
zámek Bělá nad Radbuzou 6.75 km
kostel sv. Jana Křtitele, Srby 6.77 km
SDH Srby 6.83 km
kaple výklenková na mostě, socha s... 6.92 km
Srby 6.94 km
pomník padlých WWII, Srby 6.99 km
Modřínovec 685 m n. m. 8.06 km
kaple Panny Marie Bolestné, Polžic... 8.29 km
Wenzel Stahl 8.31 km
Polžice 8.31 km
kaple sv. Petra, Mlýnská kaple, Po... 8.72 km
Pavlíkov 9 km
pomník padlých WWI, Pavlíkov 9.02 km
dětské hřiště Pavlíkov 9.02 km
přestřelka postřekovských s SS 9.17 km
pomník mistra Jana Husa, Pařezov 9.45 km
SDH Pařezov 9.53 km
Pařezov - Starý a Nový 9.6 km
rybník Pařezov 9.77 km
hasičské muzeum Postřekov 9.78 km
rodný dům Josef Buršík 9.84 km
Buršík Josef, armádní generál 9.84 km
pamětní deska Josef Buršík 9.85 km
muzeum krojů Postřekov 9.93 km
pamětní deska Jan Čáp, Postřekov... 9.93 km
O zlém snu 9.95 km
Postřekov 9.95 km
Boček Bohumil, generál 9.95 km
Stašek Bohumil, Msgre. 9.95 km
Vyprávěj mámo, jak to bylo - Eva E... 9.95 km
pomník padlých WWI i II, Postřekov... 9.96 km
kaple sv. Jakuba, Postřekov 9.96 km
vlaková zastávka Postřekov 10.04 km
vlaková zastávka Dubec 10.09 km
dětské hřiště Dubec 10.17 km
kostel Archanděla Michaela, Dubec 10.21 km
Dubec 10.22 km
hřbitov Dubec 10.23 km
povrchový lom Ždánov 10.24 km
Bezděkov u Třemešné 10.28 km
zemědělský dvůr Dubec 10.29 km
pomník padlých WWI, Bezděkov 10.36 km
nádraží Třemešné pod Přimdou... 10.37 km
naučná stezka Milíře a vodní mlýny... 10.39 km
SDH Bezděkov 10.47 km
Třemešné 10.51 km
hraniční přechod Rybník - Stadlern... 10.9 km
pomník padlých WWI, Díly 10.96 km
Anderle Jiří 10.96 km
pamětní deska Jakub Bernard (rumbu... 10.96 km
Kreuz Jakub 10.96 km
pamětní deska čestní občané 10.96 km
Kreuz Karel 10.96 km
Rumburská vzpoura 10.96 km
Královec Josef 10.96 km
zámek Ždánov 10.96 km
kaple sv. Cyrila a Metoděje, Díly... 10.96 km
pamětní deska osvobození Díly 10.96 km
pamětní deska obětem nacismu, Díly... 10.97 km
mlýn svatá Anna 10.97 km
SDH Ždánov 10.97 km
Díly 10.99 km
roubenka Díly 11 km
Ždánov u Draženova 11.02 km
Veský rybník, Ždánov 11.02 km
vyhlídka Díly 11.03 km
SDH Díly 11.04 km
Nová Ves u Horšovského Týna 11.05 km
kaple sv. Václava, Nová Ves 11.05 km
kostel sv. Anny na Vršíčku, Horšov... 11.08 km
lipová alej ke sv. Anně, Horšovský... 11.15 km
Smudek Nepolapitelný Jan 11.15 km
Nepolapitelný Jan 11.15 km
Casablanca 11.15 km
sirotčinec sv. Josefa, Nová Ves, H... 11.16 km
Rájov u Přimdy 11.87 km
stavení Rájov 11.91 km
gotická hláska, Horšovský Týn 11.97 km
Toulavá kamera ČT - Horšovský Týn... 11.98 km
Klenečský rybník 12 km
sýpka Horšovský Týn 12.04 km
nádraží Horšovský Týn 12.07 km
rodný dům rychtáře Krysla, Draženo... 12.09 km
pamětní deska Kryštof Hrubý 12.1 km
SDH Draženov 12.16 km
pomník padlých WWI, Draženov 12.19 km
kaple Panny Marie, Draženov 12.19 km
Loretánská kaple, Horšovský Týn... 12.2 km
roubenka Luženice 12.21 km
Draženov 12.23 km
kaple sv. Anny, Luženice 12.25 km
Luženice 12.29 km
javor pod zámkem, Horšovský Týn... 12.3 km
vlaková zatávka Klenčí pod Čerchov... 12.32 km
Štíty království českého, Pomíjivá... 12.33 km
Štíty království českého, Bůh za h... 12.33 km
Štíty království českého, Jak rost... 12.33 km
zámek Horšovský Týn 12.33 km
Nesmrtelná Teta 12.34 km
SDH Luženice 12.36 km
kostel sv. Apolináře, Horšovský Tý... 12.37 km
renesanční dům č.p. 105, Horšovský... 12.38 km
pamětní deska krále Eduarda VII.... 12.39 km
hřbitov Horšovský Týn 12.39 km
fara Horšovský Týn 12.39 km
klasicistní dům č.p. 107 Horšovský... 12.4 km
Horšovský Týn 12.4 km
zvonice Horšovský Týn 12.41 km
renesanční dům č.p. 100, Horšovský... 12.42 km
Dobrovský Josef 12.45 km
pamětní deska A. V. Suvorov 12.46 km
stará pošta, Klenčí pod Čerchovem... 12.46 km
kostel sv. Petra a Pavla, Horšovsk... 12.46 km
dvůr U Kryslů, Draženov 12.46 km
Klenčí pod Čerchovem 12.47 km
pamětní deska osvobození Horšovský... 12.48 km
dům č.p. 51, Horšovský Týn 12.48 km
gotický dům č.p. 15, Horšovský Týn... 12.48 km
klasicistní dům č.p. 50, Horšovský... 12.49 km
infocentrum Horšovský Týn 12.49 km
návesní rybník Draženov 12.49 km
Vrba Jan 12.52 km
Jindřich Jindřich 12.52 km
fara Klenčí pod Čerchovem 12.54 km
Baar Jindřich Šimon 12.54 km
kašna Klenčí pod Čerchovem 12.55 km
sv. Jan Nepomucký, Klenčí pod Čerc... 12.55 km
kapucínský klášter Horšovský Týn... 12.55 km
klasicistní dům, Horšovský Týn... 12.55 km
pamětní deska osvobození, Klenčí p... 12.56 km
pamětní deska Jindřich Jindřich... 12.56 km
pamětní deska Jindřich Šimon Baar... 12.56 km
rodný dům Jindřicha Šimona Baara... 12.57 km
pomník padlých WWI, Klenčí pod Čer... 12.57 km
muzeum Klenčí pod Čerchovem 12.57 km
infocentrum Chodská liga 12.57 km
infocentrum Klenčí pod Čerchovem... 12.57 km
kostel sv. Martina, Klenčí pod Čer... 12.59 km
pomník padlých WWI, Horšovský Týn... 12.59 km
roubenka Klenčí pod Čerchovem 12.6 km
skiareál Capartice - Na sádku 12.64 km
pomník Mistra Jana Husa, Klenčí po... 12.7 km
pivovar a lihovar Horšovský Týn 12.87 km
kaple hřbitovní, Klenčí pod Čercho... 12.89 km
hrob Jindřich Jindřich 12.92 km
hrob Jindřich Šimon Baar 12.93 km
hrob Josef Královec 12.93 km
hrob Jan Šebek 12.93 km
hřbitov Klenčí pod Čerchovem 12.94 km
hrob Chodských odbojářů 12.97 km
hrob rudoarmějců, hřbitov Klenčí p... 12.99 km
dětské hřiště Nová Ves u Třemešné... 13 km
hřbitov Luženičky 13.03 km
Nová Ves u Třemešné 13.06 km
Luženičky 13.13 km
zřícenina kostela sv. Apoleny, Mál... 13.18 km
hraniční přechod Pleš - Friedrichs... 13.32 km
kostel sv. Antonína, Luženičky 13.32 km
pamětní deska Matěj Blacký 13.33 km
Nový Hamr 13.66 km
rozhledna na Šibeničním vrchu, Hor... 13.78 km
Baldovské návrší 13.86 km
bitva u Domažlic 13.86 km
kaple Nejsvětější Trojice, Baldovs... 13.86 km
dvůr U Keplů, Újezd u Domažlic 13.99 km
Újezd u Domažlic 14 km
dvůr U Podestátů, Újezd u Domažlic... 14.01 km
pamětní deska Virgil Paul Kirkhama... 14.02 km
Kirkham Virgil Paul, pilot 362. Fi... 14.02 km
kaple sv. Václava, Újezd u Domažli... 14.03 km
SDH Újezd u Domažlic (nová) 14.03 km
dvůr U Pelnářů, Újezd u Domažlic... 14.04 km
dětské hřiště, Újezd u Domažlic... 14.04 km
Lučina 14.06 km
pomník Mistra Jana Husa, Újezd u D... 14.06 km
SDH Újezd u Domažlic (stará) 14.06 km
pomník padlých WWI i II, Újezd u D... 14.11 km
dvůr U Rosochů, Újezd u Domažlic... 14.12 km
Kozina Jan Sladký 14.17 km
Kozinův statek, Újezd u Domažlic... 14.17 km
Prsť z bojiště u Zborova, Hrádek... 14.18 km
pomník Jana Sladkého - Koziny na H... 14.18 km
Kozinova lípa, Hrádek 14.18 km
dětské hřiště Hrádek 14.19 km
Chodský pes, Hrádek 14.21 km
Lazce 14.5 km
Trhanovská alej 14.66 km
vlaková zastávka Trhanov 14.67 km
lidová stavení, Chodov 14.69 km
Thomayer František Josef 14.71 km
Thomayer Josef 14.71 km
dětské hřiště Trhanov 14.71 km
hraniční přechod Lísková - Haselba... 14.72 km
Chodov 14.72 km
pamětní deska Josef Thomayer 14.72 km
zámek Trhanov 14.73 km
pomník padlých WWI, Chodov 14.73 km
kostel sv. Jana Nepomuckého, Trhan... 14.75 km
kaple sv. Jana Křtitele, Chodov 14.75 km
Trhanov 14.79 km
pomník padlých WWI, Trhanov 14.8 km
kaple Trhanov 14.81 km
sv. Jan Nepomucký, Trhanov 14.82 km
hraniční přechod Lučina - Untergra... 14.84 km
hraniční přechod Železná - Eslarn... 14.84 km
pomník Mistra Jana Husa, Trhanov 14.85 km
chudobinec Trhanov 14.87 km
návesní rybník, Trhanov 14.89 km
SDH Trhanov 14.9 km
pomník Josefa Svačiny 14.9 km
pomník padlých US WWII, Výhledy 14.91 km
Výhledy 700 m n. m. 14.92 km
pomník J.Š. Baara, Výhledy 14.92 km
pomník padlých RA WWII, Výhledy 14.94 km
SDH Semošice 15.08 km
hrob Thomayerové 15.13 km
hřbitov Trhanov 15.13 km
Semošice 15.13 km
Havlovice 15.22 km
pomník padlých WWI, Havlovice 15.23 km
SDH Havlovice 15.28 km
kasárna Domažlice 15.32 km
Územní vojenská správa Domažlice... 15.35 km
Nemanský mlýn, Havlovice 15.38 km
Smrt stopařek 15.61 km
modelová železnice Domažlice 15.67 km
židovský hřbitov Domažlice 15.72 km
pomník Petra Hany 15.76 km
Čapek-Chod Karel Matěj 15.77 km
hřbitov Přimda 15.78 km
dětské hřiště Domažlice 15.82 km
Kolowrat-Krakowský Jindřich Vilém... 15.86 km
zámek Diana 15.86 km
tři smírčí kříže, Přimda 15.87 km
pomník padlých WWI, Přimda 15.88 km
bazén Domažlice 15.93 km
Pila 15.95 km
kaple sv. Žofie, Diana 15.96 km
pivovar Domažlice 15.97 km
kostel sv. Jiří, Přimda 16 km
Přimda 16.02 km
Přimdská naučná stezka 16.02 km
sv. Jan Nepomucký, Přimda 16.02 km
Antonín Steidl - Čeněk Vosmík, Dom... 16.03 km
vlaková zastávka Havlovice 16.04 km
kašna Přimda 16.04 km
památník Antonín Příhoda 16.05 km
infocentrum Přimda 16.07 km
dětské hřiště Přimda 16.08 km
Umlčovaným - Michal Šarše, Domažli... 16.08 km
soubor soch v ohradní zdi kláštera... 16.09 km
památník Jakuba Royta 16.09 km
galerie Dorka 16.1 km
augustiniánský klášter a kostel Na... 16.11 km
Pelnář Josef 16.12 km
pamětní deska Josef Pelnář 16.12 km
CHKO Český les 16.12 km
Na Štejfu 16.13 km
Šumná města - Domažlice 16.13 km
pamětní deska Božena Němcová 16.14 km
Boček Zdeněk 16.16 km
Halík Tomáš, Mons. 16.16 km
Evropan z Domažlic, Marie Korandov... 16.16 km
Klíma Ladislav 16.16 km
Chodské slavnosti, Domažlice 16.16 km
Domažlice 16.16 km
Steidl Antonín, MUDr. 16.16 km
tématický okruh Chodský květ 16.17 km
pamětní deska Jaroslav Vrchlický... 16.17 km
pamětní deska Alois Jirásek 16.17 km
pamětní deska domažlického gymnasi... 16.19 km
pamětní deska J.K. Tyl, Domažlice... 16.2 km
kostel Narození Panny Marie, Domaž... 16.21 km
hrad Domažlice 16.21 km
muzeum Chodska Domažlice 16.21 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 16.21 km
pomník obětem nacismu, Domažlice... 16.21 km
akvadukt Hadrovec 16.22 km
pamětní deska Petr Fastr, Domažlic... 16.22 km
Fastr Petr 16.22 km
Tři chlapi na cestách 16.22 km
kašna Domažlice 16.23 km
Vzduchoplavec Kráčmera - Nad Domaž... 16.24 km
pamětní deska Max Duffek 16.24 km
Cyklotoulky - Domažlice 16.24 km
rodný dům Max Duffek, Domažlice 16.25 km
pamětní deska K.J. Erben, Domažlic... 16.25 km
památník obětem komunismu, Domažli... 16.26 km
radnice Domažlice 16.26 km
pamětní deska osvobození Domažlice... 16.26 km
pamětní deska páter Václav Antony... 16.27 km
fara Domažlice 16.27 km
infocentrum Domažlice 16.28 km
pamětní deska T.G.Masaryk, Domažli... 16.28 km
SDH Blížejov 16.3 km
Dolejší brána, Domažlice 16.34 km
vlaková zastávka Domažlice město... 16.35 km
Blížejov 16.39 km
Budka Andy 16.4 km
kostel sv. Martina, Blížejov 16.44 km
pomník Svobody, Domažlice 16.45 km
Kolowrat-Krakovský Alexander Josep... 16.45 km
SDH Domažlice 16.46 km
fara Blížejov 16.47 km
kaple sv. Anny, Domažlice 16.47 km
galerie Bratří Špillarů, Domažlice... 16.5 km
rodný dům J.F. Hrušky, Pec pod Čer... 16.67 km
pamětní deska Jan. Fr. Hruška 16.67 km
Hruška Jan František 16.67 km
kaple Panny Marie, Přimda 16.67 km
Pecácký mlýn, Pec pod Čerchovem... 16.68 km
nádraží Blížejov 16.71 km
Špillarova vila 16.71 km
Špillar Jaroslav 16.71 km
kostel U Svatých, Domažlice 16.73 km
Šumná města - Pec pod Čerchovem... 16.74 km
NS Špillarova stezka 16.76 km
roubenka Pec pod Čerchovem 16.76 km
SDH Pec pod Čerchovem 16.77 km
skiareál Přimda 16.78 km
pojízný ateliér malíře Jaroslava Š... 16.78 km
Náš venkov: Dřevorubecká vesnice... 16.8 km
Dřevorubecké muzeum, Pec pod Čerch... 16.8 km
pomník padlých WWI, Pec pod Čercho... 16.8 km
Pec pod Čerchovem 16.81 km
kaple sv. Prokopa, Pec pod Čerchov... 16.81 km
hřbitov Domažlice 16.84 km
Soběslav II. 16.86 km
Štíty království českého, Jak rost... 16.86 km
zřícenina hradu Přimda 16.86 km
Přemysl Otakar II. 16.86 km
Štíty království českého, Pomíjivá... 16.86 km
pramen Pod Přimdou 16.86 km
Baarová Lída 16.89 km
Nový Oldřich 16.89 km
dřevorubecké slavnosti, Pec pod Če... 16.94 km
přírodní rezervace Přimda 17.02 km
Vavřinecké lípy, Domažlice 17.03 km
pamětní deska kázání msgre. Bohumi... 17.06 km
přírodní park Zelenov 17.06 km
kostel sv. Vavřince, Stráž - Domaž... 17.06 km
rybník Babylon 17.08 km
židovský hřbitov Puclice 17.11 km
nádraží Domažlice 17.3 km
mlýn Přívozec 17.38 km
Váchal Josef 17.4 km
stavení č.p. 5, Babylon 17.43 km
stavení č.p. 12, Babylon 17.43 km
zámek Přívozec 17.45 km
kaple Babylon 17.46 km
SDH Přívozec 17.46 km
pomník padlých WWI, Babylon 17.5 km
Babylon 17.53 km
kaple Panny Marie, Přívozec 17.58 km
roubenka Stráž 17.61 km
vlaková zastávka Babylon 17.61 km
kaple sv. Vavřince, Stráž 17.63 km
pomník padlých WWI i II, Stráž 17.63 km
Stráž 17.64 km
SDH Stráž 17.64 km
SDH Babylon 17.64 km
zřícenina Treffelstein (D) 17.65 km
Bořek-Dohalský Antonín, Msgre. ThD... 17.68 km
Přívozec 17.68 km
kaple sv. Máří Magdalény, Puclice... 17.74 km
pomník padlých WWII, Puclice 17.75 km
pomník padlých WWI, Puclice 17.75 km
návesní rybník Puclice 17.84 km
Puclice 17.88 km
tvrz Puclice 17.89 km
SDH Puclice 17.9 km
kaple sv. Václava, Křenovy 17.92 km
kaple sv. Martina, Nevolice 17.97 km
pomník padlých WWI, Nevolice 17.98 km
Čerchov 1042 m n. m. 17.98 km
muzeum Ludwiga Gebharda, Tiefenbac... 18 km
Nevolice 18 km
muzeum paličkování Tiefenbach (D)... 18.01 km
průzkumné pracoviště ČSLA, Čerchov... 18.01 km
lanový park Waldmünchen (D) 18.08 km
Staňkův mlýn, Domažlice 18.2 km
hraniční přechod Čerchov - Lehmgru... 18.37 km
Františkov u Blížejova 18.39 km
mlýn Chotiměř 18.46 km
zámek Chotiměř 18.5 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Chotim... 18.5 km
Chotiměř 18.51 km
SDH Chotiměř 18.52 km
Krvavá léta - Odbojář Julius Fučík... 18.53 km
Fučík Julius 18.53 km
dětské hřiště Chotiměř 18.54 km
Pasečnický rybník 18.65 km
kostel sv. Františka z Assisi, Pas... 18.67 km
Pasečnice 18.74 km
vyhlídková věž na Kubíčkově skále,... 18.81 km
akvapark Waldmünchen (D) 18.85 km
Fremuthova jedle Dolní Folmava 19.05 km
Pohraniční a Trenckovo muzeum, Wal... 19.09 km
městská věž, Waldmünchen (D) 19.11 km
infocentrum Waldmünchen (D) 19.14 km
Tlumačov 19.33 km
železniční most u Smolova 19.58 km
smrk u zámečku Dolní Folmava 19.69 km
Příběhy 20. století (II. řada) Vyv... 19.75 km
ubytování v okolí

penzion 3002, Hamry

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: chata
Šumava: špičácko
šumavská obec: Hamry

ubytování s kapacitou: 30
cena ubytování: od 390 Kč detail

apartmány 2040, Špičák

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: špičácko
šumavská obec: Špičák

ubytování s kapacitou:
cena ubytování: od 300 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • hasičské muzeum Postřekov - otevírací do...

    batoh
    hasičské muzeum Postřekov - otevírací doba
    Šumava A-Z: technické
    lokalita: domažlicko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • muzeum Chodska Domažlice - otevírací dob...

    batoh
    muzeum Chodska Domažlice - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: domažlicko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • muzeum paličkování Tiefenbach - otevírac...

    batoh
    muzeum paličkování Tiefenbach - otevírací doba
    Šumava A-Z: technické
    lokalita: Německo

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
firmy v okolí
  • Konzum Hostouň

    batoh
    Konzum Hostouň
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: domažlicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Bankomat ČSOB

    batoh
    Bankomat ČSOB
    Šumava A-Z: bankomaty
    lokalita: tachovsko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • čerpací stanice EuroOil, Poběžovice

    batoh
    čerpací stanice EuroOil, Poběžovice
    Šumava A-Z: čerpací stani...
    lokalita: domažlicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Konzum Poběžovice

    batoh
    Konzum Poběžovice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: domažlicko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Konzum Hostouň 1.72 km
Bankomat ČSOB 4.08 km
čerpací stanice EuroOil, Poběžovic... 4.25 km
Konzum Poběžovice 4.27 km
Bankomat Česká spořitelna 4.36 km
Konzum Mnichov 5.42 km
Konzum Bělá nad Radbuzou 6.58 km
Bankomat Poštovní spořitelna 6.65 km
Konzum Nový Kramolín 7.91 km
Konzum Vidice 8.83 km
Konzum Miřkov 9.25 km
Konzum Postřekov 9.86 km
Konzum Díly 10.92 km
Konzum Horšovský Týn 11.5 km
čerpací stanice EuroOil, Horšovský... 11.93 km
čerpací stanice OMV, Draženov 12.06 km
Bankomat Komerční banka 12.33 km
Bankomat Česká spořitelna 12.4 km
Konzum Draženov 12.42 km
Bankomat ČSOB 12.47 km
čerpací stanice Benzina, Klenčí po... 12.48 km
Bankomat Poštovní spořitelna 12.48 km
Bankomat Poštovní spořitelna 12.48 km
COOP DISKONT - Horšovský Týn 12.73 km
čerpací stanice Shell, Horšovský T... 12.79 km
Bankomat GE Money Bank 12.83 km
Jednota Stráž u Tachova 13.71 km
Konzum Trhanov 14.77 km
Konzum Semošice 15.08 km
čerpací stanice Benzina, Domažlice... 15.61 km
Konzum Domažlice 15.7 km
Bankomat ČSOB 15.87 km
Bankomat Česká spořitelna 15.87 km
Bankomat Poštovní spořitelna 15.87 km
Bankomat Komerční banka 15.92 km
Bankomat Komerční banka 15.92 km
Jednota Přimda 15.97 km
Bankomat Česká spořitelna 16.03 km
Bankomat GE Money Bank 16.12 km
čerpací stanice Benzina, Přimda 16.13 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.24 km
Bankomat Česká spořitelna 16.26 km
Bankomat ČSOB 16.26 km
Bankomat Raiffeisenbank 16.34 km
Konzum Blížejov 16.55 km
Konzum Domažlice 16.79 km
Konzum Milavče 17.45 km
čerpací stanice Benzina, Bor u Tac... 18.27 km
Jednota Bor u Tachova 18.55 km
Bankomat GE Money Bank 18.55 km
Bankomat Česká spořitelna 18.59 km
čerpací stanice Shell, Domažlice... 18.62 km
Jednota Bor u Tachova 18.66 km
Bankomat UniCredit Bank 19.17 km
McDonalds, Rozvadov, Svatá Kateřin... 19.32 km
čerpací stanice Shell, Rozvadov, S... 19.34 km
Konzum Tlumačov 19.37 km
čerpací stanice PAP OIL, Staňkov, ... 19.7 km

mohlo by Vás zajímat

vlaková zastávka Dubec

batoh
vlaková zastávka Dubec
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: tachovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

nádraží Bělá nad Radbuzou

batoh
nádraží Bělá nad Radbuzou
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: tachovsko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

Po této cestě, spojující Pašice s Plástovicemi, ubíral se lichý starší muž, zvolna kráčeje proti chýlícímu se slunci, jež jako ohromná rudá koule stálo nad sinými horami věnčícími obzor. Vysoká, poněkud hubená postava jeho trochu kupředu se klonila: chůze člověka, jenž mnoho pracoval, mnoho a těžce se lopotil. Do brunátná osmáhlý obličej ostrých, skoro tvrdých rysů, nedbale oholený, poněkud přimhouřené oči, velké opálené ruce, oděv, režná košile, obuv, slaměný širák na hlavě, jedním slovem: celý jeho zevnějšek prozrazoval zřejmě, jakého druhu práce konal. Blatský sedlák typického rázu. Nepospíchal, každou chvíli se zastavoval, vpravo vlevo se zadívával; častěji vpravo, do žírných polních lánů, do Blat, za Blata, kde zahaleny poiou v závoji lehounkých par a počínajícího večerního soumraku, nové a nové lány se rozkládaly, kde zraky odpočívaly na bílých dvorcích, na červených střechách statků, na zeleni sadů četných vesnic a dědin blatských i zablatských; vlevo pak, k jihu, kam jen tu a tam pohledem zabrousil, rozlívala se široká hladina Volešku rybníka, rákosím vroubená a prorostlá, nehybná jako roztavený kov, sivosiná, nad níž poletovaly houfy bělavých, povykujících racků, po níž tiše plovala stáda divokých kachen. Viděl ty i ony, zrakem jich nesledoval, jen tu onde maně, opovržlivě, téměř zlostně rukou máchnul, jako by sám s sebou hovořil.

Došel k samým Plástovicům, k prvním chalupám této bohaté, úhledné vesnice. Kamenná hradba vroubila napravo cestu, za hradbou, podepíraje se o ni, stál člověk, padesátník jako on, jenž již drahnou chvíli na přicházejícího své oči upíral. Byl poněkud menší jeho, ale silnější, ramenatější. Na hlavě, která jedině přes hradbu čněla, měl podobný slaměný širák, starý, od slunce do šeda spálený, propocený, dlouhým užíváním úplně z formy vyšlý; neměl na sobě ani kabátu, ani vesty; ušpiněná, potem prosáklá, na krku a na prsou otevřená režná košile lepila se na plece a ramena.

„Jakube?" zvolal pojednou na příchozího, jenž, bera se mimo, pohroužen v myšlenky, nebyl si ho povšiml, ba, ani ho nespatřil. Oslovený sebou trhl.

„Aj, Jouzo, heleďme!"

Přistoupil blíže, přeje dobrého večera. Muž za hradbou se vzpřímil.

„Dejžto Pánbů!" odpověděl; „Přeju taky. Copak tě sem vede? Či jdeš dále, snad do Selce k bratrovi?" „Nejdu do Selce. Sem jdu, k tobě mám namířeno, Jouzo." „Nu, a?"

„Kakraholtské parno dnes. Už by, namouvěru, trochu vláhy neškodilo. Potom by zas mohlo být hezky, až by žně začaly. Stojí pěkně všecko, jaře lip než ozimy, jen to Kupkojc žito se mi nelíbí."

„Špatné semeno, Jakube! Řek jsem mu to hned, jak na podzim zašíval. Chtěl to ošidit, ošidilo jeho. Nu, nevěřil, smál se! Byl na studiích, rozumí všemu lip. — Nu, a co mi neseš? Posloužím ti něčím?"

„Nu víš, jen tak jdu. Promluvit se chce. Třeba poradíš. Jakpak, že se tě ptám, prodals tu svou dvouletou hřebičku v Netolicích? Povídali u nás, žes tam s ní byl."

„Neprodal, Jakube. Nebyly ceny, jen dvě stě padesát nabízeli. To radši počkám, pod tři sta ji nedám."

„Já jsem toho svého dvouletého valáška prodal včera ňákému židovi do Budějic za dvě stě osmdesát pět. Taky jsem se ošíval, tři sta deset jsem chtěl, ale žid dával dvě stě sedmdesát. Tak jsem mu ho musel nechat za ty peníze. Nic plátno, Pepík v Praze potřebuje pořád, Ferdovi a Frantovi aby člověk taky ještě dával. Je toho moc na mne."

Jouza pozatřásl hlavou.

„Dvě stě osmdesát pět za toho vraného valáška je málo," odpověděl. „I tři sta deset je málo. Takový koník! Kdybys byl čekal do jara, přes čtyři stovkys mohl žádat, a namouduši, byl bys je dostal. Ale tuhle o tom rozprávět nebudeme. Pojď, zajdeš k nám a povíme si."

Dal se podle hradby směrem k vesnici a došel po třiceti krocích místa, kde hradba byla prolomená polní cestičkou, uzavřenou laťovými dvířky, jež odstrčil a na cestu vyšel. Oba pak brali se mlčky do vsi.

Na návsi vstoupili do velice úhledného selského statku s pěkně omalovaným štítem, octli se na prostorném, čistě drženém dvoře, uzavřeném po levé straně obytným stavením a konírnou, naproti vratům stájí, kde umístěn byl hovězí dobytek, a stodolou, na pravé pak straně chlévy pro drobný brav a kůlnou. Vše bylo pěkné, zánovní, stavení taškami kryté, nikde neurážel nepořádek, ba, všude zámožnost a pečlivý dohled hospodářův se jevily.

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky