Apartmán Rudík

Apartmán Pošta

Šumavský MED ze strání pod svatým Bartolomějem.

Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
Šumava
batoh

vlaková zastávka Bohumilice v Čechách

Šumava

Obrázek
kategorie: doprava
podkategorie: nádraží
lokalita: vimpersko
GPS: 49°5'34.434"N, 13°48'4.18"E
zobrazit na: google maps, mapy.cz

Vlaková zastávka poměrně daleko od Bohumilic, zato blízko i u Sudslavic doplňuje ještě jedna zastávka v Bohumilicích. Obě leží na trati mezi Volary a Strakonicemi.




odkaz: není

informace přináší šumavské ubytování:

apartmány Rudík, Železná Ruda - ubytování na Šumavě



vyhledat na: google, seznam
více obrázků: google obrázky

mapa

místa v okolí

Toulavá kamera ČT - Sudslavický okruh

batoh
Toulavá kamera ČT - Sudslavický okruh
Šumava A-Z: publicistické...
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

Sudslavická jeskyně

batoh
Sudslavická jeskyně
Šumava A-Z: přírodní krás...
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

Zachova pila a slévárna

batoh
Zachova pila a slévárna
Šumava A-Z: technické
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

NS Sudslavický okruh

batoh
NS Sudslavický okruh
Šumava A-Z: pěší - naučné...
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail
Toulavá kamera ČT - Sudslavický ok... 0.05 km
Sudslavická jeskyně 0.46 km
Zachova pila a slévárna 0.46 km
NS Sudslavický okruh 0.49 km
Sudslavice 0.53 km
U Mlynářů, Sudslavice 0.73 km
Vanický mlýn, Sudslavice 0.77 km
lípa Sudslavice 0.79 km
koně zámek Skalice, Bohumilice 0.93 km
Holoubek František 0.95 km
zámek Skalice, Bohumilice 0.95 km
lípa Bohumilice 0.97 km
rybníky Bohumilice 0.98 km
SDH Bohumilice 0.98 km
Liška Antonín ThDr. 1.14 km
pomník padlých WWI, Bohumilice 1.15 km
Bohumilice 1.16 km
pamětní deska Antonín Liška 1.22 km
kostel Nejsvětější Trojice, Bohumi... 1.23 km
náhrobek rodiny Lumbe von Mallonit... 1.23 km
fara Bohumilice 1.24 km
hřbitov Bohumilice 1.25 km
Bohumilice meteorit 1.29 km
stavení Smrčná 1.63 km
SDH Smrčná 1.69 km
tvrz Smrčná 1.69 km
kaple Smrčná 1.81 km
roubenka Dolany 2.55 km
pomník padlých WWI, Dolany 2.57 km
Dolany u Čkyně 2.59 km
kaple Dolany 2.6 km
nádraží Čkyně 2.88 km
kostel sv. Máří Magdalény, Čkyně... 3.02 km
pamětní deska Jan Preisler 3.02 km
synagoga Čkyně 3.02 km
fara Čkyně 3.03 km
hřbitov Čkyně 3.05 km
SDH Štítkov 3.1 km
židovský hřbitov Čkyně 3.11 km
kaple Štítkov 3.11 km
SDH Čkyně 3.13 km
Štítkov 3.14 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 3.19 km
Čkyně 3.19 km
Zucker Alois 3.19 km
pomník padlých WWI, Čkyně 3.19 km
zámek Čkyně 3.35 km
kaple Narození Panny Marie, Žár 3.72 km
pomník padlých WWI i II, Žár 3.73 km
Žár u Vacova 3.76 km
SDH Žár 3.95 km
Kamenné moře, Mářský vrch 4.05 km
křížová cesta, Mářský vrch 4.06 km
Mářský vrch 907 m n. m. 4.07 km
kaple sv. Václava s rozhlednou, Má... 4.07 km
Tráva | klip Aneta Langerová 4.07 km
koupaliště Vimperk 4.14 km
nádraží Vimperk 4.2 km
napadli zpěvačku Monkey Business v... 4.3 km
SDH Vimperk 4.31 km
bruslení Vimperk 4.31 km
kaple Lčovice 4.33 km
nový hřbitov Vimperk 4.37 km
Správa NP a CHKO Šumava 4.43 km
SDH Lčovice 4.43 km
CHKO a NP Šumava 4.43 km
kostel Nejsvětejšího srdce Páně, V... 4.43 km
pomník padlých WWI i II, Vimperk 4.44 km
Lčovice 4.48 km
socha Míru pod Mářským vrchem 4.51 km
pamětní deska Josef Zítek 4.56 km
křížová cesta, Vimperk 4.64 km
komunistické propaganda, Vimperk 4.64 km
zámek Lčovice 4.64 km
Zítek Josef 4.64 km
infocentrum Vimperk 4.69 km
zřícenina hradu Haselburg 4.7 km
kaple v parku zámku Lčovice 4.71 km
rybník Vodník 4.73 km
zámecká kašna Vimperk 4.76 km
městské muzeum Vimperk 4.78 km
hrad a zámek Vimperk 4.78 km
kaple Panny Marie, Nespice 4.79 km
Nespice 4.85 km
pomník padlých WWI, Nespice 4.87 km
fara Vimperk 4.87 km
kostel Navštívení Panny Marie, Vim... 4.89 km
Šumavský pivovar, Vimperk 4.9 km
sv. Jan Nepomucký, Vimperk 4.9 km
pomník padlých WWI, Vimperk 4.91 km
AccuWeather - Vimperk 4.91 km
městská zvonice Vimperk 4.91 km
NS Zlatá stezka 4.91 km
Peková Miluše 4.91 km
Kocovina šumavského léta, Martin S... 4.91 km
Karel Rziepel alias Citron 4.91 km
Vimperk 4.91 km
Cyklotoulky - Vimperk 4.91 km
Tabery Erik 4.91 km
Vyhnání Čechů z pohraničí v roce 1... 4.91 km
dolní kašna Vimperk 4.93 km
Toušlová Iveta 4.95 km
horní kašna Vimperk 4.97 km
vlaková zastávka Lčovice 5.14 km
Pravětín 5.65 km
kaple Krušlov 5.65 km
Krušlov 5.66 km
Machův včelín Krušlov 5.71 km
Trhák 5.72 km
kaple sv. Cyrila a Metoděje, Náhoř... 5.73 km
Princezna ze mlejna 5.74 km
Náhořany 5.75 km
SDH Krušlov 5.75 km
Dvorec 5.85 km
kasárna U Sloupů, Vimperk 5.87 km
NS Lesnická 5.91 km
hřbitov Náhořany 5.96 km
SDH Lštění 6.2 km
stavení Miřetice 6.23 km
Lštění u Radhostice 6.26 km
kaple sv. Vojtěcha, Lštění 6.28 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Lšt... 6.28 km
Hanzal Josef 6.3 km
Páni Edisoni 6.31 km
kostel sv. Vojtěcha, Lštění 6.33 km
fara Lštění 6.34 km
hřbitov Lštění u Radhostice 6.34 km
pomník padlých WWI, Lštění 6.35 km
kaple Panny Marie Klatovské, Lštěn... 6.36 km
kaple Miřetice 6.5 km
Šedivý Alois, plk. letec 311 Sqdn.... 6.74 km
SDH Čábuze 6.74 km
statek U Dudáků, Libotyně 6.75 km
SDH Malenice (starý) 6.77 km
hrob Zdeněk Podskalský 6.82 km
kaple Malenice 6.82 km
hrob Jiří Pleskot 6.83 km
hrob František Teplý 6.84 km
kostel sv. Jakuba, Malenice 6.85 km
hřbitov Malenice 6.85 km
hrob Jaroslav Pešek 6.85 km
hrob Josef Zítek 6.85 km
kaple Mladíkov 6.88 km
stavení Libotyně 6.88 km
tvrz Zálezly 6.89 km
fara Malenice 6.89 km
Mladíkov 6.9 km
Šejna Karel 6.9 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Zálezl... 6.9 km
Libotyně 6.91 km
kaple Libotyně 6.92 km
roubenka Mladíkov 6.92 km
Čábuze 6.96 km
kaple sv. Cyrila a Metoděje, Čábuz... 6.96 km
lidové stavby Čábuze 6.96 km
pamětní deska osvobození Malenice... 6.96 km
Jirásková Jiřina 6.99 km
Malenice 6.99 km
Jankovec Jaroslav 6.99 km
Pleskot Jiří 6.99 km
Kühn Pavel 6.99 km
hřbitov Vacov 6.99 km
pomník padlých WWI i II, Malenice... 7 km
Podskalský Zdeněk 7.01 km
Zálezly 7.03 km
kaple sv. Václava, Malenice 7.07 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Vacov 7.17 km
Vacov 7.18 km
kostel sv. Mikuláše, Vacov 7.19 km
fara Vacov 7.22 km
SDH Malenice 7.23 km
Podhájí 7.29 km
škola Zálezly 7.31 km
rybník v zámeckém parku Zdíkov 7.49 km
SDH Zdíkov 7.53 km
Peckov - žila 18 měsíců s mrtvolou... 7.53 km
koupaliště Zálezly 7.53 km
Solná Lhota 7.55 km
NS zámecký park Zdíkov 7.58 km
zámek Zdíkov 7.62 km
Zdíkov 7.62 km
zámecký rybník Zdíkov 7.63 km
Malenická jeskyně 7.63 km
roubenka Zdíkov 7.71 km
Kosmo 7.76 km
Slunce, seno, jahody 7.78 km
hamr Malenice 7.83 km
rybník Zdíkovec 7.84 km
Gajer Václav 7.84 km
Šumavské Hoštice 7.85 km
Zrzka ze šumavy, Paul Friedl 7.9 km
kostel sv. Filipa a Jakuba, Šumavs... 7.92 km
kostel sv. Ludmily, Zdíkov 7.95 km
pomník padlých WWI i II, Zdíkovec... 7.98 km
hřbitov Zdíkovec 8.13 km
pomník padlých WWI, Benešova Hora... 8.14 km
SDH Zdíkovec 8.15 km
fara Zdíkovec 8.15 km
kostel sv. Petra a Pavla, Zdíkovec... 8.15 km
sv. Jan Nepomucký, Zdíkovec 8.16 km
roubenka Benešova Hora 8.17 km
Benešova Hora 8.17 km
pomník padlých WWI, Zdíkovec 8.17 km
Zdíkovec 8.18 km
stavení Zdíkovec 8.19 km
pomník obětem nacismu, Zdíkovec 8.19 km
zřícenině tvrze Čestice 8.19 km
kaple Navštívení Panny Marie, Bene... 8.2 km
zámek Čestice 8.22 km
kašna Čestice 8.22 km
kaple Vrbice 8.22 km
poustevna u kalvárie, Čestice 8.29 km
kaple Povýšení svatého Kříže a kal... 8.3 km
Čestice 8.31 km
fara Čestice 8.33 km
pamětní deska páter Josef Jílek... 8.34 km
kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Če... 8.35 km
pomník padlých WWI i II, Čestice... 8.38 km
hrobka rodiny Dlouhoweský 8.38 km
hřbitov Čestice 8.4 km
SDH Rohanov 8.47 km
kaple Čestice 8.48 km
Rohanov 8.48 km
Zdíkovská alej 8.56 km
Korkusova Huť 8.72 km
bunkr (řopík) H-41/8/D2 8.83 km
Žárovná 8.84 km
fara Korkusova Huť 8.85 km
kostel Nalezení sv. Kříže, Korkuso... 8.88 km
pítko Masákova Lhota 8.89 km
bunkr (řopík) H-41/7/A-120 8.89 km
roubenka Masákova Lhota 78 8.89 km
Masákova Lhota 8.89 km
bunkr (řopík) H-41/5/A-160 8.91 km
roubenka Masákova Lhota 69 8.93 km
bunkr (řopík) H-41/6/D2 8.93 km
bunkr (řopík) H-41/9/A-120 8.94 km
bunkr (řopík) H-41/4/A-160 9.01 km
bunkr (řopík) H-41/10/A-140 9.01 km
bunkr (řopík) H-41/3/A-200 9.14 km
bunkr (řopík) H-41/11/A-180 9.19 km
bunkr (řopík) 194/5/A-160 9.21 km
bunkr (řopík) 194/6/A-140 9.26 km
kaple Dolní Nakvasovice 9.26 km
bunkr (řopík) 194/7/A-180 9.31 km
Dolní Nakvasovice 9.32 km
bunkr (řopík) 194/8/A-140 9.32 km
golf Zahrádky 9.35 km
bunkr (řopík) 194/9/A-140 9.39 km
nádraží Lipka 9.39 km
bunkr (řopík) H-41/12a/A-180 9.39 km
bunkr (řopík) H-41/17/B1-80 9.42 km
Lipka 9.43 km
bunkr (řopík) H-41/13/A-180 9.48 km
galerie Na shledanou, Volyně 9.48 km
bunkr (řopík) 194/10/A-140 9.5 km
zámek Černětice 9.52 km
Černětice 9.53 km
tvrz Doubravice u Volyně 9.55 km
SDH Černětice 9.56 km
kostel Proměnění Páně, Volyně... 9.56 km
hřbitov Volyně 9.56 km
stavení s barokním štítem, Černěti... 9.57 km
hrob Jan Vratislav Želízko 9.59 km
Střídka 9.61 km
Doubravice u Volyně 9.62 km
SDH Doubravice 9.64 km
kaple Doubravice 9.65 km
bunkr (řopík) 194/11/A-200 9.65 km
infocentrum Stachy 9.66 km
bunkr (řopík) H-41/14/D1 9.67 km
hřbitov Stachy 9.67 km
bunkr (řopík) H-41/16/A-140 9.68 km
bunkr (řopík) H-41/15/D2 9.69 km
roubenky Stachy 9.69 km
hrob posledního rychtáře Stachy 9.7 km
bunkr (řopík) 194/12/A-160 9.7 km
hrob Rankla Seppa 9.7 km
bunkr (řopík) H-41/18/B2-80 9.73 km
kaple Panny Marie Bolestné, Stachy... 9.74 km
bunkr (řopík) 194/13/A-140 9.76 km
pomník padlých WWII, Stachy 9.76 km
kaple Černětice 9.78 km
kostel Navštívení Panny Marie, Sta... 9.78 km
kostel Panny Marie Bolestné, Stach... 9.78 km
dětské hřiště Stachy 9.79 km
roubenka Stachy 240 9.82 km
bunkr (řopík) 194/15/A-140 9.83 km
bunkr (řopík) 194/15/A-140 9.83 km
fara Stachy 9.85 km
Cirkus Humberto - Eduard Bass 9.85 km
Světák z Podlesí, Karel Klosterman... 9.85 km
Stachy 9.85 km
pamětní deska F. Foltýna, Stachy... 9.87 km
pamětní deska osvobození Stachy 9.87 km
pamětní deska Bartík - Kalina, Sta... 9.87 km
Bošice 9.88 km
mlýn Černětice 9.9 km
horní mlýn Nišovice 10.04 km
pamětní deska Josef Kárník 10.08 km
kaple Račí 10.1 km
židovský hřbitov Volyně 10.15 km
Mariánský sloup, Volyně 10.19 km
Volyně 10.19 km
rodný dům a pamětní deska A.M. Píš... 10.2 km
pomník padlých WWI, Úbislav 10.21 km
rybník Stachy 10.21 km
pamětní deska Edvard Turek 10.22 km
radnice Volyně 10.23 km
Husův dům, Volyně 10.24 km
Sokol Volyně 10.24 km
SDH Úbislav 10.25 km
fara Volyně 10.29 km
Nový Dvůr 10.32 km
SDH Nový Dvůr 10.32 km
památník Josefa Kaizla 10.33 km
Kaizl Josef 10.33 km
kostel Všech Svatých, Volyně 10.34 km
městské muzeum Volyně 10.34 km
tvrz Volyně 10.34 km
pomník padlých WWI, Nový Dvůr 10.37 km
Toulavá kamera ČT - Pošumavské has... 10.38 km
pošumavské hasičské muzeum Stachy... 10.38 km
jasan ztepilý u Arnoštky 10.38 km
SDH Stachy 10.41 km
synagoga Volyně 10.44 km
Kohoutí kříž, Úbislav 10.47 km
Úbislav 10.5 km
hájovna Smrčí 10.52 km
pomník padlých WWI i II, Volyně 10.58 km
Toulavá kamera ČT - mlýn Hoslovice... 10.61 km
Kouzla Králů 10.61 km
mlýn Hoslovice 10.61 km
Tři bratři 10.61 km
Vodník a Karolínka 10.61 km
fara Předslavice 10.63 km
včelín Hoslovice 10.64 km
SDH Předslavice 10.64 km
hřbitov Předslavice 10.64 km
kostel sv. Václava, Předslavice 10.65 km
pomník padlých WWI, Předslavice 10.66 km
lidové stavení Předslavice 4 10.67 km
lokalita Úbislav 10.72 km
barokní brána u stavení Předslavic... 10.72 km
Předslavice 10.74 km
nádraží Volyně 10.88 km
Němčický rybník 11.01 km
koně Nový Dvůr 11.02 km
kaple Anděla Strážce, Volyně 11.02 km
SDH Lažiště 11.06 km
roubenka Nový Dvůr 11.09 km
kostel sv. Mikuláše, Lažiště 11.09 km
bunkr (řopík) H-41/2/A-220 11.1 km
hřbitov Lažiště 11.1 km
Němčice 11.1 km
SDH Němčice 11.1 km
pomník padlých WWI, Lažiště 11.1 km
Lažiště 11.1 km
Králíci ve vysoké trávě 11.1 km
fara Lažiště 11.11 km
kašna Lažiště 11.11 km
stavení Lažiště 11.13 km
roubenka Lažiště 11.13 km
Javorník 11.17 km
skiareál Javorník 11.17 km
poklad na Javorníku 11.17 km
roubenka Javorník 11.18 km
chata Baťovna, Javorník 11.18 km
kaple sv. Ducha, Vlachovo Březí 11.18 km
pomník padlých WWI, Javorník 11.18 km
žlab Javorník 11.2 km
zámek Němčice 11.2 km
hřbitov Vlachovo Březí 11.2 km
naučná stezka Měsíční kámen, Javor... 11.2 km
pomník padlých WWII, Javorník 11.21 km
jezero Nový Kýz 11.22 km
bunkr (řopík) H-41/1/A-160 11.24 km
rodný dům Jana Matulky 11.25 km
Matulka Jan 11.25 km
Karel Klostermann, Javorník 11.25 km
kaple sv. Václava, Hoslovice 11.28 km
Hoslovice 11.28 km
pomník padlých WWI, Vlachovo Březí... 11.3 km
Boubín 1362 m n. m. 11.36 km
kaplička Němčice 11.39 km
Čertova stráň 11.4 km
pivovar (Schmiedův) Vlachovo Březí... 11.4 km
křížová cesta, Vlachovo Březí... 11.41 km
mlýn Šebestov 11.41 km
dětské hřiště Vlachovo Březí... 11.42 km
SDH Nihošovice 11.42 km
Johnův kámen 11.42 km
SDH Hoslovice 11.42 km
SDH Drslavice 11.43 km
dětské hřiště Nihošovice 11.43 km
Švehlova chata, Javorník 11.43 km
kaple sv. Antonína Paduánského, Ja... 11.43 km
pivovar (panský) Vlachovo Březí 11.45 km
Drslavice 11.46 km
pamětní deska Václav Matoušek 11.48 km
rodný dům Václava Matouška 11.48 km
Nihošovice 11.48 km
tvrz Drslavice 11.48 km
roubené stavení Drslavice 11.49 km
zámek Vlachovo Březí 11.5 km
židovský hřbitov Vlachovo Březí... 11.5 km
javor Vlachovo Březí 11.5 km
pamětní deska Jan Neruda 11.5 km
kašna Vlachovo Březí 11.52 km
Vlachovo Březí 11.52 km
pítko Vlachovo Březí 11.52 km
kostel Zvěstování P. Marie, Vlacho... 11.52 km
socha Panny Marie, Vlachovo Březí... 11.54 km
Drahé tety a já 11.57 km
sv. Jan Nepomucký, Vlachovo Březí... 11.57 km
Bursa Jakub 11.59 km
pamětní deska Jakub Bursa 11.59 km
infocentrum Vlachovo Březí 11.59 km
roubenka Drslavice 11.59 km
fara Vlachovo Březí 11.6 km
kaple Radkovice 11.61 km
Radkovice 11.63 km
roubenka Chalupy 190 11.64 km
kaple Nová Ves 11.64 km
Nová Ves u Soběšic 11.66 km
roubenka s balkonem Chalupy 11.67 km
stavení Chalupy 101 11.71 km
Paměť stromů - 9. díl - Husova líp... 11.72 km
Chalupy 11.72 km
pomník padlých WWI, Nová Ves 11.75 km
bunkr (řopík) H-41/19/D2 11.76 km
SDH Nová Ves 11.77 km
Šebestov 11.8 km
bunkr (řopík) H-41/20/D2 11.87 km
Javorník 1089 m n. m. 11.87 km
Tejmlov 11.91 km
jasan ztepilý Kubova Huť 11.93 km
bunkr (řopík) 41/21/A-140 12.01 km
roubenka Víska 12.02 km
Slunce, seno, erotika 12.02 km
Šindlov 12.06 km
kaple Dvory 12.12 km
SDH Dvory 12.12 km
Dvory 12.13 km
bunkr (řopík) H-41/22/A-160 12.15 km
kaple Šindlov 12.18 km
schwarzenberská hájovna Kubova Huť... 12.18 km
stavení Dvory 12.2 km
Milešický prales 12.2 km
bunkr (řopík) H-41/24/A-120 12.21 km
Vlčí kámen 12.23 km
Křížová smrč 12.25 km
Měsíční menhir, Javorník 12.27 km
parkoviště Šindlov 12.27 km
bunkr (řopík) H-41/25/B2-90 12.28 km
Všechlapy 12.28 km
Švajglova Lada 12.28 km
kaple Všechlapy 12.29 km
Kratušín 12.33 km
kaple sv. Linharta, Kratušín 12.33 km
skiareál Zadov - Churáňov 12.37 km
Tajemství železnic - S Cimrmanem d... 12.39 km
nádraží Kubova Huť 12.39 km
Kubova Huť 12.39 km
expozice betlémů, Zábrdí u Husince... 12.39 km
kaple Kubova Huť 12.42 km
Úlehle 12.42 km
Hasil Josef, král Šumavy 12.42 km
Návrat Krále Šumavy, David Jan Žák... 12.42 km
Návrat Krále Šumavy 1./na čáře, Ka... 12.42 km
Zpráva o Králi Šumavy 12.42 km
Návrat Krále Šumavy 2./Agent-chode... 12.42 km
Písecká spojka Krále Šumavy, Jan M... 12.42 km
Krvavá léta - Král Šumavy - Josef ... 12.42 km
Alpská vyhlídka 1 040 m n. m. 12.42 km
vlaková zastávka Hoštice u Volyně... 12.45 km
sedačkové lanovky Zadov - Churáňov... 12.48 km
Slunce, seno, jahody 12.59 km
Litochovice 12.59 km
kaple sv. Floriána, Litochovice 12.6 km
stavení s barokním štítem, Litocho... 12.6 km
horská služba Kubova Huť 12.65 km
hřbitov Nové Hutě 12.68 km
bunkr (řopík) H-41/27/A-120 12.68 km
Holidayinfo - Zadov, Kobyla 12.69 km
bunkr (řopík) 191/50/A-120 12.71 km
skiareál Kubova Huť 12.75 km
pomník padlých WWI, Nové Hutě 12.78 km
menhiry Manželé / Dvojčata, Javorn... 12.78 km
pamětní deska farář Bruno Nowotný... 12.79 km
Štěpnička Jiří 12.8 km
kostel Nejsvětějšího Srdce Ježíšov... 12.8 km
horská služba Zadov 12.81 km
Panské Mlýny 12.83 km
Nové Hutě 12.84 km
Hájek Otto Herbert 12.84 km
běžecké lyžování Nové Hutě 12.84 km
bunkr (řopík) 191/49/A-160 12.85 km
AccuWeather - Zadov 12.91 km
Zadov 12.91 km
bunkr (řopík) 191/48/A-140Z 12.92 km
Ranč u Zelené sedmy 37. díl 12.94 km
bývalý skokanský můstek Churáňov... 12.94 km
Záhorčice 12.94 km
kaple Jana Křtitele, Záhorčice 12.94 km
Drahé tety a já 12.95 km
Stále spolu 12.96 km
SDH Záhorčice 12.99 km
rozhledna na skokanském můstku Chu... 12.99 km
Neumannová Kateřina 13.03 km
Zuklín 13.06 km
Hájek Petr 13.06 km
běžecké lyžování Zadov - Churáňov... 13.07 km
Holidayinfo - Zadov 13.12 km
Polesí (Nové Hutě) 13.12 km
Popelná hora 1075 m n. m. 13.12 km
Král smrků 13.13 km
infocentrum Zadov 13.14 km
kaple Bohunice 13.16 km
Boubínský prales 13.19 km
Boubínský prales - Josef Váchal 13.19 km
Neuslužice 13.19 km
bunkr (řopík) 191/47/A-120 13.21 km
Pod Šindlovem 13.22 km
Kohoutí kříž, Nicov 13.24 km
Bohunice 13.27 km
skiareál Nové Hutě 13.27 km
NS Boubínský prales 13.29 km
Boubínské jezírko 13.3 km
Parýzek 13.32 km
Boubínská jedle 13.33 km
zřícenina kostela sv. Martina, Nov... 13.37 km
Podzuklín 13.37 km
hájovna Podzuklín 13.37 km
Nový Svět 13.38 km
bunkr (řopík) 191/46/A-140 13.38 km
pomník padlých WWI, Nový Svět 13.39 km
Holidayinfo - Zadov, Churáňov 13.39 km
NS Churáňov 13.39 km
Milešice 13.4 km
hřbitov Nový Svět 13.41 km
lanové centrum Zadov 13.42 km
Královský kámen 1045 m n. m. 13.45 km
Smrt krále Šumav, Martin Sichinger... 13.45 km
Nowotný Franz, Kilián, král Šumavy... 13.45 km
Ranč u Zelené sedmy 38. díl 13.46 km
bunkr (řopík) 191/45/A-140 13.5 km
dětské hřiště Hoštice u Volyně... 13.53 km
Vyprávěj (díl 17. - Silvestr) 13.54 km
Churáňov 13.62 km
pomník padlých WWI, Nicov 13.64 km
bunkr (řopík) 191/44/A-140 13.64 km
kostel sv. Martina, Nicov 13.64 km
Nicov 13.64 km
SDH Nicov 13.66 km
hřbitov Nicov 13.66 km
zámek Hoštice u Volyně 13.66 km
roubenka Nicov 13.66 km
kaple Nicov 13.68 km
fara Nicov 13.68 km
Vydrýsek - O šumavském bloudění... 13.69 km
trasy pro vozíčkáře, Chalupská sla... 13.69 km
Za trnkovým keřem 13.69 km
Chalupská slať 13.69 km
SDH Hoštice u Volyně 13.71 km
hrob Michal Tučný 13.72 km
pomník padlých WWI, Hoštice u Voly... 13.72 km
Slunce, seno, jahody a pár facek, ... 13.73 km
Troška Zdeněk 13.73 km
Linka Tomáš 13.73 km
Lábus Jiří 13.73 km
Hoštice u Volyně 13.73 km
hřbitov Hoštice u Volyně 13.74 km
Tučný Michal 13.74 km
kostel Narození Panny Marie, Hošti... 13.75 km
stavení Hrabická Lada 13.75 km
Hrabická Lada 13.75 km
ranč Šimona Pláničky, Hoštice u Vo... 13.77 km
bunkr (řopík) 191/42/A-200 13.83 km
tvrz Lipovice 13.84 km
Churáňov 1118 m n. m. 13.84 km
fara Hoštice u Volyně 13.84 km
židovský hřbitov Hoštice u Volyně... 13.87 km
bunkr (řopík) 191/41/A-140 14.02 km
kostel sv. Cyrila a Mětoděje, Husi... 14.02 km
hřbitov Husinec 14.05 km
památník čet. V. Rys a npor. M. Ry... 14.05 km
parkoviště Pod Přilbou 14.06 km
kaple Svatých Andělů Strážných, Li... 14.07 km
studánka Husinec 14.09 km
kostel Církve bratrské, Husinec 14.12 km
kaple u Dubu 14.12 km
SDH Záblatí 14.14 km
kostel Umučení sv. Jana Křtitele, ... 14.15 km
studna rodný dům Jana Husa, Husine... 14.15 km
radnice Záblatí 14.16 km
fara Husinec 14.16 km
Zablátí 14.17 km
rodný dům Mistra Jana Husa, Husine... 14.18 km
Hus Jan 14.18 km
Mistr Jan Hus - Karel Lidický, Hus... 14.18 km
Husinec 14.18 km
kašna Záblatí 14.18 km
rodný dům a ateliér Josefa Krejsy... 14.18 km
pamětní deska rodný dům Jan Hus... 14.19 km
kostel Povýšení sv. Kříže, Husinec... 14.19 km
pomník padlých WWI, Husinec 14.21 km
SDH Husinec 14.24 km
lávka Blanice, Husinec 14.27 km
sv. Jan Nepomucký, Husinec 14.33 km
Šebellův mlýn, Husinec 14.35 km
bunkr (řopík) 191/39/A-180 14.38 km
SDH Čepřovice 14.38 km
Drahé tety a já 14.42 km
Čepřovice 14.44 km
tvrz Čepřovice 14.45 km
kaple Čepřovice 14.45 km
vlaková zastávka Strunkovice na Vo... 14.45 km
Jiřetice 14.46 km
statek Jiřetice 12 14.48 km
Tři chlapi na cestách 14.49 km
statek Jiřetice 4 14.5 km
Tři chlapi na cestách 14.5 km
Řetenice 14.5 km
kaple Panny Marie, Řetenice 14.51 km
Rafťáci 14.52 km
infocentrum NP Idina Pila 14.53 km
pamětní deska Josef John 14.53 km
Na pytlácké stezce 14.54 km
Ano, šéfe! - 6. řada, 2. díl - hot... 14.55 km
fotopoint Idina pila 14.57 km
Přilba 1219 m n. m. 14.58 km
hvězdárna Husinec u Prachatic 14.61 km
bunkr (řopík) 191/37/A-160 14.65 km
Zmizelá Šumava, Zánik samoty Torfs... 14.69 km
Mrazové srázy u Lazen 14.7 km
NS Obří hrad - Keltové na Šumavě... 14.7 km
kaple sv. Prokopa, Pohorsko 14.71 km
Drahé tety a já 14.73 km
Pohorsko 14.74 km
pomník padlých WWI, Pohorsko 14.75 km
kaple Panny Marie, Koječín 14.75 km
kaple sv. Josefa, Krejčovice 14.76 km
Krejčovice 14.77 km
Koječín 14.78 km
přírodní rezervace Na Volešku 14.91 km
tvrz (zámek) Kraselov 14.92 km
Kraselov 14.98 km
Lazny 15.02 km
roubenka Lazny 15.04 km
fara Kraselov 15.05 km
kostel sv. Vavřince, Kraselov 15.06 km
bunkr (řopík) 191/32/A-160Z 15.09 km
památník osovobození Kraselov 15.1 km
Javornice 15.1 km
Strašín 15.13 km
Hostinný dům, Karel Klostermann 15.13 km
infocentrum NP Svinná Lada 15.14 km
NS Chalupská slať 15.15 km
pomník padlých WWI, Strašín 15.15 km
dřevěnice Svinná Lada 15.15 km
Zlatá Studna 15.17 km
kašna Strašín 15.18 km
roubenka Strašín 15.2 km
parkoviště Svinná Lada 15.23 km
SDH Strašín 15.24 km
vodáctví Blanice 15.26 km
alej ke kostelu Narození Panny Mar... 15.27 km
hřbitov Strašín 15.28 km
přehrada Husinec 15.29 km
kaple sv. Anny a křížová cesta, Bo... 15.29 km
zřícenina Obří hrad 15.3 km
Merth František Daniel, Msgre. 15.35 km
fara Strašín 15.35 km
pomník padlých WWI, Dub 15.39 km
legenda o stavbě Strašínského kost... 15.4 km
Kněžna Káča a Lamberkové v Čechách... 15.4 km
kostel Narození Panny Marie, Straš... 15.4 km
Strašínská madona - Petr Faltus 15.4 km
zjevení Panny Marie ve Strašíně... 15.4 km
zámek Dub 15.4 km
Tiché vody, Bohumil Havlasa 15.4 km
Toulavá kamera ČT - Dub, Prachatic... 15.4 km
NS Les 15.4 km
bunkr (řopík) 194a/84/B2-80Z 15.41 km
Cyklotoulky - Borová Lada, zimní 15.42 km
Cyklotoulky - Borová Lada 15.42 km
běžecké lyžování Borová Lada... 15.42 km
Borová Lada 15.42 km
kaple sv. Barbory, Strašín 15.42 km
nejmenší studánka na světě ve Stra... 15.42 km
Horní Vltavice 15.43 km
kaple výklenková u kostela Narozen... 15.43 km
Dub u Prachatic 15.43 km
Strašínský klen u kostela Narození... 15.44 km
kostel sv. Anny, Kraselov 15.44 km
Jilmova skála 15.45 km
nejstarší hostinec Šumavy, Horní V... 15.48 km
Tažovice 15.53 km
fara Horní Vltavice 15.53 km
Štěpánek Zdeněk 15.53 km
kaple Tažovice 15.54 km
bunkr (řopík) 194a/90/A-140Z 15.55 km
hrob Soni Štepánkové 15.56 km
hrobka rodiny Kralik von Meyrswald... 15.56 km
svatba A. Vránová - V. Ráž 15.56 km
kostel sv. rodiny a sv. Jana Nepom... 15.56 km
pomník padlých WWI, Horní Vltavice... 15.56 km
bunkr (řopík) 194a/86/B1-80Z 15.57 km
hřbitov Horní Vltavice 15.58 km
bunkr (řopík) 194a/91/A-140Z 15.58 km
památník osvobození Dub 15.6 km
SDH Tažovice 15.61 km
fara Dub 15.61 km
kostel Rozeslání apoštolů, Dub 15.64 km
Krajinou příběhů českých hradů zná... 15.64 km
Toulavá kamera ČT - hrad Helfenbur... 15.64 km
na Helfenburku hrál dudák k tanci ... 15.64 km
zřícenina hradu Helfenburk u Bavor... 15.64 km
kamenný barokní most, Tažovice 15.65 km
bunkr (řopík) 194a/85/A-140Z 15.65 km
Bobík 1264 m n. m. 15.66 km
hřbitov Dub 15.67 km
mlýn Tažovice 15.67 km
bunkr (řopík) 194a/89/A-140Z 15.7 km
hřbitov Lhota u Svaté Anny 15.7 km
Arabela 15.7 km
Tři životy 15.7 km
Princezna ze mlejna 15.7 km
Princezna ze mlejna 15.71 km
zámek Tažovice 15.73 km
Ráno na Rankelské pláni - Josef Vá... 15.74 km
roubenka Lhota u Svaté Anny 15.74 km
silniční most Teplá Vltava, Horní ... 15.76 km
vrba Horní Vltavice 15.77 km
bunkr (řopík) 194a/88/A-200Z 15.78 km
kaple sv. Jana Nepomuského, Horní ... 15.78 km
bunkr (řopík) 194a/87/A-180Z 15.79 km
Tažovický platan a jinan 15.79 km
stavení s obložením Horní Vltavice... 15.8 km
skiareál Horní Vltavice 15.86 km
Strašínská jeskyně 15.95 km
Tažovická Lhota 15.98 km
rodinný dům Dubí 15.98 km
pověst o bitvě na vrchu Bitovín 16 km
Olšinka 16.04 km
koloběžky Nezdice na Šumavě 16.05 km
kaple Mlynářovice 16.07 km
Mlynářovice 16.08 km
skiareál Nezdice na Šumavě 16.12 km
jazzová dílna Račí Dvůr 16.12 km
Dobrá Voda u Záblatí 16.18 km
Ždánov u Nezdic na Šumavě 16.2 km
Zmizelá Šumava, Tragédie na Ždánov... 16.23 km
Ohrazenice 16.29 km
stavení Nezdice na Šumavě 16.3 km
Nezdice na Šumavě 16.36 km
dům nižší šlechty, Nezdice na Šuma... 16.37 km
Buzošná 16.37 km
Zmizelá Šumava, Smrt v plamenech 16.38 km
Zátoň u Lenory 16.42 km
kaple Nezdice na Šumavě 16.42 km
SDH Nezdice na Šumavě 16.44 km
Reportéři ČT - Tajemství podzemní... 16.47 km
Rankelské rašeliniště - Josef Vách... 16.48 km
Skorzeny Otto 16.51 km
podzemní továrna Me 262, Františko... 16.51 km
javory Ždánov 16.52 km
Toulavá kamera ČT - korálky, Nezdi... 16.53 km
výroba korálků a páteříků Wudy, Ne... 16.53 km
bunkr (řopík) H-40/1/A-140 16.53 km
štola Naděje 16.54 km
bunkr (řopík) H-42/37/A-120Z 16.56 km
památník šumavským převaděčům Fran... 16.56 km
hájovna pod Helfenburkem 16.57 km
Kubin Alfred 16.57 km
kaple Panny Marie Pomocné, Červená... 16.57 km
Červená 16.57 km
Záhady Josefa Klímy - Kam až může ... 16.57 km
Amálino údolí 16.58 km
parkoviště Březová Lada 16.58 km
koupaliště Nezdice na Šumavě 16.59 km
kaple u Červené 16.62 km
Zátoňská hora 16.63 km
parkoviště pod Helfenburkem 16.64 km
kaple Těšovice 16.66 km
Zuklínský potok 16.68 km
Hornokvildské slatě 16.7 km
Těšovice 16.71 km
Františkov 16.72 km
bunkr (řopík) H-42/38/A-160 16.72 km
bunkr (řopík) H-42/39/A-180 16.75 km
křížová cesta, Prachatice 16.75 km
kostel sv. Petra a Pavla, Prachati... 16.77 km
pamětní deska sv. Jan Napomuk Neum... 16.79 km
štola Kristýna, seismologická stan... 16.8 km
hřbitov Prachatice 16.8 km
Svatopetrská NS, Prachatice 16.8 km
bunkr (řopík) H-42/35/C2 16.82 km
infocentrum Prachatice 16.85 km
Nová radnice Prachatice 16.85 km
Křišťan z Prachatic 16.85 km
Prachatice 16.85 km
Urban Jan 16.85 km
AccuWeather - Prachatice 16.85 km
Procházka Tomáš, rotný / štábní pr... 16.85 km
příslušníci čs. letectva v RAF (19... 16.85 km
Toulavá kamera ČT - zlatá stezka, ... 16.85 km
Osada havranů 16.85 km
Cyklotoulky - Prachatice 16.85 km
pivovar Prachatice 16.85 km
Stará radnice Prachatice 16.86 km
bunkr (řopík) H-40/2/A-160 16.86 km
Nejlepší člověk 16.87 km
kašna Prachatice 16.87 km
Klimeš Jeroným 16.87 km
Sitrův dům Prachatice 16.88 km
městské muzeum Prachatice 16.88 km
Neumann sv. Jan Nepomuk 16.88 km
Svatý Jan Nepomuk Neumann: Americk... 16.88 km
pomník padlých WWI i WWII, Prachat... 16.89 km
kulturní centrum Otto Herberta Haj... 16.89 km
Rumpálův dům Prachatice 16.9 km
Toulavá kamera ČT - muzeum loutky ... 16.91 km
muzeum české loutky a cirkusu Prac... 16.91 km
muzeum krajky Prachatice 16.91 km
bunkr (řopík) H-42/36/A-160 16.92 km
galerie Dolní brána, Prachatice 16.92 km
kaple sv. Antonína a sv. Jana Nepo... 16.93 km
Dolní brána Prachatice 16.93 km
Heydlův dům Prachatice 16.93 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Pracha... 16.94 km
NS Prachatické hradby 16.94 km
Tři chlapi na cestách 16.95 km
kostel sv. Jakuba, Prachatice 16.95 km
NS Kolem Prachatic 16.95 km
NS Vyhlídková 16.95 km
Člověk - Otto Herbert Hájek, Prach... 16.97 km
fara Prachatice 16.97 km
Chlapci a chlapi 16.97 km
Vltavské stráně 16.98 km
pamětní deska Gustav Adolf Lindner... 16.98 km
památník obětem totalit Prachatice... 17 km
dětská dílna Albatros, Prachatice... 17.02 km
břečťan popínavý Prachatice 17.04 km
městské opevnění Prachatice 17.05 km
bunkr (řopík) H-42/34/A-180 17.06 km
Dolíškův mlýn, Mačice 17.12 km
kaple Panny Marie Loretánské, Prac... 17.13 km
bunkr (řopík) H-42/33/A-180 17.15 km
Křišťanovický rybník 17.17 km
bunkr (řopík) H-40/3/B1-100 17.19 km
bunkr (řopík) H-42/32/A-160 17.2 km
Karlina pila 17.21 km
bunkr (řopík) H-42/31/A-140 17.26 km
kaple Mačice 17.26 km
sv. Jan Nepomucký, Mačice 17.27 km
Mačice 17.29 km
NS Jezerní slať 17.3 km
parkoviště U Jezerní slati 17.31 km
zámek Mačice 17.31 km
sportoviště Prachatice 17.37 km
bazén Prachatice 17.37 km
Boží muka, Mačice 17.38 km
bunkr (řopík) H-40/4/A-220 17.42 km
bunkr (řopík) H-42/30/A-180 17.43 km
parkoviště Polka 17.48 km
Toulavá kamera ČT - Kvilda, Horská... 17.49 km
trasy pro vozíčkáře, Jezerní slať... 17.49 km
Jezerní slať 17.49 km
zookoutek Fefrovské rybníčky 17.52 km
sýpka Bukovník 17.52 km
Mlynářovická myslivna 17.52 km
Pod políčky 17.54 km
bunkr (řopík) H-42/29/D2 17.55 km
hřbitov Bukovník 17.56 km
Lázně Sv. Markéty 17.59 km
bunkr (řopík) H-40/5/A-160 17.61 km
štola 8 Amálino údolí 17.62 km
bunkr (řopík) H-42/28/A-160 17.65 km
Krajníčko 17.66 km
Bukovník 17.66 km
kostel sv. Václava, Bukovník 17.7 km
štola 216 Amálino údolí 17.7 km
bunkr (řopík) H-42/24/B1-100 17.71 km
zřícenina hradu Hus 17.71 km
štoly Cudrovice 17.72 km
kaple sv. Markéty, Lázně sv. Marké... 17.73 km
bunkr (řopík) H-40/6/A-140 17.75 km
bunkr (řopík) H-33/21a/D2Z 17.76 km
infocentrum Horská Kvilda 17.76 km
Křišťanovice 17.77 km
lávka Blanice, hrad Hus 17.78 km
Cudrovice 17.79 km
bunkr (řopík) H-42/25/A-160Z 17.81 km
Ostružno 17.82 km
bunkr (řopík) H-33/23/A-180 17.82 km
Nová Houžná 17.82 km
křížová cesta, Lázně sv. Markéty... 17.83 km
bunkr (řopík) H-42/26/A-160Z 17.83 km
bunkr (řopík) H-33/21/B2-100 17.84 km
SDH Ostružno 17.84 km
bunkr (řopík) H-42/27/D2 17.85 km
Král Šumavy 17.87 km
Žíchovec 17.87 km
regulační nádrže na Zlatém potoce... 17.88 km
hřbitov Cudrovice 17.88 km
bunkr (řopík) H-33/20/D1Z 17.88 km
SDH Volenice 17.88 km
Na pytlácké stezce 17.9 km
pamětní deska Vltavy 17.93 km
bunkr (řopík) H-33/19/E 17.93 km
kaple Ostružno 17.94 km
stavení u Pretlů, Ostružno 17.96 km
štola Amálino údolí 17.96 km
hamerské domky Vilémov, Kvilda 17.96 km
bunkr (řopík) H-33/18/B2-80 17.97 km
dětské hřiště Volenice 17.98 km
Zmizelá Šumava, Štědrovečerní kata... 17.98 km
bunkr (řopík) H-33/22/A-220 18 km
Zhůří 1160 m n. m. 18.03 km
fotopoint Zhůří 18.03 km
dětské hřiště Kvilda 18.04 km
skiareál Kašperské Hory 18.06 km
kaple Žlíbek 18.07 km
Král Šumavy 18.07 km
hřbitov Kvilda 18.07 km
Holidayinfo - Kašperské Hory 18.08 km
Albrechtovice 18.08 km
Za trnkovým keřem 18.09 km
kostel sv. Štěpána, Kvilda 18.09 km
Rankl Sepp - L. Pavel, Horská Kvil... 18.09 km
Zmizelá Šumava, Šumavský obr Sepp ... 18.09 km
NS Nelesní krajina 18.1 km
koryto Žlíbek 18.1 km
hřbitov Žihobce 18.1 km
kašna Volenice 18.1 km
Žlíbek 18.11 km
expozice NP Šumava, Kvilda 18.11 km
infocentrum NP Kvilda 18.11 km
Volenice 18.11 km
Kalčík Rudolf 18.11 km
Kvilda 18.11 km
Kapitoly z minulosti Kvildy, Jaros... 18.11 km
Pohan Jan 18.11 km
AccuWeather - Kvilda 18.11 km
běžecké lyžování Kvilda 18.11 km
Toulavá kamera ČT - prameny Vltavy... 18.11 km
Hromádka Jan Prof. PhDr. 18.12 km
Cyklotoulky - Kvilda 18.12 km
Za trnkovým keřem 18.12 km
Král Šumavy 18.13 km
pomník padlých WWI, Volenice 18.13 km
fotopoint Kvilda 18.13 km
Markéta Lazarová 18.14 km
obecní sál Kvilda 18.15 km
Na pytlácké stezce 18.15 km
pamětní deska Dr. Jan Hromádka 18.15 km
fara Kvilda 18.15 km
pomník padlých WWII, Kvilda 18.16 km
Benda František 18.18 km
Cyklotoulky - Horská Kvilda 18.18 km
Horská Kvilda 18.18 km
Král Šumavy 18.18 km
Král Šumavy 18.18 km
bunkr (řopík) 191/15/A-160Z 18.19 km
Král Šumavy 18.19 km
kostel sv. Petra a Pavla, Volenice 18.19 km
fara Volenice 18.2 km
Král Šumavy 18.21 km
Za trnkovým keřem 18.21 km
ranch Vogelsang, Kašperské Hory – ... 18.21 km
zámecký park Žihobce 18.22 km
muzeum selského statku, Volenice 18.23 km
skiareál Kvilda 18.25 km
horská služba Kvilda 18.28 km
Zmizelá Šumava, Vogelsang – Osada,... 18.29 km
nádraží Lenora 18.31 km
Na pytlácké stezce 18.31 km
pamětní deska Karel Orlt 18.32 km
naučná stezka Netopýřím parkem, Ži... 18.32 km
dětské hřiště Žihobce 18.32 km
Blanický Mlýn 18.33 km
Žlíbský vrch 18.33 km
zámek Žihobce 18.34 km
pamětní deska František Procházka... 18.34 km
Toulavá kamera ČT - Lamberská stez... 18.34 km
sv. Jan Nepomucký, Žihobce 18.34 km
infocentrum Žihobce 18.35 km
muzeum Lamberská stezka, Žihobce 18.35 km
pomník padlých WWI, Žihobce 18.36 km
lípa svobody Žihobce 18.36 km
městský dům Lenora 18.37 km
fara Žihobce 18.39 km
Doblba 18.4 km
Za trnkovým keřem 18.4 km
Na pytlácké stezce 18.4 km
kostel Proměnění Páně, Žihobce... 18.4 km
Žihobce 18.43 km
dřevěnice Houžná 18.44 km
pomník padlých WWI i II, Kašperské... 18.46 km
Pod Jezevčí skálou 18.47 km
Houžná 18.5 km
bunkr (řopík) H-33/17/A-220 18.5 km
fara Strunkovice nad Blanicí 18.51 km
Havlasa Bohumil 18.53 km
kostel sv. Dominika, Strunkovice n... 18.53 km
muzeum Šumavy, Kašperské Hory 18.59 km
motomuzeum, dřevěná hračka, Kašper... 18.6 km
pivovarnické muzeum, Kašperské Hor... 18.6 km
Beran Rudolf 18.6 km
hřbitov Volenice 18.6 km
Štěchovice 18.6 km
památník obětí transportu smrti, V... 18.62 km
Strunkovice nad Blanicí 18.63 km
koupaliště Žihobce 18.63 km
zaniklá výrobna zápalek Amálino úd... 18.64 km
bunkr (řopík) 191/7/B2-90 18.65 km
Frymburk u Sušice 18.67 km
zřícenina Pustý hrádek 18.67 km
bunkr (řopík) H-33/16/B2-80 18.67 km
fara Libínské Sedlo 18.68 km
AccuWeather - Kašperské Hory 18.68 km
Ruppert Matěj 18.68 km
Kašperské Hory 18.68 km
Zmizelá Šumava, Karla IV. jsem oso... 18.68 km
běžecké lyžování Kašperské Hory... 18.68 km
Toulavá kamera ČT - Kašperské Hory... 18.68 km
Cyklotoulky - Kašperské Hory 18.68 km
Zmizelá Šumava, Hadry, kosti, papí... 18.68 km
tvrz Frymburk u Sušice 18.69 km
Libínské Sedlo 18.7 km
bunkr (řopík) 191/4/A-120 18.7 km
židovský hřbitov Strakonice 18.71 km
Rozsedly 18.71 km
kašna Kašperské Hory 18.72 km
sv. Jan Nepomucký, Kašperské Hory... 18.72 km
SDH Frymburk u Sušice 18.72 km
bunkr (řopík) 191/5/A-140 18.72 km
kostel sv. Anny, Libínské Sedlo 18.72 km
NS Strážců hranice 18.73 km
pomník padlých WWI i II, Frymburk ... 18.73 km
Kohoutí kříž, Kašperské Hory 18.73 km
kaple sv. Jana Nepomuckého, Štěcho... 18.73 km
pomník padlých WWI, Strunkovice na... 18.74 km
Kintzl Emil 18.74 km
běžecké lyžování Prachatice - Libí... 18.75 km
kostel sv. Markéty, Kašperské Hory... 18.75 km
Novák František, páter 18.75 km
bunkr (řopík) 191/8/A-140 18.75 km
Hartauer Andreas 18.76 km
pomník A. Hartauera, Lenora 18.76 km
Mlýnský rybník, Frymburk u Sušice... 18.76 km
Policie Modrava 18.76 km
NS Cesta zlatokopů 18.76 km
bunkr (řopík) 191/10/A-160 18.79 km
zřícenina hradu Frymburk u Sušice... 18.8 km
Vůně vanilky 18.81 km
kaple sv. Antonína, Frymburk u Suš... 18.81 km
štola na úpatí vrchu Friedlholz 18.83 km
pomník Karla Klostermanna 18.83 km
pamětní deska osvobození Kašperské... 18.84 km
radnice Kašperské Hory 18.84 km
kostel Panny Marie Sněžné, Kašpers... 18.84 km
kaple Panny Marie Klatovské, Kašpe... 18.86 km
infocentrum Kašperské Hory 18.86 km
vlaková zastávka Lenora 18.86 km
kaple sv. Vojtěcha, Novosedly 18.89 km
horské městské domy Kašperské Hory... 18.91 km
pomník padlých WWI, Novosedly 18.92 km
Novosedly 18.92 km
pila U Štroubů 18.93 km
vila Siegfrieda Kralika, Lenora 18.94 km
infocentrum Lenora 18.94 km
sklářské muzeum Lenora 18.94 km
pomník padlých WWI, Lenora 18.95 km
kašna Lenora 18.95 km
barokní dům č.p. 30 Novosedly 18.96 km
hřbitov Libínské Sedlo 18.97 km
zámek Lenora 18.97 km
dětské hřiště Lenora 18.98 km
dětské hřiště Lenora 18.98 km
vlaková zastávka Strunkovice nad B... 18.98 km
kaple nad Kašperskými Horami 18.98 km
Lenora 18.98 km
kašna Lenora 18.99 km
Již nikdy Mnichov 18.99 km
bunkr (řopík) 191/6/A-140Z 19 km
Blažejovice 19.01 km
bunkr (řopík) 191/3/A-160Z 19.03 km
bunkr (řopík) H-33/15/B1-80 19.03 km
pec Lenora 19.03 km
Hledání ztraceného času - americké... 19.05 km
letiště Strakonice 19.05 km
dětské hřiště, Kašperské Hory... 19.06 km
Velká Niva 19.09 km
rechle Lenora 19.09 km
pranýř, Kašperské Hory 19.09 km
Zmizelá Šumava, Legendy hradu Kašp... 19.09 km
Zimní prohlídky na hradě Kašperk... 19.09 km
hrad Kašperk 19.09 km
Toulavá kamera ČT - hrad Kašperk... 19.09 km
bunkr (řopík) 191/11/A-200Z 19.11 km
infocentrum NP Kašperské Hory 19.15 km
bunkr (řopík) 191/1/A-120Z 19.17 km
Vzteklina, díl 4. 19.19 km
Anděl Páně 19.24 km
Samoty 19.24 km
Na pytlácké stezce 19.27 km
Vlčí Jámy 19.32 km
PR Niva Kořenskho potoka 19.56 km
Dražejov 19.57 km
Buková slať 19.57 km
Zlatý potok 19.65 km
hájovna Orlovka 19.69 km
Čermák Antonín Josef, starosta Chi... 19.73 km
hřbitov Blanice 19.74 km
kostel sv. Jiljí, Blanice 19.74 km
kaple Střela 19.74 km
zámek a hrad Střela 19.75 km
kaple sv. Vojtěcha, hrobka maltáns... 19.75 km
pomník padlých WWI, Strakonice 19.75 km
Tři chlapi na cestách 19.76 km
kostel sv. Václava, Strakonice 19.76 km
hrad Strakonice 19.76 km
Toulavá kamera ČT - hrad Strakonic... 19.76 km
kaple Nejsvětější Trojice, hrobka ... 19.76 km
Vývraty ve Schrollenhaidě - Josef ... 19.78 km
Blanice 19.79 km
Knížecí Pláně 19.79 km
Černý vlk 19.79 km
Střela 19.8 km
pomník padlých WWI i II, osvobozen... 19.81 km
hřbitov Strakonice 19.81 km
kostel sv. Prokopa, Strakonice 19.82 km
muzeum středního Pootaví, Strakoni... 19.82 km
pěší most Otava, Strakonice 19.84 km
SDH Bílenice 19.86 km
pivovar Strakonice 19.87 km
řeka Volyňka 19.88 km
NS Podskalí ve Strakonicích 19.88 km
Podolí u Bílenice 19.88 km
Muži na správné straně, Dušan Vávr... 19.9 km
Strakonice 19.9 km
kaple Nanebevzetí Panny Marie, Bíl... 19.91 km
Memento zmizelým sousedům ze Strak... 19.91 km
nádraží Strakonice 19.91 km
Bílenice 19.92 km
Libín 1096 m n. m. 19.92 km
lanový park Libín 19.92 km
Sedlo u Albrechtic 902 m n. m. 19.92 km
Toulavá kamera ČT - rozhledna na S... 19.92 km
Malá Niva 19.93 km
Zelené Dvory 19.97 km
kostel sv. Markéty, Strakonice 19.97 km
ubytování v okolí

apartmány 8204, Kašperské Hory

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: kašpersko
šumavská obec: Kašperské ...

ubytování s kapacitou: 16
cena ubytování: od 350 Kč detail

apartmány 5023, Srní

batoh
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ubytování: apartmánový dům
Šumava: srňsko
šumavská obec: Srní

ubytování s kapacitou:
cena ubytování: od 330 Kč detail
akce v okolí

  • Filtrovat podle data:

     datum od
     Select

     datum do
     Select

  • expozice betlémů, Zábrdí u Husince

    batoh
    expozice betlémů, Zábrdí u Husince
    Šumava A-Z: technické
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • městské muzeum Prachatice - otevírací do...

    batoh
    městské muzeum Prachatice - otevírací doba
    Šumava A-Z: místní
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • muzeum české loutky a cirkusu Prachatice...

    batoh
    muzeum české loutky a cirkusu Prachatice - otevírací doba
    Šumava A-Z: historické
    lokalita: prachaticko

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
firmy v okolí
  • Jednota Bohumilice

    batoh
    Jednota Bohumilice
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • Jednota Čkyně

    batoh
    Jednota Čkyně
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
  • čerpací stanice Benzina, Vimperk

    batoh
    čerpací stanice Benzina, Vimperk
    Šumava A-Z: čerpací stani...
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
    detail
  • Jednota Vimperk

    batoh
    Jednota Vimperk
    Šumava A-Z: smíšené
    lokalita: vimpersko
    šumavská poloha: mapy.cz

    informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
    detail
Jednota Bohumilice 1.12 km
Jednota Čkyně 3.12 km
čerpací stanice Benzina, Vimperk 3.22 km
Jednota Vimperk 3.85 km
Bankomat GE Money Bank 4.01 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Vimperk... 4.01 km
Jednota Vimperk 4.03 km
Jednota Vimperk 4.03 km
Jednota Vimperk 4.03 km
Jednota Vimperk 4.21 km
Jednota Vimperk 4.27 km
Bankomat Komerční banka 4.68 km
Bankomat Česká spořitelna 4.68 km
Bankomat ČSOB 4.7 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.71 km
Bankomat Poštovní spořitelna 4.83 km
Bankomat ČSOB 4.86 km
Jednota Malenice 6.86 km
Jednota Buk 6.94 km
Jednota Zálezly 7.05 km
Bankomat Poštovní spořitelna 7.1 km
Jednota Vacov 7.1 km
Bankomat ČSOB 7.1 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Vacov 7.17 km
Jednota Zdíkov 7.66 km
čerpací stanice EuroOil, Zdíkovec... 8.25 km
Jednota Čestice 8.3 km
Jednota Stachy 9.77 km
Jednota Volyně 9.92 km
Jednota Bušanovice 10.13 km
Jednota Volyně 10.14 km
Bankomat Česká spořitelna 10.16 km
Bankomat Komerční banka 10.38 km
Bankomat GE Money Bank 10.44 km
Jednota Volyně 10.52 km
Jednota Vlachovo Březí 11.58 km
Bankomat Poštovní spořitelna 11.6 km
Bankomat ČSOB 11.6 km
Jednota Vlachovo Březí 11.71 km
Jednota Tvrzice 12.47 km
Jednota Záblatí 14.14 km
Jednota Husinec 14.2 km
Jednota Javornice 15.04 km
Konzum Strašín 15.11 km
Konzum Soběšice 15.23 km
Jednota Horní Vltavice 15.45 km
Jednota Dub 15.45 km
Bankomat ČSOB 16.32 km
Jednota Sousedovice 16.35 km
Konzum Nezdice na Šumavě 16.39 km
Bankomat Česká spořitelna 16.51 km
Jednota Prachatice 16.69 km
Bankomat Poštovní spořitelna 16.86 km
Bankomat GE Money Bank 16.9 km
Bankomat Komerční banka 16.97 km
Bankomat Česká spořitelna 16.98 km
Jednota Prachatice 17.05 km
Bankomat ČSOB 17.17 km
Bankomat Poštovní spořitelna 17.21 km
Bankomat ČSOB 17.25 km
Bankomat Poštovní spořitelna 17.27 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 17.33 km
Bankomat Komerční banka 17.43 km
čerpací stanice PAP OIL, Prachatic... 17.64 km
čerpací stanice OMV, Nová Houžná... 17.73 km
Bankomat Poštovní spořitelna 18.13 km
Bankomat ČSOB 18.14 km
Jednota Štěchovice 18.34 km
Konzum Žihobce 18.37 km
čerpací stanice Benzina, Prachatic... 18.42 km
Bankomat Česká spořitelna 18.78 km
Konzum Kašperské Hory 18.79 km
Jednota Lenora 18.98 km
Bankomat ČSOB 19.34 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.34 km
Supermarket Strakonice 19.37 km
Bankomat Česká spořitelna 19.4 km
čerpací stanice Benzina, Strakonic... 19.49 km
čerpací stanice RoBiN OIL, Kašpers... 19.52 km
Jednota Strakonice 19.78 km
Bankomat Česká spořitelna 19.84 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.88 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.89 km
Bankomat ČSOB 19.94 km
Bankomat Poštovní spořitelna 19.97 km
Bankomat Komerční banka 19.97 km
Jednota Strakonice 19.99 km
Bankomat GE Money Bank 20 km

mohlo by Vás zajímat

nádraží Kubova Huť

batoh
nádraží Kubova Huť
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Rudík, Železná Ruda
detail

nádraží Čkyně

batoh
nádraží Čkyně
Šumava A-Z: nádraží
Šumava: vimpersko
šumavská poloha: mapy.cz

informace přináší šumavské ubytování: apartmány Stará Pošta, Hartmanice
detail

další informace

Levné ubytování Šumava a dovolená na Šumavě to jsou levnější penziony, apartmány, chaty, chalupy, priváty, kempy a hotely pro Vaši levnou dovolenou. Vyberte si, jak si přejete strávit svou dovolenou na Šumavě. Ubytování na Šumavě je ideální jak pro zimní dovolenou na horách, tak i pro aktivní letní dovolenou na kolech i pro rodiny s dětmi. Šumavou se především rozumí rozsáhlé pásemné pohoří, které se táhne podél jižní hranice České republiky v prostoru mezi Vyšebrodským a Všerubským průsmykem. Je pramennou oblastí nejznámější české řeky Vltavy a pramení zde i její významný levostranný přítok Otava. Šumava disponuje jak velmi dobrými klimatickými i přírodními podmínkami pro rozvoj zimní turistické sezóny (sněhové podmíny pro běžecké a sjezdové lyžování), tak také širokou nabídkou různých druhů sportovních či relaxačních aktivit zajišťovaných mnoha rozličnými rekreačně-sportovními, ubytovacími, stravovacími a dalšími zařízeními, která vytvářejí kvalitní základnu pro prožití příjemné a spokojené zimní a letní rekreace. Proto ubytování na Šumavě vyhledávají každým rokem tisíce turistů, cyklistů, běžkařů, houbařů, vodáků apod. Využít můžete lyžařských škol, které nabízí každé lyžařské středisko (známé jsou skiareál Železná Ruda, Špičák, Velký Javor, Lipno, Zadov), bazénů, koupališť, wellness programů, které se nabízí pro Váš pobyt. Velké množství web kamer na celé Šumavě vás přes net informuje o aktuálním počasí, množství sněhu, sněhových podmínkách pro lyžování, pro běžkaře. Běžecké stopy navíc mapuje šumavský informační server Bílá stopa. Oblast Lipno je oblíbeným místem nejen pro letní rekreaci díky Lipenské přehradě, ale i v v zimním období díky službám Lipno servisu a skiareálu Lipno. Turistické informace přináší http://www.sumava.cz/ - nejstarší šumavský net. Řadu aktualit si můžete poslechnout i na Rock Radiu Šumava nebo Kiss Jižní Čechy.

Ukázka z knihy Mlhy na Blatech Karla Klostermanna:

„Tož je nech žrát, máš sladkou krev, sladší jistě než já; na mne nejdou," smál se Vojta. „Poslouchejte teď, co jsem dnes provedl, a zasmějete se. Zlivští půjdou v těchto dnech na kluky („kluk" sluje v hantýrce porybních pytláků kapr). Vzkázali mi to, a abych šel s nimi, pozvali. Nevím, půjdu-li. Nemám k nim mnoho důvěry; neumějí to narafičit jak se patří a už je několikrát při tom chytili. Ale dal jsem jim vědět, že dají-li mi tři pěkné kusy, odvrátím od nich pěšáky; ale slíbí-li a nedají, že se na nich pomstím, že toho budou pamatovat. Řeknu to Lochmoutovi a ten jim zkazí každý lov do roka a do dne. Tak jsem se včera v noci sešel s jedním z nich a ten mi slíbil, že dojista ty tři kluky dostanu, rozumí se, chytnou-li co. Dobře, povídám, ale mějte se na pozoru, přelžete-li mě. Vyložil jsem potom tomu chlapovi, co udělám. Dnes, jak se setmí, budou hořet dva ohně při Volešku, mezi Pištínem a Plástovicemi. Rozumí se, že pěšáci se tam poženou; pomyslí si, že naši tam sekají při ohni šavlemi nebo píchají grundlí. To přece víte, jak, kluci jdou na smolnici; jako můry a jepice je přivábíte, a hlavy vystrkují z vody jako pitomí. Třeba jen sekat a píchat do nich. Potřebuju-li pro Železného ňákého kluka, jinak to nedělám. Zatnu ho a hup! za ním do vody; přivážu si ho k pasu a brodím se nebo plovu kousek vodou, čímž se ztratí stopa. Potom zalezu někam do stýlí, schovám se na chvíli, okouknu všechno, nejde-li kdo, a hajdy s rybou, kam patří. Jednou, na Volešku, na mne padl výhlavský baštýř; rozumí se, že jsem mu uklouzl. Skočil jsem do vody a ploval otevřenou vodou pryč od kraje, abych se dostal za cíp rákosí, černajícího se asi sto kroků od břehu, kde ho dorůstalo z levé strany celá široká plocha. Nebylo hluboko v těchto místech, nejvýše něco přes pás, ale plavat jsem musil, abych se neprobořil v bahně. Plovu tedy a šavli jsem držel mezi zuby, s dvěma kluky přivázanými na šňůře otočené kolem pasu..."

„A smolnici?" tázal se Václav; „cos dělal se smolnici?"

„Ty se tak ptáš, ty blázne! Snad nemyslíš, že jsem ji držel nad hlavou, aby mi svítila na obličej a on mě poznal ? Přece dá rozum, že jsem ji hodil do vody, ještě než jsem tam skočil. — Tak tedy on, jak mě viděl plovat a rozeznal v té noční tmě jen hlavu nad vodou a v obličeji mě poznat nemoh, přiběhl ke břehu, poskakoval tam jako kvočna, jíž uplavala káčata, a máchal holí a nadával. ,Kluku mordyjánská,' křičel, ,jen počkej! Já tě namouduši uškrtím!' — ale do vody nevešel. Byla to legrace! — do smíchu jsem se dal..."

A kluk se smál svým smíchem, který Václava, kdykoli ho slyšel, naplňoval tajnou hrůzou, připomínaje ho na chechtot ďáblův.

„... Zahnul jsem tedy nalevo za to rákosí, a baštýř, neztratil-li mě z očí už dříve pro tmu, nemohl mě více vidět; ale že viděl rákosí, domyslil se, kam jsem zaploval, a slyšel jsem dobře, jak utíkal v levou stranu, aby mi nadběhl a mě chňapl, až tam někde z vody vylezu. Rozumí se, že jsem se dal vpravo; nepomyslil si, hlupák, že bych se odvážil přeplovat potmě celý Volešek. A to jsem já udělal a dobrou půl hodiny jsem ploval, než jsem se dostal na břeh přes tu hladinu někde nad Pašicemi, a on zatím na mne číhal blíže kříže pod Plástovicemi!"

„Takhle kdybych uměla plovat," ozvala se Apolena, která poslouchala všecka u vyjevení nelíčeným obdivem, „věru, Vojto, chodila bych s tebou na ryby."

„Viď?" pravil tento, potřepnuv ji důvěrně na plece, „to by se ti líbilo, takhle plovat se mnou v noci po Volešku? A což teprve po Bezdrevi nebo po Mýdlovarském, který je kolem dokola vrouben lesem!"

„Ba, pěkné by to bylo! Ale co naplat? — Já se plovat nemohu naučit, protože nemám na to času."

Dívka si vzdychla odhluboka. Vojta si pohvizdoval dušené a chvílemi se zachechtal, vzpomínaje baštýře, který marně naň číhal.

„Jak to bylo dále?" otázal se Václav.

„Nu, když jsem vyplaval, obrátil jsem se vlevo a obešel jsem Pašice i Plástovice. Za hodinu jsem byl v Selci u Železného a dostal jsem pět šestáků za ty dva kluky. Ráno jsem pásl zase hříbata na Blatech. Výhlavský baštýř mlčel jako hrob o svém číhání; však věděl, že by se mu jen vysmáli. Já pak s těch časů často jsem tak lovil a někdy jsem rozžal ohně, abych si z pěšáků vytropil šašky. Pokaždé tam běží, za těmi plameny! Hlupáci, jako ti kapři jsou pitomí! Tak jsem jim to dnes provedl zase a byl jsem se teď podívat, co budou dělat. A taky, namouduši! už se tam hrnou! Na císařské silnici k Selci se prochází ten výhlavský ještě s jedním a od Pašic se hnal Radonický; viděl jsem je; přichází-li kdo od Pištína, neviděl jsem, ale musil bych se po čertech mýlit, kdyby ne!... Je to podívaná, jak se kradou k těm ohňům; chtěl bych jen být při tom, jak se budou na sebe dívat, až shledají, že ty plameny nemají nikoho za sebou a že chňapli do prázdna. Čert ví, co mají v hlavě! Už několikrát jsem jim to udělal, a přece pokaždé se nechají napálit. Zítra jim to provedu zas, ale na Zbudovském, v cípu pod silnicí z Nového Sedla do Nakří, a pozejtří Zlivští si zaloví v Pištínském, ale s čeřeny a bez světla."

další informace

RetourEx - směnárna na Šumavě

Webmuzeum starých internetových stránek

Nálepky